ارشد94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sabu

عضو جدید
عزیز جان شما فرمودید شبانه و پردیس، منم اون دوتا دانشگاه رو برای مثال نوشتم و گفتم که روی سایت دانشگاه ها میتونید پیدا کنید، در ضمن اگه دقت میکردید نوشتم به سال محاسبه شهریه ها دقت کنید، شهریه نوبت دوم که میشه همون شبانه برای سال 93 و دانشگاه های درجه 1(شریف، تهران، امیرکبیر) بیش از ترمی 1.5 هست، تقریبا 1.8 میلیون تومن میشه که برای سال 94 بالای 2 تومن و باید حدود 2.5 میلیون در بیاید، که برای 2 سال میشه حدود 10 تومن، دانشگاه های غیر درجه 1 هم باید روی حدود 8 تومن حساب کنن.

حاجی دمت گرم. آلزایمر گرفتم. راست میگی شبانه رو هم گفته بودم.ببخشید...
در کل به نظرت با رتبه 4000 میشه پردیس خودگردانهای شهرتهران رو آورد؟

dash @li

کاربر بیش فعال
دوستان کسی هست اینجا صنعتی اصفهان خونده باشه؟؟میخوام بدونم دانشگاهش از نظر علمی که نه بلکه از نظر اساتید و امکانات رفاهی چه جوریه؟خوابگاه میدن به روزانه ها یا کجای اصفهان هستش؟من شنیدم وسط یه بیابونی هستش

سلام

من دو تا از دوستام می خونند خیلی دانشگاه قوی هست اتاق های اساتیدش فقط سه طبقه اند اونم مکامیکش فقط و خیلی دانشگاه قوی هست تو مکانیک بیابون کجاست بین اصفهان و خمینی شهره که فاصله ای نداره 15 کیلومتره و خوابگاه داره و امکاناتش عالیه
تاپ ترین دانشگاه های ایرانه شک نکن بعد شریف و تهران اصفهانه دیگه....حرف نداره .....

----------------------------------------------------------------------------------------------------

بچه ها امسال کم لطف شدند قبلا کلی میومدند و ما سر میزدیم چیز میز میگفتمند و میزاشتن امسال اصلا انگار پکروتی شدند
بابا منم رتبم خوب نیس ولی باز میام...

dash @li

کاربر بیش فعال
انشااله اولیشو قبول شی
کلا همه رو زدیا

مزاح میکنی ولی انشالله خودتون قبول شین....

دیگه همیناست چیز خاص دیگه ای نبود وقتی 100 تا جا داره و میشه زد میزنیم دیگه من تا انتخاب 20 ام که قبول نمیشم ولی خب انشالله قبول شم خدا رو شاکرم

بقیه دوستانم بیان بزارن واسه بچه های دیگه خوبه هم ترتیبش و هم بقیه چیزهاش شاید به کارشون بیاد...

دمتون گرم...

saeedvalentino

عضو جدید
علی آقا این دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی چطور دانشگاهیه؟

هیچ کی ازش حرفی نمیزنه
چرا دانشگاه ارومیه را جلوتر از صنعتی اراک زدی؟

saeedvalentino

عضو جدید
من میخوام اینجوری بزنم:

روزانه:
امیرکبیر
تهران
مدرس
علم و صنعت
خواجه نصیر
صنعتی اصفهان
صنعتی اراک
اراک
تفرش
کاشان
صنعتی قم

شبانه:
امیرکبیر
تهران
تربیت مدرس
علم و صنعت
خواجه نصیر
اراک

اگر پیشنهادی دارید بگید

dash @li

کاربر بیش فعال
علی آقا این دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی چطور دانشگاهیه؟

هیچ کی ازش حرفی نمیزنه
چرا دانشگاه ارومیه را جلوتر از صنعتی اراک زدی؟

سلام

اون رو حتما جابجا میکنم ....اشتباه شد ...چند رو حاخالی گذاشتم مطمین شم بیارم بالا و پایین کنم

من یکی از هم کلاسیام قبول شد ولی دختر بود منم کاری نداشتم نپرسیدم چطوریه ولی فک کنم دانشگاه خوبیه دقیق نمیدونم

باز اگه خبری گرفتم میگم ولی قول نمیدم چون باهاشون خوب نبودم....

کلا دانشگاه های تهران بد نیست ولی فک کنم سطحش پایین تر از خواجه نصیر باشه....

سایتشم یک نیگاه بندازین ببینین چی گفته در مورد اساتید و....

dash @li

کاربر بیش فعال
من میخوام اینجوری بزنم:

روزانه:
امیرکبیر
تهران
مدرس
علم و صنعت
خواجه نصیر
صنعتی اصفهان
صنعتی اراک
اراک
تفرش
کاشان
صنعتی قم

شبانه:
امیرکبیر
تهران
تربیت مدرس
علم و صنعت
خواجه نصیر
اراک

اگر پیشنهادی دارید بگید

اگه امیر کیبر رفتی سلام برسون ستاری فرد رو میگن دیوونه است

به نظرم خوبه ولی بقیه دانشگاه ها رو هم بزن ریسکی نزن ممکنه هر اتفاقی بیفته تو ساخت هیچی معلوم نیس

saeedvalentino

عضو جدید
اگه امیر کیبر رفتی سلام برسون ستاری فرد رو میگن دیوونه است

به نظرم خوبه ولی بقیه دانشگاه ها رو هم بزن ریسکی نزن ممکنه هر اتفاقی بیفته تو ساخت هیچی معلوم نیس

ریسکی نیست علی آقا

همینه دیگه قبول شدیم که شدیم ، نشدیم هم فدای سرت، زیاد مهم نیست.
من امیدم به شبانه اراکه:D فکر نمیکنم این ریسک باشه

saeedhashemi1371

عضو جدید
با سلام
دوستان لطفا در کنار انتخاب رشته که میزارین رتبه خودتون رو هم بزارین تا با هم بررسی کنیم کجا احتمال قبولی هستش.

فک می کنم در بین بچه ها من از همه گیج تر هستم! نمیدونم چرا ولی همه گرایش ها رو دوس دارم!

king_sato

عضو جدید
برادر علی شما چرا اراک رو بعد از این همه دانشگاه زدی دوست عزیز؟ شما کجا زندگی میکنی مگه؟ پارسال اراک خیلی زودتر از صنعتی اراک و زنجان و بیرجند و قم و یزد و .....پر شده. حالا هر ترتیبی میزاری به نظرم زیاد عجله نکن وقت فعلا زیاده. فقط دوستان یه سوال این تربیت رجایی رنکش که پایینه بعضیا میگن نزنید بعضیا میگن به خاطر تهران بودن بزنید نظرتون چیه دوستان؟

king_sato

عضو جدید
ریسکی نیست علی آقا

همینه دیگه قبول شدیم که شدیم ، نشدیم هم فدای سرت، زیاد مهم نیست.
من امیدم به شبانه اراکه:D فکر نمیکنم این ریسک باشه

دوست عزیز با رتبه شما امکان نداره از صنعتی اراک رد بشه. پارسال 895 صنعتی اراک روزانه قبول شده و یکی از بچه های همینجا هم پارسال با 800 روزانه صنعتی اراک رو آورده

saeedvalentino

عضو جدید
دوست عزیز با رتبه شما امکان نداره از صنعتی اراک رد بشه. پارسال 895 صنعتی اراک روزانه قبول شده و یکی از بچه های همینجا هم پارسال با 800 روزانه صنعتی اراک رو آورده

پارسال با امسال فرق داره. هر سال فرق داره رتبه ها.
من تا الان 3 تا کنکور دادم. بار اول که سال 90 بود کلا خراب کردم رتبه دری وری اومد. اون سال طرف 690 شاهرود قبول شده بود با 65 روزانه پلی تکنیک هم داشتیم.
سال بعد کنکور 92 رتبم شد 750 نه شبانه اراک نه صنعتی اراک نه حتی شبانه تفرش هیچکدوم قبول نشدم. ولی سال 93 طرف با 890 روزانه صنعتی اراک قبول شد تا 1200 من آمار روزانه را داشتم. پس نتیجه می گیریم اصلا قابل پیش بینی نیست که واقعا چجوری میشه .
یه سوال : بنظر شما صنعتی اراک بهتره یا خود اراک؟

واسه اون دوستمون: رتبه من 395 ساخت

king_sato

عضو جدید
اینو شما از کجا می دونی؟!!!

دوست عزیز من رتبم پارسال 550 شد به دلیل مشکلاتی کلا نرفتم امسالم که نتونستم بخونم 650 شدم حالا بگذریم. دوستم پارسال 580 شد و من بر اساس کارنامه نهایی اون دوستم میگم اینارو. مثلا اراک رو نیاورده بود ولی با فاصله زیادی صنعتی اراک رو آورده بود ولی خب بابل رو زودتر زده بود که قبول شد کلا. اگه سوال دیگه داشتین بگید نگاه کنم بهتون بگم. در ضمن این که میگین هر سال شرایط ساخت فرق میکنه درسته ولی اگه نگاه کلی داشته باشین یه روند صعودی وجود داشته امیدوارم امسال هم همینطور باشه

saeedvalentino

عضو جدید
اگه سوال دیگه داشتین بگید نگاه کنم بهتون بگم. در ضمن این که میگین هر سال شرایط ساخت فرق میکنه درسته ولی اگه نگاه کلی داشته باشین یه روند صعودی وجود داشته امیدوارم امسال هم همینطور باشه
ممنون بله روند صعودی داشته امیدوارم این روند صعودی امسال هم وجود داته باشه

یه سوال : بنظر شما صنعتی اراک بهتره یا خود اراک؟ چون صنعتی اراک الان چندین ساله که ساخت میگیره ولی اراک 3 ساله ضمن اینی که اساتید صنعتی اراک قویترند رزومه بهتری دارند

king_sato

عضو جدید
ممنون بله روند صعودی داشته امیدوارم این روند صعودی امسال هم وجود داته باشه

یه سوال : بنظر شما صنعتی اراک بهتره یا خود اراک؟ چون صنعتی اراک الان چندین ساله که ساخت میگیره ولی اراک 3 ساله ضمن اینی که اساتید صنعتی اراک قویترند رزومه بهتری دارند
تو ساخت و تولید که صنعتی اراک بهتره ولی من احساس میکنم دلیل اینکه اراک زودتر پر شده اینه که هم پارسال و هم امسال اراک خیلی کمتر از صنعتی میگیره و اینکه کسایی که اراک رو بالاتر میزنن شاید رنک کلی دانشگاه براشون مهمتر باشه هرچند دوتاشون رنک بالایی ندارن ولی خب تو ساخت که قطعا صنعتی بالاتره

saeedvalentino

عضو جدید
آقا این کلید سنجش و پاسخنامه ای که من زدم فکر کنم یه اشتباه داره
من سوال 129 را اصلا نزدم ولی اینجا زده گزینه 4 که اشتباست:eek:

من مطمئنم اصلا این سوال را نزدم . یادمه که شک داشتم و گفتم بیخیالش نمیزنم.....

saeedvalentino

عضو جدید
سیستم تخمین رشته محل های دارای شانس قبولی

http://92.242.195.129/Sanjeshserv_Arshad_Prediction92/Index.aspx

ممرسی دوست عزیز

فکر نمیکنم بشه روش حساب کرد خیلی مسخره انتخاب رشته کرده یعنی خنده داره واسه من:

ردیفکد گرايشگرايشنمره ی تخمینیرشته محل دارای شانس قبولی
11ساخت تولید5662مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه صنعتي بابل/روزانه/متمركز
21ساخت تولید5662مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه فردوسي مشهد/روزانه/متمركز
31ساخت تولید5662مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه صنعتي اصفهان/نوبت دوم/متمركز
41ساخت تولید5662مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه صنايع ومعادن ايران -تهران/روزانه/متمركز
51ساخت تولید5662مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه فردوسي مشهد/نوبت دوم/متمركز
61ساخت تولید5662مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه صنعتي اميركبير/روزانه/متمركز
71ساخت تولید5662مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه صنعتي اراك/روزانه/متمركز
81ساخت تولید5662مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه صنعتي اصفهان/نوبت دوم/اموزش محور
91ساخت تولید5662مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه تبريز/نوبت دوم/متمركز
101ساخت تولید5662مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه تربيت دبيرشهيدرجايي تهران/نوبت دوم/متمركز
111ساخت تولید5662مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه اروميه/روزانه/متمركز
121ساخت تولید5662مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه زنجان/روزانه/متمركز
131ساخت تولید5662مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه تربيت دبيرشهيدرجايي تهران/نوبت دوم/متمركز
141ساخت تولید5662مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه بيرجند/روزانه/متمركز
151ساخت تولید5662مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه سمنان/روزانه/متمركز
161ساخت تولید5662مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه شاهرود/روزانه/متمركز
171ساخت تولید5662مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه اروميه/نوبت دوم/متمركز
181ساخت تولید5662مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه مراغه/روزانه/متمركز
191ساخت تولید5662مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه صنعتي اراك/نوبت دوم/متمركز
201ساخت تولید5662مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه مراغه/روزانه/متمركز

dash @li

کاربر بیش فعال
آقا این کلید سنجش و پاسخنامه ای که من زدم فکر کنم یه اشتباه داره
من سوال 129 را اصلا نزدم ولی اینجا زده گزینه 4 که اشتباست:eek:

من مطمئنم اصلا این سوال را نزدم . یادمه که شک داشتم و گفتم بیخیالش نمیزنم.....

سلام

دقیقا سه تا سوال ریاضی مهندسی که خونده بودم زده بودم رو برام اصلا حساب نکرده اگه داده بود الان 25 درصد شده بود درصد و سوال حد رو غلط زده بودم رو برام درست گرفته و یا من خوب گزینه ها رو پر نکرده بودم یا این داره چرت میگه(سنجش)

مه دوست

عضو جدید
ممرسی دوست عزیز

11ساخت تولید5662مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه صنعتي بابل/روزانه/متمركز
21ساخت تولید5662مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه فردوسي مشهد/روزانه/متمركز
31ساخت تولید5662مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه صنعتي اصفهان/نوبت دوم/متمركز
41ساخت تولید5662مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه صنايع ومعادن ايران -تهران/روزانه/متمركز
51ساخت تولید5662مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه فردوسي مشهد/نوبت دوم/متمركز
61ساخت تولید5662مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه صنعتي اميركبير/روزانه/متمركز
71ساخت تولید5662مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه صنعتي اراك/روزانه/متمركز
81ساخت تولید5662مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه صنعتي اصفهان/نوبت دوم/اموزش محور
91ساخت تولید5662مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه تبريز/نوبت دوم/متمركز
101ساخت تولید5662مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه تربيت دبيرشهيدرجايي تهران/نوبت دوم/متمركز
111ساخت تولید5662مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه اروميه/روزانه/متمركز
121ساخت تولید5662مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه زنجان/روزانه/متمركز
131ساخت تولید5662مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه تربيت دبيرشهيدرجايي تهران/نوبت دوم/متمركز
141ساخت تولید5662مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه بيرجند/روزانه/متمركز
151ساخت تولید5662مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه سمنان/روزانه/متمركز
161ساخت تولید5662مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه شاهرود/روزانه/متمركز
171ساخت تولید5662مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه اروميه/نوبت دوم/متمركز
181ساخت تولید5662مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه مراغه/روزانه/متمركز
191ساخت تولید5662مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه صنعتي اراك/نوبت دوم/متمركز
201ساخت تولید5662مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه مراغه/روزانه/متمركز

منم دقیقا نمیدونم ،مثلا سایت کارکنان سازمان سنجشه!
برای منم یدونه این مدلی داشت ولی بقیه اش معمولی بود

dash @li

کاربر بیش فعال
11ساخت تولید5235مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه بيرجند/روزانه/متمركز
21ساخت تولید5235مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه سمنان/روزانه/متمركز
31ساخت تولید5235مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه شاهرود/روزانه/متمركز
41ساخت تولید5235مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه اروميه/نوبت دوم/متمركز
51ساخت تولید5235مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه مراغه/روزانه/متمركز
61ساخت تولید5235مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه صنعتي اراك/نوبت دوم/متمركز
71ساخت تولید5235مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه مراغه/روزانه/متمركز
81ساخت تولید5235مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه زنجان/نوبت دوم/متمركز
91ساخت تولید5235مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه كاشان/نوبت دوم/متمركز
101ساخت تولید5235مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه تربيت دبيرشهيدرجايي تهران/روزانه/متمركز
111ساخت تولید5235مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه بيرجند/نوبت دوم/متمركز
121ساخت تولید5235مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه شاهرود/نوبت دوم/متمركز
131ساخت تولید5235مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه سمنان/نوبت دوم/متمركز
141ساخت تولید5235مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه مراغه/نوبت دوم/متمركز
151ساخت تولید5235مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه اراك/نوبت دوم/متمركز
161ساخت تولید5235مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه مراغه/نوبت دوم/متمركز
171ساخت تولید5235مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه تربيت مدرس/روزانه/متمركز
181ساخت تولید5235مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه مراغه/نوبت دوم/متمركز
191ساخت تولید5235مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه هرمزگان -بندرعباس/نوبت دوم/متمركز
201ساخت تولید5235مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه تربيت دبيرشهيدرجايي تهران/روزانه/متمركز
211ساخت تولید5235مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه تهران/روزانه/متمركز
221ساخت تولید5235مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه تهران/روزانه/متمركز
231ساخت تولید5235مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي/نوبت دوم/اموزش محور
241ساخت تولید5235مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه تهران/نوبت دوم/متمركز
251ساخت تولید5235مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه تربيت مدرس/نوبت دوم/متمركز
261ساخت تولید5235مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه تفرش/نوبت دوم/متمركز
271ساخت تولید5235مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه مراغه/روزانه/متمركز
281ساخت تولید5235مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه تهران/نوبت دوم/متمركز
291ساخت تولید5235مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه صنعتي اميركبير/نوبت دوم/متمركز
301ساخت تولید5235مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه اراك/روزانه/متمركز
311ساخت تولید5235مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه صنايع ومعادن ايران -تهران/نوبت دوم/متمركز
321ساخت تولید5235مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه صنعتي بابل/نوبت دوم/متمركز
331ساخت تولید5235مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه هرمزگان -بندرعباس/روزانه/متمركز
341ساخت تولید5235مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه كاشان/روزانه/متمركز
351ساخت تولید5235مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد/دانشگاه تفرش/روزانه/متمركز
364مهندسی مکانیک-بیومکانیک3459مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي پزشكي -مهندسي ورزش/دانشگاه صنعتي اميركبير/نوبت دوم/متمركز
378مکاترونیک3282مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكاترونيك/دانشگاه سيستان وبلوچستان -زاهدان/نوبت دوم/متمركز
388مکاترونیک3282مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكاترونيك/دانشگاه تبريز/روزانه/متمركز
398مکاترونیک3282مجموعه مهندسي مكانيك -مهندسي مكاترونيك/دانشگاه اراك/روزانه/متمركز
s

سلام

دقیقا فازش چیه؟؟؟؟مثل اینکه باید برم مکاترونیک بخونم

اصلا صنعتی اراک سال پیش شبانه نداشت امسالم نداره

چقدر خندیدیم...هه هه هه هه

بعد من باید روزانه تربیت رجایی رو بزنم بعد بیرجند دیگه....پووووف

آخرین ویرایش:

king_sato

عضو جدید
ممرسی دوست عزیز

دوست عزیز این بر اساس سال 92 است. اول اینکه بقیه مواردی که گفته همش درسته چون با رتبه شما پارسال حتی صنعتی اصفهان هم آوردن چه برسه به بابل و تبریز و بقیه. فقط امیرکبیر رو زده که اینم احتمالا مثلا یکی با این رتبه و امتیاز شاگرد اولی اونجا قبول شده. این سیستم رو سال پیش هم گذاشتن اول فکر کردم شاید برا پارسال باشه ولی ظاهرا همون سیستم سال پیش که بر اساس 92.

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا