ارشد94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Abolfazl6776

عضو جدید
ولی مرور چقدر تاثیر داره خخخخخخ ، من 20درصد اونچه داشتم هم نبودم چون مرور نکرده بودم ، مخصوصا تو باکس سیالاتش

یه سوال دیگه ، معادلات دیفرانسیل مگه سوال دومیش معادله کامل نبود ؟؟ پس چرا جواباش عجیب غریب بود ؟؟؟ من بی خیالش شدم وسطاش ، سخت بود یا راحت این سواله؟؟؟؟

• Like
واکنش ها: meko

khorshid_mech

عضو جدید
دینامیک فک کنم 15 تا ، همشون راهیان ارشد ، کنترل پارسه ، اگه قبول شم شریف یا تهران ایشالله طراحی کاربردی گرایش دینامیک کنترل وگر نه میرم همون هوافضا شریف ایشالله ...
کنکور هوافضا هم شرکت کردین ؟

من دینامیک 20 تا رو زدم!!!! خخخخخخخخخخ
نه من قراره ابزار دقیق بدم
دینامیک و کنترل خواحه نصیر که تو ایران اوله؟؟؟؟؟ تا جایی که من میدونم
کدوم دانشگاهی هستین؟؟؟ اولین بارتون بود؟؟؟
واقعا آفرین جناب مهندس

aero22

عضو جدید
من دینامیک 20 تا رو زدم!!!! خخخخخخخخخخ
نه من قراره ابزار دقیق بدم
دینامیک و کنترل خواحه نصیر که تو ایران اوله؟؟؟؟؟ تا جایی که من میدونم
کدوم دانشگاهی هستین؟؟؟ اولین بارتون بود؟؟؟
واقعا آفرین جناب مهندس

ایشالله موفق باشید ، شاید اول باشه ولی واسه اونور اسم دانشگاه شریف و تهران یه چیز دیگست ، آره اولین بارم بود از 15 مهر روزی میانگین 14 ساعت ، من هوافضا خواجه نصیر میخونم ، ولی انصافا اگه دیشب 2 ساعت می خوابیدم تک رقمی میشدم ، نیم ساعت اول کنکور دقیقا تو فضا بودم اصلا ... شما لطف دارین ، دیگه همی چی با خداست ...

khorshid_mech

عضو جدید
ایشالله موفق باشید ، شاید اول باشه ولی واسه اونور اسم دانشگاه شریف و تهران یه چیز دیگست ، آره اولین بارم بود از 15 مهر روزی میانگین 14 ساعت ، من هوافضا خواجه نصیر میخونم ، ولی انصافا اگه دیشب 2 ساعت می خوابیدم تک رقمی میشدم ، نیم ساعت اول کنکور دقیقا تو فضا بودم اصلا ... شما لطف دارین ، دیگه همی چی با خداست ...

مرسی انشا... شریف قبول شید.و به هر چی که میخواین برسید.:)

kariq

عضو جدید
من که اولین غلطم رو پیدا کردم
علامت منفی معادله لاپلاس رو برای مشتق نزاشتم

kariq

عضو جدید
برای پره فلزی مگه نسبت طول به ضریب k برای جسم از همشون بیشتر نمیشه؟

amir-mehrizi

عضو جدید
اقا من 14 تا زبان زدم.3 تا ریاضی.12 تا ساخت و جامداتم نزدم اصلا.چون سرباز بودم امسال.ولی خیلی راضی هستم.ولی جامداتش به نظر استاتیکش خیلی هلووو بود.من که نزدم چیزی ولی

meko

کاربر فعال
ولی مرور چقدر تاثیر داره خخخخخخ ، من 20درصد اونچه داشتم هم نبودم چون مرور نکرده بودم ، مخصوصا تو باکس سیالاتش

یه سوال دیگه ، معادلات دیفرانسیل مگه سوال دومیش معادله کامل نبود ؟؟ پس چرا جواباش عجیب غریب بود ؟؟؟ من بی خیالش شدم وسطاش ، سخت بود یا راحت این سواله؟؟؟؟

خیلی هم آسون بود. شزط مرزی ای که داده یود فقط در یکی از گزینه های صدق میکرد. به همین راحتی

khorshid_mech

عضو جدید
سوال 1 ریاضی من معادله بود که درمورد تعداد ریشه هاش بحث کرده بود اون چی میشد؟؟؟

khorshid_mech

عضو جدید
لطفا یکی درمورد سوالات ریاضی بگه؟؟؟ من دارن یواش یواش یادم میرن کدوما رو زدم:(
اون حده چی میشد؟؟؟
اون همگرایی سریه چی میشد؟؟؟
نگاشت داخل دایره یا خارج دایره کدوم میشد؟؟؟

• Like
واکنش ها: meko

meko

کاربر فعال
سوال 1 ریاضی من معادله بود که درمورد تعداد ریشه هاش بحث کرده بود اون چی میشد؟؟؟

2ریشه متمایز. مشتق میگرفتید از معادله برابر صفر میذاشتید مشتق رو. نقطه بحرانی حاصل میشد. قبل از بحرانی نزولی و بعدش صعودی بود. پس یا حداکثر دقیقا یک ریشه داره یا دقیقا هیچی . بعد در بازه قبل و بعد از بحرانی از قضیه مقدار میانگین استفاده میکردید. که نشون میداد حداقل دقیقا یک ریشه داره یا اصلا نداره. که بدست می اومد داره . یکی این ور بحرانی یکی اون ور. پس دقیقا دو ریشه ی اونم متمایز داره

meko

کاربر فعال
لطفا یکی درمورد سوالات ریاضی بگه؟؟؟ من دارن یواش یواش یادم میرن کدوما رو زدم:(
اون حده چی میشد؟؟؟
اون همگرایی سریه چی میشد؟؟؟
نگاشت داخل دایره یا خارج دایره کدوم میشد؟؟؟

حد به نظرم صفر میشد. نگاشت فکر میکنم خارج دایره . دقیقا یادم نیست . همگرایی هم فکر کنم یک ای اُم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا