ارشد94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

aero22

عضو جدید
بچه ها با ریاضی 20 و سیالات 40 و جامدات 73 و دینامیک 60 چند میشم به نظرتون ؟

veshki

عضو جدید
نمیدونم سیالاتش واسه همه سخت بود یا نه،ولی منی که بیشترین امیدم همین باکس بود پرپر شدم،خستگیه این چند ماه موند تو تنم،من که احتمالا به اون چیزی که میخوام نمیرسم اما امیدوارم شماها خوشحال باشین موقع اعلام نتایج.
از همه ی دوستایی که از تابستون با کامنتا و دلگرمیاشون باعث شدن این مسیر شدنی شه و کم نیاریم ممنونم.
شاد باشین و سلامت

kmeisam

عضو جدید
نمیدونم سیالاتش واسه همه سخت بود یا نه،ولی منی که بیشترین امیدم همین باکس بود پرپر شدم،خستگیه این چند ماه موند تو تنم،من که احتمالا به اون چیزی که میخوام نمیرسم اما امیدوارم شماها خوشحال باشین موقع اعلام نتایج.
از همه ی دوستایی که از تابستون با کامنتا و دلگرمیاشون باعث شدن این مسیر شدنی شه و کم نیاریم ممنونم.
شاد باشین و سلامت
دقیقا برای منم همینطوری شد

aero22

عضو جدید
زیر 100 دینامیک امسال واقعا سخت بود
از کجا درصداتونو حساب کردین؟؟؟ سوالا رو میدونین کی میذارن؟؟؟

واقعا یعنی شانس دارم شریف قبول شم ؟ دیشب حالم بد شد و حتی 1 دقیقه هم نخوابیدم ، امروز یه وضعی بود اصلا .... به طور میانگین گفتم ، ممکنه 10 تا 15 درصد کم و زیاد شه ! آخه دینامیک من همیشه جز 5 نفر اول پارسه بودم ، آزمون 2 پارسه اول شدم تو دینامیک ... ولله نمیدونم که میان ...

aero22

عضو جدید
اون سوال دیاگرام بد و حد سیستم 30بشه؟؟؟؟ دو سوال آخر

به خاطر همون بیخوابی دیشب ، تا نیم ساعت اول هنگ بودم و به خاطر همین وقت نکردم دو سوال آخرو ، سوال دیگه که یادمه شتاب اون سینوس و کوسینوس و تتا میشه v^2 /2

khorshid_mech

عضو جدید
واقعا یعنی شانس دارم شریف قبول شم ؟ دیشب حالم بد شد و حتی 1 دقیقه هم نخوابیدم ، امروز یه وضعی بود اصلا .... به طور میانگین گفتم ، ممکنه 10 تا 15 درصد کم و زیاد شه ! آخه دینامیک من همیشه جز 5 نفر اول پارسه بودم ، آزمون 2 پارسه اول شدم تو دینامیک ... ولله نمیدونم که میان ...

یعنی درصداتون از اینم بیشتر میشه؟؟؟؟؟؟؟ آفرین
دینامیک چند تا زدین؟؟؟ از چیا خوندین؟؟؟؟؟

• Like
واکنش ها: meko

دانشمند كوچك

عضو جدید
سلام.خسته نباشید. انشالله همه کنکور خوبی دادن.
دوستان میشه سوالات ریاضی رو بگین از چه مباحثی اومده بود؟! فوریه مشتقات؟! مختلط و نگاشت؟!
تروخدا سوالات رو بدید.من خیلی منتظرم بدونم ریاضی چطور بوده

Abolfazl6776

عضو جدید
ارتعاشاتش خیلی راحت بود
ریاضی سخت ، لعنت بر ترمودینامیک انگار هیچی نخونده بودم اصلا یادم نمیومد ترموی لعنتی رو...

بچه ها اون خرپا چندتا عضو خنثی داشت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

aero22

عضو جدید
یعنی درصداتون از اینم بیشتر میشه؟؟؟؟؟؟؟ آفرین
دینامیک چند تا زدین؟؟؟ از چیا خوندین؟؟؟؟؟

دینامیک فک کنم 15 تا ، همشون راهیان ارشد ، کنترل پارسه ، اگه قبول شم شریف یا تهران ایشالله طراحی کاربردی گرایش دینامیک کنترل وگر نه میرم همون هوافضا شریف ایشالله ...
کنکور هوافضا هم شرکت کردین ؟

M_Nirvana_m

عضو جدید
پارسال همین روزا چه حالی بود ... ایشالا که همتون خوب دادین کنکور و سال بعد پیش خودمون ببنیمتون :)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا