ارشد94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hassan676767

عضو جدید
منبع ریاضی 1 و 2 من کتاب دکتر نیکوکار+ کتاب پیام نور(جهت مطالعه و مرور بیشتر) هستش و به نظرم که خوبه و اعتماد به نفس خیلی بالایی تو درس ریاضیات بهم داده

hadi.samsam

عضو جدید
پارسال بچه ها میگفتن که واقعا ریاضیش سنگین بوده.ولی درس ریاضی واقعا تعیین کنندس من خودم از بچه هایی که رتبه های عالی اوردن پرسیدم اکثرا میگفتن درس ریاضی 1 بحث انتگرال و کاربرد انتگرالو خوب بخونید چون دوتا سوال همیشه داره و ریاضی 2 توابع دو متغیره و خم و رویه ها و معادلات درجه اول و دوم وریاضی مهندسی انتگرال و سری فوریه این مباحث بسیار مهمه ریاضین و با تسلط رو این مبحثا 40 تا 50% میشه زد میگفتن ارشد خوندن تسلط روی همه مباحث ریاضی زمان بر و بی فایدس روی فصل های مهم باید تمرکز کرد وگرنه وقت و انگیزه رو میگیره

khorshid_mech

عضو جدید
سلام.دوستم امسال رتبش 20 طراحی و 23 تبدیل شد درصداش:ریاضی 3.33 سیالات:71 جامدات:73 دینامیک:45
یکی دیگه از دوستام رتبه 220 تبدیل :ریاضی:14 سیالات:67 جامدات:30 دینامیک:30

خدا کنه کنکور ما رو خیلی خیلی سخت بدن همه ی درساشو!! تو رو خدا نگا کنید با درصد 67 سیالات شده 220 کشور!!!!
منظورم اینه که اونقدر باکس سیالات راحت بوده که درصد 67 که درصد خوبیه.باعث نشده رتبه 220 اون کم بشه.

آخرین ویرایش:

crb7

عضو جدید
سلام
خوبین همه؟
کسی فایل برنامه ریزی مهرماه پارسه یا مدرسان رو داره؟

hadi.samsam

عضو جدید
سیالاتو خوب زده بود البته درس سیالاتو بالا زدن واقعا با یه ذره وقت گذاشتن میشه بالای 65 زد.این دوستم واقعا پایه قوی نداشت دانشجوی معمولی بود ولی برای کنکور پشتکار داشت از تابستون شروع کرد و روزی 2-3 ساعت خوند از مهرم روزی 6تا7 ساعت خوند در هیچ درسی پایه قوی نداشت ولی پیوسته خوند
ارشد پیوسته خوندن واقعا مهمه بسیار مهم.ان شاالله همه موفق بشن

سارنیا

عضو جدید
سیالاتو خوب زده بود البته درس سیالاتو بالا زدن واقعا با یه ذره وقت گذاشتن میشه بالای 65 زد.این دوستم واقعا پایه قوی نداشت دانشجوی معمولی بود ولی برای کنکور پشتکار داشت از تابستون شروع کرد و روزی 2-3 ساعت خوند از مهرم روزی 6تا7 ساعت خوند در هیچ درسی پایه قوی نداشت ولی پیوسته خوند
ارشد پیوسته خوندن واقعا مهمه بسیار مهم.ان شاالله همه موفق بشن

مرسی جناب به خاطر این اطلاعاتتون
کنکور ارشد چجوریه؟ منظورم اینه که صبح از چه ساعتی شروع میشه و کی میگن تمام!!! وبرگه ها رو میگیرن؟؟؟؟؟
موفق باشید

saeedhashemi1371

عضو جدید
رتبه 18 جامدات
کنکور امسال
ریاضی 20
سیالات 60
دینامیک 59
جامدات 59
اون بنده خدایی که درصداش رو گذاشتین فک کنم اگه ریاضی رو 20 درصد میزن رتبه یک کنکور امسال می بود!!
بقیه درصداش همه بالای هفتاد بود

hassan676767

عضو جدید
سلام شما روزی چند ساعت مطالعه میکنید؟؟ فک کنم از همه ی ما شما خیلی جلوترید. کل باکسا رو تموم کردید؟؟؟موفق باشید
نه بابا روزی میانگین3.5ساعت رو می خونم به طور پیوسته گروه استاتیک و مقاومت نزدیکه 80 درصد گروه سیالات تا یه هفته دیگه تمومه انشالله و ریاضیات هم 70 درصد من سعی کردم واقعا به صورت مفهومی بخونم البته نکته برداری هم کردم از اکثر درسا به نظر من باید تو یه درس بیشتر سرمایه گذاری کرد البته ممکن این کار جواب نده ولی من می خوام این ریسکو انجام بدم وسیالات رو برم برا بالای 75 درصد موفق باشین

آخرین ویرایش:

tinuj

عضو جدید
کلاس کنکور

کلاس کنکور

سلام
دوستان نظرشون در مورد شرکت در کلاسهای کنکور چیه؟!
مطلع شدم جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران یه سری کلاس ویژه رشته مکانیک گذاشته هم استاداش [دکتر حسینی، صالحی پور، بیگدلی و ...] خوبن هم قیمتش نسبت به بقیه موسسات بهتره.
احتمال داره حداقل دینامیک و دینامیک ماشین که خود دکتر حسینی درس میده رو برم

hadi.samsam

عضو جدید
به نظره من درس هایی که واقعا مشکل داری و خودت نمیتونی به تنهایی بخونی شرکت کردن در کلاسا خوبه.ولی درسایی که مشکل داری ولی میتونی بخونی خودت بهتره شرکت نکنی چون رفت و آمد به کلاسا واقعا وقتگیر و خسته کنندس و خودت میتونی این زمانو و کمترشو بذاری و نتیجه بهتری بگیری
وقتی کلاس برس باید دوباره وقت بذاری و اون درسو بخونی برای یادگیری کلاس برای آشنایی راه اصلی خودت باید بری.وقت و برنامه پیوسته مهمه و برنامه درست و اعتماد به برنامه ای که ریختی.ان شا الله موفق باشی.

pourya.37

عضو جدید
با سلام
من میخوام امسال برای کنکور ارشد مکانیک 94 بخونم،
میخوام آزمون آزمایشی ثبت نام کنم.
بین پارسه و تسلط سنجش موندم.
پارسه 9 مرحله و 390 هزار تومن.
تسلط سنجش 8 مرحله و 320 هزار تومن.
تازه میشه از سایت یادبرگ با تخفیف ثبت نام کرد!
www.yadbarg.com
بنظرتون چیکار کنم؟ کدوم یکی رو ثبت نام کنم؟

سارنیا

عضو جدید
سلام
وقتی سوالای استاتیک و کلا کنکورو حل می کنین وقت کم نمیارین؟؟؟؟
من سوالای تکمیلی نائی رو از خودم آزمون میگیرم و برای هر سوال 100 ثانیه وقت میذارم ولی همیشه 3 یا 2 یا وقتی تعداد سوال های آزمون بالای 20تا باشه 4 تا سوالم میمونه؟؟؟؟ شما ها چی؟؟؟؟
چکار کنم؟؟؟؟ استاد راهنمام میگفت جلوتر بری و سوال زیاد حل کنی مشکلت حل میشه ولی من الان تو اوج آمادگیم در مورد اون مبحث. ولی وقتو کم میارم:cry: الانم خجالت میکشم ازش دوباره برم سوال بپرسم. به نظرتون من چیکار کنم؟؟؟

hassan676767

عضو جدید
سلام وقتی سوالای استاتیک و کلا کنکورو حل می کنین وقت کم نمیارین؟؟؟؟من سوالای تکمیلی نائی رو از خودم آزمون میگیرم و برای هر سوال 100 ثانیه وقت میذارم ولی همیشه 3 یا 2 یا وقتی تعداد سوال های آزمون بالای 20تا باشه 4 تا سوالم میمونه؟؟؟؟ شما ها چی؟؟؟؟چکار کنم؟؟؟؟ استاد راهنمام میگفت جلوتر بری و سوال زیاد حل کنی مشکلت حل میشه ولی من الان تو اوج آمادگیم در مورد اون مبحث. ولی وقتو کم میارم:cry: الانم خجالت میکشم ازش دوباره برم سوال بپرسم. به نظرتون من چیکار کنم؟؟؟
سلام دوست من به نظر من تست زدن زیاد می تونه این مشکل رو حل کنه تست تست تست منم همین مشکلو دارم موفق باشین

mohandes_ali

عضو جدید
گفتی استاتیک یاد این نکته افتادم که
هر سال هر سال هرسال از سوالات ضمیمه ی آخر کتاب استاتیک مریام سوال میاد بدون عوض کردن حتی اعداد

دوست عزیز تازه اول کاری بیشتر تست بزن حل میشه

ehsan esf

عضو جدید
سلام بچه ها

بروبچ كسي سايت ثبت نام ازموناي پارسه را داره ؟؟
من هر چه قدر ميزنم خطا ميده

ممنون

Jahade Tehran

عضو جدید
کلاس های تخصصی کنکور کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک

کلاس های تخصصی کنکور کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک

جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران با همکاری گروه خانه مکانیک و مدرسین برتر کنکورهای ارشد مهندسی مکانیک، دوره پاییزه کلاسهای آمادگی آزمون ارشد مکانیک را برگزار می کند

2.jpg

Jahade Tehran

عضو جدید
دپارتمان تخصصی مهندسی مکانیک

دپارتمان تخصصی مهندسی مکانیک

جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران برای ترم پاییز، اقدام به برگزاری کلاسهای تخصصی آمادگی آزمون کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک نموده است. برای اطلاعات بیشتر در این مورد میتوانید با شماره 84650 در تهران تماس حاصل فرمایید و یا به سایت موسسه به آدرس jtt.ir مراجعه نمایید.

1.jpg

Jahade Tehran

عضو جدید
مکان برگزاری کلاسهای جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران

مکان برگزاری کلاسهای جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران

pic02.jpg

map.jpg

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا