ارشد94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

مستند

عضو جدید
الان من کاملا درصدامو میدونم اگه پست رو پیگیری کنید جوابهای درست و غلط با منطق بحث میشن.

ZOLA

عضو جدید
ریاضی مهندسی رو مولف کتاب ریاضی مهندسی مدرسان گذاشته بود که البته سوال نگاشت رو اشتباه حل کرده بود . . .
معادلات هم دوستان جواب ها رو گذاشتن توو همین تاپیک، خودمم یه بار دیگه حل کردم، آخه نکته خاصی نداشت. . . ریاضی عمومی هم همین طور. . . .
جامدات هم که متاسفانه با وجود آسون بودن فقط 3 تا زدم که با جواب هایی که دوستان دادن و خودم با کتاب ها چک کردم درست بود. . .

سیالات و دینامیک ارتعاشات هم 7،8 تایی که زدم سوال های همین کنکورهای سال های قبل بوده که اینجوری چک کردم(البته این موضوع واقعا نکته خوبی نیس، چون که یه جورایی تمام زحماتمو نابود کرد و احتمالا همه همین مقدار رو زدن ، جامدات هم که دیگه هیچی، درصدها فضاییه. . . )
مرسی گلم

hamedelon

عضو جدید
دوستان سلام و خسته نباشید من پارسال شرکت کردم 800 شدم امسال نتونستم بخونم انشاءالله برای سال بعد. ممکنه به تفکیک درسها نه باکسی بفرمایید کدوم درس ها راحت بود کدوم سخت؟ مثلا مقاومت استاتیک طراحی هر کدوم. نظرات دوستان رو میخوانم به کلی ناامید شدم. من ریاضی پارسال 5 درصد زدم امسال سخت تر بوده یا راحت تر؟

ZOLA

عضو جدید
ببین اصلا هرچی یاشه فشار زیر سقف مگه کف به اندازه ارتفاع h در حالت سکون اختلاف فشار با سقف نداره؟ ولی به علت حرکتش ازین h نبم تا کم میشه.
آفرین فشار کف 5h. کم میشه اما فشار زیر سقف صفر باقی نمی مونه تصور کن ظرفی پر از آب داره با شتاب به سمت پایین حرکت میکنه آیا به سقف نیرویی (فشار) وارد نمیشه ؟

مستند

عضو جدید
آفرین فشار کف 5h. کم میشه اما فشار زیر سقف صفر باقی نمی مونه تصور کن ظرفی پر از آب داره با شتاب به سمت پایین حرکت میکنه آیا به سقف نیرویی (فشار) وارد نمیشه ؟

خب ایا همون نیرویی که سقف داره به اب زیرش وارد میکنه به اب کف منتقل نمیشه؟

مستند

عضو جدید
خب این موضوع در مورد کف مخزن هم صادقه
بهتر تا یکشنبه دندون رو جیگر بگذاریم تا جوابا بیاد
مرسی گلم
دقیقا پس این نیروی داخلی میشه که هیچ تاثیری نداره. پس تاثیر چی باقی میمونه؟ همون اختلاف ارتفاع.باشه گلم.

مستند

عضو جدید
من همیشه سیالم بهتر بود ولی متاسفانه تو این آزمون دو تا اشتباه بچه گانه کردم....کاری کردم که نباید میکردم.

ZOLA

عضو جدید
به نظر شما محمد علی سوال 60 را درست حل کرده ؟ به جهت محور x دقت نکرده

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا