ارشد91

koohe energy

عضو جدید
به نظرتون با رتبه 734 شانس قبولی رو دارم یا خیر؟
آقا جای خوب قبول نمیشی ولی شبانه مالک اشتر رو قبول میشی که توصیه شدید میکنم نزنی چون فقط پولت هدر میره.یکی از دوستام شبانه مالک زده و مثل چی پشیمونه.شبانه شهرستان هم شاید بیاری.

NI.MO

عضو جدید
[[
SALAM
man mikhastam bedunam be nazare shoma ba 805 shabane aero ferdowsi ghabul misham?yana

hamed8722

عضو جدید
باسلام خدمت دوستان
من رتبم 379 شده ؛میخواستم بدونم فقط و فقط گرایش آیرودینامیک روزانه تهران کجاها رو میارم؟ علوم و فنون تهران را میارم؟
علاوه بر اینها آیرو شیراز و یا صنعتی شیراز و فردوسی مشهد را چی می تونم بیارم؟
شبانه های دانشگاههای فوق را چی میارم؟
ممنون

godfly_9

عضو جدید
با توجه به ظرفیت های امسال تهران غیر مالک و امام حسین با 350 می شه قبول شد؟ خواهش می کنم یکی جوابم رو بده

godfly_9

عضو جدید
باسلام خدمت دوستان
من رتبم 379 شده ؛میخواستم بدونم فقط و فقط گرایش آیرودینامیک روزانه تهران کجاها رو میارم؟ علوم و فنون تهران را میارم؟
علاوه بر اینها آیرو شیراز و یا صنعتی شیراز و فردوسی مشهد را چی می تونم بیارم؟
شبانه های دانشگاههای فوق را چی میارم؟
ممنون

daneshgahe olom o fonon e tehran kojast? sharayete khasi dare man natonestam to daftarche peyda konam

parastoo.r

عضو جدید
میگم قضیه این کاهش ظرفیتا چیه؟! هنوز که دفترچه نیومده، اینا رو سر چه حسابی اعلام کردید؟! اینجوری که خیلی اوضاع بد میشه آخه خانما که نمیتونن مالک اشتر و امام حسین بزنن. من شنیده بودم ظرفیتای امسال رو از پارسال بیشتر کردن.

peyman.ph91

عضو جدید
امده

امده

میگم قضیه این کاهش ظرفیتا چیه؟! هنوز که دفترچه نیومده، اینا رو سر چه حسابی اعلام کردید؟! اینجوری که خیلی اوضاع بد میشه آخه خانما که نمیتونن مالک اشتر و امام حسین بزنن. من شنیده بودم ظرفیتای امسال رو از پارسال بیشتر کردن.

سلام خواهر
دفتر چه رو سازمان سنجش دیروز زده بود تو سایت
دقت کن

arshya_69b

عضو جدید
با سلام

من رتبم تو هوافضا 138 شده ، رشته خودم مكانيكه . مي خواستم اولا بدونم كجا مي تونم قبول شم ؟ و تفاوت گرايشاي هوافضا با هم چيه؟ كدوم بهتره و ...
و اينكه به ترتيب قوي بودن هوافضا دانشگاه ها چجوريست؟
با تشكر .

mec_eng_2010

عضو جدید
سلام دوستان من الان میخوام اولویت های اولمو هوا فضا بزنم چون احتمال قبولیم بیشتره _ سوال اینکه من که رشته شناورم هوا فضا هست نسبت به کسی که رشته اصلیش هوا فضا هست از نظر ترتیب گزینش فرق داریم؟ یا هردو یکسان گزینش میشیم؟​

KHOSROJOOLAFIAN

عضو جدید
با رتبه 600 ارشد هوا فضا جایی قبول میشم؟

با رتبه 600 ارشد هوا فضا جایی قبول میشم؟

بچه ها لطفا بگید با رتبه 600 جایی قبول میشم؟

reza2224

عضو جدید
با سلام

من رتبم تو هوافضا 138 شده ، رشته خودم مكانيكه . مي خواستم اولا بدونم كجا مي تونم قبول شم ؟ و تفاوت گرايشاي هوافضا با هم چيه؟ كدوم بهتره و ...
و اينكه به ترتيب قوي بودن هوافضا دانشگاه ها چجوريست؟
با تشكر .

دوست عزیز اگه رشتت مکانیکه باید بیشتر رو گرایش سازه حساب باز کنی ، این گرایش بیشتر نزدیک به مکانیک هست تا باقی گرایشها ...

چون دیدم بچه هایی که مکانیک بودن و اومدن گرایشهای هوافضایی و حتی مفاهیم اولیه هوافضا رو نمیدونستند و به مشکل خوردند .

احتمال زیاد علم و صنعت و خواجه نصیر رو با اوضاع امسال میارید .

propulsion A

عضو جدید
من موندم دوستان مکانیکی به چه امیدی میان هوافضا ؟؟؟
مگر اینکه دوستان واقعا مطالعه ی عمومی زیادی تو این زمینه داشته باشن ...

meh_bah2010

عضو جدید
شما مطمئنا رتبه مکانیکتم نباید بد باشه. کدوم گرایش هوافضا رو می خوای قبول بشی؟

نه اون خیلی خوب نشده اون رو خراب کردم.
گرایش خیلی برام مهم نیس فکرم بیشتر سطح یونی هستش؟
حالا نظرتون چیه کدومش شانس دارم؟؟

ehssamimi

عضو جدید
سلام دوستان من رتبام 650 شده به نظرتون روزانه جايي مي تونم قبول شم!!

zed_vr

عضو جدید
فکر کنم با ظرفیت امسال خواجه نصیر یا شهید بهشتی یا شاید پایین تر .

با رتبه 158 شهید بهشتی و شایدم پایین تر؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

شما که اطلاعات نداری چرا گمراه میکنی جوون مردمو!

ظرفیت هوافضا نسبت به پارسال( بدون در نظر گرفتن دانشگاه های خاص)، فقط 27 نفر کم شده.

دوست عزیز meh_bah2010 شما احتمالاً شبانه امیرکبیر قبولی.

zed_vr

عضو جدید
با سلام . می خواستم بدونم با رتبه 600 هوافضا کجا قبول می شم؟

شما اگه بخوای شهرستان قبول بشی، احتمال قبولی شبانه فردوسی مشهد رو داری.

اگه بخوای تهران قبول بشی، مالک اشتر روزانه میاری.

zed_vr

عضو جدید
با سلام . می خواستم بدونم با رتبه 600 هوافضا کجا قبول می شم؟

شما اگه بخوای شهرستان قبول بشی، احتمال قبولی شبانه فردوسی مشهد رو داری.

اگه بخوای تهران قبول بشی، مالک اشتر روزانه میاری..

arshya_69b

عضو جدید
دوست عزیز اگه رشتت مکانیکه باید بیشتر رو گرایش سازه حساب باز کنی ، این گرایش بیشتر نزدیک به مکانیک هست تا باقی گرایشها ...

چون دیدم بچه هایی که مکانیک بودن و اومدن گرایشهای هوافضایی و حتی مفاهیم اولیه هوافضا رو نمیدونستند و به مشکل خوردند .

با تشكر ، درمورد گرايش ديناميك پرواز و كنترل ، آيا آينده و بازار كاري دارد ؟
مهندسي فضايي چيه ؟‌ پژوهشگاه علوم فضايي مي پذيرد .

arshya_69b

عضو جدید
با تشكر ، درمورد گرايش ديناميك پرواز و كنترل ، آيا آينده و بازار كاري دارد ؟
مهندسي فضايي چيه ؟‌ پژوهشگاه علوم فضايي مي پذيرد .

godfly_9

عضو جدید
شما نباید مالک اشتر رو در نظر بگیری پارسال سازه 68 تا می گرفت غیر مالک و شهرستان الان 36 تا.آیرو هم 52 تا می گرفت امسال 30 تا . نسبت به پارسال فقط نمی شه سنجید. سال 89 تا 300 تهران قبول شدند. البته شبانه فرق می کنه من منظورم روزانه بود. البته من نمی دونم یه مکانیکی واقعا چه احساسی داره بره فضایی شریف یا امیرکبیر بخونه. بحث فقط 2 سال ارشد که نیست تز و دکترا مهمه. اما سازه و پیشرانش مطمئنا طرفدار بیشتری داره