ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

parandme

کاربر بیش فعال
كريم جان امروز پارسه كلاس گذاشته بود براي انتخاب رشته بر خلاف اكثر بچه ها كه رتبشون دستشون اومده بود و اين كلاسو بي فايده ميدونستن ولي خيلي فايده داشت.
راجع به دانشگاهاي خاص مثل مالك اشتر و دانشگاه امام حسين و... كه هم امتحان و هم مصاحبه دارن.اكثر بچه هاي رتبشون بالاي 2500 اين دانشگاها رو انتخاب ميكنن.به اينا ميگن دانشگاهاي خاص.الان يه مثال واست ميارم متوجه شي براي مثال تو انتخاب اولتو ميزني يه دانشگاه روزانه و انتخاب دومتو هم ميزني مالك اشتر .اگه دانشگاه روزانه رو قبول بشي و هم مصاحبه مالك اشتر و بياري ميتوني هر كدومو دلت خواست بري اينا هيچ تداخلي با هم ندارن.چه مالك اشتر(منظورم كل دانشگاهاي خاصه )و اول انتخابت بزني و چه اخر همراه قبول شدن مالك اشتر همراه با يه دانشگاه ديگه كه به ترتيب علاقه ات انتخاب كردي و ميتوني بري ولي موقع شهريور كه نايج نهايي اومد اونجا انتخاب ميكني مالك و بري يا دانشگاه شبانه يا روزانه ي كه قبول شدي.
با سلام
فکر نمی کنم اینطوری باشه ها...
چند تا از دوستای من مالک می خونن اینطوری نیستا یعنی تو کارنامه نهایی فقط یه جا قبول میشی
اگه شرایط مالک رو نداشته باشی و اونو اول بزنی که انتخابت میسوزه اگر هم که که داشته باشی و قبلش جایی قبول نشی مالک رو پذیرفته میشی
اگر هم که انتخابای قبل مالک رو قبول شی که اصلا کار به مالک نمی کشه...
گزینش مالک برای اینه که برخی پروژه های حساس ملی در این دانشگاه و توسط پژوهشگرای سازمانها و شرکتهای وابسته به وزارت در این دانشگاه انجام میشه و یه ف ی ل ت ر برا کسایی که میخان برن گذاشتن سطح علمیشم که از بچه های هوافضا پرسیدم میگن خوبه جوش نظامی نیست
(خود وزارت دفاع نظامی نداره همه کارمندن، نظامیاش از ارتش یا سپاه منتقل میشن ، من سربازیم امریه وزرات بودم) ولی محدوده
امام حسین رو نمی دونم چون فک کنم جداگانه هم اعلام می کنه کیا قبول شدن دقیقا مثل کنکور کارشناسی نیمه متمرکز ها...امام حسین ماله سپاهه فک کنم جوش نظامی باشه

parandme

کاربر بیش فعال
دوستان این دانشگاه خوارزمی کجاس دیگه ؟؟؟ زده کرج من تا حالا ندیدم و نشنیدم

m.e.a.r

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
میشه منو راهمایی کنید !موندم به خدا
رتبم تو تبدیل 1235 شده!با این کاهش ظرفیتا چیکار کنم؟کجا رو بزنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تبریز-صنعتی سهند تبریز-دانشگاه آیت ...مدنی تبریز-دانشگاه ارومیه
مده نظرمه!ممکنه بگین از کدوماش درمیام و کدوما رو بهتره اول بزنم!یعنی ترتیب نوشتنم چی باشه
الان دفترچه رو نگاه میکردم دیدم ارومیه خوابگاه نمیده
به نظرتون آخرین رتبه های قبلوی هرکدوم از اینا چند خواهد شد امسال
ممنونم ازتون

parandme

کاربر بیش فعال
جوابشو خودم پیدا کردم
همون تربیت معلم تهرانه که تغییر نام داده دانشگاهای حکیم سبزواری- شهید مدنی تبریز هم همینطور ند
http://snn.ir/news-13901111199.aspx

آقا هیچکس اونجارو نزنه خودم پیداش کردما....

amin shahrokh

عضو جدید
بچه ها شرمنده يه سوال نامربوط كسي جزوه شريعت پناه اجزا رو نداره ميدونين از كجا ميشه گير اورد ؟ رتبه ام خوب نشده مي خام سال بعد شركت كنم
:(:(:(:(:(

mohammad.md

عضو جدید
آقا محمد خیلی سوت و کوره همه رفتند. دلم واسه gm1363 و مکاترونیک و اسرس مونا تنگ شده.
اول روزانه ها رو میزنم. بعدش مالک و سپاه و آخر سر شبانه.
شبانه هزینش زیاده . با تحقیقی که کردم .هزینه فوق لیسانس تو ترکیه حدود 8 -10 تومنه. با کلاستر هم است.

یه سوالی واسم پیش اومده : اگه اول مالک رو بزنم و بعدش امام حسین رو .باید تو مصاحبه ی هر دو شرکت کنم. یا فقط اونی که اول زدم؟
میتونم دوتا رشته از مالک بزنم یا فقط یه رشته؟
تبدیل شاهین شهر بهتره یا تسلیحات تهران؟
اره گفتي ولي كاريش نميشه كرد تقصير اونام نيست.اقا يهو تركيه نري مدرك بگيري ايران اصلا مدركشو قبول نداره قبلا گفتم راجع به امام حسين و مالك اشتر هيچ اطلاعي ندارم.راجع يه تبديل شاهين شهر يا تلييحات تهران يه ياروه حرف قشنگي زد گفت كه دنبال رشته هاي كه عموميت ندارن نرين چون بازار كارشونم محدوده تبديل شاهين شهر بري بهتر چون بالاخره تبديله و بازار كار تبديل از تسليحات وسيع تره.ولي بازم شرط اول علاقه است ببين به كدوم بيشتر علاقه داري اگه تسليحات خيلي علاقه داري ميتوني توش موفق بشي تسليحات بهتره.

اينو جدا بگم كريم جان شما اصلا تسليحات نرو اون كلاشو كه دادن دستت دخل روباه رو اوردي حالا اگه يه توپي تانكي هم بهت بدن ديگه وا ويلااا

mohammad.md

عضو جدید
منم دلم برای بچه ها تنگ شده.چه کنم که با این وضع روحی دل و دماغی برام نمونده که پست بذارم.ولی چراغ خاموش هوای همتونو دارم.تکون بخورید همتونو میفروشم.:Ph34r:

مگه ماستيم ماستيم ما رو بفروشي!!!!!فكر كردي تو اين مدت كه زير دستي تو ميكردم داشتي مار تو استينت پرورش ميدادي.

4540

عضو جدید
بچه ها به نظر شما با رتبه های 1446 طراحی و 1476 تبدیل بهترین جایی که میشه قبول شد کجاست؟

mohammad.md

عضو جدید
با سلام
چند تا از دوستای من مالک می خونن اینطوری نیستا یعنی تو کارنامه نهایی فقط یه جا قبول میشی
اگه شرایط مالک رو نداشته باشی و اونو اول بزنی که انتخابت میسوزه اگر هم که که داشته باشی و قبلش جایی قبول نشی مالک رو پذیرفته میشی
گزینش مالک برای اینه که برخی پروژه های حساس ملی در این دانشگاه و توسط پژوهشگرای سازمانها و شرکتهای وابسته به وزارت در این دانشگاه انجام میشه و یه ف ی ل ت ر برا کسایی که میخان برن گذاشتن سطح علمیشم که از بچه های هوافضا پرسیدم میگن خوبه جوش نظامی نیست
(خود وزارت دفاع نظامی نداره همه کارمندن، نظامیاش از ارتش یا سپاه منتقل میشن ، من سربازیم امریه وزرات بودم) ولی محدوده
امام حسین رو نمی دونم چون فک کنم جداگانه هم اعلام می کنه کیا قبول شدن دقیقا مثل کنکور کارشناسی نیمه متمرکز ها...امام حسین ماله سپاهه فک کنم جوش نظامی باشه

درسته تو كارنامه نهايي فقط ميتوني يكيشو نتخاب كني ولي تو قبولي اونطوري كه امروز پارسه به ما گفت ميتوني همراه دانشگاه سراسري روزانه و يا شبانه يه مالك اشتر و امام حسينم ميتوني قبول شيو انتخابت نميسوزه و هيچ تداخلي با هم ندارن.من مطمئينم همينطوري شنيدم شما ميتوني با پارسه تماش بگيري كه اينطوري بهتره.

mohammad.md

عضو جدید
با سلام

درسته تو كارنامه نهايي فقط ميتوني يكيشو نتخاب كني ولي تو قبولي اونطوري كه امروز پارسه به ما گفت ميتوني همراه دانشگاه سراسري روزانه و يا شبانه يه مالك اشتر و امام حسينم ميتوني قبول شيو انتخابت نميسوزه و هيچ تداخلي با هم ندارن.من مطمئينم همينطوري شنيدم شما ميتوني با پارسه تماش بگيري كه اينطوري بهتره.

mech-2010

عضو جدید
سلام .
من رتبه تبدیلم 80 شده . به نظرتون روزانه شریف قبول میشم تبدیل انرژی ؟؟؟
نمیدونم نه که ناامید شدم حس میکنم کل 79 نفر قبل من الان میخوان بیان تبدیل بخونن . نظر شما چیه ؟ الان بیشتر بچه ها متمایل به کدوم رشته هان ؟ مثلا از رتبه های بالای (یه رقمی و دو رقمی ) مکاترونیک و بیومکانیک یا ساخت برمیدارن به نظرتون ؟
واقعا به شریف وابسته شدم .
شبانه چی ؟؟ ولی هزینه اش انگار خیلی زیاده :crying2:

آقا مطمئن باشید که شریف و تهران رو حتما میارید. به نظر من تبدیل دانشگاه تهران یک سرو گردن از شریف بالاتره!!!
موفق باشید

m.e.a.r

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
میشه منو راهمایی کنید !موندم به خدا
رتبم تو تبدیل 1235 شده!با این کاهش ظرفیتا چیکار کنم؟کجا رو بزنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تبریز-صنعتی سهند تبریز-دانشگاه آیت ...مدنی تبریز-دانشگاه ارومیه
مده نظرمه!ممکنه بگین از کدوماش درمیام و کدوما رو بهتره اول بزنم!یعنی ترتیب نوشتنم چی باشه
الان دفترچه رو نگاه میکردم دیدم ارومیه خوابگاه نمیده
به نظرتون آخرین رتبه های قبلوی هرکدوم از اینا چند خواهد شد امسال
ممنونم ازتون
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

m.e.a.r

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز

بعد از وارد شدن به لینک زیر:

سپس موضوع زیر را پیگیری کنید:

• تهران یا شریف؟ مسئله این است...!!!
موفق باشید

دوست عزیز منو تهران راه نمیدن چه برسه یه شریف!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مطمئنی واسه من فرستادی این پستو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

juliosezar

عضو جدید
بچه ها یه سوال،شبانه اگه انتخاب رشته کنیم،بعدش بیاریم و نریم،محرومیت نداره؟؟؟؟

farid68

عضو جدید
بچه ها یه سوال،شبانه اگه انتخاب رشته کنیم،بعدش بیاریم و نریم،محرومیت نداره؟؟؟؟
نه . نه تنها نداره بلکه میتونی بری و همون سالی که میخونی همزمان ارشد بدی و اگه دانشگاهت تا حدی معتبر باشه واحدای پاس کردتا انتقال بدی (البته تا اونجایی که من اطلاع دارم)

mohammad.md

عضو جدید
ریاضی 23.33
سیالات 48
جامدات31
البته اعشار سیالاتو جامدات یادم نیست
میگم شما میتونید کمکم کنید درباره سوالم؟
شما هم دصداتونو بگین
اره بهشرطي كه شمام كمكم كنين:D.
ديناميك 0 زدين؟
رياضي 23.3
سيالات31.67
جامدات 44.44
ديناميك 11.67
من رتبه جامداتم 1100 شد و رتبه ي تبديلم 1228 ولي حتما ميخوام تبديل برم.
راستش دانشگا هاي خوب بعد تهران مثل اصفهان شيراز مشهد تا سال 90 شبانه اش تا 1150 هم گرفته ولي با توجه به كم شدن ظرفيتا اميد قبوليمون با 1200 كمه تو اين دانشگاها ولي در عوضش دانشگاهاي خوبي مثل تبريز گيلان بابل كاشان احتمال قوبليمون خيلي بالاست.

g10

عضو جدید
فکر می کردم حول و حوش 50 درصد بشم، ولی حالا اومده 34 درصد!

بازم خدا رو شکر کن
من فکر می کردم 45 میشم ، شدم 12 !!!!!

حتما همه ساختیا اعتراض کنن ، چه اینترنتی و چه به صورت ارسال نامه و شکایت حضوری (اونایی که تهران هستن)

mohammad.md

عضو جدید
ریاضی 23.33
سیالات 48
جامدات31
البته اعشار سیالاتو جامدات یادم نیست
میگم شما میتونید کمکم کنید درباره سوالم؟
شما هم دصداتونو بگین
اره بهشرطي كه شمام كمكم كنين:d.
ديناميك 0 زدين؟
رياضي 23.3
سيالات31.67
جامدات 44.44
ديناميك 11.67
من رتبه جامداتم 1100 شد و رتبه ي تبديلم 1228 ولي حتما ميخوام تبديل برم.
راستش دانشگا هاي خوب بعد تهران مثل اصفهان شيراز مشهد تا سال 90 شبانه اش تا 1150 هم گرفته ولي با توجه به كم شدن ظرفيتا اميد قبوليمون با 1200 كمه تو اين دانشگاها ولي در عوضش دانشگاهاي خوبي مثل تبريز گيلان بابل كاشان احتمال قوبليمون خيلي بالاست.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا