[اخبار کارشناسی ارشد عمران]

S III RVAN

عضو جدید


[h=1]اعلام نتایج آزمون ارشد در نیمه دوم اردیبهشت

[/h]


رییس سازمان سنجش از اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال 93 در نیمه دوم اردیبهشت ماه خبر داد.

دکتر ابراهیم خدایی در گفت‌وگو با خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان اینکه این آزمون با رقابت هزار داوطلب برگزار و در روزهای 23 تا 25 بهمن سال 92 برگزار شد، گفت: از این تعداد 52 درصد داوطلبان زن و 48 درصد مرد بودند که با توجه به شرکت برخی داوطلبان در دو کد رشته امتحانی به طور کلی حدود یک میلیون و 64 هزار کارت برای داوطلبان صادر شد.
وی درباره زمان اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال 93، اظهار کرد: نتایج اولیه این آزمون به صورت کارنامه تنظیم و در نیمه دوم اردیبهشت ماه 93 از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org منتشر می‌شود.

رییس سازمان سنجش افزود: داوطلبان مجاز می‌توانند از هفته اول خردادماه با مطالعه دقیق دفترچه راهنما نسبت به انتخاب کدرشته‌محل‌های مورد علاقه خود اقدام و آن‌ها را به ترتیب اولویت علاقه در فرم انتخاب رشته الکترونیکی ثبت کنند.
خدایی درباره زمان اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد سال 93 نیز گفت: پس از انتخاب رشته داوطلبان و بررسی‌های انجام شده نتایج نهایی در شهریور ماه 93 اعلام خواهد شد. 
[h=2]خدایی به ایسنا خبر داد[/h]
[h=1]زمان دقیق اعلام نتایج اولیه آزمون ارشد/ انتخاب رشته در هفته پایانی اردیبهشت
[/h]


کد خبر: 93021509595
دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۰۰:۳۹رییس سازمان سنجش از اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال 93 در روز دوشنبه، 22 اردیبهشت ماه خبر داد.
دکتر ابراهیم خدایی در گفت‌وگو با خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان اینکه این آزمون با رقابت هزار داوطلب در روزهای 23 تا 25 بهمنماه سال 92 برگزار شد، گفت: از این تعداد 52 درصد داوطلبان زن و 48 درصد مرد بودند که با توجه به شرکت برخی داوطلبان در دو کد رشته امتحانی به طور کلی حدود یک میلیون و 64 هزار کارت برای داوطلبان صادر شد.
وی درباره زمان اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال 93، اظهارکرد: نتایج اولیه این آزمون به صورت کارنامه تنظیم و در روز دوشنبه، 22 اردیبهشت ماه 93 از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org منتشر می‌شود.
مشاورعالی سازمان سنجش درباره زمان انتخاب رشته داوطلبان مجاز، تصریح کرد: داوطلبان مجاز می‌توانند از هفته پایانی اردیبهشت ماه با مطالعه دقیق دفترچه راهنما نسبت به انتخاب کدرشته‌ محل‌های مورد علاقه خود اقدام و آن‌ها را به ترتیب اولویت علاقه در فرم انتخاب رشته الکترونیکی ثبت کنند که زمان دقیق آن متعاقبا اعلام می‌شود.
خدایی درباره زمان اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد سال 93 نیز گفت: پس از انتخاب رشته داوطلبان و بررسی‌های انجام شده نتایج نهایی در شهریور ماه 93 اعلام خواهد شد.


 

most991

عضو جدید
سلام
من خودم ترم هشت دانشگاه بیرجندم
رشته ی عمران برای همه کار هست ولی همه کسی کار کن این رسته نیستن چون خیلی مباحث عملی و تجربی گسترده ای داره و به مراتب برای خانم ها سختر از آقایونه
ولی خانم ها هم اگر در دوره تحصیل میاحث تحلیلی رو تسلط کافی داشته باشن میتونن موفق باشن
به طور کلی بستگی کامل به فرد داره
برای خانم ها معماری بهتره....
 
امسال 5 هزار دانشجوی خارجی جذب می‌کنیم/ قرار گرفتن 10 دانشگاه در بین 100 دانشگاه برتر آسیا

مدیرکل دانشجویان غیر ایرانی سازمان امور دانشجویان گفت: آنچه اکنون در زمینه دانشجویان غیربورسیه مصوب شده این است که در جذب این دانشجویان فعالیت بیشتری صورت گیرد.

دکتر صمد حاج جباری گفت: در حال حاضر جذب و پذیرش دانشجویان غیرایرانی به صورت جدی انجام می گیرد و تا کنون چندین جلسه کمیته جذب این دانشجویان در ایام تابستان برگزار شده است.

وی ادامه داد: هدف ما این است که امسال در جذب دانشجویان غیرایرانی به عدد برنامه پنجم یعنی 5هزار نفر در سال( 2 هزار دانشجوی بورسیه و 3 هزاردانشجوی غیر بورسیه)دست یافته و حتی از این عدد نیز عبور کنیم.

مدیرکل دانشجویان غیر ایرانی سازمان امور دانشجویان افزود: آنچه اکنون در زمینه دانشجویان غیربورسیه مصوب شده این است که در جذب این دانشجویان فعالیت بیشتری صورت گیرد.

وی ادامه داد: جذب دانشجویان بورسیه و غیربورسیه در رتبه بندی دانشگاه ها در عرصه بین المللی و بین المللی سازی دانشگاه‌ها و آموزش عالی می تواند تاثیرگذار باشد.

وی ادامه داد: در شورای سیاست گذاری بین المللی خارجی مصوب شده که 10 عدد از دانشگاه‌های برتر کشور حمایت شوند تا سال آینده بین 100 دانشگاه برتر آسیا قرار گیرند که جذب دانشجویان غیرایرانی به صورت بورسیه و غیر بورسیه می تواند در افزایش امتیاز دانشگاه ها تاثیرگذار باشد.

به گزارش مهر، تعداد دانشجویان غیرایرانی که در دانشگاههای داخل کشور مشغول تحصیل هستند حدود 28 هزار و 322 نفر از 92 کشور است که از این تعداد دو هزار و 273 نفر دانشجوی بورسیه، دو هزار نفر به صورت آزاد، 11 هزار نفر به صورت کنکور و پنج هزار و 500 نفر در بخش بهداشت و درمان در دانشگاههای کشور مشغول تحصیل هستند.

- 1393/06/05
 
سازمان مدیریت صنعتی دانشجو می پذیرد.

سازمان مدیریت صنعتی نمایندگی استان مرکزی دانشجوی دکترا و کارشناسی ارشد پذیرش می نماید.

ه نقل از روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مرکزی، سید مهدی طیبی مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی نمایندگی استان مرکزی با اشاره به این مطلب اظهار داشت: این نمایندگی در رشته مهندسی مدیریت صنعتی در مقطع کارشناسی ارشد (EMBA) و رشته مدیریت صنعتی استراتژیک (DBA) در مقطع دکترا به تعداد محدود و با در نظر گرفتن شرایط ویژه دانشجو می پذیرد.

وی افزود:کلیه اساتید هر دو مقطع از دانشگاههای معتبر کشور شامل صنعتی شریف،علم و صنعت و تهران می باشند و دوره ها به شکل حرفه ای برگزار می شوند.

طیبی گفت: متقاضیان واجد شرایط پس از مصاحبه می توانند در مقطع تحصیلی مورد نظر به تحصیل ادامه دهند.

وی افزود:خوشبختانه با اخذ مجوز از سازمان مدیریت صنعتی، نمایندگی استان مرکزی می تواند با همکاری و هماهنگی مدیریت واحدهای تولیدی و صنعتی و نیز دستگاههای اجرایی استان بر اساس نیاز آنها نسبت به دایر نمودن رشته های مورد نیاز اقدام نماید.

مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی نمایندگی استان مرکزی با اشاره به این نکته که کلاس ها فقط در روزهای پنچشنبه و جمعه برگزار می شود،گفت: هزینه تحصیل دانشجویان به صورت اقساط دریافت می شود و دانشجویان نگرانی بابت پرداخت شهریه نخواهند داشت.

طیبی افزود: مذاکرات دامنه داری با دانشگاه های معتبر از جمله دانشگاه تهران انجام شده تا بتوانیم مدارک ارائه شده خود را با اعتبار این دانشگاهها به دانشجویان ارائه نماییم.

وی در خاتمه بیان داشت: دپارتمان های مختلف IT،زبان گفت و شنود خارجی، زبان برای کودکان و زبان حرفه ای در این مدیریت برگزار می شود و دانش آموختگان با مدارک مختلف تحصیلی و سنین مختلف، می توانند در این دوره ها شرکت نمایند.

- 1393/06/13
 
اعلام زمان ثبت نام پذیرفته شدگان ارشد دانشگاه تهران

دانشگاه تهران اعلام کرد ثبت نام دانشجویان کارشناسی ارشد به صورت الکترونیکی و طی روزهای دوشنبه، سه شنبه، چهارشنبه 10 ، 11 و 12 شهریورماه سال 93 از طریق سامانه ثبت نام انجام می شود.

به گزارش مهر، معاونت آموزشی دانشگاه تهران اعلام کرد ثبت نام دانشجویان کارشناسی ارشد به صورت الکترونیکی و طی روزهای دوشنبه، سه شنبه، چهارشنبه 10 ، 11 و 12 شهریورماه سال 93 از طریق سامانه ثبت نام به نشانی ems.ut.ac.ir ثبت نام می شود .

دستورالعمل و مدارک لازم برای ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه تهران در سامانه دانشگاه در فردا شنبه 8 شهریور93 اعلام می شود.

تغییر تاریخ ثبت نام حضوری دکتری پردیس فنی

ثبت نام حضوری پذیرفته شدگان دکتری تخصصی آزمون سال 1393 پردیس فنی در روز چهارشنبه مورخ 12شهریور1393 انجام می شود

- 1393/06/08
 

amir4292

عضو جدید
دانلود کتاب مترور که در سایت های دیگر به صورت پولی ارائه می شود: در دو قسمت مجزا


مشخصات این کتاب:


۱) زبان بسیار ساده و آسان
۲) آموزش قدم به قدم متره
۳) استفاده از فرمول­ها و روابط اجرایی و کاربردی
۴) استفاده از عکس های اجرایی برای هر موضوع
۵) ارائه شیوه های نوین در علم متره و برآورد
۶) ارائه ترفندها و تکنیک های متره و ریزمتره و جلوگیری از پرت مصالح
۷) ارائه نکات پایه­ای متره که اکثر کارفرمایان، مشاوران و پیمانکاران از آن غافلند.
۸) یادگیری مطالب در کوتاهترین زمان ممکن
۹) اگر هیچ تجربه ­ای در زمینه متره و اجرای ساختمان نداشته باشید می­توانید با مطالعه این کتاب حرفه­ای شوید.
۱۰) قابل استفاده تمامی دانشجویان و فارغ­ التحصیلان رشته مهندسی عمران، معماری، ساختمان، شهرسازی، نقشه ­برداری و کارفرمایان، کارشناسان، مشاوران، پیمانکاران و کلیه علاقمندان به صنعت ساختمان.
دانلود از اپلودر لینک غیر مستقیم:

http://www.uplooder.net/files/748767c2fab24409f1fc192ece6a4e48/ketabe_metror.rar.html

لینک مستقیم
ketabe metror.rar
 
بالا