احسان علیخانی به سرنوشت فرزاد حسنی گرفتار شد

eliii*91

عضو جدید
آخییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی اینطوری نگید در مورد احسان علیخانی من دوستش دارم بچه ها؟

mahsa jo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
من این احسان خیلی دوست دارم...عاشقشمممممممممممممم....
ماه عسل ...زنده رود رو خودش میچرخونه....خیلی هم منطقیه!!!
حرفی از روی نادونی نمیزنه!

آفرین..آره
اصن tv مخصوصا ماه رمضون بی احسان یعنی هییییییییییییییییچ!! فقط و فقط و فقط و فقط احسااااااااااااااان
احسان علیخانی رو عشق است!!!;) :heart:

hiva13

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اصلا کشور به این باحالی داریم نمی ذارن آب تو دل مردم تکون بخوره
این آقام فک کنم یه چیزی از یه عده سود جو گرفته که این حرفارو زده :cool:،خواسته اذهان عمومی رو مشوش کنه
الان حتما راش بدن تلوزیون می خواد بگه بازم گرونی وجود داره
همون بشینه خونه اش بهتره
ای کذاب! ای مزدور! ای مختوش کننده ی اذهان مردم،ای.........

منتوما

عضو جدید
شاید جوسازی برای محبوب شدن!!!
اما خیلی ها تو tv به موضوع گرانی اشاره کردن!!!حتی بازیگرها.
مثلا الهام حمیدی این چندوقته هم که زیاد دعوت شد tv هر بار موضوع گرانی و... رو پیش کشید‍‍!!!
به هر حال ازشون ممنونم.

yoolia

عضو جدید
کاربر ممتاز
بدبخت..زبون دراز هست اما بعضی حرفاش به حقه..
زبون درازو خوب اومدی

sahar91

عضو جدید
من همیشه فکر میکردم برنامه ماه عسل خودش قشنگه حالا مجریش هرکی که باشه.اما اون 1سالی که اقای جوهرچی مجریش شددیگه تلویزیون رو روشن نمیکردم فهمیدم فقط علیخانی جون میده به برنامه.

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنوع التصویر ؟
همین ؟
باید پدر پدر پدر پدر پدر پدر سوخته پدر پدر پدر پدر پدر پدربزرگ پدر پدر پدر پدر سخوته ش رو دربیارند
چطور جرات کرده به ولایت مطلقه فقیه توهین بکند ؟ :eek:

paria metal

عضو جدید
منم موافقم همه چی آرومه وماچقدخوشبختیم:biggrin: بی خود کرده دروغ به این گندگی گفته نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:confused:

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنوع التصویر ؟
همین ؟
باید پدر پدر پدر پدر پدر پدر سوخته پدر پدر پدر پدر پدر پدربزرگ پدر پدر پدر پدر سخوته ش رو دربیارند
چطور جرات کرده به ولایت مطلقه فقیه توهین بکند ؟ :eek:
:surprised:

neina

عضو جدید
کسی هم که حقیقتو میگه اینجوری باهاش رفتار میکنن!!!!

soniya ideal

عضو جدید
بابا حقشه.چرند گفته.همینا میگن پشت مردم خم شده از گرونی.خبر ندارن مردم روزانه کیسه های برنج رو جابه جا میکنن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

soniya ideal

عضو جدید
بابا حقشه.کی میگه گرونی هست؟پشت مردم از جایجاکردن کیسه های برنج خم شده نه گرونی.بابا احسان چییییییییییییییییییییییییی میگیییییییییییییییییییییییییییییییی

بالا