آیا پدر و مادر و خودتان نماز می خوانید؟(لطفاً نظر دهید)

آیا پدر و مادر و خودتان نماز می خوانید؟(لطفاً نظر دهید)

• آیا پدرتان نماز می خواند؟

رای: 9 25.7%
  • آیا مادرتان نماز می خواند؟

رای: 6 17.1%
  • آیا خودتان نماز می خوانید؟

رای: 20 57.1%

• مجموع رای دهندگان
    35
وضعیت
موضوع بسته شده است.

ماسیس

عضو جدید
مادرم که همیشه میخونه .
پدرم گاهی اوقات .خودم هم فعلا سر در گم .
از یک طرف نماز خوندن یه امر واجبه , ازطرف دیگه پرستش خدا و عبادت فقط به نماز محدود نمیشه.انسان باید از عبادت و راز و نیاز با خدا لذت ببره نه اینکه به زور و اجبار نماز بخونه .. من هم از نماز خوندن هیچ لذتی نمیبرم . باید بیشتر تحقیق و فکر بکنم

beny98

عضو جدید
همه ی خانواده.......
مامان و بابام سر وقت ما هم بهر حال میخونیمش.
ولی باید ببینیم نماز چیه،مگه غیر از اینه که واسه بیاد خدا بودنه؟مگه غیر از اینه که آدم یادش باشه یه دنیای دیگه هم هست؟مگه غیر از اینه که از فحشا آدمو حفظ میکنه؟
من که نمازمو میخونم ولی همه کاری میکنم چه فایده داره؟
فقط خدا رو شکر میکنم که اگه خدا بخواد ببخشتم حق الناسی گردنم نیس.فقط باید از حق خودش بگذره.
امیدوارم:(

eliz

عضو جدید
يه چيزي يادتون نره:
خدا خودش گفته: ادعوني استجب لكم
درسته،
ولی برای انجام وظیفه نباید انتظاری داشت.
مثل اینکه به شما بگن اگه درس بخونی فلان چیز برای تو ولی مگه تو درس را برای جایزه و پاداش میخونی.؟؟؟؟؟؟

Ase3000

عضو جدید
ان شاء الله همه نماز هاي ما مورد قبول درگاه خداوند قرار بگيره چيزي كه مهمه تو نماز خوندن اين است كه آدم نماز رو با حضور قلب و خشوع بخونه تا نماز اون قبول بشه و واقعا نمازي هم كه اينگونه خونده بشه معراج مؤمن هست و اين نماز آدم رو از فحشا و منكر باز ميداره
انَّ صلواة تنهي عن الفحشاء و المنكر
پس بيايم از امروز نمازهامون رو با حضور قلب و خشوع بيشتري بخوانيم تا مقدار بيشتري از اون نماز مورد قبول درگاه خداوند شود

elahe.20

عضو جدید
همه ی خانواده.......
مامان و بابام سر وقت ما هم بهر حال میخونیمش.
ولی باید ببینیم نماز چیه،مگه غیر از اینه که واسه بیاد خدا بودنه؟مگه غیر از اینه که آدم یادش باشه یه دنیای دیگه هم هست؟مگه غیر از اینه که از فحشا آدمو حفظ میکنه؟
من که نمازمو میخونم ولی همه کاری میکنم چه فایده داره؟
فقط خدا رو شکر میکنم که اگه خدا بخواد ببخشتم حق الناسی گردنم نیس.فقط باید از حق خودش بگذره.
امیدوارم:(

هيچ كس بي گناه نيست .اما نماز باعث ميشه كمتر ادم گناه كنه و كمكم ازش كناره گيري كنه.مطمئن باش يه روزي نماز تركت ميده

نسیم ن

عضو جدید
کاربر ممتاز
مادرم که همیشه میخونه .
پدرم گاهی اوقات .خودم هم فعلا سر در گم .
از یک طرف نماز خوندن یه امر واجبه , ازطرف دیگه پرستش خدا و عبادت فقط به نماز محدود نمیشه.انسان باید از عبادت و راز و نیاز با خدا لذت ببره نه اینکه به زور و اجبار نماز بخونه .. من هم از نماز خوندن هیچ لذتی نمیبرم . باید بیشتر تحقیق و فکر بکنم
درسته به نظره منم هیچ لذتی نداره
هیچ آرامشی هم نمیده

vahid2007

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خودم نماز میخونم ولی موقع نماز خوندن همیشه حواسم جای دیگس من عادت کردم نماز بخونم همین

sogand.sogand

عضو جدید
اميدوارم تو اون يه نفر باشي.
من خودم مي خونم كاري با بقيه ندارم مامان و بابامم مي خونن.

ghacedak

عضو جدید
تو خانواده ما همه نماز میخونن
خودم هم همیشه سعی میکنم سر وقت بخونم و از نماز خوندن و صحبت با خدا لذت میبرم
نمیدونم چه طوری بعضی از بچه ها دلشون میاد اینجوری درباره خدا و نماز خوندن
صحبت کنن ،نمیدونم چه جوریه بعضی آدمها همیشه تو مشکلاشون یاد خدا می افتن ،چه جوریه که اونا هر چی از خدا میخواهند اون باید بهشون بده
ولی حتی وظیفه خودشون نمیدونن نماز بخونن وچند دقیقه از وقتشون رو به خدا اختصاص بدهند.

deremel400

عضو جدید
تو خانواده ما همه نماز میخونن
خودم هم همیشه سعی میکنم سر وقت بخونم و از نماز خوندن و صحبت با خدا لذت میبرم
نمیدونم چه طوری بعضی از بچه ها دلشون میاد اینجوری درباره خدا و نماز خوندن
صحبت کنن ،نمیدونم چه جوریه بعضی آدمها همیشه تو مشکلاشون یاد خدا می افتن ،چه جوریه که اونا هر چی از خدا میخواهند اون باید بهشون بده
ولی حتی وظیفه خودشون نمیدونن نماز بخونن وچند دقیقه از وقتشون رو به خدا اختصاص بدهند.
با این حرفت واقعا موافق هستم که ما تو شبانه روز24 ساعت وقت داریم بعد چرا 15دقیقه را برای خودمون نمیگذاریم چون خدا که نیاز نداره ما هستیم که با حرف زدن با خدا آرامش پیدا میکنیم

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مامانم همیشه میخونه نماز شب هم میخونه
بابام هم بعضی وقتا یادش میره بخونه بعضی وقتا نماز جماعت میره:دی
خودم هم سعی میکنم بخونم اما هنوز نتونستم سر وقت و به موقع بخونم بعضی وقتا هم نمیخونم بعضی وقتا میرم نماز جماعت :دی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا