آیا تابه حال شاهدمرگ کسی بوده اید ؟

Parsi.Eng

عضو جدید
مرسیییییییی
چه شجاعتی
چه دل بزرگی دارید
من شما رو تحسین میکنم
خواهش میکنم آدمو به این فکر میندازه که هیچی نیست
می فهمی که تو مردنه که همه یکسانن و پول و نامردی و بی معرفتی هیچ معنی نداره
این خوبیه که میمونه

rozan

عضو جدید
واقعا همینطوره
این تنها شغلیه که زرق و برق رو جلوی چشم ادم میشوره و با حقیقت رو به رو میکنه

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره من بودم!سه تا سنك سار!دوتا اعدام!فوت مادرشوهرم و فوت بابام _خيلي سخت و دزناك خيلي

Parsi.Eng

عضو جدید
شستن مرده ترس داره؟بعدش چه احساسی بهتون دست میده؟
نه ترسی نداره ولی نا خواسته گریه می کنم می فهمم که هیچی نیستم تپش قلبه عجیبی می گیرم می فهمم که منم یه روز جام رو تخته مردشور خونه هستش
به آدم درس درست میده درس درست زندگی کردن

Ekram

عضو جدید
کاربر ممتاز
سال 88 خاله ام داشت می رفت سفر که ماشین شون به یه کامیون پارک شده در کنار سرک برخورد کرد و همه غیر از راننده و دختر خاله ام کشته شدند..........میدانید خاله ام در حالیکه داشت به سختی نفس می کشید جان داد و من در آخرین لحظات به محل واقعه رسیدم....ازون موقع اصلن از مرگ نمی ترسم چون می دانم همه یه روزی میمیریم.

Parsi.Eng

عضو جدید
سال 88 خاله ام داشت می رفت سفر که ماشین شون به یه کامیون پارک شده در کنار سرک برخورد کرد و همه غیر از راننده و دختر خاله ام کشته شدند..........میدانید خاله ام در حالیکه داشت به سختی نفس می کشید جان داد و من در آخرین لحظات به محل واقعه رسیدم....ازون موقع اصلن از مرگ نمی ترسم چون می دانم همه یه روزی میمیریم.
خدا بیامرزتشون:gol::gol:
شما سلامت باشید:gol::gol:

vahid.shirazi

عضو جدید
منم یکی رو اعدام میکردن رفتم دیدم فکر کردم تاثیر بدی داره روم ولی معمولی بود

mahtab azad

عضو جدید
خدا بیامرزه...

بالا