آیا با آزادی حجاب در ایران موافقید ؟

آیا با آزادی حجاب در ایران موافقید ؟

• بله

رای: 72 61.5%
  • خیر

رای: 45 38.5%

• مجموع رای دهندگان
    117
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Hojjat.66

عضو جدید
سلام.
اگه ناراحت نشید . بله مخاللللللللللللللللللللللللللللللفففففففففممممممممممم...
چون ظرفیت آزادی حجاب رو خیلی ها ندارند.
البته سوئ تفاهم نشه عزیز...............................

hale a.a

عضو جدید
کاربر ممتاز
من موافق کشف حجابم...
چون هر چیزیو زور کردن نتیجه عکس داده...
اما دوستان به این حجابایی که دخترای امروز ما تو خیابون و دانشگاه دارن دلخوش نکنین این بد حجابیها از صد تا بی حجابی بدتره...

Hojjat.66

عضو جدید
دوست عزیز
اکه عیسی به دین،موسی به دین خود باشه که پل می مونه اون ور رودخونه.
یا همون داستانی که طرف می خواست تو قایق جایی رو که نشسته سوراخ کنه که بقیه معترض میشن .وطرف میگه اینجا برا خودمه........ .

s.samaneh

عضو جدید
عزیزم تمام دنیا با این منوال دارن بیش میرن هرکی دوست داره حجاب داره هر کی دوست نداره ......... تو تمام ازادی حجاب واقعیه به ما رسید شایعه شد؟؟؟؟؟

آیدا معمار

عضو جدید
عمق فاجعه رو ببین ..!!:surprised:
ببخشید کی گفته آقایون حجاب ندارن ؟!! ... یعنی شما حجاب رو فقط در چادر و روسری میبینید ؟!!
بعیده از یه ادم تحصیل کرده .. بعیده
منظور از حجاب،حجاب خانماس نه آقایون در ضمن به فرضم اینکه حجاب آقایونم در نظر بگیریم ینی پوشیدن بلوز آستین بلند و شلوار(طبق گفته علما حد حجاب در آقایون)انقد سخته؟
اگه سخته پس خانوما چی باید بگن؟
از یه تحصیل کرده بعیده:eek:

آخرین ویرایش:

parissan

عضو جدید
من معتقدم آدما باید آزاد باشن که هر طور دوست دارن زندگی کنن.

ریحانه-S

عضو جدید
چطور میشه آزاد بود وقتی من که یه آقا هستم با دیدن اندام و خودآرایی زن پریشون میشم وآزادیم از بین میبره؟؟ باید به کجا پناه ببرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟باید همه به آزادی همدیگه احترام بزارن..واون فلان خانم هم لطف کنه عشوه و ناز و آرایش و اندام و بدحجابیش و رو بزاره برا ی شوهرش و تو خونه.
من معتقدم آدما باید آزاد باشن که هر طور دوست دارن زندگی کنن.

ریحانه-S

عضو جدید
آخه چطور میشه هرکس راه خودش رو انتخاب کنه وقتی بد حجابی داره رو انتخاب و مسیر زندگیم وافکارم و کارام تاثیر میزاره وقتی نمیتونم درست فکر کنم و زندگیم رو عادی با انتخابم ببرم جلو با دیدن خانم های بدحجاب یا باحجاب های بدون حیا؟؟؟؟؟
بله این درسته

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
چطور میشه آزاد بود وقتی من که یه آقا هستم با دیدن اندام و خودآرایی زن پریشون میشم وآزادیم از بین میبره؟؟ باید به کجا پناه ببرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ببخشید،یعنی شما وقتی یه خانم خوشکل از کنارتون رد میشه،قاطی میکنین؟ قطعا به نظر من،به روان پزشک مراجعه بکنین(باور کنین که مسخره نمیکنم!!).....
همه جای دنیا،افرادی هستن که اینجوری میشن و با یه مدت جلسه ی روانکاوی و دارو خوردن( حالا روانشناس رفتین که چه بهتر!! البته اگه اهل حرف زدن و مشاوره هستین!)... خوب میشن....
اخه تو مملکت داف پروری مثل ایران،چجوری میتونین با چنین بیماری های ذهنیی زندگی کنین؟

حالا،ازادیتون چجوری از بین میره؟!! اصلا میشه تعریفتون رو از ازادی بگین؟ همون ازادیی که با دیدن یه خانم خوشکل یا مثلا بی حجاب از دست میره؟!!!

باید همه به آزادی همدیگه احترام بزارن..
نتیجه میگیریم که شما هم باید به خانم ها این ازادی رو بدین که طوری که دوست دارن لباس بپوشن نه؟

واون فلان خانم هم لطف کنه عشوه و ناز و آرایش و اندام و بدحجابیش و رو بزاره برا ی شوهرش و تو خونه.
بهتر نیست که شما خودتون رو کنترل کنین و سرتون تو ناز و عشوه و ارایش و اندام و بدحجابی همسر /دوست دختر خودتون باشه تا شوهر اون خانم فلانی هم همراه خانمش تو خیابون یا کافی شاپ یا سالن ورزش یا کوه یا لب ساحل لحظات خوشی داشته باشه؟

آخه چطور میشه هرکس راه خودش رو انتخاب کنه وقتی بد حجابی داره رو انتخاب و مسیر زندگیم وافکارم و کارام تاثیر میزاره وقتی نمیتونم درست فکر کنم و زندگیم رو عادی با انتخابم ببرم جلو با دیدن خانم های بدحجاب یا باحجاب های بدون حیا؟؟؟؟؟
دوست عزیز،یکبار دیگه بهتون یاداوری میکنم که این یه بیماری روانی(نه اینکه شما دیوونه اید یا یه همچین چیزی!!) هستش و حتمی باید مداوا بشه....اگر نیاز میدونین،میتونین شماره حسابتون رو به من پ.خ کنین،من شخصا هزینه های یکی دو جلسه ی شما رو میدم...بعدش خودتون احساس بهتری پیدا میکنی و خودت میتونی بری....لطفا لطفا و لطفا به فکر مداوای این بیماری باشین...

sasams

عضو جدید
سلام

یه مدت تو این تالار کلی تاپیک میزنن در مورد حجاب. خب فکر کنم اگه یه نظرسنجی گذاشته بشه دیگه نیازی به تاپیک های جدید نیست.

آیا با آزادی حجاب در ایران موافقید؟

1- بله

2- خیر

البته یه نکته رو بگم که سوالم در مورد اینکه شما با اصل حجاب موافق هستید یا خیر نیست. بلکه آیا موافقید که حجاب باید اجباری باشد یا نه؟

مثلا خیلی ها به حجاب اعتقاد دارند ولی معتقدند حجاب نباید از روی اجبار باشد. اگر این عقیده رو دارید گزینه " 1 " رو انتخاب کنید.

** من قصد توهین به اعتقادات مذهبی ندارم. سوالم کاملا مشخصه. پس الکی بحث رو به بیراهه نبرید !!
من مخالفم
یه میوه گندیده میتونه یه سبد میوه رو به گند بکشه
انسان یه موجودیه که وقتی از چیزی منعش کنند بیشتر بسمتش جذب میشه
حالا اون چیز خواه بنفعش باشه خواه بضررش
بنظر من در حال حاضر مردم جنبه چنین آزادیهایی رو ندارن

*Le!la*

عضو جدید
من مخالفم
یه میوه گندیده میتونه یه سبد میوه رو به گند بکشه
انسان یه موجودیه که وقتی از چیزی منعش کنند بیشتر بسمتش جذب میشه
حالا اون چیز خواه بنفعش باشه خواه بضررش
بنظر من در حال حاضر مردم جنبه چنین آزادیهایی رو ندارن
حجاب خوبه نه به اجبار با نظرتم 99% موافقم

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
چطور میشه آزاد بود وقتی من که یه آقا هستم با دیدن اندام و خودآرایی زن پریشون میشم وآزادیم از بین میبره؟؟ باید به کجا پناه ببرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟باید همه به آزادی همدیگه احترام بزارن..واون فلان خانم هم لطف کنه عشوه و ناز و آرایش و اندام و بدحجابیش و رو بزاره برا ی شوهرش و تو خونه.

راستش من هم از خوندن متنون تعجب کردم.

sky walker1

عضو جدید
حجاب یعنی نوع پوشش که متاسفانه نه برای آقایان آزادیش وجود داره نه برای خانم ها
من به آزادی پوشش معتقدم چون هر سن مقتضیاته خودشوداره یه فرد جوان دنبال مطلوبیت طلبیه دوس داره لباسی ببوشه که جذاب به نظر برسه جلب توجه بکنه و زیبا اونو جلوه بده چون تو ذاته آدمه کمال طلبه دنباله زیبایی بس باید وجود داشته باشه چه برا مرد چه برا زن

sky walker1

عضو جدید
جا داره داستانیو براتون تعریف کنم از بسری که شلوار اصطلاحا زخمی میبوشه و نوع برخورد افراد اجتماع رو بازگو میکنه
تا من و شلوارم سوار مترو شدیم، پیرمرد زمزمه کنان و متعجب طعنه ای زد : "بسم الله الرحمن الرحیم!" من و شلوارم به روی خودمان نیاوردیم؛ کمی جلوتر مرد میانسالی را دیدم که به ما خیره شده است. انگار برای اولین بار بود و من و شلوارم را میدید. من و شلوارم به این نگاه ها عادت داریم. مردم دوست دارند به دیگران همان چیزهایی را بپوشانند که خودشان میپوشند وگرنه تمام وجودشان علامت سوال میشود. مردم اصلا ذره ای به دیگران احترام نمیگذارند. من این رفتارها را نمی فهمم. حالا دیگر شرایط تغییر کرده است. شلوار پاره نداشته باشی، به قول خارجی ها Cool یا باحال نیستی.

t.askari

عضو جدید
حجاب من

آخرین ویرایش:

sasams

عضو جدید
اما نظر بالایی که باهاش 99% موافقید , 100% با شما فرق میکنه . جمله رو یه بار دیگه بخونید.. !!!
اِ
چه جالب !
مگه نظر بالایی چی بود؟؟
اتفاقا محض خاطر شما هم که شده باید بعرض برسانم که من صد در صد با حجاب اجباری مخالفم و بنظر من باید با فرهنگ سازی درست و با نشان دادن مزایای حجاب کاری کرد که شخص به سمت حجاب جذب بشه .
ضمنا به نظر من حجاب نه فقط برای دختر ، بلکه باید برای پسر هم واجبه.

حضرت علي ( عليه السلام) مي فرمايند :در آخرالزمان كه بدترين دوران است جمعي از زنان پوشيده اي هستند در حاليكه برهنه اند (لباس دارند اما آنقدر نازك و كوتاه است كه گوئي هنوز برهنه اند ) و از خانه با آرايش بيرون مي آيند . اينها از دين خارج شده و در فتنه ها (كه روحشان را تاريك مي كند )وارد شده اند و به سوي شهوات حيواني ميل دارند و به سوي لذات خواركننده شتاب مي كنند و حرامها را حلال ميدانند (واگر وضع خود را اصلاح و توبه نكنند ) در دوزخ به عذاب ابدي گرفتارندوسائل الشيعه جلد 14 صفحه 19

.........................................................

خواهرم ؛
توچرا از حجابت خجالت مي كشي
بگذار ديگران از بي حجاب بودنشان خجالت بكشند

........................................................

بقول شهید مطهری : اگر بی حجابی نشانه تمدن است ، پس بدون شک حیوانات متمدن ترینند.

آخرین ویرایش:

گیلاس خانومی

عضو جدید
به نظر من تا زمانی که جمهوری اسلامی ایران هست توش حجاب باشه
هر وقت شد جمهوری ایران اونوقت حجاب رو آزاد کنن
محاله بزاریم اسلامیش رو در بیارن..............

omid_008

عضو جدید
به نظرم نباید اجبار بشه.به قول شریعتی می گه حجاب رو برای زن اجباری نکنید به جای این به اون فلسفه حجاب رو بگین اون موقع خودش تشخیص می ده چه نوع پوششی برتر است.

شهریاری 2

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
جالبه .. شما میگین آزادی حجاب !!

میدونم هرکس تعریفای خودش رو داره .. ولی برای من که حجاب رو آزادی میدونم سوالتون بی معنی هست ..

من حجاب رو آزادی میگم ... نه آزادی به معنای بی قید و بند ... آزادی از نفس اماره

حالا شما میگن با آزادی حجاب موافقین ؟!!

احسنت!

mamad 70i

عضو جدید
جالبه .. شما میگین آزادی حجاب !!

میدونم هرکس تعریفای خودش رو داره .. ولی برای من که حجاب رو آزادی میدونم سوالتون بی معنی هست ..

من حجاب رو آزادی میگم ... نه آزادی به معنای بی قید و بند ... آزادی از نفس اماره

حالا شما میگن با آزادی حجاب موافقین ؟!!

واقعا مواقم....مرسی از توضیحات

sky walker1

عضو جدید
انسان موجودی مختار ذاتا آزادی خواه حجاب ینی محدودیت من با اجبار مخالفم هر کس محجبه بودنو دوس داره انجام بده هر کسم باعثه آزارشه اون طور که راحت تره تو پوشش لباس بپوشه.هر چیزی از رو جبر درست نیس هر چیزی که فک کنی.اجتماع باید توش آزادی دینی باشه نه جبر دینی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا