آنالیز سوالات کارشناسی ارشد معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا کی وقت هست برای اعتراض؟ فقط هممون باید اعتراض بدیم ها یه دست صدا نداره.

سوال مگس کش رو ما هم تیر آی شکل زدیم. چند تایی هم مقطع دایره. ولی دیگه این خوابیده هه خیلی خیاره والا:D تازه بقلش نیفتاده انگار سپری نبشی ای چیزیه. من میخوام از همین عدم چاپ درست اعتراض کنم. شما هم بگین نیفتاده درست ;)

اون سوال ترک هم ضخامت اندود صحیح تره. به صفحه 49 مواد سام فروتن دقت کنید. ترک ناشی از نشست نمیتونه مویی باشه، گیسی باشه شاید ;)

morteza 67

عضو جدید
پاسخ سوال شیشه یا سکوریت میشه یا ضد گلوله وصد در صد نشکن نمیشه(مصالح ساختمانی سام فروتنی صفحه260)

farshid_hashemi

عضو جدید
استدلال

استدلال

تا کی وقت هست برای اعتراض؟ فقط هممون باید اعتراض بدیم ها یه دست صدا نداره.

سوال مگس کش رو ما هم تیر آی شکل زدیم. چند تایی هم مقطع دایره. ولی دیگه این خوابیده هه خیلی خیاره والا:D تازه بقلش نیفتاده انگار سپری نبشی ای چیزیه. من میخوام از همین عدم چاپ درست اعتراض کنم. شما هم بگین نیفتاده درست ;)

اون سوال ترک هم ضخامت اندود صحیح تره. به صفحه 49 مواد سام فروتن دقت کنید. ترک ناشی از نشست نمیتونه مویی باشه، گیسی باشه شاید ;)
شکایات ارسالی باید دارای مرجع و حتی شماره صفحه باشن:eek: مرجعی برای توپ و تاب و صندلی میشناسین؟!!!!!!!!:biggrin:
مبانی طراحی توپ(قبادیان)
از زمان و تاب(مزینی)
توپ شناسی و توپ اسلامی (مرحوم کریم)
اینم یه مرجع جمع و جور : تاثیر متقابل توپ و صندلی بر مگس کش.(فلامکی)
:eek:

aster

عضو جدید
بچه ها یکی هم واسه سوال مگس کش اعتراض بنویسه که همه بفرستیم :(

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
شکایات ارسالی باید دارای مرجع و حتی شماره صفحه باشن:eek: مرجعی برای توپ و تاب و صندلی میشناسین؟!!!!!!!!:biggrin:
مبانی طراحی توپ(قبادیان)
از زمان و تاب(مزینی)

:w15:

اینا رو هم چک کن:

مگس کش ها چگونه عمل میکنند؟ (دکتر گلاب حجت)
من یک نگهبان بودم (دکتر فرزین نقره کار)
از روستاییان تا مکان (مهندس بیتا علی آبادی)
پدیدار شناسی صندلی اسلامی (دکتر غلامحسین حمالیان)

حالا خودمونیم واسه ما که درست شد ولی معبد ایسه پاگوداش کجاست؟ :w34:

raha

مدیر بازنشسته
تاریخ
سوال مسجد سید اصفهان ایجاد مهتابی روی شبستان میشه یا تلفیق مسجد و مدرسه؟؟ من فکر میکردم مهمترین شاخصه اش شیوه تلفیق مسجد مدرسه است.
تفاوت کاشی کاری اصفهانی با شیوه ماقبل هردو گزینه 2و4 صادقه، البته به نظرم گزینه 2 کمتر چون در شیوه اصفهانی گفته شده که تنوع رنگ زیاد میشه نه ایجاد رنگهای صرفا گرم. ونقوش گیاهی که دیگه تابلو که تو شیوه اصفهانی بوده.
اصول بنیادی معماری یونان همه تو کلاس ما گزینه 1 رو درست میدونستن ، اما گزینه 4 شد!!؟ دیگه اینو نمیدونم... البته خودم یادم نیست 1 زدم یا 4 ،، مهم اینه که گند زدم.... خدا........
فنی
بلوک سیمانی هم که کلا مزخرف گفته........
به نظرم ترکهای مویی روی پوشش نهایی اندود دیوار ، باید از ضخامت اندود باشه ، نه نشست پی ...
آخه واقعا فاصله افقی تا سرویس بهداشتی 150 متر میتونه باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
درک
کشش و فشار و پیچش تو هر چی باشه تو صندلی نیست ..
سوال بیمارستان که کلا مسخره بود
کارکرد معماری هم خیلی 2سو بود چون به فرم و شکل و هم مکان بستگی داره
دسته مگس کشم تیر طره است پس باید از اونجایی که طره شده I بیشتر داشته باشه بخاطر اینکه ماکزیمم لنگر رو در این ناحیه داره، یعنی ارتفاع بیشتر نه اینکه I خوابیده باشه آخه من اینو به کی بگم.......

در کل به نظرم یک ساعتم روی درآوردن کلید وقت نذاشتن ، البته روی طرح سوالا و کلید با هم ... بدترین کنکور معماری امسال بوده اینو به صراحت میگم ... فقط شانس شانس ، هر چی بیشتر بلد بودی و بیشتر تحلیل میکردی کمتر میزدی..

دسته مگس کش جوابش درسته. I خوابیده میشه!
شما به عملکرد مگس کش دقت کنید که موقع کشتن مگس:D باید توانایی خمش داشته باشه یعنی بر خلاف تیر در ساختمون که اون رو به صورت I در میارن تا مقاومت خمشیش افزایش پیدا کنه... این باید بتونه در جهت عمودی خم بشه... یعنی یه حالت ارتجاعی داشته باشه!

raha

مدیر بازنشسته
1.نام درس: دروس فنی ساختمان
2.صورت سوال :(سوال44) نقش بلوک سیمانی در سقف تیرچه بلوک چیست؟
3.جواب کلید سنجش : (گزینه 1 ) بارها را به تیرچه انفقال میدهد
4.جواب صحیح : (گزینه ی 4) صرفا برای مرحله ی بتن ریزی سقف کاربرد دارد.
5.منبع مورد رجوع : کتاب عناصر جزئیات پوران پژوهش

============

1.نام درس:دروس فنی ساختمان
2.صورت سوال: (سوال56) حداکثر نیروی برشی در تیر AB چند KN است؟
3.جواب کلید سنجش: (گزینه ی 3) 20
4.جواب صحیح: (گزینه ی 2) 34
5.منبع مورد رجوع: ممان رو در تکیه گاه A بررسی کنید. نیروی برشی در تکیه گاه B برابر 34 میشه!

============

1.نام درس: درک معماری
2.صورت سوال :(سوال 91) کدام یک از وسایل زیر در هنگاه استفاده دچار سه نیروی کشش. فشار و پیچش میشود؟
3.جواب کلید سنجش: (گزینه ی 1) صندلی
4.جواب صحیح: (گزینه ی 1 و 3) صندلی هم میتونه درست باشه چون اتصال پایه ها به نشیمنش صلب هست اما تاب هم یکی از حلقه های رابطش به میله نگهدارنده جوش هست در نتیجه صلب هست ضمن اینکه نیروی کششی در تاب ملموس تر از صندلی بود من تاب رو انتخاب کردم!)
5.منبع مورد رجوع:----

============

1.نام درس: درک معماری
2. صورت سوال: سوال 94....
3. جواب کلید سنجش: (گزینه 4) مقطع مربعی
4. جواب صحیح: (گزینه 3) مقطع دایره
5. منبع مورد رجوع: تمامی کتاب های سازه و عناصر بهترین مقطع رو برای یک عصو فشاری دایره دونستن که دلیلش هم مشخصه هم ممان اینرسی بیشتر و هم تقارن مرکزی!

Mehran Aalto

عضو جدید
کاربر ممتاز
سرکار خانم رها .
اون تاب نمیشه هر جور فکر کنی دیگه هم گیر نده .

sorena318

عضو جدید
دسته مگس کش جوابش درسته. I خوابیده میشه!
شما به عملکرد مگس کش دقت کنید که موقع کشتن مگس:D باید توانایی خمش داشته باشه یعنی بر خلاف تیر در ساختمون که اون رو به صورت I در میارن تا مقاومت خمشیش افزایش پیدا کنه... این باید بتونه در جهت عمودی خم بشه... یعنی یه حالت ارتجاعی داشته باشه!

من هم موافقم-مگس:D باید توانایی خمش در جهت عمودی داشته باشه نه در جهت افقی

دوستان اعتراضات به سازمان سنجش باید با ذکر منبع باشه و متاسفانه سوالهایی که منبع خاصی نداره مثل درک نظر طراح مهمه و بعید میدونم کاریش بشه کرد.دیکتاتوریه دیگه

به هر حال ما با چند تا از استادا داریم سند های معتبر جمع میکنیم اگه شما هم مرجع خاصی میدونید بگید با نام مرجع و شماره صفحه که از اونا هم استفاده کنیم:)

raha

مدیر بازنشسته
سرکار خانم رها .
اون تاب نمیشه هر جور فکر کنی دیگه هم گیر نده .

نه خیرم تاب هم میشه... من میتونم ثابت کنم بهت

من هر کار میکنم که تو سایت سنجش عضو بشم نمیشه!
هی ارور میده که طول نام کاربری باید بین 6 تا 20 کاراکتر باشد!
6 تایی 7تایی 8 تایی 10 تایی فارسی. انگلیسی که نام کاربری رو انتخاب میکنم باز هم همین ارور رو میده!:razz:

bandeh

عضو جدید
من هم این سوالها رو اشتباه دیدم:
32 : زنت یک دستگاه تهویه هوا از کدام نوع است؟
به نظرم باید تابستانی -نیمه زمستانی باشه تا برعکسش .
44 : تقریبا با شما موافقم که بلوک باید پر کننده باشه تا باربر
شاید به خاطر سیمانی بودنشه
80 : من که تو عکسش پاگودایی ندیدم
91: حتی اگه صندلی پیچش هم داشته باشه با توپ مشه دو گزینه صحیح
100 : به نظرم فرم و شکل خیلی تاثیر گزار تر از مکانه
یکی لطف کنه اعتراضها رو دسته بندی کنه با منبع که همه بفرستند .

raha

مدیر بازنشسته
من هم موافقم-مگس:D باید توانایی خمش در جهت عمودی داشته باشه نه در جهت افقی

دوستان اعتراضات به سازمان سنجش باید با ذکر منبع باشه و متاسفانه سوالهایی که منبع خاصی نداره مثل درک نظر طراح مهمه و بعید میدونم کاریش بشه کرد.دیکتاتوریه دیگه

به هر حال ما با چند تا از استادا داریم سند های معتبر جمع میکنیم اگه شما هم مرجع خاصی میدونید بگید با نام مرجع و شماره صفحه که از اونا هم استفاده کنیم:)

سوال 44 و 56 فن ساختمان و سوال 94 درک که خیلی تابلو هست که اشتباهن...

من حدس میزنم درک اشتباهی گزینه 4 رو زدن، آخه مقطع دایره تصویر دال (د) هست تو صورت سوال اما تو گزینه ها ،گزینه ی 3 گذاشتنش... افتادن تو دام خودشون:D

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
زنت مخففشه دیگه. زمستانی نیمه تابستانی. تا حالا به این نکته ساده دقت نکرده بودی؟ :D

تاب نکته انحرافی سوال بود. همه فکر کرده بودن چون میچرخه پس پیچش هم داره:tooth: ولی گزینه صحیص توپ بود. وقتی توپو کات دار میزنی نیروی پیچش باعث تغییر مسیرش میشه. ولی بقول عزیزی دخترا بلد نیستن کات دار بزنن:w24: برا همین صندلی گفتن که اصلا زوج نیروی موازی نداره توش.

بلوک سیمانی بیشتر پرکنندست، و حداکثر برای بتن ریزی. ولی دیگه این گزینه ای که گفتن جوک بود :w27:

اگه به مش گلابه که تو یکی از کتاباش به ورق تاشده کاملا اشاره کرده فکر کنم. آزمایش دانشگاه اسپانتاکوس امریکا بود :rambo: ولی از اونجایی که گلابی کتاباشو میده دانشجوهاش ترجمه میکنن تو هر صفحه از کتاباش دست کم 6 تا تناقض وجود داره :w11:

در ضمن اون پروفیل خوابیده تو دست نمیاد اصلا. چجوری میخوای باهاش مگس شکار کنی؟ :w20:

morteza 67

عضو جدید
1.زنت مخفف زمستانی نیمه تابستانی می باشد(منبع:طبقه بندی تجهیزات و سیستم ها سلطاندوست)
سوال 100 100% درسته

• Like
واکنش ها: raha

raha

مدیر بازنشسته
زنت مخففشه دیگه. زمستانی نیمه تابستانی. تا حالا به این نکته ساده دقت نکرده بودی؟ :D

تاب نکته انحرافی سوال بود. همه فکر کرده بودن چون میچرخه پس پیچش هم داره:tooth: ولی گزینه صحیص توپ بود. وقتی توپو کات دار میزنی نیروی پیچش باعث تغییر مسیرش میشه. ولی بقول عزیزی دخترا بلد نیستن کات دار بزنن:w24: برا همین صندلی گفتن که اصلا زوج نیروی موازی نداره توش.

بلوک سیمانی بیشتر پرکنندست، و حداکثر برای بتن ریزی. ولی دیگه این گزینه ای که گفتن جوک بود :w27:

اگه به مش گلابه که تو یکی از کتاباش به ورق تاشده کاملا اشاره کرده فکر کنم. آزمایش دانشگاه اسپانتاکوس امریکا بود :rambo: ولی از اونجایی که گلابی کتاباشو میده دانشجوهاش ترجمه میکنن تو هر صفحه از کتاباش دست کم 6 تا تناقض وجود داره :w11:

در ضمن اون پروفیل خوابیده تو دست نمیاد اصلا. چجوری میخوای باهاش مگس شکار کنی؟ :w20:

توپی که شما میگی دارای چرخش هست نه متحمل نیروی پیچشی! پیچش نوعی برش هست که در دو جهت به مقطع جسم اعمال میشه...

این همه تو تاپیک ارشد بحث کردیم و شکل گذاشتیم بابا...:w12:

البته به نظر من طبق همون دلایلی که آوردیم صندلی هم درسته! میز هم اگر بار سنگینی روش قرار بگیره هر 3 نیرو درش ایجاد میشه!
توپ که ابدا درست نیست ! بین اون 3 تا هم تاب درست تره:w25:

الان مهران میاد منو میکشه:D

راستی شما مگه مگس کش تو خونه تون ندارین؟!

mohsenplasma

عضو جدید
1.فنی
2.شیشه های ........شامل 2 یا چند شیشه است که بوسیله ورقهایی از نایلون شفاف تحت فشار و حرارت به هم متصل میشوند.
3.گزینه1 -نشکن
4.گزینه3-سکوریت
5.صفحه387 کتاب راهیان ارشد جلد1: گاهی اوقات به این شیشه شیشه طلقدار هم میگویند.با قرار دادن ورقه هایی از نایلون شفاف میان 2 یا چند لایه شیشه که تحت فشار و حرارت به هم متصل میشوند،شیشه ایمنی (سکوریت) تولید میشود

راهیان ارشد استاندارد نیست. توی مصالح سام فروتنی شیشه طلقدار رو توضیح داده

کدخدا

مدیر بازنشسته
راهیان ارشد استاندارد نیست. توی مصالح سام فروتنی شیشه طلقدار رو توضیح داده
فکر می کنم همه شما ونوس شیشه رو می شناسین دیروز با مدیر عاملش تو یه جلسه بودم ازش پرسیدم گفت ضد گلوله و نشکن مثل همن و ضد گلوله حالت خاصی از نشکن هستش.
ونوس شیشه بزرگ ترین تولید کننده انواع شیشه در ایرانه.

mohsenplasma

عضو جدید
مبانی طراحی توپ(قبادیان)
از زمان و تاب(مزینی)

آخه ساختار ایستایی صندلی با میز چه فرقی داره؟ اینا پیچش هم اگه داشته باشن باز هم مشابه هستن
تاب کششیه. شاید بتونه به تکیه گاه فشار بیاره. جابه جایی مفصلی که تعریف پیچش نداره
اما توپ اصلن با مکانیزم پیچش حرکت می کنه و در محل برخورد ضربه: در محمور های موازی محور ضربه فشاری و در حلقه های عمود بر اون کششیه. مثل ساختار گنبد های پوسته ای

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی شما مگه مگس کش تو خونه تون ندارین؟!

از وقتی خدا بیامرز رضاخان مدرن کرد ایرانو(البته مدرنیته رو نیاورد:D) ما هم مگس کشامونو انداختیم دور:tooth:

آخه خواهر من دسته مگس کش یه سطحه! نه ازتفاع داره نه حجم. خب اون معلومه که باید خوابیده باشه. ولی تیر ارتفاع داره. یعنی چه؟ این چه حرفیست؟:tooth: اگه تو هم اینو بگی پس فرق تو با طراحای سوال چیه؟;)

اون توپم اگه کات میدادی میفهمیدی به مقطعش وارد میشه یا نماش. نمیتونم اینجا توضیح بدم :w44:

raha

مدیر بازنشسته
از وقتی خدا بیامرز رضاخان مدرن کرد ایرانو(البته مدرنیته رو نیاورد:D) ما هم مگس کشامونو انداختیم دور:tooth:

آخه خواهر من دسته مگس کش یه سطحه! نه ازتفاع داره نه حجم. خب اون معلومه که باید خوابیده باشه. ولی تیر ارتفاع داره. یعنی چه؟ این چه حرفیست؟:tooth: اگه تو هم اینو بگی پس فرق تو با طراحای سوال چیه؟;)

اون توپم اگه کات میدادی میفهمیدی به مقطعش وارد میشه یا نماش. نمیتونم اینجا توضیح بدم :w44:

ما از اونجایی که طرفدار محیط زیست هستیم هنوز هم از همون مگس کش های قدیمی استفاده میکنیم... :D الان یدونه ش رو داریم تو خونه که مقطش دقیقا به صورت I خوابیده ست. خب اون بال های کناری از حرکت های جانبی دسته ی مگس کش جلوگیری میکنه...

کات بلد نیستم بدم اما اسپک میتونم بزنم... نمیتونم درک کنم چیزی که شما میگین رو!

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
قشنگ بال داره یعنی؟ ندیدیم دیگه چه کنم :D حالا جدی خودت امتحان کن. اگه بال اساسی داره (که میدونم نداره:D) بر عکس بزن خیلی خوبتر شکار میکنه :D

حالا من خودمو سر مگس کش و اسپک اگه بکشم هم چیزی نمیشه ولی دست به دست هم دهیم به مهر اون عمق یخبندان و تیرچه بلوک رو لا اقل درست کنیم. آبروی عمله بناها هم از میان رفت چه برسه به معمارا:D اندود هم به عقیده من به ضخامتش برمیگرده. نشست ترک موییش کجا بود.

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا این قضیه تجدید نظر و نظر سنجی چیه؟از کی تاحالا واسه کلید ها نظر سنجی میکنن؟؟؟ مگه این سوال ها رو استادا در نیوردن!!! مگه کلیداش از همون اول مشخص نبوده؟؟؟!!! این مسخره بازیا چیه؟؟؟ :surprised:
جلل الخالق!!!!:eek:

خداوندا جوانان مارا...
مملکتی که توش نقش بلوک ها میشه انتقال بار معلومه توش چه خبره!!! حتما تیر ها و ستون ها هم نقش پر کننده دارن!!!

کدخدا

مدیر بازنشسته
اصلا این قضیه تجدید نظر و نظر سنجی چیه؟از کی تاحالا واسه کلید ها نظر سنجی میکنن؟؟؟ مگه این سوال ها رو استادا در نیوردن!!! مگه کلیداش از همون اول مشخص نبوده؟؟؟!!! این مسخره بازیا چیه؟؟؟ :surprised:
جلل الخالق!!!!:eek:

خداوندا جوانان مارا...
مملکتی که توش نقش بلوک ها میشه انتقال بار معلومه توش چه خبره!!! حتما تیر ها و ستون ها هم نقش پر کننده دارن!!!
و دعای مردم نیز در نگه داشتن سقف موثر است!
راجبه اون ترک های مویی هم شک نکنید که علتش اب دادن زیاد به مصالح هستشاین یه نکته بدیهیه و اصلا از هر بنایی که 4 تا ساختمون ساخته باشه می تونید بپرسید. در اثر نشست ترک های مویی اجاد نمیشه ترک ها عمیقند و مویی نیستن معمولا هم در گوشه های ساختمون ایجاد می شه.

کدخدا

مدیر بازنشسته
ما از اونجایی که طرفدار محیط زیست هستیم هنوز هم از همون مگس کش های قدیمی استفاده میکنیم... :D الان یدونه ش رو داریم تو خونه که مقطش دقیقا به صورت I خوابیده ست. خب اون بال های کناری از حرکت های جانبی دسته ی مگس کش جلوگیری میکنه...

کات بلد نیستم بدم اما اسپک میتونم بزنم... نمیتونم درک کنم چیزی که شما میگین رو!
من هم اسپک می زنم هم کات می دم خیالتون راحت این سوال مسخره ست .چون تقریبا 100 نوع صندلی داریم و به همین تعداد میز که شاید تو یه مدل خاص این پیچش باشه.

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا به جای بحث در مورد مسخره یا مزخرف بودن یا نبودن سوال ها و به شوخی گرفتن،باید یه فکری به حال منابع بکنیم!!!قضیه واقعا جدیه!!!این کلید علنا خیلی اشتباه داره!!!!
ا...ا... یعنی ما اگه اعتراض ندیم واقعا این کلید غلط غلوط همین طوری میمونه؟؟؟
مگه من سوال ها رو دراوردم که کلید ها رو بدم!
اگه راست می گن همونایی که سوال هارو طرح کردند و کلیدها رو هم دادند بگن که منابعشون از کجا بوده و این سوال ها و کلید های قشتگ به استناد کدوم منابع طراحی شده!!!!!صفحه اش رو هم بدند!!من شخصا میرم نگاه می کنم اگه واقعیت داشت قبول می کنم!!!ما دنبال واقعیتیم و دعوا هم نداریم... کار خودمون رو انجام دادیم و منابع متداول رو خوندیم و اومدیم نشستیم مثه آدم امتحان دادیم!!!!!! حالا کار خودشون رو هم می خوان بندازن گردن ما!!یه کلید داغون دادند بیرون می گن نظر سنجی کنیم... به حق چیزای ندیده...

خسته شدم به خدا ... :(

آخرین ویرایش:

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا این قضیه تجدید نظر و نظر سنجی چیه؟از کی تاحالا واسه کلید ها نظر سنجی میکنن؟؟؟

گفتن کدام سوال غلط است؟ به شماره 300090 پیامک بزنید. به قید قرعه هم ال-جی مانیتور میده :D

نظر سنجی که نیست، هرکی اعتراض داره میتونه مطرح کنه. اگه 1000 نفر اعتراض کنن بالطبع باید جواب بده. البته اگه انسان باشن.

کدخدای عزیز، یه منبع همون بخش گچ سام فروتنی. برای اندود گچ کشته لازمه. و برای کشتن گچ هم باید آبشو زیاد کرده و ورزش بدیم. و اگه ضخامتش بیشتر بشه ترک میخوره.
پس جواب صحیح ضخامته.

gh sam

عضو جدید
سلام به همه مهندسین خواهش میکنم همتون بدو ن تعصب به جوابی که دادین فکر کنید :D
جواب سوال بین بیشترین تضاد بین سبک ها رمانتیسیسم کلاسیسیم داده شده
این سوال رو از چند دیدگاه میشه استدلال کرد یکی از نظر فلسفی که اگه منظور طراح این بوده من اعتقادم اینه هر دو گزینه مدرن وپست مدرن و کلاسیسیسم و رومانتیسم میتونن درست باشن وچه بسا مدرن وپست مدرن تضاد بیشتری دارن
دوم از دیدگاه ظاهری
به نظر شما یه آدم عادی که هیچ اطلاعی از سبک های معماری نداره اگه ساختمان های سبک های گزینه سوال رو ببینه کدوم گزینه رو انتخاب میکنه؟ به نظر من دیکانسترکشن و هایتک چون یکی پایداری رو القا میکنه اون یکی نا پایداری وحتی ممکن یه آدم عادی زیاد فرقی بین یه ساختمان مدرن و پست مدرن یا کلاسیسیم و رومانتیسم نذاره از نظر فلسفی هم اگه بخوایم بررسی کنیم هایتک یک خوشبینی نشئت میگیره و دکانسترکشن یک نوع بد بینی (البته نه همه معمارای این سبک بیشتر منظور لیبیسکیند و گروه کوپ هیمل بلو بود) خلاصه به نظر من این سوال اشکال داره وباید حذف شه

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
گفتن کدام سوال غلط است؟ به شماره 300090 پیامک بزنید. به قید قرعه هم ال-جی مانیتور میده :D

نظر سنجی که نیست، هرکی اعتراض داره میتونه مطرح کنه. اگه 1000 نفر اعتراض کنن بالطبع باید جواب بده. البته اگه انسان باشن.

کدخدای عزیز، یه منبع همون بخش گچ سام فروتنی. برای اندود گچ کشته لازمه. و برای کشتن گچ هم باید آبشو زیاد کرده و ورزش بدیم. و اگه ضخامتش بیشتر بشه ترک میخوره.
پس جواب صحیح ضخامته.

نظر سنجی نیست؟؟ پس اینا یعنی چی؟؟

به اطلاع داوطلبان شرکت کننده در آزمون کارشناسي ارشد سال 1389 مي رساند که کليد اوليه اوليه سؤالات بر روي سايت سازمان سنجش قرار گرفته است. اين کليد اوليه غير قابل استناد است. پس از دريافت نظرات داوطلبان و صاحب­نظران کليد نهائي سؤالات تهيه و بر اساس آن کارنامه داوطلبان استخراج خواهد شد. از اين رو، داوطلبان در صورت تمايل مي­توانند تا تاريخ 20/12/88 با مراجعه به سايت سازمان سنجش نسبت به تکميل فرمي که براي دريافت اين نظرات آماده گرديده است، اقدام نمايند. لازم به ذکر است نظرات داوطلبان فقط از طريق اينترنت دريافت خواهد شد و به موارد ارسالي از طريق ديگر رسيدگي نخواهد گرديد. با توجه به اينکه بعد از تاريخ 20/12/88 نظرات جمع­آوري و کليد اوليه نهايي ساخته خواهد شد، هيچ تجديدنظري پس از اين تاريخ قابل بررسي نخواهد بود.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا