آموزش mechanical desktop

amirgb

اخراجی موقت
دوست خوبم آقاي tsp.co در دنياي نرم افزار ها يكسري مطالب هست كه از پيش تعريف شده است
از جمله لينك شدن نرم افزار ها مي باشد
شما مي بايست بدانيد كه هر نرم افزار با چه نرم افزار هايي لينك است
تا بتوانيد از آنها استفاده كنيد
اما در مورد لينك فيمابين كتيا و mdt با نرم افزار انسيس بطور دقيق مي گويم
شما اگر يك طرح را در اين نرم افزار ها قطعه اي را طراحي كنيد و به انسيس انتقال دهيد . در محيط انسيس مي بايست قيودي را تعريف كنيد تا قطعه ي شما را بشناسد
زيرا در انسيس شما از جز به كل مي رسيد اما در نرم افزار هاي مدل سازي بسياري از قيود انسيس بصورت پيش فرض در آمده
اميدوارم منظور را درست رسانده باشم

amirgb

اخراجی موقت
دوست من
آقاي tsp.co
آيدين اشاره ي خوبي داشت
ماكرو نويسي جواب سوال شماست
البته تعداد كساني كه در ايزان به اين بخش نرم افزار ها سر و كار داشته اند بسيار اندك است
شما با استفاده ار زبان هاي برنامه نويسي نظير وي‍وال پاسكال.c.c++ و غيره مي توانيد اقدام به اين كار كنيد و يكسري كد را براي نرم افزار هاي مدل سازي تعريف كنيد.
اما براي اطلاعات دقيق در اين مورد مي توانيد به سايت هاي اصلي خود نرم افزار هاي مورد نظرتان مراجعه كنيد و از طريق ايميل سوالتان را مطرح كنيد(البته نگوييد در صدد طراحي نرم افزار جديدي هستيد)
و جواب دقيق را از ايشان جويا شويد
اميد وارم به زودي شاهد موفقيت شما باشيم و بر خويشتن بباليم كه چون شمايي دوست ما مي باشد

amirgb

اخراجی موقت
يك مطلب ديگر
در نرم افزار هاي تحليل
معمولا شما مي بايست بعد از انتقال مدل از نرم افزار هاي طراحي يكسري عمليات ويرايشي بر روي آنها انجام دهيد
كه اين ويرايش ها مربوط مي شود به نوع نگاه اين نرم افزار ها در مسله ي قيود
اما در انسيس محيطي وجود دارد كه اگر درست يادم باشد محيط مكانيكال است.در اين محيط شما تنها مجاز به تحليل مدل فرا خوانده شده هستيد و اجازه ي هيچ گونه ويرايش را نداريد.منتها من تا كنون موفق به باز كردن اين محيط نشده ام.و گمان مي كنم كه مشكل از آنجايست كه نرم افزار ها عمدتا در ايران قفل شكسته هستند و بسياري از امكانات نرم افزاري بر اساس همين موضوع غير كار آمد مي شود

aidin_kolka

عضو جدید
آيدين جان 2 نكته
چرا آموزش اتوكد را در اينجا قرار داديد؟
من نتوانستم لينك هاي موجود در صفحه ي اول را باز كنم
راستش گفتم تا تکلیف تالار معلوم بشه دیگه تاپیک زیاد نشه ...حالا اینا از یه خانواده هستن.تا بعد ببینیم خدا چی میخواد