آموزش هك

reza3oot

عضو جدید
از اين به بعد در اين تاپيك آموزش‌هاي هك رو ميزارم . از دوستاني كه مي‌توانند به من در اين آموزش كمك كنند نيز دعوت مي‌كنم

با تشكر​

reza3oot

عضو جدید
اين هم اولين آموزش و چند تا برنامه

برنامه اي براي هک وبلاگ
همينطور که ميدونيد بلاگفا از نظر امنيتي فوق العاده ضعيف عمل ميکنه و به راحتي ميشه پسوورد کساني وارد مديريت وبلاگشون ميشن و موقع خروج پنجره را ميبندند و در واقع خروج از بخش مديريت رو نميزنندبدست اورد
برنامه هاي زيادي براي اينکار وجود داره که من دوتا از بهتريتها رو که خودم امتحان کردم و جواب داده رو براتون ميزارماسم برنامست روش کارشم فوق العاده راحته فقط کافي واردblogfaبشيد user name رو وارد کنيد دقت کنيد که در بلاگفاuser name
همون اسم وبلاگه مثلا وبلاگي که ادرسش به اين شکلهwww.moeinmm2.blogfa.com user name ميشهmoeinmm2
بعد از وارد کردن نام کاربري user name برنامه را اجرا ميکنيد حالا اگه شخص مورد نظر شما خروج از بخش مديريت رو نزده باشه پسوردش نشون داده ميشه در غير اين صورت برنامه خطا ميده
البته اين برنامه روي بقيه خدمات دهنده هاي وبلاگ هم کارايي داره ولي يکم ضعيفتر عمل ميکنه
نکته مهم اينکه قبل از اجراي برنامه انتي ويروستون رو خاموشش کنيد
دانلود

اینم بهترین برنامه برای در اوردن شماره تلفن در چت
فقط اجراش کنید و منتظر بمونید تا شماره تلفن رو بهتون بده یکم طول میکشه حدود ۵ تا ۶ دقیقه
اینم برنامه هک ای دی
کرک برنامه

اين يه برنامه عالي براي بدست اوردن اي پي ادرس کسي که داري باهاش چت ميکني فقط کافي موقع چت برنامه رو اجرا کنيد با هر کي در حال چت باشي ايپي ادرسشو نشونت ميده
دانلود

اين دوتا برنامه پسوردهاي ستارهاي شکل رو البته در ياهو مسنجر نشونتون ميدهکافي که ياهو مسنجر رو اجرا کنيد و Get رو بزنيد
دانلود

اين يه برنامه براي ديدن وبکم کسي که داري باهاش ميچتي
عاليهفقط ايدي طرفو بنويس و کانکت رو بزن بدون اينکه طرف متوجه بشه وبکمشو ميبينيد
bدانلود

تا حالا براتون پيش امده موقع اتصال به اينترنت مودمتون خطا ميده خوب اگه دوست داري بدوني چرا خطا ميده و اونو رفعش کني کليه خطاها رو براتون جمع کردم دانلود کن و لذتشو ببر
دانلود

دوست داري اد ليستات رو کلافه کني اين برنامه مخ همه اد ليستاتو ميترکونه جون شما فقط کافي که اين برنامه رو اجرا کنيد و On-Off bomber رو بزنيدالبته قبلش جلو گزينه Bombing repeat بنويسيد چند بار شما رو براي دوستتون خاموش و روشن کنه
دانلود

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد

این گونه برنامه ها داری فایل exe و dot می باشند که آنتی ویروس ها با این ها همیشه مشکل دارند. البته این رو هم بگم که بیشتر برنامه های هک خودشون پر از ویروس هستن که به جای اینکه طرف رو هک کنی خودت ویروسی شدی:w01:

Matrix

عضو جدید
این گونه برنامه ها داری فایل exe و dot می باشند که آنتی ویروس ها با این ها همیشه مشکل دارند. البته این رو هم بگم که بیشتر برنامه های هک خودشون پر از ویروس هستن که به جای اینکه طرف رو هک کنی خودت ویروسی شدی:w01:

موضوع دقيقا" همينه كه به اين برنامه ها نباس اطمينان داشت !!!

reza3oot

عضو جدید
اينم از آموزش جديد بدون برنامه
بر طرف نمودن چند راه نفوذ به کامپیوتر شما [هک و کامی]

بر طرف نمودن چند راه نفوذ به کامپیوتر شما
وقتی به اینترنت متصل میشوید یک شماره به شما اختصاص داده میشود (IP) و تا مادامی که به کار خود ادامه میدهید این شماره هرگز تغییر نمی کند. نفوذگران (Hackers) میتوانند به وسیله ی این شماره به کامپیوتر شما نفوذ کنند، ویا حتی میتوانند آنرا به دیگران هم بدهند. اگر از Windows XP استفاده میکنید، حل این مشکل ساده است. فقط کافیست به Control Panel بروید و چند جارا تیک بزنید، باور کنید به همین سادگی میتوانید راه های نفوذ به کامپیوتر خود را مسدود کنید.
  1. <LI dir=rtl>از منوی Start، کنترل پانل را انتخاب کنید.
    <LI dir=rtl>بر روی Network and Internet Connections کلیک کنید.
    <LI dir=rtl>سپس Network Connections را انتخاب کنید.
    <LI dir=rtl>حال بر روی اتصال اینترنت خود، کلیک راست کرده و از منوی باز شده Properties را انتخاب کنید.
    <LI dir=rtl>از Tab, Advanced گزینه ی Internet Connection Firewall را فعال کنید.
  2. بر روی OK کلیک کنید.
به همین سادگی میتوانید امنیت را به کامپیوتر خود هدیه کنید.

آخرین ویرایش:

reza3oot

عضو جدید
اين يه آموزش ديگه بازم بدون برنامه
بوت بدون برنامه

به اينجور بوت كردن ها ميگن بوت دستي فقط خواهشن روي من اجرا نكنيد
بريم سر آموزش :
1. يك صفحه پي ام باز كرده اگر ياهو قديمي باشد جلوي ايدي طرف 2تا ++ بزاريد اما اگه جديد هست بايد آيكون كنار ADD را بزنيد بعد Other Contact بعد در آنجا ايدي طرف را نوشته و بعد 2تا ++ مي گزاريد بعد صفحه ي پي ام باز ميشخ هر چي بنويسي در صفحه ي جدا مي ياد.... ( لطفا براي امتحان به ايدي خودتون پي ام بديد!!!)

آخرین ویرایش:

reza3oot

عضو جدید
هک کردن به ساده ترین راه ممکن جدید

اول در http://mail.yahoo.com رفته ایدی پسورد خود را وارد کنید سپس در قسمت compose رفته سپس در قسمت to ایدی nima_haker2007@yahoo.com را وارد کرده سپس در قسمت subject حرف hack را وارد کنید

این را در قسمت پایین attach files کپی کنید .
( )
this is for haker@@_pass_haker@@.net.ir.0058
turn it into .@.009.223.44.pass
( )

this is for pass@yahoo.mailer.005.009.hacking.@mailer

abasi@yahoo.com is mailer from yahoo

( )

this is for ...... mailer .should .005 hacked .@@.008.3408

mailer@yahoo.@@@@@@@.mailer.hacked @kindorying.@009004.@yahoo

( )

در پرانتز اول ایدی خود را می نویسید

در پرانتز دوم پسورد خودتون

در سومی ایدی کسی که می خواهید حک کنید (یعنی پسوردش براتون میاد)

در پرانتز چهارمی ایدی سرور یاهو یعنی yahoo.server@idies.com

send رو بزن ودر آخر پسورد قربانی برات میاد

moongirl

عضو جدید
مطمئنی این روش الان جواب می ده؟؟؟ از وقتی که یاهو سرویس امنیتیش رو قوی کرده این راه ها جواب نمی ده

Spooki

عضو جدید
برنامه هایی که رضا 3 سوت داره هیچ کدوم ویروسی نیستن هر چی شد با من;) برنامه هاش حرف نداره

Spooki

عضو جدید
ببین این برنامه ها همش جدید هستن و تا 1 یا 2 ماه دیگه جدید هستن وبعد دیگه قدیمی میشن و از نظر من الان تمام برنامه های رضا و Spooki همشون الان کار میکنن

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
لینک

لینک

بابا لینک دانلود برنامه هاتون کار نمیکنه

okoker11

عضو جدید
هک کردن به ساده ترین راه ممکن جدید

اول در http://mail.yahoo.com رفته ایدی پسورد خود را وارد کنید سپس در قسمت compose رفته سپس در قسمت to ایدی nima_haker2007@yahoo.com را وارد کرده سپس در قسمت subject حرف hack را وارد کنید

این را در قسمت پایین attach files کپی کنید .
( )
this is for haker@@_pass_haker@@.net.ir.0058
turn it into .@.009.223.44.pass
( )

this is for pass@yahoo.mailer.005.009.hacking.@mailer

abasi@yahoo.com is mailer from yahoo

( )

this is for ...... mailer .should .005 hacked .@@.008.3408

mailer@yahoo.@@@@@@@.mailer.hacked @kindorying.@009004.@yahoo

( )

در پرانتز اول ایدی خود را می نویسید

در پرانتز دوم پسورد خودتون (در اينجا شما پسورد ايديتونو ميدين و طرف مياد هكتون ميكنه؛به همين راحتي !!!!)

در سومی ایدی کسی که می خواهید حک کنید (یعنی پسوردش براتون میاد)

در پرانتز چهارمی ایدی سرور یاهو یعنی yahoo.server@idies.com

send رو بزن ودر آخر پسورد قربانی برات میاد

سلام
با اين روش نه تنها ايدي مورد نظرتون هك نميشه بلكه ايدي خودتون هك ميشه.
چون شما با دست خودتون داريد پسوردتونو تقديم اين ايميل nima_haker2007@yahoo.com ميكنيد.

zalzalak_amir

عضو جدید
سلام

سلام

دوستان روشی که دوستمون نوشتن در سال 2006توسط فکر کنم جولیا راجرز
کشف شده و در یک برنامه تلوزیونی در کریسمس توسط خودش به مردم
هدیه داده شد البته دقیقا یادم نیست ولی مگه الان جواب میده این
روش عهد ... در ضمن هک ایدی خیلی بچه گانه است بهتره برای یاد گرفتن
هک به این سایت ها مراجعه کنید:

www.irchatan.com

www.azarteam.com

www.h4ckcity.com