آموزش دروس كنكور كارشناسی ارشد صنايع

وضعیت
موضوع بسته شده است.

najm133

عضو جدید
سلام
اگه ميشه به من كمك كنيد . چون دوباره ميخوام شروع كنم . براتون ايميل فرستادم اگه ميتونيد جوابمو بديد .
ممنون از لطفتون

torabi

مدرس آزمون ارشد
تحقیق در عملیات-کلیات برنامه ریزی خطی

تحقیق در عملیات-کلیات برنامه ریزی خطی

با سلام به همه دوستان و پوزش به دلیل تاخیر
یک جزوء خوب تحقیق به دستم رسید که با آن جزوء فکر کنم بدون اینکه تستی کار کنید بتوانید حداقل 50% بزنید. البته اگر جزوء را خوب بخوانید.
می توانید با مراجعه به وبلاگ لینک pdf درس اول این جزوء را که دیروز نوشتم دریافت کنید.
با تشکر و آرزوی موفقیت.

آخرین ویرایش:

m83karimi

عضو جدید
به نام مهربان ترین

به نام مهربان ترین

با سلام خدمت دوستان
من پارسال یک بار از این تاپیک بازدید کرده بودم و با توجه به جو اون تصمیم گرفتم اگه از شیوه های که برای خودم در نظر گرفتم(منظورم جزوات و ....) نتیجه گرفتم با مراجعه به این تاپیک اونا رو در اختیار دوستان هم قرار بدم.
خوشبختانه با اومدن نتیجه های اولیه کنکور به لطف الهی رتبم خوب شد( 59).اولش میخواستم تو یه تاپیک جدید کار رو شروع کنم ولی دیدم شاید اینجا بهتر دوستان بتونن استفاده کنن.

m83karimi

عضو جدید
به نام الله

به نام الله

در مورد جزوات میخواستم این توضیح رو بدم که این جزوات به صورت دستنویس و برگرفته ازجزوات منابع ارشد مثه ایوزیان در درس آمار یا تو درس تحقیق :زاهدی سرشت و بازارا و......که به صورت بخش بخش هستش.
بخش های اون هم بر طبق آزمون های پارسه.
من برنامم اینه برای شروع فصل اولشو در اختیار دوستان قرار بدم و مابقی رو بعد از آزمون هر فصل به طوری که بتونید برای آزمون بعدش آماده بشید.
تنها 1 نکته میمونه و اونم اینه که من خطم خوب نیست .که اونم با همفکری شما میشه بر طرف کرد.
برای شروع من mail رو مینویسم دوستایی که خواستن من در خدمتشونم.راستی یادتون باشه که ذکر کنید بار چندم کنکور میدید چون برنامه سال اولی ها یکم فشرده تر.
email:m83karimi@yahoo.com
یا حق.

mahtabi

مدیر بازنشسته
در مورد جزوات میخواستم این توضیح رو بدم که این جزوات به صورت دستنویس و برگرفته ازجزوات منابع ارشد مثه ایوزیان در درس آمار یا تو درس تحقیق :زاهدی سرشت و بازارا و......که به صورت بخش بخش هستش.
بخش های اون هم بر طبق آزمون های پارسه.
من برنامم اینه برای شروع فصل اولشو در اختیار دوستان قرار بدم و مابقی رو بعد از آزمون هر فصل به طوری که بتونید برای آزمون بعدش آماده بشید.
تنها 1 نکته میمونه و اونم اینه که من خطم خوب نیست .که اونم با همفکری شما میشه بر طرف کرد.
برای شروع من mail رو مینویسم دوستایی که خواستن من در خدمتشونم.راستی یادتون باشه که ذکر کنید بار چندم کنکور میدید چون برنامه سال اولی ها یکم فشرده تر.
email:m83karimi@yahoo.com
یا حق.
سلام خدمت شما
و تبریک بابت رتبتون
خوشحالم می بینم که می خواین برای بقیه کنکوریای عزیز راه قبولی باشین.
کارتون بسیار خوبه.فقط یه خواهش از شما میشه داشت اونم اینه که اگر میخواین بچه هرو کمک کنین به صورت ممتد باشه.
یعنی اگز این ماه به فرض بهشون جزوه دادین ماهه دیگه رو یادتون نره بیاین ...
موفق باشین
موفق باشین

m83karimi

عضو جدید
به نام او

به نام او

در جواب دوست عزیزم این مطلب رو لازم میدونم خاطر نشان کنم که من در پست اول هم اشاره کرده بودم که بعد از هر امتحان پارسه جزوه مربوط به فصل بعدش رو در اختیار بچه ها قرار میدم.
دوستایی هم که نگران شهریه پارسه هستن مطمئن باشن در صورت همکاری بازم تاکید میکنم همکاری پولشون رو به راحتی پس میگیرند
پس بدون نگرانی تو آزمون های پارسه شرکت کنند.

m83karimi

عضو جدید
به نام او

به نام او

نظر سنجی
دوستان کنکوری نظرتون رو راجع به اینکه جزوات رو لینکشون رو قرار بدم یا عزیزان میل بدن و من میل کنم؟؟؟

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
فکر میکنم بهتره منبع های پیشنهادی را واسه درس های ارشد بگید.یکی از بدبختی های ما اینه که نمی دونیم چی بخونیم!!!؟

m83karimi

عضو جدید
به نام بخشایشگر مهربان

به نام بخشایشگر مهربان

با توجه به ایمیل های رسیده از شما و درخواست اکثر دوستان مبنی بر پیشنهاد منابع ارشدلازم دونستم که منابع رو برای همه داخل سایت قرار بدم.
عزیزان اگه احتمالا سوالاتی در مورد منابع داشتن میتونند میل بزنند.
یا علی.

پیوست ها

• منابع پیشنهادی ارشد.doc
    43.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

m83karimi

عضو جدید
به نام یکتا معبود

به نام یکتا معبود

دوستان گرامی : یک سری نکاتی رو لازم میدونستم در اختیار شما قرار بدم که دونستن اونها قبل از شروع مطالعه می تونه مثمر ثمر باشد. و کالیاتی از مسیر رو بهتون نشون میده.

پیوست ها

• پیشنهاداتی برای موفقیت در آزمون کارشناسی ارشد.doc
    34 کیلوبایت · بازدیدها: 0

m83karimi

عضو جدید
به نام مهربان

به نام مهربان

دوستان با توجه به وعدهایی که راجع به جزوه داده بودم امروز 25% اول آمار رو تو سایت قرار میدم .فقط تنها یک نکته میمونه و اون دستخط ، دوستان احینا هر جاییش رو که نتونستن بخونن میل بزنند .
موفق باشید.

rohollah_h

عضو جدید
بخش سوم از 25% اول آمار
http://rapidshare.com/files/265676796/1-3.jpg.html
http://rapidshare.com/files/265676797/2-3.jpg.html

بک جمع بندی و مسایل مهم مشابه از 25% اول باقی میمونه که ان شاء الله در فرصت بعدی.
یا علی
سلام جناب مهندس كريمي
جزوتون واقعا كامل بود ولي فقط يه خرده در هم بر هم بود:D كه خيلي هم مهم نيست همين كه محبت كردين جزوتونو اسكن كردين يه دنيا ممنون راستي جزوتون تا حدودي شبيه كتاب ايوزيان بود البته همانطور كه گفتين.

m83karimi

عضو جدید
سلام جناب مهندس كريمي
جزوتون واقعا كامل بود ولي فقط يه خرده در هم بر هم بود:D كه خيلي هم مهم نيست همين كه محبت كردين جزوتونو اسكن كردين يه دنيا ممنون راستي جزوتون تا حدودي شبيه كتاب ايوزيان بود البته همانطور كه گفتين.
خدمت شما دوست عزیز این مطلب رو عنوان کنم که قرار نیست من از خودم کتاب یا جزوه بنویسم و با توجه به مفهوم جزوه و جزوه برداری و اون صحبت هایی که اول شد این حرف شما خالی از لطف.
به این نکته هم توجه کنید که مزیت جزوه برداری اینه که از تعدد منابع راحت میشید و یکی دو ماه مونده به کنکور مهمترین مطلب مرور مطالب از روی جزوه هاست
در مورد درهم بودن جزوه هم من از اول گفته بودم که این یه مشکله .حالا اگه از دوستان کسی میتونه همکاری کنه و اونا رو برای بقیه دوستان پاکنویس کنه مشکل حل خواهدشد.
یا علی

m83karimi

عضو جدید
به نام بخشایشگر

به نام بخشایشگر

قابل توجه دوستان کنکوری
با توجه به درخواست بعضی از دوستان در مورد ظرفیت دانشگاه های مختلف لازم دونستم طی یک فایلی در اختیار همه دوستان قرار بدم.
موفق باشید.

پیوست ها

• ظرفیت پذیرش دانشگاه ها برای سال تحصیلی 89.doc
    126.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

m83karimi

عضو جدید
به نام او

به نام او

به دلیل مشارکت کم دوستان در این تاپیک تصمیم بر این شد که دوستانیکه خواستار جزوات هستند ، جزوات رو به امیلشون بفرستم .
دوستانی هم که تازه با این تاپیک آشنا شدن ایمیل من پایین نوشته شده .می تونن پیام بذارن.
موفق باشید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

dimareas

عضو جدید
با درود فراوان
من اگه خدا بخواد ارشد صنايع شرکت خواهم کرد بنا به مقتضيات شغلي صنايع--و بهره وري
اگه امکانش هست کمک و راهنمايي کنيد.
من رشته ام فوق مکانيک تبديل انرژي هستم

rohollah_h

عضو جدید
تشكر

تشكر

سلام
اقا مصطفي بابت جزوه فوق العاده توپ و كامل تحقيق ممنون فكر كنم با ريزوليژن 10000000 اسكن كردي كه اينقدر خوب اسكن شد :D
يا علي

rohollah_h

عضو جدید
سلاه به همه دوستان
قراره از شهريور ماه تو سايت http://www.imenpour.com/ ازمون هاي امار و تحقيق به صورت انلاين بين اعضاي سايت برگزار بشه با ثبت نام در اين سايت سوالات به ميلتون ارسال و پس از پاسخگويي جواب را ارسال مي كنيد كه كلا 40 سوال تستي تو يك ساعت از دوستاي خوبم ميخوام كه ضمن معرفي اين سايت به همه در اين ازمون شركت كنند مرسي
ياعلي

m83karimi

عضو جدید
به نام خالق

به نام خالق

با تشکر از دوست خوبم جناب مهندس همایون زاده
که تو سایت مشارکت میکنن و این سایت رو به دوستان معرفی کردند.
به دوستان دیگه هم توصیه میکنم که با مراجعه به این سایت آزمون ها رو دریافت کنن و اینجوری خودشون رو نسبت به بقیه محک بزنن.
موفق باشید.

rohollah_h

عضو جدید
سلام خدمت همه دوستان
من شنيدم سه سال سابقه كار تو ازمون ارشد سيستم و بهرهوري برداشته شد ايا اين موضوع حقيقت داره؟

m83karimi

عضو جدید
به نام او

به نام او

بله پارسال این مطلب رو تو سایت سازمان سنجش زده بود ولی در مورد امسال نمیدونم هنوز قانونش هست یا نه

mihaniran

عضو جدید
خيلي خوب بود منتظر ادامه دروس هستم

خيلي خوب بود منتظر ادامه دروس هستم

خيلي خوب بود منتظر ادامه دروس هستم.لطفا دروس امار واحتمالات رو بگذاريد:)

وضعیت
موضوع بسته شده است.