آقایان برای ازدواج به دنبال 4ویژگی در دختران هستند

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
گفتنی نیست ... ثابت شده ..... البته بیشتر پسرا هم از چنس مخالف هم خوششون نمیاد ... کلا ادم با جنس مخالف خودش راحت ره ... مشکلاتشم کمه ...
ولی من اینجوری نیستم
جنسیت برای در اولویت قرار نداره
میشه بپرسم از کدوم منبع اینقدر با اطمینان صحبت میکنید منبعی که به پشتوانه اون میگید ثابت شده جنس مخالف از هم بدشون میاد منظورمه

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی من اینجوری نیستم
جنسیت برای در اولویت قرار نداره
میشه بپرسم از کدوم منبع اینقدر با اطمینان صحبت میکنید منبعی که به پشتوانه اون میگید ثابت شده جنس مخالف از هم بدشون میاد منظورمه

واسه خودم ثابت شده هست ....بقیه رو نمدونم ..... به نظر من رابطه با پسر از دختر 100 برابر بهتره.....

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
واسه خودم ثابت شده هست ....بقیه رو نمدونم ..... به نظر من رابطه با پسر از دختر 100 برابر بهتره.....

اهاان که اینطور
برای منم عکس این ثابت شدست دارم میبینم که جنس مخالف بهم کشش دارند
البته فکر کنم وضعیت شما با باقی فرق کنه گلیجان
به نظر من بستگی به ارتباط داره نه جنسیت (برای ارتباطاتون جنسیت ملاک قرار ندید نوع رابطه و طرف مقابل مهمه)
موفق و پیروز باشید
شب خوش
بابای

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
اهاان که اینطور
برای منم عکس این ثابت شدست دارم میبینم که جنس مخالف بهم کشش دارند
البته فکر کنم وضعیت شما با باقی فرق کنه گلیجان
به نظر من بستگی به ارتباط داره نه جنسیت (برای ارتباطاتون جنسیت ملاک قرار ندید نوع رابطه و طرف مقابل مهمه)
موفق و پیروز باشید
شب خوش
بابای

خدا روشکر که من تا حالا با کسی ارتباط نداشتم ندارم و نخواهم داشت....

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
خدا روشکر که من تا حالا با کسی ارتباط نداشتم ندارم و نخواهم داشت....
پس کلا ترک دنیا کردید !!!!!!!!!!!!!!
ادم نیاز به این دار ه که بتونه تو جامعه ارتباط درست برقرار کنه اینکه تا حالا ارتباط نداشتین برام قابل درک نیست یعنی چی؟!حتی با پسرا؟!حتی با دخترای فامیل؟! علت این تنفرتون چیه؟!!!!!!!!!!!!
من باید برم فردا میام جوابت میخونم داداشیجان
شب خوش
بابای

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
ادم نیاز به این دار ه که بتونه تو جامعه ارتباط درست برقرار کنه اینکه تا حالا ارتباط نداشتین برام قابل درک نیست یعنی چی؟!حتی با پسرا؟!حتی با دخترای فامیل؟! علت این تنفرتون چیه؟!!!!!!!!!!!!
شب خوش
بابای

من با جنس خودم اگه لازم باشه ارتباط برقرار میکنم ... ولی دلیلی نداره با جنس مخالفم ارتباط برقرار کنم .... نیازی نیست ....تنفری ندارم ... دلیلی .واسه ارتباط نمبینم ... درضمن اصلا واسه من ارزش واهمیتی ندارند....

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
من با جنس خودم اگه لازم باشه ارتباط برقرار میکنم ... ولی دلیلی نداره با جنس مخالفم ارتباط برقرار کنم .... نیازی نیست ....تنفری ندارم ... دلیلی .واسه ارتباط نمبینم ... درضمن اصلا واسه من ارزش واهمیتی ندارند....
داداش کوچیکه همش برای ارتباطات دنبال دلیل نباش
هرانسانی که سر راهت قرار میگیره یه چیزی داره که بهت یاد بده
با ترک دنیا به جایی نمیرسید
به هر حال هرکس عقایدی داره و قابل احترامه هرچند من 100 درصد با اعتقاداتون مخالفم و اصلا برام قابل درک نیست
اما براتون احترام قایلم
امیدوارم هر چیزی که خیرتونه براتون اتفاق بیفته
موفق و پیروزباشید بابای

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شب خوش
بابای

منم فکر کنم تقریبا همین جوری ام

کلا پسرا رو بیشتر دوست دارم

نمی دونم شاید چون میشه بزنی تو سرش اون نمی زنه زیر گریه

کله پایه ترن و مرد تر همه جا هستن خیلی قوی خوب و...

خانوم ها هم(از نظر من هست) خوبی دوستی باهاشون تو این که 100 درصد مال خودته که البته مستلزم اینه که 100 درصد بهش توجه کنی

ولی پسر مال خودت نیست و نیاز مندت نیس ولی هر وقت کمکی ازش بخوای ازش بربیاد حتی شده خودشم کنف بشه ! میاد مشکلتو حل می کنه کلا می تونی گروهی دوست داشته باشی و...

نمی دونم شاید چون سنم پایینه اینجوری فکر می کنم
اقا مسعود شما چند سالتونه؟

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم فکر کنم تقریبا همین جوری ام

کلا پسرا رو بیشتر دوست دارم

نمی دونم شاید چون میشه بزنی تو سرش اون نمی زنه زیر گریه

کله پایه ترن و مرد تر همه جا هستن خیلی قوی خوب و...

خانوم ها هم(از نظر من هست) خوبی دوستی باهاشون تو این که 100 درصد مال خودته که البته مستلزم اینه که 100 درصد بهش توجه کنی

ولی پسر مال خودت نیست و نیاز مندت نیس ولی هر وقت کمکی ازش بخوای ازش بربیاد حتی شده خودشم کنف بشه ! میاد مشکلتو حل می کنه کلا می تونی گروهی دوست داشته باشی و...

نمی دونم شاید چون سنم پایینه اینجوری فکر می کنم
اقا مسعود شما چند سالتونه؟

من متولد 1370 هستم....

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

خوب دیگه خیلی زوده منم از شما بزرگتر هستم ولی احساس نیاز نمی کنم الان چون خیلی زود هست!

اقایون 30 زود هست 35 یکم دیر

امارو نگاه کنین می بینین

ولی اوجش تو سن 24 تا 28 است

که مطمن هستم نظرتون عوص میشه

می خوای شرط ببندیم؟

هر کی زودتر زن گرفت باید اون یکی رو دعوت کنه مراسم!

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب دیگه خیلی زوده منم از شما بزرگتر هستم ولی احساس نیاز نمی کنم الان چون خیلی زود هست!

اقایون 30 زود هست 35 یکم دیر

امارو نگاه کنین می بینین

ولی اوجش تو سن 24 تا 28 است

که مطمن هستم نظرتون عوص میشه

می خوای شرط ببندیم؟

هر کی زودتر زن گرفت باید اون یکی رو دعوت کنه مراسم!
چشم من اگه زن گرفتم حتما دعوتتون میکنم:biggrin:

ghazal1369

عضو جدید
به نظر من مرد جماعت نباید زیاد رو داد چون زود جوگیر میشه چه برسه به اینکه 1درصد بفهمه تمام زندگیشی