*** آشنایی و گفتگوی بچه های کامپیوتر....***

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اچ‌تی‌ام‌ال یک زبان برنامه‌نویسی نیست، بلکه زبانی برای نشانه‌گذاری ابرمتن است و اساساً برای ساختمندکردن اطلاعات:D و تفکیک اجزای منطقی یک نوشتار — نظیر عناوین، تصاویر، فهرستها، بندها و جداول — به کار می‌رود. از سوی دیگر، اچ‌تی‌ام‌ال را نباید به عنوان زبانی برای صفحه‌آرایی یا نقاشی صفحات وب به کار بُرد؛اینکار قبلا گفتم توسط سی اس اس انجام می گردد.
اونل هم بلد نیستم
از بعدی بپرس!

• Like
واکنش ها: etnn

عشق کامپیوتر

اخراجی موقت
اچ‌تی‌ام‌ال یک زبان برنامه‌نویسی نیست، بلکه زبانی برای نشانه‌گذاری ابرمتن است و اساساً برای ساختمندکردن اطلاعات:D و تفکیک اجزای منطقی یک نوشتار — نظیر عناوین، تصاویر، فهرستها، بندها و جداول — به کار می‌رود. از سوی دیگر، اچ‌تی‌ام‌ال را نباید به عنوان زبانی برای صفحه‌آرایی یا نقاشی صفحات وب به کار بُرد؛اینکار قبلا گفتم توسط سی اس اس انجام می گردد.
اونل هم بلد نیستم
از بعدی بپرس!
السلام یا شیخ مرسی
این چگونه است؟
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/431447-c-net-یا-c-را-پیشنهاد-میکند-؟

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونل هم بلد نیستم
از بعدی بپرس!

من جوابمو نگرفتما.....یعنی واسه طراحی سایت از پایه...اول باید html بلد باشی که تفکیک و ... انجام بدی....بعد با css صفحه آرایی کنی ، بعدم بری سراغ php یا asp???

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سوال از همتون!
الان شماها که اینجایید فارغ التحصیلید یا دانشجو؟؟ تو چه زمینه ای تخصص دارید؟؟ الان از چه طریقی امرار معاش میکنید؟؟!! :D
من 1 سال دیگه از درسم مونده...دارم افسردگی میگیرم چون هنوز تو هیچی اونقدر تخصص ندارم :(

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من جوابمو نگرفتما.....یعنی واسه طراحی سایت از پایه...اول باید html بلد باشی که تفکیک و ... انجام بدی....بعد با css صفحه آرایی کنی ، بعدم بری سراغ php یا asp???

خب اچ تی ام ال که بیس کاره دیگه
اون دوتی دیگه زبونن برای طراحی سایت های پویا
ببین یه سایت پویا داریم یه ایستا
سایت های ایستا مثل سایت های مقاله و خبر و اموزش و اینا ولی سایت های پویا که اغلب یا با پی اچ بی یا با ای اس پی نوشته می شن با پایگاه داده در ارتباطتند مثل سایت های خرید و فروش و دانلود یا همین سایت
در ضمن ای اس پی فقط و تنها فقط ! تحت ویندوزه و لی پی اچ پی روی تموم سیستم عامل ها کار می ده

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
سایت های ایستا مثل سایت های مقاله و خبر و اموزش و اینا ولی سایت های پویا که اغلب یا با پی اچ بی یا با ای اس پی نوشته می شن با پایگاه داده در ارتباطتند مثل سایت های خرید و فروش و دانلود یا همین سایت
در ضمن ای اس پی فقط و تنها فقط ! تحت ویندوزه و لی پی اچ پی روی تموم سیستم عامل ها کار می ده[/QUOTE]

چه جالب ، نمیدونستم...مرسی
خو وقتی این سیستمهای مدیریت محتوا هست دیگه چه کاریه از زبانهای برنامه نویسی استفاده شه؟!!!! یکی جواب بدههههههههههه

عشق کامپیوتر

اخراجی موقت
یه سوال از همتون!
الان شماها که اینجایید فارغ التحصیلید یا دانشجو؟؟ تو چه زمینه ای تخصص دارید؟؟ الان از چه طریقی امرار معاش میکنید؟؟!! :D
من 1 سال دیگه از درسم مونده...دارم افسردگی میگیرم چون هنوز تو هیچی اونقدر تخصص ندارم :(
کسی رو نشناختیم!!!
الان هم که داری از همتون سوال میپرسی منظورت همیلتونه:)
ما هم که تخصص تو زمینه خاص نداریم.امرار معاش رو شوهر باید بده دیگه دخترا شوهر میکنن که چی بشه:surprised:
تنبلی میکنی و میکنیم و میکنند که تخصص نداری و نداریم و ندارند
بیا اینجا تا بهت بگم
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/431447-c-net-یا-c-را-پیشنهاد-میکند-؟

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی رو نشناختیم!!!
الان هم که داری از همتون سوال میپرسی منظورت همیلتونه:)
ما هم که تخصص تو زمینه خاص نداریم.امرار معاش رو شوهر باید بده دیگه دخترا شوهر میکنن که چی بشه:surprised:
تنبلی میکنی و میکنیم و میکنند که تخصص نداری و نداریم و ندارند
بیا اینجا تا بهت بگم
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/431447-c-net-%DB%8C%D8%A7-c-%D8%B1%D8%A7-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF-%D9%85%DB%8C%DA%A9%D9%86%D8%AF-%D8%9F

خو پس از چه طریق میخوای خرج زن و بچه ات رو بدی اخه؟؟!!
ماهی رو هر وقت از اب بگیری تازس! من الان تصمیم گرفتم به طور جدی برم سراغ طراحی سایت.... ولی واسه شروع به مشکل برخوردم ... :(
در ضمن شوهرا امرار معاش نمیدن...نفقه میدن!:d:d:d

عشق کامپیوتر

اخراجی موقت
خو پس از چه طریق میخوای خرج زن و بچه ات رو بدی اخه؟؟!!
ماهی رو هر وقت از اب بگیری تازس! من الان تصمیم گرفتم به طور جدی برم سراغ طراحی سایت.... ولی واسه شروع به مشکل برخوردم ... :(
در ضمن شوهرا امرار معاش نمیدن...نفقه میدن!:d:d:d
تکلیف ما رو مشخص کن مرد هستی یا زن آخه!!؟:)

self.f_t_m990

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
یه سوال از همتون!

نگرون نباش درست میشه
50 سال اول سخته

عشق کامپیوتر

اخراجی موقت
بنده مونث هستم!
ولی16 سال درس نخوندم بشینم گوشه خونه مدرکمو نگا کنم!!! و منتظر بشم شوهرم امرار معاش بهم بده!!:d
12 یا 16؟؟
فقط دیپلم داری پس واجب شد بری خونه شوهر .....
برو سی شارپ بخون بعد چند ماه ای اس پی و سایت واسه خودت بنویس
راحت

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
در ضمن ای اس پی فقط و تنها فقط ! تحت ویندوزه و لی پی اچ پی روی تموم سیستم عامل ها کار می ده

شیخ...خاموشی!!!! لب به سخن بگشای.......مرا ارشادی بنما!

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
بلی بلی!
پس ما نیز پای درس شما مستفیض می شویم
باشد که راه سعادت یابیم!

ولی جدای از شوخی یا شیخ ، شما در زمینه خاصی تخصص دارید الان؟؟ فارغ التحصیلین؟؟

خو من افسردگی گرفتم هیچی تخصص ندارم..... چیکار کنم؟؟ :((