*** آشنایی و گفتگوی بچه های کامپیوتر....***

massom11111

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاااااااااااااااااااااام به همه
مصوم خدا بگم چی نشی تو..خیلی بامزه بود لیست حضور غیابت
.
خب منم حاضرم..

.
بیاین شروع کنیم

.
راستی من همچنان پایه ام که بریم شمال

ارغوان .....با یک پارچ اب اومدما ....زودی پاشو :biggrin:
سلام بر سکرتی و راسلی وقت شناس .....وقت همگی بخیر ....خیلی لطف کردین ...خوب بچهها تعریف کنید دست بالا کنید و بگید چه خبرها ؟؟:)البته میتونیم از سفر شمال هم بگیم :biggrin:

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب مصوم..راسلی..سکرتی..مقصود..تنهایی..
بریم سر بحث اصلیمون..
اقا من رک بگم...
لیست میست درست نکردم
..
شرمنده...تنبلی رسیده به مغز استخونم...

russell

مدیر بازنشسته
ارغوان .....با یک پارچ اب اومدما ....زودی پاشو :biggrin:
سلام بر سکرتی و راسلی وقت شناس .....وقت همگی بخیر ....خیلی لطف کردین ...خوب بچهها تعریف کنید دست بالا کنید و بگید چه خبرها ؟؟:)البته میتونیم از سفر شمال هم بگیم :biggrin:
هوم درباره شمال حرف بزنیم :D
:(

massom11111

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w24:
اجکال نداره الان با هم حرف میزنیم امیدوارم به نتایجی برسیم ....باشید تا همتون پیاده دنبال ماشینی که داره شمال میره باید بیایید .....که لیست ندارید هان ؟؟:w35:

secret_f

عضو جدید
کاربر ممتاز
هاااااااااااا؟ من لیست تهیه میکنم همی ها
باشه من پرواز میکنم اصلا معصومیی
خب بیاین از برنامه های ردی شروع کنیم همی

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
هوم درباره شمال حرف بزنیم :D
:(
:biggrin:
فدای راسلیم بشم که یه راست میره سر اصل مطلب..

بچه ها من اجازه دارم قبل از اينکه بحث اصليرو شلوع کنيم يه مطلب کليشه اي و تکراري رو عنوان کنم .:w12:
من عاشق مطالب کلیشه ای ام..
بگو خانومی:D
میبینم که هممون بسی فعالیم
منم میخوام ریاااا نشه ها
خب چون شماها لیست درس نکردین منم لیست درس نکردم(ریا نشه یه وقت):D
بیا بخلم گلی..
افرین به تو.:D.من اقتخار میکنم به داشتن دوستای خوبی مثل شما..
(اشک خوشحالی)

massom11111

عضو جدید
کاربر ممتاز
بجث جدی میشود :w05:

خوب این مطلب با اینکه میگم تکراری شده ولی همیشه در همین حدم مونده که یه جوابه سریع و کلیشه ایم بهش داده بشه ..و سریع ازش گذشته شده ...
و چون من مطمئن هستم این مطلب برامون جا نیوفتاده و بهش به درستی فکر نکردیم و سطحی ازش گذشتیم باعث میشه وقتی اقدامی استارت میخوره در اوایل و اواسط راه سرد میشیم ...
میدونید چیه ؟

russell

مدیر بازنشسته
بحثو شروع کنیم دیگه . :d
از برنامه های ردی همونهایی که سکرتی گفته منم تو همونها میتونم کمک کنم .
+ بخش سیستم عامل . هم میخوام مطالعه کنم و هم توش فعالیت داشته باشم .

massom11111

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه نمی دونیم . بگو معصوم:w05:

خوب ...بچه ها قبل از اینکه بخوایم سریع بگیم چه کار کنیم چیکار نکنیم کمی وقت برا این مطلب بزاریم بد نیست ......
خوب .....اون ..داشتن هدف از انجام کار ...
هدفه که ناخود اگاه باعث میشه ادم یه برنامه ریزی حداقل تو ذهنش داشته باشه ..و احساس مسئولیت ...و تلاش برای رسیدن به اون ..
گفتم سخنم کلیشه ایه و همه ما اینو میدونیم
ولی بخاطره اینکه توجه بهش نداشتیم باعث خیلی مسائلی شده که شاید الان ردهت دیگه رغبتی نمیکنه به اینجا سر بزنه ..:(

massom11111

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته مطلبی که تو ذهنمه این نیست .....
بچه ها به هدفتون در انتخاب این رشته فکر کردین

مثلا اینکه میخواید به چی برسین ...
چرا این رشترو انتخاب کردین
من گزینه میدم ..

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب..
مصوم جون درست میگی..
مهم ترین چیز واسه شروع یه فعالیت هدف هستش..
موضوع اینجاست که همه ما واسه شروع یه هدفی رو در نظر میگیریم..چون بی هدف نمیشه شروع کرد..اما خیلی مسائل یاعث میشه هدف رو بعد مدتی فراموش کنیم..
به هرحال باید سعی کنیم اینبار مثل دفعات قبل نشه..
و واقعا تالارمونو فعال کنیم

..
..
ببخشید پریدم وسط حرفت ..شرمنده میباشم همی

massom11111

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب..
مصوم جون درست میگی..
مهم ترین چیز واسه شروع یه فعالیت هدف هستش..
موضوع اینجاست که همه ما واسه شروع یه هدفی رو در نظر میگیریم..چون بی هدف نمیشه شروع کرد..اما خیلی مسائل یاعث میشه هدف رو بعد مدتی فراموش کنیم..
به هرحال باید سعی کنیم اینبار مثل دفعات قبل نشه..
و واقعا تالارمونو فعال کنیم

..
ببخشید پریدم وسط حرفت ..شرمنده میباشم همی
یعنی چی پریدم تو بحث ....بشتر باید صحبت کنی ......:)
درسته ارغوانم ..خوب دیگه همون چرا هدف فراموش میشه ..این نشون اینه ..یهو جو گیر شدن ..و تصمیمی گرفتن .....نه ارغوان بنظرم وقتی کسی هدفمند باشه سرد نمیشه ..
هدف باعث میشه برای اون مسائل راه حل پیدا کنه .....نه اینکه از خدا خواسته سریع بیخیال شه .....مثلا الان هدف تو از اومدن به این رشته کدوم از این گزینه هاس :
اهدافی مثل اینها ...

1.برنامه نوسه ماهری شدن
2.کار شبکه ای و سخت افزاری
3.استاد دانشگاه شدن ..تدریس کردن
4.ادامه تحصیل در خارج از کشور
5.علاقه به این رشته
6.بدست اوردن یه شغل خوب .
7.جایگاه اجتماعی
9.چون باید تحصیلات داشت
10.زدن شرکت و امثالهم
11.جزء هئیت علمی دانشگاه شدن
12. رسیدن به درامدهای مطلوب

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی چی پریدم تو بحث ....بشتر باید صحبت کنی ......:)
درسته ارغوانم ..خوب دیگه همون چرا هدف فراموش میشه ..این نشون اینه ..یهو جو گیر شدن ..و تصمیمی گرفتن .....نه ارغوان بنظرم وقتی کسی هدفمند باشه سرد نمیشه ..
هدف باعث میشه برای اون مسائل راه حل پیدا کنه .....نه اینکه از خدا خواسته سریع بیخیال شه .....مثلا الان هدف تو از اومدن به این رشته کدوم از این گزینه هاس :
اهدافی مثل اینها ...
1.برنامه نوسه ماهری شدن
2.کار شبکه ای و سخت افزاری
3.استاد دانشگاه شدن ..تدریس کردن
4.ادامه تحصیل در خارج از کشور
5.علاقه به این رشته
6.بدست اوردن یه شغل خوب .
7.جایگاه اجتماعی
9.چون باید تحصیلات داشت
10.زدن شرکت و امثالهم
11.جزء هئیت علمی دانشگاه شدن
12. رسیدن به درامدهای مطلوب
قربونت بشم..:gol:
خب میدونی مصوم..درباره رشته..
خب هدف من..چندتا از این گزینه هاست:)..گزینه 1..5..6...7..9..12..:smile:
امم...اما هدف اصلیم همین بوده که تو رشته ای که دارم میخونم واقعا موفق باشم..یعنی حرف واسه گفتن داشته باشم:redface:..نه اینکه بیام فقط بخونم و درس پاس کنم..
هممون همینطوریم البته...;)..

massom11111

عضو جدید
کاربر ممتاز
قربونت بشم..:gol:
خب میدونی مصوم..درباره رشته..
خب هدف من..چندتا از این گزینه هاست:)..گزینه 1..5..6...7..9..12..:smile:
امم...اما هدف اصلیم همین بوده که تو رشته ای که دارم میخونم واقعا موفق باشم..یعنی حرف واسه گفتن داشته باشم:redface:..نه اینکه بیام فقط بخونم و درس پاس کنم..
هممون همینطوریم البته...;)..
:gol:

خوب تک تک این مسرها راهی جدا اما تا حدودی موازی دارند
در هم ادغام و از هم جدا هستند ..چند تارو البته میشه باهم داشت اهدافت حرف نداره ارغوان ......به این راسل نگاه نکن زودی رفت ...در مورده اهدافش بمن گفت:cool: ....بزار بهتون بگم :razz::D
خوب راسل به کارشناسی ارشد فکر میکنه حتما و ...در کنارش به علوم شبکه هم میپردازه و حالا با گذروندن دوره های تخصصی مربوطه و کار عملی سعی میکنه دستش بیاد داستان ...و البته از یکی دو تابرنامه روز نرم افزاری هم غافل نمیشه مطالعه میکنه و انتخاب میکنه و پی گیرش هست ..و البته از مقالات تخصصی و علوم کامپیوتر روز هم غافل نمیشه ..خودش به من گفت همه اینهارو ..بچه ها یاد بگیریم :cry:
که البته اگر غیر از این باشه چرا پس این رشترو انتخاب کردیم ..
چرا به خودمون سخت گرفتیم ..خوب یه رشته راحتتر و انتخاب میکردیم اگر هدف گرفتن فقط لیسانس بود...

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
:gol:

خوب تک تک این مسرها راهی جدا اما تا حدودی موازی دارند
در هم ادغام و از هم جدا هستند ..چند تارو البته میشه باهم داشت اهدافت حرف نداره ارغوان ......به این راسل نگاه نکن زودی رفت ...در مورده اهدافش بمن گفت:cool: ....بزار بهتون بگم :razz::D
خوب راسل به کارشناسی ارشد فکر میکنه حتما و ...در کنارش به علوم شبکه هم میپردازه و حالا با گذروندن دوره های تخصصی مربوطه و کار عملی سعی میکنه دستش بیاد داستان ...و البته از یکی دو تابرنامه روز نرم افزاری هم غافل نمیشه مطالعه میکنه و انتخاب میکنه و پی گیرش هست ..و البته از مقالات تخصصی و علوم کامپیوتر روز هم غافل نمیشه ..خودش به من گفت همه اینهارو ..بچه ها یاد بگیریم :cry:
که البته اگر غیر از این باشه چرا پس این رشترو انتخاب کردیم ..
چرا به خودمون سخت گرفتیم ..خوب یه رشته راحتتر و انتخاب میکردیم اگر هدف گرفتن فقط لیسانس بود...
:D..با این اهداف راسل اهدافه من باید بره جلو بوق بزنه از نوعه ممتد

خب راسلی ایشالا موفق باشی همیشه..و به اهداف خوشگلت برسی..دست مارو هم بگیر

..
بچه ها من یه کم درگیر ارورم:(..
..
خب درباره با تالار چطور میتونیم کمک کنیم بچه ها..؟؟

massom11111

عضو جدید
کاربر ممتاز
لطفا اقایون هم چند کلامی بفرمائند ....سلامت کو داش مقصود ....خیلی لطف کردی اومدی ...گفته بودی پایه اسپیم هستی ....بسم ال...

secret_f

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره این ارورا دست برنمیدارن
خب یه سری بحث قبلا داشتیم که اونا باید یه سر و سامونی پیدا کنن
بیایین ببینیم از برنامه های ردی هم کدومو فعلا میتونیم شروع کنیم

massom11111

عضو جدید
کاربر ممتاز
:D..یا این اهداف راسل اهدافه من باید بره جلو بوق بزنه از نوعه ممتد

خب راسلی ایشالا موفق باشی همیشه..و به اهداف خوشگلت برسی..دست مارو هم بگیر

..
بچه ها من یه کم درگیر ارورم:(..
..
خب درباره با تالار چطور میتونیم کمک کنیم بچه ها..؟؟
:biggrin:

خوب دوست جونام هر کدوممون با توجه به علایق و موضوعاتی که احساس کردیم میتونه در پیشبرد اینجا مفید باشه انتخابهایی کردیم لااقل تو ذهنمون :Dو در درنهایت رای گیری میکنیم سه الی 4 تا از ایتمهارو برای استارت ادامه و به تنیجه رسوندن اتنخاب کنیم
واقع بین باشیم به جای اتنخاب 20 تا موضوع که هر کی به 4 تاش برسه و اواسط خسته بشه و بی نتیجه بمونه؟؟؟؟ ..یا 4 تا موضوع باشه که همه بهش برسیم;)

secret_f

عضو جدید
کاربر ممتاز
نوشته اصلي بوسيله Redhat http://www.www.iran-eng.ir/images/buttons/viewpost.gif
با سلام خدمت عزیران
با شروع شدن فصل تابستان وقت مناسبی برای مطالعه و پیشرفت علمی ایجاد میشه که بهتر وقت رو غنمیت بشماریم و اهدافی برای تابستان مشخص کنیم
1- برگذاری مسابقات در اکثر گرایش ها و دروس
2- آموزش جامع نرم افزار های تخصصی و سیستم عامل
3- جمع آوری بانک جزوه و مقالات در تمام ضمینه های علمی رشته کامپیوتر
4- ترجمه گروهی متون تخصصی
5- اموزش نرم افزارهای کاربردی
6- بررسی و تحلیل الگوریتم های برنامه نویسی
7- ایجاد مقالات آموزشی برای انتشار در اینترنت برای پیشبرد علم کامپیوتر در ایران به وسیله سند های PDF و لوح های فشرده و فیلم و .......
8- تحلیل و ایجاد پروژه های درسی به عنوان تمرین
9- ایجاد یه پروژه برنامه نویسی تحت وب و بررسی امنیت آن
به طبع تمامی این موضوعات توسط همکاری همگی ممکن خواهد شد
از تمامی عزیزانی که می توانند کمک کنند اعلام آمادگی کنند و تخصص خودشون رو بیان کنند تا نسبت به اعضا وظیف پخش بشه
اگر پیشنهاد یا نظری در این مورد بود دریغ نکنید
به امید صعود پله های ترقی:gol:

خب این برنامه های ردی
بیاین چن تاشو که همگی توش مشترکااا موافقیم انتخاب کنیم

massom11111

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره این ارورا دست برنمیدارن
خب یه سری بحث قبلا داشتیم که اونا باید یه سر و سامونی پیدا کنن
بیایین ببینیم از برنامه های ردی هم کدومو فعلا میتونیم شروع کنیم
واقعا ...بعدش میگن چرا فعالیت نمیکنید ....بچه ها چمدونارو ببنید بریم همون شمالمون :razz::biggrin:

اره سکرت دقیقا ...اکثریت برنامه های ردی رو میتونیم داشته باشیم ......;)در کنارش ...
بچه ها ..یه مطلبیم بگم در مورده دروسی که یا گذروندیم یا پیش رو داریم بعضیهاش خیلی مهمه و ما باید کاملا درکش کنیم مثل مسئله پیچیدگی زمانی ..که یه مطلب کاملا مفهومیه ...
منظوره کلیم اینه که این دروس خیلی برا ما که دانشجویان این علم هستیم مهمن ..ولی متاسفانه در یونیها با توجه به زمان کم و مسائل دیگه خیلی به دقت بهشون پرداخته نمیشه اگر بتونیم براشون یه تالار گفتگو و تحقیق ..ارائه مطالب جدید و مسائل پیرامونشون داشته باشیم هم کسانی که گذروندن براشون مفیده که شالوده ذهنشون میشه و میشینه هم کسانی که قراره بگذرونن تو کلاس میتون حرفی برا گفتن داشته باشن و هاج و واج نباشن ...در مورده این دروس هم چند تا از این دروسو که تو ارشد هم درصد بالا یی دارند و حتی میتونن یک گرایش جدا باشند رو انتخاب کردم ....الان بهتون میگم ......نمیدونم چرا سرعت تایپم پایین اومده :cry:

magsod

كاربر فعال مهندسی كامپیوتر
کاربر ممتاز
به طبع تمامی این موضوعات توسط همکاری همگی ممکن خواهد شد
از تمامی عزیزانی که می توانند کمک کنند اعلام آمادگی کنند و تخصص خودشون رو بیان کنند تا نسبت به اعضا وظیف پخش بشه
اگر پیشنهاد یا نظری در این مورد بود دریغ نکنید
به امید صعود پله های ترقی:gol:

این قسمتشو هستم سیستم عامل هم این ترم دارم پس میتونه برام مفید باشه
سلام

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی معصوم..و سکرتی
..به به..داداش مقصود هم اومد..خوش اومدی
..خب
مثلا برای ترجمه که یک کار گروهی هستش..باید یه کتاب خاص معرفی بشه و هرکدوم قسمتیشو به عهده بگیریم..که این معرفیه کتاب رو نمیدونم کی قراره انجام بده..کاش ردهت خودش بود و جواب میداد
..
برای اموزش نرم افزار
خب لازم نیست که حتما خیلی نرم افزار تخصصی باشه..میتونه حتی ورد..پاورپوینت ..یا یه همچین چیزایی باشه..که میتونیم با کمکه هم انجامشون بدیم
هوم؟

massom11111

عضو جدید
کاربر ممتاز
نوشته اصلي بوسيله Redhat http://www.www.iran-eng.ir/images/buttons/viewpost.gif
با سلام خدمت عزیران
با شروع شدن فصل تابستان وقت مناسبی برای مطالعه و پیشرفت علمی ایجاد میشه که بهتر وقت رو غنمیت بشماریم و اهدافی برای تابستان مشخص کنیم
1- برگذاری مسابقات در اکثر گرایش ها و دروس

خب این برنامه های ردی
بیاین چن تاشو که همگی توش مشترکااا موافقیم انتخاب کنیم

تمامی مبحثهایی که ردهت مطرح کرده جالب و قابل انجام هست ...سعیم رو در اکثریت انجام میدم ;):)....((((مامان این بلیط برای چه روزیه:D ))))