*** آشنایی و گفتگوی بچه های کامپیوتر....***

امیرحسین.

اخراجی موقت
تو ارهههههههههههههههههههههههههههه:D
من ! نههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه:w16:

zaok

عضو جدید
*** آشنایی و گفتگوی بچه های کامپیوتر....***:gol:

سلااااااااااااااااااااام
من حامد،بالاخره ترم اخر كارشناسيمم تموم شد و فقط پروژم مونده.دانشجوي دانشگاه اترك هستم.بچه ها هركي راجعبه triz مطلب به درد بخور داره ايميل بده :hamed_zko@yahoo.com
هم اكنون نيازمند ياري سبزتان هستيم:)

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
داغ نمیکنه؟ دسکتاپ نداری؟ چرا؟
ریاضی میخونی دیگه
گسسته
هندسه حسابان و......

نه داغ نمیکنه خوبه.

آره ریاضیم :| کل درسا رو تو تابستون باید بریم کلاس. یعنی رسما حالم از هرچی کتاب و درس و مدرسه است بهم خورده :hate:

امیرحسین.

اخراجی موقت
نه داغ نمیکنه خوبه.

آره ریاضیم :| کل درسا رو تو تابستون باید بریم کلاس. یعنی رسما حالم از هرچی کتاب و درس و مدرسه است بهم خورده :hate:
میخای بری پیش دانشگاهی !؟
درس که خوبه :) مگه به ریاضی علاقه نداری که رفتی دانبالش:cool:

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
میخای بری پیش دانشگاهی !؟
درس که خوبه :) مگه به ریاضی علاقه نداری که رفتی دانبالش:cool:

به نظرت درس خوبه؟؟ خب خوبه ولی نه تو تابستون. عرضم به حضورت من از ریاضی متنفرم (هر موقع بهش فکر میکنم حس کسی رو دارم که آنفلوانزای خوکی و مرغی و انسانی رو با هم گرفته :| )

امیرحسین.

اخراجی موقت
به نظرت درس خوبه؟؟ خب خوبه ولی نه تو تابستون. عرضم به حضورت من از ریاضی متنفرم (هر موقع بهش فکر میکنم حس کسی رو دارم که آنفلوانزای خوکی و مرغی و انسانی رو با هم گرفته :| )
چرا تابستون //11
؟؟؟؟

میرفتی انسانی خوب !!! شعر و شاعری بهت میسازه؟؟