آشنايي بيشتر روانشناسان عزيز (اسپمدونی)

self.f_t_m990

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
اول به خاسته هات فک کن وببین چی میخای ومیخای واسه چی تلاش کنی
بعدش خاسته هاتورودفتربنویس وبعدش راههای رسیدن به اون آرزوها وقتی مینویسی میبینی واسه رسیدن به هرچیزی تلاش لازمه که متضادخستگی وکسل بودنه پس یکی ازراههای رسیدن به چیزای باارزش کم کردن خستگیه ینی تنبلی روبذاریم کنار
واسه استراحت همیشه وقت هست اماواسه رسیدن به خاسته هانه
مثلااگه میخای تودرسانمره عالی بگیری بایدحداکثرتلاشمونوبکنیم واینکه به شانس اعتقادنداشته باشیم چون تموم زحمتامون بی ارزش جلوه میده
ازمن میشنوی اول تمرین کن خستگیتوکم کنی وبعدواسه هدفات برنامه ریزی کن برنامه ریزی خیلی کمک میکنه واسه بهترشدن کارهاشایداولش اونطورکه برنامه بریزیم نتونیم عمل کنیم اماکم کم نزدیک میشه بین عمل وبرنامه
هیچ چیزیهوواسه آدم پیش نمیادتلاش مستمرومتعادل میتونه هم خستگیوکم کنه وهم راهیه واسه رسیدن به خاسته هامون

مرسی مرسی خیلی عالی بود :gol:
یه مدته حرفایی که گفتینو انجام میدم ، ولی خب به اون چیزی که باید انجام بدم هنوز نرسیدم
برنامه ریزی هم میکنم اما در حد 50% بهش عمل میکنم ، کی بشه 98% خدا میدونه :)

امیرحسین.

اخراجی موقت
یه مدته حرفایی که گفتینو انجام میدم ، ولی خب به اون چیزی که باید انجام بدم هنوز نرسیدم
انگار این ai_vb نیست :surprised:اون خیلی چاخان میگفت:w25:

self.f_t_m990

کاربر ممتاز
حافظه سیممکارتم مال شماره ها پر شده !! اس ام اس ها رو پاک کنم برای شماره ها جا میشه/

اس ام اس ها معمولا رو حافظه ی گوشی ذخیره میشن ، اگه برات رو سیمکارت ذخیره میشن پاکشون کنی آره جا میشه

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه ادامه بدی برنامه ریزیوواست عادت میشه ویه روزی میرسه که واسه کارای غیردرسیتم برنامه میریزی
ایشالامیشه 98اگه خودت بخای;)

self.f_t_m990

کاربر ممتاز
اگه ادامه بدی برنامه ریزیوواست عادت میشه ویه روزی میرسه که واسه کارای غیردرسیتم برنامه میریزی
ایشالامیشه 98اگه خودت بخای;)
آره دقیقا ، همین کارو میکنم ، دیگه مونده تا اون 98% ه
ممنون :gol:

self.f_t_m990

کاربر ممتاز