آشنايي بيشتر روانشناسان عزيز (اسپمدونی)

daneh jou

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون .من هم خوبم
چه خبرا؟
خبر .... آهان راستی قرار بود هر روز اتفاقهای خوب و بدمنونو بگیم .... که این چند روز کسی نبود و من هم نگفتم .....
اروز روز شلوغی بود...... اصلا نتونستم استراحت کنم ..... ولی روز خوبی بود ..... بدون هیچ مشکل ..... ولی باز بد آوردم و جایی که کار داشتم ..... متاسفانه نبودن ..... شاید بشه گفت بد قولی و سی هم نمیدونه کی این بدقولی ها تموم میشه

sina ccna

اخراجی موقت
خبر .... آهان راستی قرار بود هر روز اتفاقهای خوب و بدمنونو بگیم .... که این چند روز کسی نبود و من هم نگفتم .....
اروز روز شلوغی بود...... اصلا نتونستم استراحت کنم ..... ولی روز خوبی بود ..... بدون هیچ مشکل ..... ولی باز بد آوردم و جایی که کار داشتم ..... متاسفانه نبودن ..... شاید بشه گفت بد قولی و سی هم نمیدونه کی این بدقولی ها تموم میشه
اینا فایده ای هم داره:huh::huh:
فایده داره من هم بگم:huh::huh:

daneh jou

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینا فایده ای هم داره:huh::huh:
فایده داره من هم بگم:huh::huh:
بستگی داره که چطور بهش نگاه کنی .... ممکنه یه مشکلی برات پیش بیاد و بگی .... اونوقت بچه ها راهنماییت کنن .... و مشکل حل بشه .... ممکنم هست اینطور نشه ....... دیگه باید انتخاب کنی ....

sareh joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ..... خوش اومدی ........ تو نبودی کس دیگه ای هم نبود ..... یکدفعه همه با هم رفتین ...... اصلا خوش نگذشت تنهایی

مرسی عجیییییجم...اااااااا بقیه افراد پادگان کجا بووووووووووودن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:cool:
منکه رفتم پی درسو مشققققققققققققم...:)

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز