آشنايي بيشتر روانشناسان عزيز (اسپمدونی)

daneh jou

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان با اجازه .... من رفتم .... اجازه هم ندادین مهم نیست ..... :D قابل توجه آقا محسن ......

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
یه نکته ای .... من نمیدونستم نباید توی تاپیکهای تالار اسپم کرد ....... وقتی تاپیک زدم فهمیدم .....
آورین آورین..... خوب داری درس پس میدی.... :w17::D:gol:
خوب برای اینکه کلی تشکر میذاری دیگه .... اصلا به فکر تشکرات نیستی ...... یکم قناعت پیشه کن ..... پ ن : منم همینطورم هر روز که میام اینجا تشکرام تموم میشه بعد میرم ...... :D باید دو نفری قناعت پیشه کنیم .....

آره عزیزم.. حق با توئه.. اما من باید تشکر بزنم چون.. ;) اما یو واسه من تشکر نزن.. به هرکی می خوای تشکر بزن.. واسه من نمی خواد بزنی... ممنون گلم..
اما یه چیزی.. اگه امتیاز یه کاربر بالا یا پایین باشه.. هیچ فرقی به حالش نمیکنه.... تنها چیزی که مهمه فعالیت در اون رشته یا تخصص خاص هست.. حالا هرجا فعالیت داشته باشی همونجا دیده میشی... !
:w11::gol:

daneh jou

عضو جدید
کاربر ممتاز
آورین آورین..... خوب داری درس پس میدی.... :w17::D:gol:

ممنونم ....
آره عزیزم.. حق با توئه.. اما من باید تشکر بزنم چون.. ;) اما یو واسه من تشکر نزن.. به هرکی می خوای تشکر بزن.. واسه من نمی خواد بزنی... ممنون گلم..
اما یه چیزی.. اگه امتیاز یه کاربر بالا یا پایین باشه.. هیچ فرقی به حالش نمیکنه.... تنها چیزی که مهمه فعالیت در اون رشته یا تخصص خاص هست.. حالا هرجا فعالیت داشته باشی همونجا دیده میشی... !
:w11::gol:
نه اصلا اینطور نیست .... من کلی تشکر دارم .... نمیدونم چرا اینقد زیاده .... بعدش خرج نکنم میخوام چکار کنم ...... نگهدارم تو بانک ......:D
بله حرف شما درسته ...... خانوم معلم گل