آزمون نظام مهندسی 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

2aria2

عضو جدید
به اطلاع داوطلبان آزمون ورود به حرفه آذر ماه سال 92 مي‌رساند، سوالات و پاسخنامه آزمون‌هاي مذكور در سامانه ثبت‌نام آزمون‌ها و در بخش نمونه سوالات درج شده است. داوطلبان مي‌توانند پس از مطالعه سوالات و پاسخ‌هاي درج شده، اعتراضات خود به سوالات مربوطه را با ذكر نام و نام‌خانوادگي، تلفن تماس، رشته آزمون، شماره سوال و توضيحات كامل حداكثر تا تاريخ 20/10/92 به نشاني اينترنتي Tarvij@inbr.ir ارسال نمايند. بديهي است اعتراضاتي كه بطور كامل و در مهلت مقرر ارسال نگردد بررسي نخواهد شد. لازم بذكر است كليه اعتراضات ارسال شده در مهلت مقرر توسط كميته‌هاي تخصصي مربوطه بررسي و در صورت تاييد، حسب مورد مراتب در پاسخنامه مندرج در سامانه اعمال و در تصحيح پاسخنامه كليه شركت‌كنندگان مشمول منظور خواهد شد. تاكيد مي‌گردد اعتراضات صرفاً يكبار توسط كميته‌هاي تخصصي و عالي مربوطه بررسي و پاسخ كميته در اين خصوص فصل‌الختام بوده و امكان بررسي مجدد وجود ندارد.

سلام با تشکر از اطلاع رسانیتون . من هر چه گشتم آزمون 92 رو ندیدم .دقیقا تو کدوم سایت باید بریم و کدوم قسمتش . اگه راهنمایی کنین ممنون میشم

آخرین ویرایش:

یونس سوری

عضو جدید
به اطلاع داوطلبان آزمون ورود به حرفه آذر ماه سال 92 مي‌رساند، سوالات و پاسخنامه آزمون‌هاي مذكور در سامانه ثبت‌نام آزمون‌ها و در بخش نمونه سوالات درج شده است. داوطلبان مي‌توانند پس از مطالعه سوالات و پاسخ‌هاي درج شده، اعتراضات خود به سوالات مربوطه را با ذكر نام و نام‌خانوادگي، تلفن تماس، رشته آزمون، شماره سوال و توضيحات كامل حداكثر تا تاريخ 20/10/92 به نشاني اينترنتي Tarvij@inbr.ir ارسال نمايند. بديهي است اعتراضاتي كه بطور كامل و در مهلت مقرر ارسال نگردد بررسي نخواهد شد. لازم بذكر است كليه اعتراضات ارسال شده در مهلت مقرر توسط كميته‌هاي تخصصي مربوطه بررسي و در صورت تاييد، حسب مورد مراتب در پاسخنامه مندرج در سامانه اعمال و در تصحيح پاسخنامه كليه شركت‌كنندگان مشمول منظور خواهد شد. تاكيد مي‌گردد اعتراضات صرفاً يكبار توسط كميته‌هاي تخصصي و عالي مربوطه بررسي و پاسخ كميته در اين خصوص فصل‌الختام بوده و امكان بررسي مجدد وجود ندارد.
مهندس عزیز توی سایت مقررات ملی که هیچی در مورد پاسخنامه نزده،میشه راهنمائیم کنی

یونس سوری

عضو جدید
ظاهرا اطلاعيه دادن يادشون رفته جوابارو بزارن خخخخخخخخخخخخخخخ
انشالله که همه دوستان قبول شن،فقط انشالله بعد از قبولی بچسبید به گرفتن پروانه نظارت گاز،که من از اکثر مهندسان گرام شنیدم که نظارت گاز بدرد بخوره. البته فقط شامل حال بر و بچ مکانیک سیالات میشه.

amin1222

عضو جدید
انشالله که همه دوستان قبول شن،فقط انشالله بعد از قبولی بچسبید به گرفتن پروانه نظارت گاز،که من از اکثر مهندسان گرام شنیدم که نظارت گاز بدرد بخوره. البته فقط شامل حال بر و بچ مکانیک سیالات میشه.

سلام
چرا فقط سیالات، جایی قید شده که حتما باید رشته اصلی باشن؟

آخرین ویرایش:

یونس سوری

عضو جدید
خب منم سوالم اینه که بر چه اساسی فقط به سیالات میدن، چون هیچ جا حرفی از گرایش نیومده!

چون تا اونجائی که همه میدونن معمولا بچه های جامدات فقط توی بخش نظارت تاسیسات میتو نن فعالیت کنن،البته بازم به نظام مهندسی استان مربوطه برمیگرده ،میتونی از نظام استانت بپرسی.

amin1222

عضو جدید
اوکی مرسی
فقط تا جایی که من میدونم طراحی لوله کشی گاز کار بسیار راحتیه که حتی مجریان گاز بدون تحصیلات آکادمیک هم انجام میدن، چه برسه که یه مهندس مکانیک بخواد انجام بده!
ضمن اینکه بحث نظارت هم که مختص هر دو رشته است.

آخرین ویرایش:

juliosezar

عضو جدید

یعنی نظارت گاز از نظارت تاسیسات جداست؟؟؟تا اونجایی که من میدونم نظارت همه رو شامل میشه البته من خودم سیالاتم ولی نمیدونستم نظارت ها هم جدا از همه.حالا اگه جدا باشه،چجوری باید بچسبیم به گرفتن پروانه گاز؟؟؟یعنی مثلاً ازمون میپرسن چه نظارتی رو دوست داری و ما بگیم نظارت گازو میخوایم؟؟؟

یونس سوری

عضو جدید
یعنی نظارت گاز از نظارت تاسیسات جداست؟؟؟تا اونجایی که من میدونم نظارت همه رو شامل میشه البته من خودم سیالاتم ولی نمیدونستم نظارت ها هم جدا از همه.حالا اگه جدا باشه،چجوری باید بچسبیم به گرفتن پروانه گاز؟؟؟یعنی مثلاً ازمون میپرسن چه نظارتی رو دوست داری و ما بگیم نظارت گازو میخوایم؟؟؟

نه برادر جان،انشالله بعد از قبولی توی آزمون میری سراغ نظام استانت و میگی میخوای دوره نظارت گاز رو شرکت کنی،که این دوره فقط شامل مبحث 17 است ،یعنی یه دوره 3 روزه رو طی میکنی و بعدش یه آزمون از مبحث 17 و انشالله قبولی و سپس کارهای نظارت گاز رو هم بعهده میگیری که همه مهندسان متفق القول میگن پول توی نظارت گازه.انشالله که من و شما و همه دوستان اول توی آزمون قبول شیم و بهدش هم نظارت گاز رو بگیریم.

2aria2

عضو جدید
سلام بر تمامی مهندسان عزیز . دوستان من سعی کردم یه تایپیک جدید بزنم و اونجا با هم یه نقشه ساختمان و بررسی کرده و با نرم افزار کریر از ابتدا شروع و بار حرارتی و برودتی بدست آورده و در نهایت انتخاب تجهیزات کنیم . اما نمیدونم چرا مدیران عزیز این تایپیک و که قبلا هم فکر کنم بوسیله دوستان مهندس زیادی درخواست شده رو تایید نمی کنند

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز

نه برادر جان،انشالله بعد از قبولی توی آزمون میری سراغ نظام استانت و میگی میخوای دوره نظارت گاز رو شرکت کنی،که این دوره فقط شامل مبحث 17 است ،یعنی یه دوره 3 روزه رو طی میکنی و بعدش یه آزمون از مبحث 17 و انشالله قبولی و سپس کارهای نظارت گاز رو هم بعهده میگیری که همه مهندسان متفق القول میگن پول توی نظارت گازه.انشالله که من و شما و همه دوستان اول توی آزمون قبول شیم و بهدش هم نظارت گاز رو بگیریم.
همینطور که جناب سوری گفتن یه دوره ی سه روزه هستش که هر سال بستگی به میزان استقبال برگزار میشه اگه قبول شدید یا حتی هم نشدید میونید به اتفاق دوستانتون از نظام مهندسی برای برگزاری این دوره ها درخواست داشته باشید

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام بر تمامی مهندسان عزیز . دوستان من سعی کردم یه تایپیک جدید بزنم و اونجا با هم یه نقشه ساختمان و بررسی کرده و با نرم افزار کریر از ابتدا شروع و بار حرارتی و برودتی بدست آورده و در نهایت انتخاب تجهیزات کنیم . اما نمیدونم چرا مدیران عزیز این تایپیک و که قبلا هم فکر کنم بوسیله دوستان مهندس زیادی درخواست شده رو تایید نمی کنند
سلام دوست عزیز فکر خوبیه و مطمئنا استقبال میشه
ولی آیا همچین تاپیکی رو ایجاد کردید که مدیر تاییدش نکنه؟

2aria2

عضو جدید
نوشته اصلي بوسيله 2aria2 http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/viewpost-left.png

سلام دوست عزیز فکر خوبیه و مطمئنا استقبال میشه
ولی آیا همچین تاپیکی رو ایجاد کردید که مدیر تاییدش نکنه؟

آره من تایپیک و ایجاد کردم . ببینیم اگه تایید نمیشه شاید تونستیم همینجا یا جای دیگه مطرحش کنیم

یونس سوری

عضو جدید
مهندس جان خبری از پاسخنامه اصلی نشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بچه ها منتظرن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
نوشته اصلي بوسيله 2aria2 http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/viewpost-left.png

آره من تایپیک و ایجاد کردم . ببینیم اگه تایید نمیشه شاید تونستیم همینجا یا جای دیگه مطرحش کنیم
دوست عزیز اگه در همین یکی دو روزه ایجاد کردی باید بگم مدیر تالار هنوز نیومده و به محض آنلاین شدن تایید میشه
یه خورده صبور اشیم بهتره چون اینجوری در تاپیک جداگانه ای بحث رو شروع میکنیم و منسجم تر خواهد بود

2aria2

عضو جدید
دوست عزیز اگه در همین یکی دو روزه ایجاد کردی باید بگم مدیر تالار هنوز نیومده و به محض آنلاین شدن تایید میشه
یه خورده صبور اشیم بهتره چون اینجوری در تاپیک جداگانه ای بحث رو شروع میکنیم و منسجم تر خواهد بود

اوکی . پس تا چند روز دیگه

2aria2

عضو جدید
[QUOTEhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/misc/quote_icon.png نوشته اصلي بوسيله http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/viewpost-left.png =;7172851]به اطلاع داوطلبان آزمون ورود به حرفه آذر ماه سال 92 مي‌رساند، سوالات و پاسخنامه آزمون‌هاي مذكور در سامانه ثبت‌نام آزمون‌ها و در بخش نمونه سوالات درج شده است. داوطلبان مي‌توانند پس از مطالعه سوالات و پاسخ‌هاي درج شده، اعتراضات خود به سوالات مربوطه را با ذكر نام و نام‌خانوادگي، تلفن تماس، رشته آزمون، شماره سوال و توضيحات كامل حداكثر تا تاريخ 20/10/92 به نشاني اينترنتي Tarvij@inbr.ir ارسال نمايند. بديهي است اعتراضاتي كه بطور كامل و در مهلت مقرر ارسال نگردد بررسي نخواهد شد. لازم بذكر است كليه اعتراضات ارسال شده در مهلت مقرر توسط كميته‌هاي تخصصي مربوطه بررسي و در صورت تاييد، حسب مورد مراتب در پاسخنامه مندرج در سامانه اعمال و در تصحيح پاسخنامه كليه شركت‌كنندگان مشمول منظور خواهد شد. تاكيد مي‌گردد اعتراضات صرفاً يكبار توسط كميته‌هاي تخصصي و عالي مربوطه بررسي و پاسخ كميته در اين خصوص فصل‌الختام بوده و امكان بررسي مجدد وجود ندارد.[/QUOTE]

مهندس جان خبری از پاسخنامه اصلی نشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بچه ها منتظرن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن
دوستان هر موقع کلید پاسخنامه اومد اطفا اطلاع رسانی کنید. خدا خیرتان دهد

آخرین ویرایش:

juliosezar

عضو جدید
سوالا رو سایتش زده ولی دانلود که میشه خرابه:(

آره سوالاتو قرار دادن،ولی adobe reader موقع باز کردنش اررور میده.معلوم نیست چرا این فیلمارو در میارن.حتماً میترسن بچه ها کلیدارو ببینن شورش کنن.

mehran.bash

عضو جدید
اههههههههههههههه گذاشتن سوالا رو ولی اشتباهی مال کاردانهههههاسست

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.