آزاد ۹۱

mojtaba_mbs

عضو جدید
دلیلش اینه که همه فقط به سراسری فکر میکنن.فقط من آزادکارم.:cool:
میگم دوست آزاد کار
شما که اینقدر آزاد کاری یه جواب هم به ما بده

خبر نداری کنکور ساخت صبح و بعد از ظهره یا فقط بعد از ظهر؟؟؟
توی کارت ورود به جلسه گفته بعد از ظهر ولی شک دارم

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگم دوست آزاد کار
شما که اینقدر آزاد کاری یه جواب هم به ما بده

خبر نداری کنکور ساخت صبح و بعد از ظهره یا فقط بعد از ظهر؟؟؟
توی کارت ورود به جلسه گفته بعد از ظهر ولی شک دارم

فنی ها عصر جمعه است آزمونشون.اگه کنکور ساخت یه مرحله ای باشه بعد از ظهره.وقتی کارت گرفتی که دیگه مشکلی نباید داشته باشی

UmadaM

عضو جدید
دوستانی که کنکور دانشگاه آزاد دادن خسته نباشید! به نظر من هیچ دانشگاه ازادی ارزش هزینه کردن و وقت گذاشتن و... رو نداره اما بعضی وقتا یه جورایی واست مهم میشه؛ مثل الان من ، برای کسانی که قصد دوباره کنکور دادن رو ندارن، همونطور که نتیجه سراسری واسشون مهمه نتیجه ازاد هم میتونه مهم باشه! یک سری اطلاعات در خصوص علوم تحقیقات ساخت و تولید هست شاید به دردتون بخوره!;)
تراز و رتبه ی اخرین فرد قبولی در کنکور سال 1389 دقیقا 6441 و رتبه 33 در تکمیل ظرفیت تراز تقریبا تا 6100 پاین اومد و تا رتبه ی 45 در تهران قبول شدند(اطلاعات تکمیل ظرفیت زیاد دقیق نیست ):redface:

تراز پارسال رشته مکانیک ساخت تولید ،یعنی کنکور سال 1390 دانشگاه علوم تحقیقات که دو مرحله ای برگذار شد، دقیقا 6664 بود و رتبه ی اخرین نفر قبولی 24، تعداد افرادی که شرکت کرده بودند بر اساس شماره هایی که به دیوار زده بودند حدوده 850 نفر بود که تقریبا 4 طبقه ساختمان علوم پایه دانشگاه علوم تحقیقات را به خودشان اختصاص داده بود، در تکمیل ظرفیت حدودا تا رتبه 39 در تهران پذیرفته شدن تراز در تکمیل ظرفیت دقیقا به 6495 رسیده بود یعنی آخرین فرد قبولی برای تحصیل در ارشد در تهران تراز 6495 را اخذ کرده بود البته این رتبه تقریبا با میانگین درصد 45% به دست میآد اگر درصدهای شما بالای 45-50% در سه درس ریاضی جامدات و ساخت میومد میتنستید امیدوار باشید که در تهران پذیرش میشید.در تکمیل ظرفیت که در تاریخ 7 مهر توسط دانشگاه آزاد اعلام شد باقی دوستان تا رتبه 300 در شهرستان( اراک ، کرمانشاه، کردستان، کرمان و...) پذیرش شدند البته شرط قبولی داشتن تراز بالای 5200 بود اگر میانگین درصد های شما تقریبا بالای 25% باشد قطعا در یکی از شعب دانشگاه علوم تحقیقات پذیرش میشوید!

ولی امسال! از نظر من سوالات ریاضی بیش از اندازه ساده بود و اگر خیلی خوب زدید زیاد خوشحال نباشید چون تقریبا همه خوب زدند ( نسبت به پارسال اگر بالای50% زده باشید تراز نسبتا خوبی کسب میکنید) در خصوص درس جامدات تقریبا مثل پارسال، ولی چون بر خلاف پارسال از درس اجزا 7 تست طرح شده بود احتمالا برای بچه های ساختی کمی سنگین تر به نظر بیاد واسه همین درصد این درس بر روی تراز خیلی تاثیر داره! و در آخر درس ساخت امسال برخلاف دوسال گذشته ، مطرح شدن بیش از 7 تست مستقیم از درس عملیات حرارتی رو شاهد بودیم خیلی از سوالات مثل به دست اوردن دور و ... ریشه 11م باید محاسبه میشد!!! و فقط کسانی که این سوالات رو حفظ بودن میتونستن جواب بدن! در هر صورت درصد بالای 30 برای این درس فکر کنم خوب باشه! با توجه به این که امسال تعداد داوطلبین بیشتر شده بود احتمالا تراز آخرین نفر قبولی یک مقدار نسبت به پارسال بالاتر بره البته با توجه به سوابق برادران "دانشجو" در افزایش ظرفیت بدون در نظر گرفتن تبعاتش احتمالا یک افزایش ظرفیت خفن در ارشد از طرف اقای فرهاد دانشجو شاهد هستیم به نظر من اگر امسال کسی میانگین درصدهاش مثل پارسال دورو ور 45% باشه حتما تهران قبوله یا در مرحله اول یا در مرحله تکمیل ظرفیت!
دوستانی که علوم تحقیقات شرکت کردن لطفا نظرشون رو بگن؟! فکر میکنید چه درصدی رو زده باشید؟​

• Like
واکنش ها: blae

arsana61

عضو جدید
سلام. درصدای من تقریبا اینا میشه
زبان 30
ریاضی 20
ارتعاشات 10
ساخت 50
دوستایی که میتونید خوب آنالیز کنید نظرتون رو بگید لطفا ... در ضمن از کجا بفهمیم که شرکت کننده ها بیشتر شدن یا نه؟ خانمها که 10 -15 نفر بیشتر نبودیم ...

UmadaM

عضو جدید
زبان 30
ریاضی 20
ارتعاشات 10
ساخت 50
دوستایی که میتونید خوب آنالیز کنید نظرتون رو بگید لطفا ... در ضمن از کجا بفهمیم که شرکت کننده ها بیشتر شدن یا نه؟ خانمها که 10 -15 نفر بیشتر نبودیم ...

سلام دوست عزیز ممنون که درصداتو گفتی من پارسال درصد ریاضی و ساختم شبیه شما بود با این تفاوت که زبان و ارتعاشات نزدم و 20 درصد جامدات زده بودم! رتبه ام 210 شد و کردستان قبول شدم احتمالا شما رتبه ی 100 تا 150 رو بگیرید فکر نکنم تهران قبول بشید ولی 100% کرمانشاه یا کردستان قبول میشید

شماره هایی که بر روی در دانشکده زده بودند کاملا مشخص بود چند نفر شرکت کننده شرکت کرده بودند

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
زبان 30
ریاضی 20
ارتعاشات 10
ساخت 50

به نظر من مهمترین عامل در قبولی همون میانگین درصدها با درنظر گرفتن ضریب هر درسه.اگه حدود 35یا بالاتر باشه قبولی حتمیه.

UmadaM

عضو جدید
به نظر من مهمترین عامل در قبولی همون میانگین درصدها با درنظر گرفتن ضریب هر درسه.اگه حدود 35یا بالاتر باشه قبولی حتمیه.

اخه کجا قبول شدن خیلی مهمه! مثلا نجف اباد میانگین 3 درس بالای 20 باشه تراز حدودا 5400 بشه طرف قبوله ولی علوم تحقیقات فکر کنم بالای 40-50% باید باشی تراز 6700 خداییش خیلی سخته

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخه کجا قبول شدن خیلی مهمه! مثلا نجف اباد میانگین 3 درس بالای 20 باشه تراز حدودا 5400 بشه طرف قبوله ولی علوم تحقیقات فکر کنم بالای 40-50% باید باشی تراز 6700 خداییش خیلی سخته

نه بابا .... اینجوریام نیست... نجف آباد اونقدرا هم کشکی نیست
من پارسال ساخت 58 زدم ... ریاضی 35 ... جامدات 20 ... سیالات 8 .... رتبم شد 38 ... با تراز 6000 .... با این حال نیمه دوم قبول شدم .... تراز 5400 رو نیمه دومم نگرفتن ....

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز

درسته.ولی دوستمون نگفته کجا شرکت کرده.در مورد نجف آباد مطمئنی به این صورته؟بعضیا همچین از آزاد نجف آباد تعریف میکنن که انگار شریفه!علوم تحقیقات هم دیگه اینقدرا نباید ترازش بالا باشه

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
درسته.ولی دوستمون نگفته کجا شرکت کرده.در مورد نجف آباد مطمئنی به این صورته؟بعضیا همچین از آزاد نجف آباد تعریف میکنن که انگار شریفه!علوم تحقیقات هم دیگه اینقدرا نباید ترازش بالا باشه

نجف آباد .... شریف؟؟؟
کی همچین تعریفی کرده؟؟ احتمالا خودش دانشجوی اونجا بوده
اون چیزی که من توو نجف آباد دیدم ...... همچین تعریفیم نداره

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
نجف آباد .... شریف؟؟؟
کی همچین تعریفی کرده؟؟ احتمالا خودش دانشجوی اونجا بوده
اون چیزی که من توو نجف آباد دیدم ...... همچین تعریفیم نداره

منم آزاد اراک طراحی کاربردی میخونم.شاید بتونم بگم اراک بین آزادا سطحش متوسطه.خوبیش اینه که 20 سالی میشه داره ارشد میگیره جا افتاده تا اندزه ای .البته حدود 10 سال پیش استادای باسوادی مثل پروفسور حسینی هاشمی و پروفسور فریبرز هم تدریس میکردن ولی الان...

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم آزاد اراک طراحی کاربردی میخونم.شاید بتونم بگم اراک بین آزادا سطحش متوسطه.خوبیش اینه که 20 سالی میشه داره ارشد میگیره جا افتاده تا اندزه ای .البته حدود 10 سال پیش استادای باسوادی مثل پروفسور حسینی هاشمی و پروفسور فریبرز هم تدریس میکردن ولی الان...

میدونی منم قبل اینکه برم نجف آباد همینا رو شنیده بودم ...که بین آزاد ها یکی از بهترین هاست
متاسفانه با اینکه سالهاست ساخت و تولید رو واسه کارشناسی و کارشناسی ارشد داره اما استاد نداره...
قبلا رو نمیدونم .... اما الان که خبری نیست ..... البته راجع به رشته های دیگه بحث نمیکنما .... واسه ارشد ساخت .... استادای خوبی نداره.....
بهترینشون یه دکتریه که شکل دهی و محاسبات عددی و همینطور المان محدود میگه ..... که اونم تا حد زیادی مشکل فن بیان داره ... وگرنه به نظر که خیلی بارشه ... توو صنعتی اصفهانم هست
تمام استادای ساخت و تولیدش دکترای جامدات دارن

arsana61

عضو جدید

سلام دوست عزیز ممنون که درصداتو گفتی من پارسال درصد ریاضی و ساختم شبیه شما بود با این تفاوت که زبان و ارتعاشات نزدم و 20 درصد جامدات زده بودم! رتبه ام 210 شد و کردستان قبول شدم احتمالا شما رتبه ی 100 تا 150 رو بگیرید فکر نکنم تهران قبول بشید ولی 100% کرمانشاه یا کردستان قبول میشید

شماره هایی که بر روی در دانشکده زده بودند کاملا مشخص بود چند نفر شرکت کننده شرکت کرده بودند
مرسیی که جواب دادید. شما تکمیل ظرفیت قبول شدید یا همون مرحله اول؟

UmadaM

عضو جدید

اره علوم تحقیقات هر سال هم داره ترازش بیشتر میشه، کارنامه ی دوسال رو واستون گذاشتم ترازها و رتبها کاملا مشخصه

کارنامه کنکور 89 ساخت تولید علوم تحقیقات http://up.vatandownload.com/images/1r1lqjqw5d1oa5hlfwx4.jpg

اینم کارنامه ی کنکور 90 ساخت تولید علوم تحقیقات http://up.vatandownload.com/images/zmzl5husqlw87dma4pa.jpg

UmadaM

عضو جدید
نه بابا .... اینجوریام نیست... نجف آباد اونقدرا هم کشکی نیست
من پارسال ساخت 58 زدم ... ریاضی 35 ... جامدات 20 ... سیالات 8 .... رتبم شد 38 ... با تراز 6000 .... با این حال نیمه دوم قبول شدم .... تراز 5400 رو نیمه دومم نگرفتن ....

نمیدونم ولی من یکی از دوستانم که شرکت کرده بود گفت پارسال تکمیل تا 5400 گرفته

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم ولی من یکی از دوستانم که شرکت کرده بود گفت پارسال تکمیل تا 5400 گرفته

الان کارنامه خودم رو نگاه کردم ... آخرین رتبه قبولی واسه تکمیل رو زده 80 ... با تراز 5512
یه تعدادی هم میدونم میفرسته واسه علوم و تحقیقات شهرستان
در کل مطمئنا بهترین دانشگاه همین علوم و تحقیقات تهرانه
راستی مدارک واحد های علوم و تحقیقات شهرستان هم به اسم تهران صادر میشه؟؟

UmadaM

عضو جدید
الان کارنامه خودم رو نگاه کردم ... آخرین رتبه قبولی واسه تکمیل رو زده 80 ... با تراز 5512
یه تعدادی هم میدونم میفرسته واسه علوم و تحقیقات شهرستان
در کل مطمئنا بهترین دانشگاه همین علوم و تحقیقات تهرانه
راستی مدارک واحد های علوم و تحقیقات شهرستان هم به اسم تهران صادر میشه؟؟

داداش این تراز کجا بود5512 نجف آباده؟ چقدر زیاد میگیرن دمشون گرم! شما بسیج فعال نبودید؟ معمولا کسایی که بسیج فعال هستند رتبه بیشتر میشه تراز کمتر! تو علوم تحقیقات تو تکمیل ظرفیت برای سهمیه عادی نفر آخر پارسالو نوشت 33 با تراز 6400 برای فعال مینوشت 70 با تراز 6200
نمیدونم! تو مدرک معمولا همونیو مینویسن که رو کارتت و تو مرکز آزمون ( تو همون سایته ) اعلام میشه! مثلا اگر بنویسه "دانشگاه علوم تحقیقات-واحد کرمانشاه" احتمالا اینو هم رو کارتت و هم در مدرکت بنویسن!

آخرین ویرایش:

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداش این تراز کجا بود5512 نجف آباده؟ چقدر زیاد میگیرن دمشون گرم! شما بسیج فعال نبودید؟ معمولا کسایی که بسیج فعال هستند رتبه بیشتر میشه تراز کمتر! تو علوم تحقیقات تو تکمیل ظرفیت برای سهمیه عادی نفر آخر پارسالو نوشت 33 با تراز 6400 برای فعال مینوشت 70 با تراز 6200
نمیدونم! تو مدرک معمولا همونیو مینویسن که رو کارتت و تو مرکز آزمون ( تو همون سایته ) اعلام میشه! مثلا اگر بنویسه "دانشگاه علوم تحقیقات-واحد کرمانشاه" احتمالا اینو هم رو کارتت و هم در مدرکت بنویسن!

شما اصلا پست های منو نمیخونیا
من ترازم 6000 شد وو درصدهامم گفتم
رتبم شد 38
نیمه دوم قبول شدم - بسیجی هم نه نیستم
برای نیمه دومی گفتم تا رتبه 80 و تراز 5512 گرفتن
منم قبول دارم تهران سخت تره .... اما خوب خودتونم گفتید تا رتبه 200 هم واسه تکمیل گرفته ... پس اونجام مثل نجف آباده ...شانس قبولی هست
البته بهترین دانشگاه مطمئنا همون علوم تحقیقاته ار نوع تهرانش

Salehy

عضو جدید
http://www.testbank.biz/shop/

خرید سوالات ارشد آزاد

الان خودم ساخت رو میخرم - اگه حجمش کم بود برای شما هم آپلود میکنم

درصدهای من این بود حدودا

سیالات 18%
جامدات 15%
ارتعاشات 20%
ساخت 34%

ساخت و تولید دزفول شرکت کردم - کسی خبر داره با این درصدها قبول میشم یا نه ؟
اگه نمونه کارنامه هم دارید ممنون میشم بزارید

با تشکر

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش ها: blae

Salehy

عضو جدید
لینک دانلود سوالات ارشد آزاد مکانیک91

لینک دانلود سوالات ارشد آزاد مکانیک91

همونطور که قولشو رو دادم لینک دانلود سوالات ارشد آزاد مکانیک91 گرایشهای :
تبدیل انرژی
طراحی کاربردی
ساخت وتولید
رو قرار میدم

http://up98.org/upload/server1/02/j/lp5ifd47gu4eifnp7v4.rar

امیدوارم مفید باشه برای دوستان

Salehy

عضو جدید
سلام کسی میدونه پارسال ظرفیت پذیرش ساخت چقدر بوده؟
دزفول چقدر گرفته؟

UmadaM

عضو جدید
شما اصلا پست های منو نمیخونیا
من ترازم 6000 شد وو درصدهامم گفتم
رتبم شد 38
نیمه دوم قبول شدم - بسیجی هم نه نیستم
برای نیمه دومی گفتم تا رتبه 80 و تراز 5512 گرفتن
منم قبول دارم تهران سخت تره .... اما خوب خودتونم گفتید تا رتبه 200 هم واسه تکمیل گرفته ... پس اونجام مثل نجف آباده ...شانس قبولی هست
البته بهترین دانشگاه مطمئنا همون علوم تحقیقاته ار نوع تهرانش

نه دوست من! منظورمو بد گفتم.
منظورم درصد شما نبود ، درصد نفر آخر بود گفتم، اگر سهمیه داشته باشی رتبه ی نفر آخری که بهت نشون میده بیشتر از حالت عادی هست.
بله رتبه ی 200 هم میگیره ولی تو کارنامه نمینویسه. مثلا میگه رتبه ی شما 200. رتبه ی نفر آخر 33. قبولی علوم تحقیقات شهر x

Salehy

عضو جدید
سلام فکر کنم دزفول سال اولشه، معمولا 20-30 نفر شاید تا 50 نفر بگیره

سلام
نه دزفول چندین ساله دانشجوی ارشد میگیره

درصدهای من این بود حدودا

سیالات 18%
جامدات 15%
ارتعاشات 20%
ساخت 34%
ایا احتمال قبولیم هست ؟

بالا