آرشیو مشاوره کارشناسی ارشد

آرشیو مشاوره کارشناسی ارشد

• عالی

رای: 144 47.8%
  • خیلی خوب

رای: 93 30.9%
  • متوسط

رای: 42 14.0%
  • بد

رای: 22 7.3%

• مجموع رای دهندگان
    301
وضعیت
موضوع بسته شده است.

بارسلون

اخراجی موقت
خب چطور باید گرفت؟
حالا امتحان ما جمعس...
بچه هایی که پس فردا امتحان دارن چی؟
... ... !!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

urmo

کاربر فعال
من رقتم بانک ملی پول ریختم بعد شماره فیش رو وارد کردم حل شد بله معماری جمعه 8 صبح هست و گروه مدیریت پروژه پنجشنبه

بارسلون

اخراجی موقت
من رقتم بانک ملی پول ریختم بعد شماره فیش رو وارد کردم حل شد بله معماری جمعه 8 صبح هست و گروه مدیریت پروژه پنجشنبه
به شماره حساب 748 واریز کنیم حل میشه؟
بعد شماره فیش رو بیایم وارد کنیم ...
شمارش چن رقمی هست ؟
آخه بچه ها میگفتن اینم جواب نمیده!

urmo

کاربر فعال
من به اون شماره حساب ریختم 3300 تومان بعد شماره فیش قرمز رنگ و شماره شعبه بانک رو زدم حل شد و پرینت کارت رو گرفتم خدا بگم چیکارشون کنه ملت رو چه جور الاف کردن خدا رو شکر امروز بعد اون قضایا کل اینترنت رو تخته نکردن

بارسلون

اخراجی موقت
من به اون شماره حساب ریختم 3300 تومان بعد شماره فیش قرمز رنگ و شماره شعبه بانک رو زدم حل شد و پرینت کارت رو گرفتم خدا بگم چیکارشون کنه ملت رو چه جور الاف کردن خدا رو شکر امروز بعد اون قضایا کل اینترنت رو تخته نکردن
دس خوش داش...
دانشگاه تهران رو شاخته...

• Like
واکنش ها: urmo

AVINA

عضو جدید
منم هنوز بی کارتم
کسی میدونه طراحی شهری کی هست؟
صبح جمعه؟

Nasim_Feiz_A

عضو جدید
افسوس

افسوس

خاک بر اون سرشون، کنکور فوق ليسانس يه مملکت ببين چيجري بايد برگزار شه، برا خودشون بانک وا کردن،هيچکي هم نيست اعتراض کنه،حالا پول به درک، يه سايت پنچر انداختن برا گرفتن کارت، ميگه بايد پول اضافي تر بدي، بعد يه صفحه راهنما گذاشته اون وسط(به اصلاح خودش مراحل پرداخت رو توضيح داده) نه يه شماره حساب برا پرداخت(برا پرداخت اينترنتي رو ميگم) داده، بابا ه خدا کسي که ميخواد فوق ليسانس امتحان بده ميدونه اين کارت چيه، اومده به جاي دادن شماره حساب طريقه ي پرداخت رو گفته، بعد داخل يه صفحه خريد کارت گذاشته، وقتي ميري کارت بخري ميزنه کارت خريدي موجود نيست،مجددا خاک بر سرتون، بياييم تو اين مملکت فوق ليسانس بخونيم فقط برا اينکه جلو هم ديگه پز بديم؟ وگرنه بايد بذاريم در کوزه ابشو بخوريم،واقعا که

جدا که فقط به درد پز دادن میخوره ، مشکل از بی کاریه ، با این دانشگاهاشون ملت رو سر کار گذاشتن ،به جای پول در آوردن همش باید خرج تحصیل کنیم تا آخر عمر! :cry:
این مابه تفاوت هم یک جور گداییه ، نمیشد همون سر جلسه پولو میگرفتند ؟؟ !
من گذاشتم ساعت 2شب که سایت خلوته بیام اینترنتی پرداخت کنم، بلکه تا شب این سایته راه بیفته !!!!!!!!!!!!! اما باز هیچی به هیچی
امروز که خیلی ها خبر نداشتن دوستان میگن بانک صف بوده ، خدا به فرداش رحم کنه!!:(
راستی میدونید که باید تا 5 اسفند این فیش واریزی رو واسشون پست کنیم؟؟! >>>>>>>>>>>

7- پرداخت حضوري از طريق شعب بانك ملي: داوطلبان با مراجعه حضوري به يكي از شعب بانك ملي ايران در سراسر كشور نسبت به واريز مبلغ 33000ريال براي هر كارت شركت در آزمون و به ديگر سخني داوطلبانيكه در دو رشته امتحاني ثبت نام نموده اند لازم است براي هر رشته امتحاني به صورت مجزا مبلغ 33000 ريال را به حساب 748 خزانه داري كل واريز و سپس شماره و تاريخ هر فيش واريزي را در سايت اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور درج و كارت آزمون خود را دريافت نمايند. ضمناً اصل فيش و يا فيش هاي واريزي را حداكثر تا 05/12/89 از طريق پست به آدرس: تهران صندوق پستي 4378-15875 واحد ثبت نام آزمون تحصيلات تكميلي سازمان سنجش آموزش كشور ارسال نمايند.

fact

عضو جدید
بالا خره این سایت مسخره راه افتاد
بچه ها برین کارتتون رو بگیرین

Nasim_Feiz_A

عضو جدید
واه!

واه!

حالا که رفتم بانک پرداخت کردم ، بدون گرفتن پول مابه تفاوت کارت میدن!!!!:huh:

سازمان سنجش آموزش كشور به اطلاع كليه داوطلبان آزمون كارشناسي ارشد سال 1390 مي‌رساند محاسبه و تعيين هزينه ثبت نام براي آزمون‌ها با تصويب مراجع قانوني صورت مي‌گيرد. با توجه به اينكه در سال جاري هزينه ثبت نام براي آزمون كارشناسي ارشد سال 1390 مبلغ 138000 ريال تعيين و پس از اتمام مراحل ثبت نام به اين سازمان ابلاغ گرديده است. داوطلبان در زمان ثبت نام مبلغ 105000 ريال پرداخت نموده‌اند و اين سازمان مي‌بايست قوانين موضوعه كشور را رعايت نمايد چاره‌اي جز دريافت ما به التفاوت هزينه ثبت نام(33000 ريال) در زمان توزيع كارت نداشته است. لذا براساس اطلاعيه‌هاي مورخ 89/11/17 و 89/11/24 روشهاي مختلف پرداخت مبلغ فوق را به استحضار داوطلبان رسانيده است مع‌الهذا جهت رفاه حال داوطلباني كه موفق به پرداخت مبلغ فوق و دريافت كارت نشده‌اند مي رساند اين داوطلبان در اين مرحله نيازي به پرداخت مبلغ فوق نداشته و مي توانند طبق روال عادي نسبت به دريافت كارت خود اقدام نمايند. سپس نسبت به واريز مبلغ 33000 ريال براي يك رشته امتحاني و 66000 ريال براي دو رشته امتحاني به حساب 748 خزانه نزد بانك ملي ايران اقدام و حداكثر تا تاريخ 89/12/5 فيش مربوطه را به آدرس تهران صندوق پستي 4378-15875 واحد ثبت نام آزمون تحصيلات تكميلي سازمان سنجش آموزش كشور با درج شماره پرونده و نام و نام خانوادگي خود ارسال نمايند.
ضمنا ساير افرادي كه قبلا از روش هاي ديگر معرفي شده در اطلاعيه مربوطه نسبت به خريد اقدام نموده اند يا مايل هستند از اين روش ها اقدام نمايند لازم است اطلاعات دريافت شده از طريق روش هاي اشاره شده را به همراه شماره پرونده و نام و نام خانوادگي حداكثر تا تاريخ 89/12/5 به صندوق پستي فوق ارسال نمايند.

خوبه به رفاه ما هم فکر کردن !!! :w25:
منتها ماشالا با این ضریب هوشی بالایی که داشتن الان فهمیدن چکار کنند!!!
همون روش خودم بهتر بودااا>>> سرجلسه پول یارانه ی آزمون هم میگرفتن کمتر واسه ما دردسر داشت
با این همه سهمیه ای{با ضریب هوشی بالا و با صلاحیت } که استخدام کردنند ، بایدم دیر به عقلشون برسه که چکار میتونستند بکنند!:hate:

آخرین ویرایش:

بارسلون

اخراجی موقت
این جمعه کی از راه میرسه راحت شیم...
خدا وکیلی 18 ماه بیخیالی زندگی کردن تو پادگان صفای دیگری دارد...
بعد کنکور دفترچه خدمتو پست میکنم...
واسه بچس کنکوری هم آرزوی موفقیت دارم...

urmo

کاربر فعال
من که شش ماهه دارم میخونم دیگه آخرش دارم دیونه میشم به خدا اگه بگن کنکور جمعه نیست دیگه بی خیال کنکور میشم ولی خدایش خدمت خوب چیزیه بعد کنکور اگه قبول شدی که هیچ اگه هم نه میری یکی دو سال بی خیال همه چی میشی

بارسلون

اخراجی موقت
من که شش ماهه دارم میخونم دیگه آخرش دارم دیونه میشم به خدا اگه بگن کنکور جمعه نیست دیگه بی خیال کنکور میشم ولی خدایش خدمت خوب چیزیه بعد کنکور اگه قبول شدی که هیچ اگه هم نه میری یکی دو سال بی خیال همه چی میشی
آره خداییش...
من همه برنامه ریزیمو رو 27 بهمن کرده بودم وقتی فهمیدم امتحان 29 شده می خواستم قید خوندنو بزنم...
هر روزش ستم تر از دیروزه ...
جالب اینجاس که این اواخر هرچی میخونم حس میکنم اثر پاک کنندگی داره ! همه چیز داره یادم میره...
خدا به خیر کنه ...

urmo

کاربر فعال
این روزهای آخر دیگه باید تند تند نخوی چون داری اون خونده های قبلی رو که یواش خونده بودی پاک میکنی در اواخر باید بیشتر از نظر روانی خودت رو تقویت کنی و بیشتر به خودت این رو بگی من تلاشم رو کردم اگه هم نشد گور بابای ارشد و کنکور زندگی که به آخر نرسیده

بارسلون

اخراجی موقت
این روزهای آخر دیگه باید تند تند نخوی چون داری اون خونده های قبلی رو که یواش خونده بودی پاک میکنی در اواخر باید بیشتر از نظر روانی خودت رو تقویت کنی و بیشتر به خودت این رو بگی من تلاشم رو کردم اگه هم نشد گور بابای ارشد و کنکور زندگی که به آخر نرسیده
این یه قلمو باهت موافقم...
عشق است پادگان...

• Like
واکنش ها: urmo

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من کارتمو طبق روال عادی گرفتم اگه پولشو ندم چی میشه؟

ایمان م

عضو جدید
دوستان کنکور چطور بوووود؟؟؟؟؟
سوالا خيييييييلي متفاوت نبود؟مخصوصا فن و تاريخ؟

در کل خیلی پیچونده بودن سوال ها رو .
از کتاب درک رفتار یک سوال ندادن . از فرهنگ تصویر اصلا سوال ندادن
کلا کنکور تو ایران همینطور هستش .

mahvizan84

عضو جدید
بچه ها! به نظر شما از کدوم سایت سریع تر از بقیه میشه کلید رو گیر آورد؟اگه ممکنه هر کسی که تونست پیدا کنه اینجا بزاره!ممنون.

a young Architect

عضو جدید
بچه ها! به نظر شما از کدوم سایت سریع تر از بقیه میشه کلید رو گیر آورد؟اگه ممکنه هر کسی که تونست پیدا کنه اینجا بزاره!ممنون.
به ما گفتن مدرسان شريففردا کليدا رو ميزاره
modaresanesharif.ac.ir
بقيه سايتا رو نميدونم.بايد ت. گوگل سرچ کرد

urmo

کاربر فعال
حیف اون وقتی که برا کتاب های گلابچی گذاشتم وحیف اون زبان که خوندم دریغ از یک دونه شکل ولی منظر که خیلی راحت بود بعد اون درک بعد هم تاریخ و فن
همه جواب های رو که زده بودم رو یک کاغذ نوشتم الان دنبال جواب ها هستم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا