آرشیو مشاوره کارشناسی ارشد

آرشیو مشاوره کارشناسی ارشد

• عالی

رای: 144 47.8%
  • خیلی خوب

رای: 93 30.9%
  • متوسط

رای: 42 14.0%
  • بد

رای: 22 7.3%

• مجموع رای دهندگان
    301
وضعیت
موضوع بسته شده است.

emdadi20

عضو جدید
سمر جان این آزمون ها رو از کجا گیر آوردی؟خیلی جالبن؟من که اینارو دانلود کردم 8 تا سوال ارشد 90 توش پیدا کردم یعنی هرکی تو این آزمونها شرکت کرده 100%قبول شده.... من تو شهرستان هستم چه طوری میتونم به سوالات ارشد امسال مرکز معماری دسترسی داشته باشم؟؟؟؟؟؟خیلی ضروریه؟؟؟؟خوش به حالتون بابااااااااااااااااااااا............

nikta_20

عضو جدید
سمر جان این آزمون ها رو از کجا گیر آوردی؟خیلی جالبن؟من که اینارو دانلود کردم 8 تا سوال ارشد 90 توش پیدا کردم یعنی هرکی تو این آزمونها شرکت کرده 100%قبول شده.... من تو شهرستان هستم چه طوری میتونم به سوالات ارشد امسال مرکز معماری دسترسی داشته باشم؟؟؟؟؟؟خیلی ضروریه؟؟؟؟خوش به حالتون بابااااااااااااااااااااا............

دوست عزیز به این آزمونا دل نبند..دوستای من پارسال همشون این آزمونا رو شرکت میکردن و رتبه های خوبیم تو آزمون میاوردن اما هیچکدوم جایی قبول نشدن!!!

emdadi20

عضو جدید
جدا؟؟؟؟چرا آخه؟من که اینا رو دانلود کردم 8 تا سوال پیدا کردم که عین همونو تو ارشد 90 داده بودن؟؟؟؟یعنی احتمال داره که طراحان سوال مال مرکز معماری باشه؟؟؟پس چیکارکنیم؟؟؟من پارسال پارسه ثبت نام کردم آزمونهاش خیلی بد بود واقعا بد بود...هیچ جا هم قبول نشدم....

gharibe222

عضو جدید
سلام دوستان
من اولین باره تو این تاپیک پست میذارم،پارسال رتبم580 شد ولی اسکیس رد شدم
ولی امسال به امید خدا میخوام تلاشمو کنم واسه دانشگاه تهران به هر نحوی که شده البته تکنولوژی هم امسال شرکت میکنم.
از پستایی که گذاشته بودید استفاده کردم و ازتون ممنونم

gharibe222

عضو جدید
خوب حداقل میدونی که کدوم کتابو باید بخونی..فرهنگ تصویری چینگ ازش سوال میاد یا نمیاد؟؟ا

ببخشید اشتباه شد. ازش سوال نمیاد.

شما از کجا اینقدر مطمئن میگید که از فرهنگ تصویری نمیاد؟
از کسی پرسیدید؟
هر چند اگه نیاد بهتره ولی اینکه یه سال نیومده دلیل نمیشه که دیگه نیاد
مثلا از همین فرهنگ تصویری تو کنکور86 اومده تو کنکور 87 نیومده تو کنکور 88و89 اومده و پارسال هم که نیومد

samar_eng

عضو جدید
سلام دوستان من دنبال سه تا کتابم که نتونستم تو انقلاب پیدا کنم کسی فایل pdf این کتابا رو داره؟ که برا دانلود بزاره خواهههههههههههههههههش
تنظیم شرایط محیطی زهرا قیابکلو
اکوستیک در معماری قیابکلو
باغ های ایرانی نعیما

فکر کنم مرکز معماری داشته باشه.یه تماس بگیر

emdadi20

عضو جدید
gharibe222::::::میشه درصد هاتو بگی؟؟؟؟زبان؟فن؟درک؟؟؟؟؟؟و اسکیس رو چند درصد زدی؟؟؟؟ممنون

rasoulll

عضو جدید
میبینم کههههههههههههههههههههههههههه همه سخت مشغول خوندنن...
بابا 1دستیم به سر و روی ما بکشین شاید ما هم بتونیم بخونیم....!!;)

asadireza

عضو جدید
سلام دوستان.
امیدوارم شاد و خرم باشید.
منم مثل شما پشت کنکور ارشدم و فقط 4ماه فرصت دارم.بنا به دلایلی و از اونجائی که هرچی سنگه زیره پای لنگه نتونستم پیش تر از این استارت ارشد رو بزنم!!
میخوام به امید خدا و کمک شما دوستان شروع کنم!
هدفم اینه که کتابای راهیان ارشد و جزوات دانشگاه تهران رو بخونم، نمیدونم فکر خوبیه یا نه!؟
در ضمن اگه در مورد جزوه های دانشگاه تهران و بقیه دانشگاههای معتبری که اساتیدشون به عنوان طراحان ارشد انتخاب میشن ، اطلاعات خاصی دارید و یا اینکه میدونید کجا میشه این منابع رو جمع آوری کرد ازتون ممنون میشم که راهنمایی و کمکم کنید!!!
امیدوارم ما هم یه روزی دانشجوی ارشد بشیم!:gol:

آخرین ویرایش:

asadireza

عضو جدید
سلام دوستان.
منم مثل شما پشت کنکور ارشدم و فقط 4ماه فرصت دارم.بنا به دلایلی و از اونجائی که هرچی سنگه زیره پای لنگه نتونستم پیش تر از این استارت ارشد رو بزنم!!
هدفم اینه که کتابای راهیان ارشد و جزوات دانشگاه تهران رو بخونم، نمیدونم فکر خوبیه یا نه!؟
در ضمن اگه در مورد جزوه های دانشگاه تهران و بقیه دانشگاههای معتبری که اساتیدشون به عنوان طراحان ارشد انتخاب میشن ، اطلاعات خاصی دارید و یا اینکه میدونید کجا میشه این منابع رو جمع آوری کرد ازتون ممنون میشم که راهنمایی و کمکم کنید!!!

gharibe222

عضو جدید
gharibe222::::::میشه درصد هاتو بگی؟؟؟؟زبان؟فن؟درک؟؟؟؟؟؟و اسکیس رو چند درصد زدی؟؟؟؟ممنون
زبان 54/44
فن ساختمان 45/56
تاريخ ومباني 41/11
درك معماري 33/33
درك منظر 41/67
اسکیسم روم نمیشه بزنم ولی به خاطر گل روی شما 15/33

gharibe222

عضو جدید
سلام دوستان.
دوست من بچه ها انقدر اینجا بحث کردن و به نتیجه رسیدن که باید منابع اصلی رو خوند،خودمم پارسال تجربه کنکورو داشتم،رتبه یک پارسالم که از دوستام بود هم این تجربه رو داره و گفته که باید منابع اصلی رو خوند،4 ماه که وقت کمی نیست میشه منابع اصلی رو حداقل دو بار خوند،جزوه هم،همونایی که آقا رسول گفت کافیه

"Sa Ba"

کاربر بیش فعال
دوست من بچه ها انقدر اینجا بحث کردن و به نتیجه رسیدن که باید منابع اصلی رو خوند،خودمم پارسال تجربه کنکورو داشتم،رتبه یک پارسالم که از دوستام بود هم این تجربه رو داره و گفته که باید منابع اصلی رو خوند،4 ماه که وقت کمی نیست میشه منابع اصلی رو حداقل دو بار خوند،جزوه هم،همونایی که آقا رسول گفت کافیه

واقعا میشه تو 4 ماه همه منابع رو دو بار خوند؟
میشه یه بار دیگه منابع رو برا معماری-معماری بگین یا آدرسشو بدین آخه اینقدر زیاده که آدم دوست داره همش بپرسه بلکه کم شه :)

yashel

عضو جدید
6

بالاخره واس اقايم كسمايي بخونم؟ي قباديان؟يا رازجويان ؟ يا قيابكلو؟

واسه تنظیم شرایط محیطی الان مهمترین و اصلی ترین منبع کتاب قیابکلو!!
کتاب قبادیان هم فصل اول رو دقیق و بقیه فصول هم یه نگاه گذرا کتاب کسمایی هم همینطور هر فصل که سخت بود رهاش کن چون مطمئن باش به درد سوالات معماری نمی خوره.
ولی به نظر من کتاب قیابکلو کافیه.

yashel

عضو جدید
سلام دوست من
من این ترم درسهای معماری اسلامی و معاصرو تنظیم وروستا وساختمان و.. کلا همه درسهام تخصصی هست وهمه واسه ارشد مورد نیاز هستند من بیشتر رو منابع و نحوه مطالعه(این بیشتر) اونها مشکل دارم واسکیس که گفتم هم ضعیفم و هم کند!فعلا همینا
ممنونم که به من کمک میکنی عزیزم;):gol:

این خیلی خوبه. باید سعی کنی بهترین استفاده رو از کلاس ها و درس ها بکنی. هر چند که ممکنه استادتون درسی که می ده ربطی به کنکور نداشته باشه. ولی مهم نیست. تو سعی کن درس رو منطبق با کنکور بخونی.
این کار هم تو رو واسه کنکور آماده می کنه هم واست معدل خوبی میاره که باز تو کنکور به دردت می خوره.
معماری اسلامی، تنظیم شرایط، معماری معاصر، ساختمان این درسها واست خیلی خوبن اگه از الان که این درسها رو تو دانشگاه داری روشون کار کنی.
واسه اسکیس هم که الان موقعیت خوبی داری اگه می تونی از یه کلاس استفاده کنی تا نقاط ضعفت برطرف بشه.
واسه معاصر کتاب قبادیان
واسه اسلامی سبک شناسی
واسه تنظیم قیابکلو
واسه ساختمان هم سر کلاس حسابی به درس گوش بده

yashel

عضو جدید
شما از کجا اینقدر مطمئن میگید که از فرهنگ تصویری نمیاد؟
از کسی پرسیدید؟
هر چند اگه نیاد بهتره ولی اینکه یه سال نیومده دلیل نمیشه که دیگه نیاد
مثلا از همین فرهنگ تصویری تو کنکور86 اومده تو کنکور 87 نیومده تو کنکور 88و89 اومده و پارسال هم که نیومد

در 10 سال گذشته تا جایی که من دیدم هر سال 10 تا سوال از فرهنگ تصویری اومده. سال 87 که خیلی هم سخت ازش سوال اومد نمی دونم چرا می گید نه!
اینکه پارسال نیومده دلیل کافی هست که دیگه نیاد!! کنکور مدیریت هم همینطور بوده.
ولی باز نمی گم 100%
به احتمال 90 % دیگه نمیاد!!!

gharibe222

عضو جدید
در 10 سال گذشته تا جایی که من دیدم هر سال 10 تا سوال از فرهنگ تصویری اومده. سال 87 که خیلی هم سخت ازش سوال اومد نمی دونم چرا می گید نه!
اینکه پارسال نیومده دلیل کافی هست که دیگه نیاد!! کنکور مدیریت هم همینطور بوده.
ولی باز نمی گم 100%
به احتمال 90 % دیگه نمیاد!!!
بله خب منم احتمال میدم که نیاد
ولی به یقین نمیشه گفت
اینم لینک کنکور 87 یه نگاه بهش بندازید،خودتون متوجه میشید

yashel

عضو جدید
بله خب منم احتمال میدم که نیاد
ولی به یقین نمیشه گفت
اینم لینک کنکور 87 یه نگاه بهش بندازید،خودتون متوجه میشید

اگه کتاب فرهنگ تصویری رو داری یه نگاه بهش بنداز!
سوالات زبان تخصصی سال 87:

سوال 16: تایتل اتاق صفحه 16
سوال 17: تایتل اتاق صفحه 16
سوال 18: تایتل طراحی صفحه 215
سوال 19: تایتل طراحی صفحه 219
سوال 20: تایتل طراحی صفحه 210
سوال 21: تایتل طراحی صفحه 216
سوال 22: تایتل طراحی صفحه 216
سوال 23: تایتل طراحی صفحه 216
سوال 24: تایتل طراحی صفحه 217
سوال 25: تایتل طراحی صفحه 216

به این صراحت سوال اومده!!!

vera88

عضو جدید
سلام به همه دوستان خوبم. من قصد شرکت در ّزمون ارشد منظر رو دارم. اما همه بهم میگن این رشته بازارکار خوبی نداره
میشه اگه کسی اینجا اطلاعی در این زمینه داره به من کمک کنه. واقعا ممنونم :gol:

اتفاقا دوست عزیز منکه مشاوره مرکز معماری رفته بودم میگفت شاید این رشته نوپایی باشه اما بهتر ازمعماری-معماری هستش
میگفت کلا گرایش ارشدو سعی کنیذ 1چیزدیگه بخونید.معماری منظر بین معماری و طراحی شهری هستش
بعدم کنکور معماری و منظر یکی هستش که بعد نتیجه ها میفهمی باید چه کنی

gharibe222

عضو جدید
حق با شماست،از تعریف لغات داده بودن و نه از عکسا،این منو به اشتباه انداخت
ممنون که وقت گذاشتی

hamidreza_arch67

عضو جدید
سلام دوستان لطفا من رو راهنمایی کنین.....
ببینید من دارم سر کار میرم....فعلا بصورت نیمه وقت.....میخوام که حتما امسال ارشد قبول شم....
حالا با این زمانی که باقی مونده آیا میشه برنامه ریزی کرد و همه منابع رو خوند؟؟؟؟؟این رو هم بگم که من کنکور 90 رو تکنولوژی معماری شرکت کردم و رتبمم 160 شد.....زبان و کتاب های سازه گلابچی رو برا کنکور پارسال خوندم و فقط احتیاج به مرور دارم.....
حالا میخوام ببینم که واسه بقیه دروس مث تنظیم شرایط و تاریخ و درک و منظر چی بخونم که بتونم رتبه بیارم و قبول شم؟؟؟؟برام مهم نیست که رتبه عاااالی بیارم....فقط میخوام که قبول شم البته ترجیحا روزانه دیگه.....برا اسکیس هم دستم بد نیست البته باید تمرین کنم.....به نظر شما اگه فقط بیام و کتابای راهیان ارشد رو بخونم کفایت میکنه؟؟؟؟امیدی هست؟؟؟؟؟
لطفا کمکم کنین...ممنونم

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
كسي ميتونه جلد كتاب تنظيم شرايط قيابكلو+ جلد باغ هاي ايراني غلامرضا نعيما رو بزاره اينجا؟
گويا تو بازار نيس
ممنون ميشم

رویا خبال

عضو جدید
عکسای جلد کتاب ها

عکسای جلد کتاب ها

كسي ميتونه جلد كتاب تنظيم شرايط قيابكلو+ جلد باغ هاي ايراني غلامرضا نعيما رو بزاره اينجا؟
گويا تو بازار نيس
ممنون ميشم

تنظیم شرایط محیطی

پیوست ها

• tanzim.jpg
    tanzim.jpg
    30 کیلوبایت · بازدیدها: 0

رویا خبال

عضو جدید
عکسای جلد کتاب ها

عکسای جلد کتاب ها

باغ های ایران و کتاب مبانی فیزیک ساختمان - اکوستیک

بچه های کجایین این جزوه های شهید بهشتیو تهرانو بزارین ماا که دسترسی نداریم بهش
متدین قسمت اولو
جزوه های منظر

پیوست ها

• akostik.jpg
    akostik.jpg
    28.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • baghhaye iran.jpg
    baghhaye iran.jpg
    12.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
من هر جا زنگ ميزنم ميگن اين دوتا كتاب
تنظيم قيابكلو+باغهاي ايراني نيس تو بازار
كسي آدرس جايي رو داره؟

arefeh

کاربر ممتاز
تهران بچه ها می گفتن پرهام داره.اما من خوب از گرگان خریدم.ولی چندان با جزوش فرقی نداره.البته جزوش از دو روز دیگه شروع می کنم.این حرفو از روی سرتیتراش زدم
من هر جا زنگ ميزنم ميگن اين دوتا كتاب
تنظيم قيابكلو+باغهاي ايراني نيس تو بازار
كسي آدرس جايي رو داره؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا