?؟.:...:::> دیگه وخت خدافظیه عشقای من تک تک تون رو میبوسم : همگی بای بای <:::...:.?؟

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هیچی داشتم میگفتم که من تا 6 ماه پیش خیلی شاد بودم اما حالا 6 ماهه دیگه خیلی کم شادم
اگه شادی به ژن باشه پس من دوباره مثله قبلا ام میشم دیگه

شایدم تو ژنت نبوده زورکی قبلا میخندیدی الان تازه شدی خودت:biggrin:

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیچی داشتم میگفتم که من تا 6 ماه پیش خیلی شاد بودم اما حالا 6 ماهه دیگه خیلی کم شادم
اگه شادی به ژن باشه پس من دوباره مثله قبلا ام میشم دیگه

خب گویا برای تو ،سیکل بندی داره ، تا چند روز دیگه موقع سیکل شاده :D

ولی جدی ژن خعلی موثره به نظرم ..مثلا من خودم زیاد میخندم ....حتی ناراحتم باشم باز میخندم :D

ریحانه...

عضو جدید
میدونی من تو این 6 ماه یه اتفاق بد رو تجربه کردم اتفاقی که من رو حسابی اذیت کرد اتفاقی که اصلا بهش فکر نمیکردم

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:biggrin::biggrin::biggrin: یعنی 24 سال زورکی میخندیدم چه پشتکاری آفرین به خودم
ممنون تا حالا بهش فکر نکرده بودم

خاهش میکنم البته نظریه ارایه شده مجانی نبود ها بعدا سر فرصت باهاتون حساب میکنم :دی

خب گویا برای تو ،سیکل بندی داره ، تا چند روز دیگه موقع سیکل شاده :D

ولی جدی ژن خعلی موثره به نظرم ..مثلا من خودم زیاد میخندم ....حتی ناراحتم باشم باز میخندم

شوما مثلا میخای گریه کنی انقد میخدی تا اشکت دربیاد وبعد یهو گریه میکنی عین تو فیلما:D

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
شوما مثلا میخای گریه کنی انقد میخدی تا اشکت دربیاد وبعد یهو گریه میکنی عین تو فیلما:D

:D نه اتفاقا زود هم گریه ام میگیره و راحت گریه میکنم ....

گریه خیلی انرژیهای بد رو تخلیه میکنه :smile:

ریحانه...

عضو جدید
نمیدونم چرا وقتی همه چیز فوق العادست یهو همه چیز به هم میریزه
من الان تو یه موقعیت استثنایی ام
موقعیتی که خیلی واسش تلاش کرده بودم اما حالا با اینکه دارمش ..

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونی من تو این 6 ماه یه اتفاق بد رو تجربه کردم اتفاقی که من رو حسابی اذیت کرد اتفاقی که اصلا بهش فکر نمیکردم

اینا واسه همه هست ....

باور کن اونایی هم که فکر میکنیم زندگیاشون آرومه و مشکلی ندارن ، اگه وارد جزئیات زندگیشون بشی میفهمی که از ما هم بیشتر غم و غصه دارن!

غم و غصه برا همه هست...فقط نوعش فرق میکنه :smile:

ریحانه...

عضو جدید
اینا واسه همه هست ....

باور کن اونایی هم که فکر میکنیم زندگیاشون آرومه و مشکلی ندارن ، اگه وارد جزئیات زندگیشون بشی میفهمی که از ما هم بیشتر غم و غصه دارن!

غم و غصه برا همه هست...فقط نوعش فرق میکنه :smile:

میدونم عزیزم

• Like
واکنش ها: etnn

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
salam.. be hame gi...
Man emrooz kheili khosh halam..Akhe karam dorost shode..Ba ejaze hame gi.. man daram shanbe az iran miram..Kheili khosh hal shomda, ke 3 mah dar kenare hamatoon boodam... be bakhshid age raftaram. Sard bood...akhe zaram in joorie...
In 3 mah va ghe an be man khosh gozasht... ke dar kenare doostaye khoobi mesle shoma boodam...
Bebahshid.. age mano 3 mah tahamol kardin..
Hata bebakhshid age tahala chizi behetoon nagofte boodam. Va yek daf e e shod safaram...
En sha allah age zende moondam sale dige baz miam.. be didanetoon .... hamatoono doos daram.. age khoobi didin az man ke az khodam boode..... va age badi ham didin ..be bozorg varie khodetoon bebakhshid... halalam konid...
Movazebe khodetoono khoobi hatoon bashid...
.
.
.
.
.
Emza: payiz

Pishapiish yaldaye hamatoon mobarak

:razz:
ی آن خوشجال شدما:D
فقط اون اولاش حساب میکردم ک تکش 3سالم بیشتره ک عضو شده
چرا نوشته 3ماه خخخخخخخخخخ
جالب بود;)