؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

pouyan68

عضو جدید
سلام دوست عزیز درود بر تو...
اول باید بگم که شک نکن خانوما بدون واسطه رو ترجیح میدن اگه میخوای حرفتو بزنی مثل یه مرد برو جلو حرف دلتو بگو...
اگر هنوز به نتیجه نرسیدی و با خودت کنار نیومدی و هنوز خودتو برای این کار قانع نکردی اصلا پا پیش نزار چون اگر خدایی نکرده بعدا به مشکل بر بوخوری خودتو بیشتر سرزنش خواهی کرد...
در آخر خودت باید شرایط خودتو بسنجی اینو بدون که بهترین تصمیمو برای زندگیت خودت میتونی بگیری...

سلام دوستم
مرسی از راهنمایی و حرفای قشنگت
با خودم کنار اومدم....

pouyan68

عضو جدید
چون هر دو از یه جسیم میدونم دقیقا چی میگی ولی پویان جان تو برزخ نمون(بین اینکه بگم یا نگم بین اینکه بیخیالش بشم یا نه بین اینکه اون منو میخاد یا نه بین .......و........) چون این حالت لعنتی آدمو نابود میکنه!!! چون اگه بخای تو بلا تکیفی بمونی از اهدافت فاصله میگیری و اونوخه که باید بشینی آهنگای خراطا و ........گوش کنی و هیچ چیز عایدت نمیشه!!! فکرنکن یعنی به تنهایی فکر نکن بلکه مشورت کن سبک سنگین کن بعد توکل کن و عمل کن!!!
من در این مورد تا دلت بخاد با آدمای گوناگون(بی سواد باسواد دارا و ندار و مجرد و متاهل صحبت کردم) و تجربه:
شرایط(فوق و سربازی) یک شرایط فوق العادس پس تحقیق کن و اگه طرف کسی بود که میتونه تو رو خوشبخت کنه شک نکن و برو خواستگاری(هی نگو شرایط مالی ندارم ) باور کن دوست عزیزم روزی میاد ماشین میگیری خونه میگیری دکترام میگیری ولی میبینی ای دل غافل مراد دلت نیس وبه مدرک و ماشینم نمیشه آدم درد دلشو بگه و اونوخته که ...........

سلام دوستم
مرسی از راهنماییت
اره قبول دارم هیچ چیز نمیتونه جای عشق رو بگیره حتی دکتری ماشین خونه.....
عشق جایگزین نداره
مرسی از حرفای قشنگت دوست خوبم

pouyan68

عضو جدید
من نخوندم استارت تاپیک رو فقط فهمیدم موضوع عشقیه. تنها توصیه ام به تو اینه که اگه کسی رو پیدا کردی که شعورش بالاست, درکش بالاست و مهربونه و 2 چیز از اخلاقیات سرش میشه و تو رو واسه خودت دوست داشت از دستش نده.

سلام
مرسی مهندس عزیز از راهنماییت
آره شعور و درک بالایی داره

pouyan68

عضو جدید
به نظر من تصمیمت را بگیر سبک و سنگین کن اگه واقعا می خوایش مرد و مردونه برو جلو البته نه بی مقدمه ولی لفتش نده شاید اگه بخوای زیادی لفتش بدی توی این مدت یکی ازش خواستگاری کنه که حتی شرایطش از شما پایینتر باشه ولی اون قبول کنه اون وقته که تا اخر عمر حسرت میخوری که کاش دست دست نکرده بودی والا به خدا ...........................اگه سربازی رفتی که خودش خوبه ماشاله شما اصفهاانی ها هم که زرنگگگگگگگ بعید میدونم هیچ کار و باری نداشته باشی و فقط و فقط درس بخونی درضمن اگه نگران پولشی توکل کن به خدا از جایی که فکرش نمی کنی برات میرسونه ........................فقط توکل کن و زود تصمیمت را بگیر
موفق باشی

سلام دوستم شوما لطف داری تشکر سلامت باشی
واقعا حرفاتون ارزتده و عالی بود تشکر
اره دقیقا توکلم بخداس

pouyan68

عضو جدید
سلام... بدون واسطه باشه و در کمال ادب و احترام... مخصوصا در جو دانشگاه ... یه توصیه دیگه خیلی وقتها این حس ها دوست داشتن نیست بلکه یه عشق ساده و زودگذره.. با دقت و با حوصله اول تحقیقاتون رو انجام بدین .. تاحدی بفهمید اون خانم هم همین حس رو به شما داره یا نه .. آخه متاسفانه بعضی از آقایون حس احترامی رو که یه خانم بهشون میزاره رو به حساب دوست داشتن میزارن در حالیکه اصلا اصل موضوع این نیست ... چون یه زنم اینوگفتم ... یه کم سبک و سنگین کن و بعد اقدام کن

سلام مرسی دوست خوبم از راهنماییت
نه عشق زودگذر نیس چون با یه نگا نبوده خیلی وقت بود بهش فکر میکردم
درضمن این نکته رو هم بگم که من واقعا دوستش دارم ولی عاشق نیستم چون دوست دارم وقتی کامل شناختمش عاشقش بشم که با همه خوبیا و بدیا عاشقش باشم.مسلما هر انسانی کامل نیس یه سری ضعفایی میتونه داشته باشه و من اگ الان عاشقش بشم چشممو بروی بدیا می بندم ولی دوسدارم که طرفمو با همه خوبی بدیاش عاشقش باشم و عاشقانه دوستش داشته باشم
من اینجوریم خب....
مرسی از راهنماییت

pouyan68

عضو جدید
:)
یکم دندون رو جیگر بزار حتما
بزار یکم بیشتر باهاش اشناشی چشم
اونوقت تصمیم بگیر
تا خوب نشناختیش وارد رابطه احساسیش نکن و نشو
چون بعد خدانکرده مشکلی شه و جدا شین هم تو ضربه میخوری هم اون

بله حتما حرفات همش ارزنده و مفید بود تشکر دوست خوبم

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان زیاد وقتتون رو نمیگیرم در حد چنتا خط میگم شما مشاوره بدین.ولی منطقی
پارسال در جریان یک سری مسابقات کشوری با ایشون آشنا شدم.خانم خیلی با وقاری بود ازش خیلی خوشم اومد. ولی بی خیالش شدم با اینکه بهش فکر میکردم.
فاصله ی خونه هامون حدودا 400-500 کیلومتری میشه از دو تا استان مختلف...
گذشت و گذشت تا اینکه دو روز پیش فهمیدم ارشد دانشگاه خودمون قبول شده شکه شدم...
با اینکه تهران هم قبول میشد ولی اصفهان رو انتخاب کرد.... نزدیکای ظهر دیدمش باهاش حرف زدم گفتم خیلی خوشحال شدم اومدین اینجا....
دو سه روزه همش جلو چشممه همش تو فکرمه ... نمیدونم چیکار کنم.تو یه درسا همکلاسیم شده... نمیدونم خوشحال باشم یا تاراحت...
خیلی دوسداشتم برم مستقیما موضوع رو به ایشون بگم ولی نمیخام احساسی عمل کنم و الان شرایطش رو هم ندارم...
تازه ممکنه تو یه مواردی اختلافاتی داشته باشیم.مثلا من میخام ایشاله واس دکتری برم خارج از کشور ولی فک نکنم خونواده ایشون این اجازه رو به ایشون بدن اخه تک دختره و یه داداش داره فقط....
پا حساب دلم بذارم میگه برم با ایشون صحبت کنم ولی عقلم میگه نه صبور باش تا یک سال دیگه که درس خودم تموم میشه حرفی نزنم منم حرف عقلمو گوش کردم....
شما بگین چیکار کنم که تمرکزم رو درسم حفظ شه و اسیر این حواشی نشم؟
نمیخام الان وارد این رابطه بشم چون از لحاظ فکری اصلا اماده نیستم و تا از لحاظ فکری روحی اماده نشم حتی یک کلمه هم حرفی نمیزنم....
وقتی پا سیستم مینشستم فقط سخنرانی از اساتید خاص خودم گوش میکردم ولی امشب رو آوردم به شادمهرو مازیار فلاحی....
نمیدونم چم شده...ولی الان برام زوده.
با اینکه ارشد میخونم اماده نیستم.....
بنظر شما خیلی غیر مستقیم به ایشون بفهمونم منظرمو؟

جناب عاشق !
شما هنوز در حد صحبت معمولی باهاش در ارتباط بودین بعد برا خودتون خیالبافی کردین که خانواده دختره راضی نمیشن ببریش خارج !!!!
.
.
.
: )

pouyan68

عضو جدید
داداش فکرشم نکن فقط به خارج فکر کن پات برسه اونور کلا یادت میره شکست عشقی بخوری سخته دیگه جمع و جور کنی خودته...:)

سلام
برا همین با شماها دارم مشورت می کنم که یه راه عقلانی و مطمئن پیدا کنم تا به شکست عشقی نرسم (نمیرسم ایشاله چون انقدر عاقل هستم تا درست تصمیم بگیرم و احساساتی عمل نکنم)
دوسندارم تنهایی برم اونور
در حالت عادی غربت مسائل خاص خودشا داره تنهایی باشه دیگه بدتر
تشکر از راهنماییت

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان زیاد وقتتون رو نمیگیرم در حد چنتا خط میگم شما مشاوره بدین.ولی منطقی
پارسال در جریان یک سری مسابقات کشوری با ایشون آشنا شدم.خانم خیلی با وقاری بود ازش خیلی خوشم اومد. ولی بی خیالش شدم با اینکه بهش فکر میکردم.
فاصله ی خونه هامون حدودا 400-500 کیلومتری میشه از دو تا استان مختلف...
گذشت و گذشت تا اینکه دو روز پیش فهمیدم ارشد دانشگاه خودمون قبول شده شکه شدم...
با اینکه تهران هم قبول میشد ولی اصفهان رو انتخاب کرد.... نزدیکای ظهر دیدمش باهاش حرف زدم گفتم خیلی خوشحال شدم اومدین اینجا....
دو سه روزه همش جلو چشممه همش تو فکرمه ... نمیدونم چیکار کنم.تو یه درسا همکلاسیم شده... نمیدونم خوشحال باشم یا تاراحت...
خیلی دوسداشتم برم مستقیما موضوع رو به ایشون بگم ولی نمیخام احساسی عمل کنم و الان شرایطش رو هم ندارم...
تازه ممکنه تو یه مواردی اختلافاتی داشته باشیم.مثلا من میخام ایشاله واس دکتری برم خارج از کشور ولی فک نکنم خونواده ایشون این اجازه رو به ایشون بدن اخه تک دختره و یه داداش داره فقط....
پا حساب دلم بذارم میگه برم با ایشون صحبت کنم ولی عقلم میگه نه صبور باش تا یک سال دیگه که درس خودم تموم میشه حرفی نزنم منم حرف عقلمو گوش کردم....
شما بگین چیکار کنم که تمرکزم رو درسم حفظ شه و اسیر این حواشی نشم؟
نمیخام الان وارد این رابطه بشم چون از لحاظ فکری اصلا اماده نیستم و تا از لحاظ فکری روحی اماده نشم حتی یک کلمه هم حرفی نمیزنم....
وقتی پا سیستم مینشستم فقط سخنرانی از اساتید خاص خودم گوش میکردم ولی امشب رو آوردم به شادمهرو مازیار فلاحی....
نمیدونم چم شده...ولی الان برام زوده.
با اینکه ارشد میخونم اماده نیستم.....
بنظر شما خیلی غیر مستقیم به ایشون بفهمونم منظرمو؟

جناب عاشق !
شما هنوز در حد صحبت معمولی باهاش در ارتباط بودین بعد برا خودتون خیالبافی کردین که خانواده دختره راضی نمیشن ببریش خارج !!!!
.
.
.

pouyan68

عضو جدید
جناب عاشق ! جانم!
.
.
.

خدا رو چه دیدی؟
ایشاله راضی میشن!
البته توانشا دارم که راضیشون کنم اون مال مرحله بعده
تشکر از راهنماییت

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
لازم به ذکره بنده ترم 3 ارشد بوده و خدمت مقدس سربازی رو هم گذروندم
پس انقدر عاقل و پخته هستم که مرز بین عشق و دوست داشتن واقعی و این دست داشتنای سطحی رو تشخیص بدم
اخه مرز بین این دو از مو باریک تره

خب به نظر من اینکه فقط توی دلتون باشه خواه ناخواه ریشه این علاقه بیشتر و بیشتر میشه
ولی به نظر من شما نباید جای خانواده ایشون تصمیم بگیرین
توی فامیل خودمون تک دختر بوده که و یک برادر کوچکتر بعد ازدواج رفتن خارج از ایران .............
به نظر من که شما مطرح بکنین از راه صحیح بعدش حداقل تکلیفتون روشن میشه

pouyan68

عضو جدید
خب به نظر من اینکه فقط توی دلتون باشه خواه ناخواه ریشه این علاقه بیشتر و بیشتر میشه یعنی احتمالش هست؟
ولی به نظر من شما نباید جای خانواده ایشون تصمیم بگیرین صد در صد
توی فامیل خودمون تک دختر بوده که و یک برادر کوچکتر بعد ازدواج رفتن خارج از ایران ............. قصدم تحصیله نه زندگی

ایشاله
آره ال باس مطرح شه
فردا دانشگام ببینم چیکار میتنم بکنم فعلنی باس به طرق مختلف از زیر زبونش حرف بکشم به بهانه های مختلف مثل کلاس زبان و ....

تشکر از راهنمایییت دوس خوبم

pouyan68

عضو جدید
خب به نظر من اینکه فقط توی دلتون باشه خواه ناخواه ریشه این علاقه بیشتر و بیشتر میشه یعنی شدنیه ؟
ولی به نظر من شما نباید جای خانواده ایشون تصمیم بگیرین صد در صد
توی فامیل خودمون تک دختر بوده که و یک برادر کوچکتر بعد ازدواج رفتن خارج از ایران ............. قصدم ادامه تحصیله نه صرفا زندگی

ایشاله
اره فعلا باید از فردا مرحله ی تحقیقات اولیه رو با روش اصفهونی بکار ببرم
تشکر از راهنماییت دوست خوبم

MILA.S

عضو جدید
سلام
برا همین با شماها دارم مشورت می کنم که یه راه عقلانی و مطمئن پیدا کنم تا به شکست عشقی نرسم (نمیرسم ایشاله چون انقدر عاقل هستم تا درست تصمیم بگیرم و احساساتی عمل نکنم)
دوسندارم تنهایی برم اونور
در حالت عادی غربت مسائل خاص خودشا داره تنهایی باشه دیگه بدتر
تشکر از راهنماییت
خواهش میکنم....نه باو داداشم رفته امریکا واسه دکتری اونقد کار میکشن فرصت سر خاروندن نداره با اون بری مشکل میشه واست...البته دلخوشی های خاص هم داره ها بد نمیگذره :D

pouyan68

عضو جدید
خواهش میکنم....نه باو داداشم رفته امریکا واسه دکتری اونقد کار میکشن فرصت سر خاروندن نداره با اون بری مشکل میشه واست...البته دلخوشی های خاص هم داره ها بد نمیگذره :D
این برا من به همش می ارزه

من یک لحظه کنار معشوق خود بودن و حرف زدن با عشقت رو با هیچ چیزی عوض نمیکنم تو دنیا
بنظرم بعد از عبادت خدا قشنگترین و معنوی ترین و زیباترین و ... لحظات عمر یه ادم وقتیه که تو چشم معشوقش نیگا میکنه با خرسندی کامل در کنار همن گل میگن گل میشنفن
وای برام خیلی زیباس این لحظه....
ایشاله که داداشتم خوشبخت باشن در کنار عشقشون

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ایشاله
آره ال باس مطرح شه
فردا دانشگام ببینم چیکار میتنم بکنم فعلنی باس به طرق مختلف از زیر زبونش حرف بکشم به بهانه های مختلف مثل کلاس زبان و ....

تشکر از راهنمایییت دوس خوبم

خب اونها هم واسه ی ادامه تحصل گفتن یه 7 الی 8 سالی باید برن
ولی مهم این هست اجازه تصمیم رو به دختر دادن و جسارت جلو رفتن رو داشتن
ولی به نظر من تکلیف خودتون رو روشن کنین
اینکه مگم علاقه فردی کم کم باعث وابستگی می شه راست هست

pouyan68

عضو جدید
خب اونها هم واسه ی ادامه تحصل گفتن یه 7 الی 8 سالی باید برن
ولی مهم این هست اجازه تصمیم رو به دختر دادن و جسارت جلو رفتن رو داشتن
ولی به نظر من تکلیف خودتون رو روشن کنین
اینکه مگم علاقه فردی کم کم باعث وابستگی می شه راست هست

بازم مرسی از راهنماییت
من قصدم 12 سال موندن هس و بعد برگشت و خدمت به کشورم مردمم دینم اب و خاکم و .... خونوادم

k.o.l.s.o.o.m

عضو جدید
سلام و با آرزوی سعادت .
راجع بهش تحقیق کن ،نذار هیچ وقت چیزی توی دلت بمونه . از راه درست وارد شو . چرا میگم نذار چیزی تو دلت بمونه چون ممکنه بدردت بخوره یا نخوره ولی ندونی. اگه بدردت خورد که خوبه ولی اگه بدردت هم نخورد بهتره که بدونی که بدردت نمیخوره . این راهشه . فقط و فقط نذار چیزی تو دلت بمونه چون ممکنه پشیمون بشی و پشیمونی هم سودی نداره.

mozhgan.s.r

عضو جدید
سلام
فکر کنم اول باید در موردش تحقیق کنی بهتره اگه همه چیزش منطقی بود باید بفهمی چقدر به حضورت اهمیّت میده کار سختی نیست
بعد بهش بگو شرایط خودتو توضیح بده اگه یه درصدم با شرایط کنار بیاد بهتره، تا بعد از اینکه نتونستی بهش ابراز علاقه کنی خودتو سرزنش کنی!;);)

اوژنی دزیره

عضو جدید
خب به نظر من اینکه فقط توی دلتون باشه خواه ناخواه ریشه این علاقه بیشتر و بیشتر میشه
ولی به نظر من شما نباید جای خانواده ایشون تصمیم بگیرین
توی فامیل خودمون تک دختر بوده که و یک برادر کوچکتر بعد ازدواج رفتن خارج از ایران .............

آخه دوستان عزیز چه ارتباطی به تک دختری دو دختری سه دختری داره؟هر گل یه بویی داره همه فرزندان به یک اندازه برای پدر مادرشون عزیزن اینکه بگیم اونی که چندتا دخترن راحت میتونن ازش دل بکنن کاملا اشتباهه حالا من مثال دختر رو میزنم چون شما از دختر گفتی فرقی نداره حتی پسر چه پسر چه دختر به هر تعدادی باشن به یک اندازه برای پدر مادرشون عزیزن.اینطور که شما میگی یعنی با تعداد فرزندان محبت تقسیم میشه درحالیکه با تعداد فرزندان محبت بیشتر و احساس قلبی وسیع تر میشه.خواهش میکنم همینطوری رو هوا یه چیزی نگید که اصلا صحت نداره.:gol:

pouyan68

عضو جدید
سلام و با آرزوی سعادت .
راجع بهش تحقیق کن چشم حتما ،نذار هیچ وقت چیزی توی دلت بمونه نمیتونم فعلا حرفی بهش بزنم سعی میکنم با نوشتن برای خودم تو دلمو خالی کنم تا چیزی توش نمونه. از راه درست وارد شو . چرا میگم نذار چیزی تو دلت بمونه چون ممکنه بدردت بخوره یا نخوره ولی ندونی. اگه بدردت خورد که خوبه ولی اگه بدردت هم نخورد بهتره که بدونی که بدردت نمیخوره . این راهشه . فقط و فقط نذار چیزی تو دلت بمونه چون ممکنه پشیمون بشی و پشیمونی هم سودی نداره.
آره نهایتا که باهاش حرف دلمو خواهم زد
ولی فرصت میخام حداقل بدنم این دوست داشتنم برام پایداره نمیخام بیخود ذهن طرفمو درگیر کنم اونم الان
دنبال اینم که یه جوری بدون واسطه و غیر مستقیم حرف دلمو بهش بزنم فکر کنم در شرایط فعلی بهترین گزینس ولی نمیدونم از چه راهی. ان راه مطمئن رو تو ذهنم نیس الان

میدونین بچه ها تاحالا در این گونه موارد من به خیلی از دوستام اطرافیام مشاوره دادم ولی الان که نوبت به خودم رسیده واقعا نمیتونم اونجور که برا دوستام مایه گذاشتم برا خودم مایه بذارم
شاید چون من خودم تو متن این جریان قرار دارم باعثش شده
گیج شدم
مثل این میمونه شما برا امتحان کلی وقت گذاشتی کلی خوندی ولی سر امتحان که نشستی سر جلسه هنگ میکنی
تو این زمینه من مطالعه داشتم سمینارای زیادی مشارکت کردم حتی تو دوره های مشاوره ای پیش از ازدواج تو دانشگاه شرکت کردم ولی نمیدونم چطور الان ک وقت برداشت از دانسته هام نیس دانسته هایی که برا خیلی راه حل های خوبی داشته

مرسی از راهنماییت دوستم تشکر

pouyan68

عضو جدید
سلام سلام دوستم
فکر کنم اول باید در موردش تحقیق کنی بله صد درصد ترم اول همین کار میکنم بهتره اگه همه چیزش منطقی بود باید بفهمی چقدر به حضورت اهمیّت میده کار سختی نیست سخت نیس ولی همونطور که در جواب اون دوستم گفتم من هنگ کردم شاید نتونم الان درست تشخیص بدم فکر نمیکردم انقدر سخت بشه نظر یه خانم رو فهمید ولی باور کنین فعلا نمیتونم حدسی از نظر ایشون نسبت به خودم بزنم
بعد بهش بگو شرایط خودتو توضیح بده اگه یه درصدم با شرایط کنار بیاد بهتره، تا بعد از اینکه نتونستی بهش ابراز علاقه کنی خودتو سرزنش کنی!;);)
من کار سختم اینه که تو مرحله ی اول بتونم به ایشون بفهمونم که من واقعا دوستش دارم پا حرفمم واستادم تا آخرش.این مرحله که حل شه بقیش رو با خیال اسوده تر پیش میرم چون اطلاعات زیادی در این موارد دارم
ولی اطلاع خاصی در برداشتن قدم اول ندارم

ممنون از راهنماییت دوستم

pouyan68

عضو جدید
یه سوال از خانوما :
چه جری شماها احساس میکنین که پسری شمارو دوسداره؟
از کدوم بخش رفتارش این احساس پسر رو درک میکنین؟
تو کدوم بخش رفتارش اگه نادانسته زیاده روی کنه شما فکر میکنین که یه ادم جلی شده؟

چگونه توجه یه پسر نظر شمارو جلب میکنه طوری که احساس خوشایندی بهش پیدا میکنین؟ از رفتارش خوشتون میاد؟

بخدا هیچ وقت فکر نمیکردم که این مسئله انقدر پیچیدگی داشته باشه

لازمه از همه ی شما دوستان خیلی خیلی تشکر کنم که صادقانه من رو راهنمایی میکنین
ادم خجولی نیستم خیلی راحت با دیگران خانوم یا اقا ارتباط برقرار میکنم ولی در این مورد میخام خیلی هشیارانه رفتار کنم که هم حس خودمو به ایشون منتقل کنم و جری رفتار کنم در نهایت احترام بین طرفین تا خدا نکرده شخصیت خودم یا ایشون زیر سوال نره

کاش ایشن هم تو این سایت عضو بود تصادفا این مطالبو میخوند من کارم راحت تر بود...

....
هی هی هی هی هی دیدی چی شد پویــــــــــان؟
تو دانشگا دارن دسی دسی دلتو میبرن هی هی هی هی .......

اوژنی دزیره

عضو جدید
یعنی یه سؤالی پرسیدی که کلا میخوای پی به سیستم خانوما ببری:Dداداش من گفتنش سخته یه عده کلا توهم میزنن که فکرمیکنن یکی دوستشون داره ولی درکل اینکه میگی چطور به یکی احساس خوشایندی پیدا میکنیم این دو بحثه شاید به یکی احساس خوشایندی پیدا کنیم ولی خواستگاری کنه نپذیریم.بنظر من حس خوب نسبت به یکنفر به خیلی چیزا بستگی داره امواج مثبت و منفی معیارها و ملاک های شخصی و سلیقه.نمیشه برای همه خانوما یه قانون کلی داد چون هرکس یه فکری برای آیندش داره ملاکای مخصوص به خودشو داره و بعضی وقتا پیش میاد همه یکنفر رو تایید میکنن ولی اصل کاری خوشش نمیاد یا بی تفاوته شما باید فکر و نظر و ملاک این خانومو بدونی بعد بنظر من این کار اشتباهیه که خودتو طبق اون وفق بدی و ببنی که خانوما یا فقط شخص این خانوم چطور میپسندن همون باشین باید هرطور هستین همون باشین،همونی که هستی باش و این سخت ترین کار جهانه ولی همون باش که همیشه هستی.

mozhgan.s.r

عضو جدید
سلام، دوست عزیز اوژنی دزیره گفت، گفتنش سخته خانوما با هم متفاوتند درسته.
ولی من فکر میکنم تو قدم اول باید بفهمی چه تیپ دختری، منظورم ظاهر نیست از طرز رفتارش، صحبت، دوستاش، مخصوصاً وقتی با دوستاش صحبت میکنه چون معمولاً دخترای خوب و راحت تو بر خورد اول یا صحبت اول یه خورده راحتتر کنار میان این کارو برات آسون میکنه ولی دخترای خوبی که یه خورده رودربایسی دارند یا راحت نیستند مخصوصآ اولین تجربشون باشه یه خورده سخت میشه بخاطر همین بذار متوجه حضورت بشه با رفتارات ، بهش اهمیت بده همونطوری که با دخترای دیگه رفتار میکنی با اون رفتار نکن بزار بفهمه یه فرقی با بقیه داره، هر جا هست باش، وقتی اون حس ششمت یا آیکیوت گفت اون فهمید که ازش خوشت میاد کارای که گفتم برای یه مدت کوتاه قد کن این کار دو مزیت داره
1.اگه اون دنبالت یعنی یه کارای شبیه تو کرد میفهمی اونم دوست داره هم خیالت راحت میشه هم برای گفتن بهش اعتماد بنفس بیشتری داره
2. اگه اون کاراو نکرد تو هم نفهمیدی که دوست داره زیاد خودتو اذیت نکن چون اون باید بفهمه که نبودت چقدر براش مهم بود چون تو صحبت اول که باهاش داری اگه تو رو بخواد ،خود به خود کار برات راحت میشه چون اونم همراهییت میکنه. چون به هر حال تو باید بهش بگی;)
اینارو که گفتم نری توی سه ماه انجام بدی
توی یه هفته نهایتاً توی دو هفته جمع جورش کن.
البته این نظر شخصی آدمی که خودش تجربه خاصی نداره ولی فکر کنم بهترین راه حل ببین بقیه بچه ها چی میگند.با آرزوی بهترینا. ان شالله خبر عروسی تو بیای بگی:w33::w14:

pouyan68

عضو جدید
یعنی یه سؤالی پرسیدی که کلا میخوای پی به سیستم خانوما ببری:Dداداش من گفتنش سخته یه عده کلا توهم میزنن که فکرمیکنن یکی دوستشون داره ولی درکل اینکه میگی چطور به یکی احساس خوشایندی پیدا میکنیم این دو بحثه شاید به یکی احساس خوشایندی پیدا کنیم ولی خواستگاری کنه نپذیریم.بنظر من حس خوب نسبت به یکنفر به خیلی چیزا بستگی داره امواج مثبت و منفی معیارها و ملاک های شخصی و سلیقه.نمیشه برای همه خانوما یه قانون کلی داد چون هرکس یه فکری برای آیندش داره ملاکای مخصوص به خودشو داره و بعضی وقتا پیش میاد همه یکنفر رو تایید میکنن ولی اصل کاری خوشش نمیاد یا بی تفاوته شما باید فکر و نظر و ملاک این خانومو بدونی بعد بنظر من این کار اشتباهیه که خودتو طبق اون وفق بدی و ببنی که خانوما یا فقط شخص این خانوم چطور میپسندن همون باشین باید هرطور هستین همون باشین،همونی که هستی باش و این سخت ترین کار جهانه ولی همون باش که همیشه هستی.

مرسی از گفته هات
ولی اشتباه برداشت نشه من فقط خودمم خود خودم نه اهل نقش بازی کردنم و نه این کارو دوسدارم.یا شما بد برداشت کردین یا من درست منظورمو نرسوندم
حرف من اینه که چگونه میشه غیر مستقیم به کسی فهموند که دوسش داریم برامون مهمه و ....
همون اول حرفام گفتم من عقلانی رفتار میکنم نه احساسی نه بچه گانه عجول هم نیستم
میخام زمان بگذره یکم به چند دلیل. شناخت بهتر پایدار تر شدن این حس من (نمیخام این جور برداشت شه چون یه مدت هس که ندیده بودمش هیجانی برخورد کنم)
در کل مرسی از راهنماییت حرفای موثرت
من خودمم چون اگه خودم نباشم حکایت منم میشه حکایت همون کلاغی که میخاسه راه رفتن کبک رو یاد بگیره اخر کار راه رفتن خودشم فراموش میکنه
مرسی

pouyan68

عضو جدید
سلام، دوست عزیز اوژنی دزیره گفت، گفتنش سخته خانوما با هم متفاوتند درسته. اوهوم
ولی من فکر میکنم تو قدم اول باید بفهمی چه تیپ دختری،تا جایی که من شناخت دارم دختر منطقی ایه مثل خودم زیاد شلوغ نیس تو بین دوستاش (البته الان ترم اوله و کسی رو زیاد نمیشناسه بجز دوستای کارشناسیش ) با هرکسی معاشرت نداره و این چنباریک که این چن روزه دیدمش همش با دوستای کارشناسیش بوده منظورم ظاهر نیست از طرز رفتارش، صحبت، آرومه و خیلی باشخصیت از لحاظ ظاهری خب شئونات خودشو کامل حفظ میکنه فکر میکنم دختر ریلکسیه دوستاش، مخصوصاً وقتی با دوستاش صحبت میکنه چون معمولاً دخترای خوب و راحت تو بر خورد اول یا صحبت اول یه خورده راحتتر کنار میان این کارو برات آسون میکنه احتمال میدم همینجور باشه ولی دخترای خوبی که یه خورده رودربایسی دارند یا راحت نیستند مخصوصآ اولین تجربشون باشه یه خورده سخت میشه اولین تجربش هس از ظواهر و شناخت نسبی ای که دارم مشخصه فکر نمیکنم با من رودربایستی داشته باشه چون بین ما اعتماد از قبل ایجاد شده ازین بابات مطمئنم بخاطر همین بذار متوجه حضورت بشه با رفتارات ، بهش اهمیت بده همونطوری که با دخترای دیگه رفتار میکنی با اون رفتار نکن دقیقا شاید از بین دخترای هم ورودی خودم من فقط نهایت با 4-5 نفرشون تا الان در حد سلام احوال پرسی معاشرت داشتم نصف بیشتر دخترا هم ورودی خدمو حتی به اسم نمیشناسم با اینکه هم کلاسیم بودیم بزار بفهمه یه فرقی با بقیه داره، دقیقا امروزم که بعد کلاسش دیدمش با دوستش بود که البته من این دوستشم سر جریان همون مسابقات میشناسم ایشون هم دختر با وقارین هر جا هست باش، وقتی اون حس ششمت یا آیکیوت گفت اون فهمید که ازش خوشت میاد کارای که گفتم برای یه مدت کوتاه قد کن این کار دو مزیت داره اوهوم
1.اگه اون دنبالت یعنی یه کارای شبیه تو کرد میفهمی اونم دوست داره هم خیالت راحت میشه هم برای گفتن بهش اعتماد بنفس بیشتری داره
2. اگه اون کاراو نکرد تو هم نفهمیدی که دوست داره زیاد خودتو اذیت نکن چون اون باید بفهمه که نبودت چقدر براش مهم بود چون تو صحبت اول که باهاش داری اگه تو رو بخواد ،خود به خود کار برات راحت میشه چون اونم همراهییت میکنه. چون به هر حال تو باید بهش بگی;)
اینارو که گفتم نری توی سه ماه انجام بدی
توی یه هفته نهایتاً توی دو هفته جمع جورش کن. مدت کمیه چون نهایت من کم میبینمش کلاس مشترک هم نداریم. ولی امروز کد یه درس رو میخاس براش فرستادم. فکر میکنم باهاش باید منطقی برخورد کنم مثل خودش
البته این نظر شخصی آدمی که خودش تجربه خاصی نداره ولی فکر کنم بهترین راه حل ببین بقیه بچه ها چی میگند.با آرزوی بهترینا. ان شالله خبر عروسی تو بیای بگی:w33::w14:

مرسی اجی گلم:w33:
واقعا مشورت کردن و مشاوره گرفتن خیلی ایده به آدم میده
ایشاله که همیشه همتون سلامت باشین
مرسی تشکر

k.o.l.s.o.o.m

عضو جدید
[FONT=&quot]آدما کلا با هم خیلی فرق میکنن . مثلا خود من قبلا اگه به کسی علاقمند میشدم ، سعی میکردم اصلا بروز ندم اصلا بهش نگاه هم نمیکردم خیلی عادی رفتار میکردم مثه اینکه اصلا وجود نداره با وجود اینکه خیلی هم بهش علاقه میداشتم . هرگز کلامی حرف نمیزدم که طرف چنین فکری راجع بهم بکنه که من دوستش دارم حتی کمتر از یک صدم درصد.[/FONT]​
[FONT=&quot]یه وقتی هم هست یه دختری از پسری خوشش میاد کاملا قابل تشخیصه (خیلیا رو دیدم اینطورین). این به شخصیت فرد و نوع تربیت آدما بستگی داره . [/FONT]​
[FONT=&quot]اما اینکه میگین چطور میشه که یه خانم نسبت به یه آقا احساس خوشایندی پیدا میکنه ؟؟؟؟ به نظرم توجه به خانمها خیلی خیلی مهمه اینکه مثلا بدونه حواست بهش هست . توجه توجه توجه خیلی مهمه . ولی نه دیکه اون هر جا میره شما رو ببینه که چیه شما میخوای بهش توجه کنی چون ممکنه بگه اااااااااه این دیکه کیه . اااااااااااااااااااه بازم این اومد و از این حرفا . [/FONT]​

بالا