¸¸▂▃▅▆█زنگ تفریح - کپ خودمونی █▆▅▃▂¸¸

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان عزیز

نماز روزه و طاعات و عبادات همه تون مقبول درگاه حق باشه

راستش این شبها برای دوستداران اسمان شب های خاصی هستش . دلم برای همه تنگ شده بود اومدم عرض ادبی کرده باشم و از همه بخواهم وقتی دلشون شکست و چشاشون به گریه نشست یادی از هم بکنن.

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز

امین قیاسی 1986

عضو جدید

ستاره نوزاد، عکس از ناسا تلسکوپ فضایی اسپیتزر

بخش مرکزی سحابی جبار. اعتباری آسو

این یکی واقعا زیباست
این دیدگاه وسیع زمینه سحابی جباره

سحابی جبار M42 سحابی مرد در حال اجر و گرد و غبار های اطرافش

من که دیونه ی فضام شما رو نمیدونم​

آخرین ویرایش:

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
اسم این صحابی چیه ؟
جدا زیباست

منو به فکر انداختی چند تا عکس از صحابی جبار بذارم
ممنون دوست عزیز

سلام

راستش اسم این صحابی رو نمی دونم . امروز تو سرچ دیدم و تو البوم تصاویر نجومی سیوش کردم ولی بعد حیفم اومد بچه های تالار نجوم نبینن برای همین اینجا هم گذاشتم .

با اجازه دوستان چند تا عکس دیگه هم هست که میذارم تا در این ایام یادمون باشه خالق جهان چقدر بزرگ و عالم و توانا و ما چقدر کوچک و حقیریم در برابر عظمتش .

به این عکس میگن چشم خدا
به عظمت عکس دقت کنید

[h=2]سحابي رتيل[/h]

[h=2]سحابي كله قندي[/h]

Click here to view the original image of 730x547px.

[h=2]سحابي جبار[/h]

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها...
چه عكساي قشنگي گذاشتيد
آدمو ميبره تا آسمونا
خدا همه مونو به بهترين راه راهنمايي كنه
التماس دعا

سلام

نماز روزه هاتون قبول حق

این همه زیبایی و عظمت و نظم شگفت انگیزه . ادم در برابر خالق این همه شاهکار اعجاب انگیز فقط می تونه سجده بندگی بجا بیاره .

انشا الله .

این شبا بهترین شباست تا همدیگرو به یاد بیاریم و حل مشکلات دیگران رو از خدا بخواهیم .

التماس دعا

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلامممممم احوال بانو خوبيد
خيرمقدم خوش اومدين
تشكر از حضور مجدد و مفيدتون

سلام جناب مدیر

راستش این تالار وسوسه سحر انگیزی داره که نمی تونستم در برابرش مقاومت کنم

دل تنگ این تالار و دوستان شده بودم

امدم سلامی عرض کنم که موندگار شدم

آرانوس

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زئوس جان امین آقا میسی از عکساتون

بقیه دوستان همگی سلام بابای ریحانه جونم سلام
اینجا یه زمانی استادی بود و علم آموزانی همگی سلامت باشید

امین قیاسی 1986

عضو جدید
سلام مجدد
دوستان از کوتوله ی خورشید یا دوقلوی خورشید منظومه ی خودمون چیزی شنیدید؟

یه دانشمند نجوم این نظریه رو برای اولین بار اراعه داده که میگه هر خورشیدی یه همزاد داره ولی خیلی دوره ازش اما وجود داره
و در بعضی از موارد قدرت طوفان های خورشیدی به اون بستگی داره

فعلا درگیرشه تا خورشید رو پیدا کنه
دوستان در این رابطه اطلاعی دارید ؟

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
متاسفانه من که اطلاعی ندارم اما اگه اسم دانشمند رو بدونیم می تونیم سرچ کنیم .

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
سرچ کردم تقریبا در همه لینک ها به یک موضوع واحد رسیدم و اونم اینه که :

نیبیرو Nibiru طبق داده های کلی ستاره ای تاریک است معروف به دوقلوی خورشید در منظومه شمسی. این ستاره مانند زمین به دور خورشید می چرخد اما در عین حال سیارات و ماههایی دارد که به دور آن گردش می کنند. مدار نیبیرو بسیار دورتر از مدار پلوتو است و در حال چرخش تا ۵٠ میلیارد مایل از خورشید فاصله می گیرد.
هر ٣۶٠٠ سال زمینی یکبار نیبیرو به خورشید بسیار نزدیک می شود و در این حالت مدار چرخش آن از نزدیکی زمین می گذرد. در اثر این نزدیکی اکوسیستم زمین بر هم میریزد. سونامی – طوفانها و گردبادهای غول آسا شکل می گیرند. آتشفشانها فوران می کنند و جای قطبهای مغناطیسی شمال و جنوب عوض می شوند. در نتیجه این تغییرات زلزله ها ی بزرگ رخ می دهند و آب دریاها و اقیانوسها بالا می آیند.

بهتر از بقیه لینک ها در این لینک بود
http://ufolove.com/?p=431

تا حدود ی مطمئن شدم که منظور همون نیبرو هستش

http://geokashan14.blogfa.com/post-285.aspx

http://mr201.mihanblog.com/post/86

این ها بخشی از ان چیزی هست که پیدا کردم
[h=2]نیبرو[/h]
نیبیرو در تاریخ 21 دسامبر 2012 در نزدیکترین فاصله با خورشید یعنی 3.0 مقیاس نجومی قرار می گیرد . در این حالت بیشترین کشش و جاذبه بین UB 313 و خورشید ایجاد می شود و UB 313 به اندازه و حجم ماه و درخشنده و سرخ رنگ در آسمان دیده می شود . در این وضعیت که شدیدترین اثرات UB 313 بر روی زمین است ، احتمال سقوط و برخورد شهابسنگ های بزرگ با زمین وجود دارد و چنانچه شهاب سنگی در اقیانوس سقوط کند موجب تسونامی می گردد . همچنین زلزله های شدید همراه باتسونامی و آتشفشانهای عظیم را به همراه خواهد داشت. و علت آن تاثیر جاذبه UB 313 (نیبیرو) بر هسته آهنی زمین و تغییر قطبهای مغناطیسی زمین است که فشار شدیدی بر روی پوسته زمین وارد آورده و منجر به زلزله های شدید و خروج مواد مذاب از آتشفشانها خواهد شد. در این تاریخ که بسیاری آن را پایان جهان می خوانند UB 313 (نیبیرو) در یک سطح با خورشید و زمین و تقریبا سایر سیارت منظومه شمسی قرار می گیرد و احتمال دارد موجب توقف حرکت زمین برای مدتی چند ساعته گردد و تا حین دور شدن از زمین چرخش معکوس زمین را به دنبال داشته باشد . هنگامی که UB 313 (نیبیرو) در مدار خود از زمین دور می شود زمین به حرکت عادی خود باز می گردد .

در کتیبه های سومری از سیاره ای به نام نیبیرو بسیار بحث شده است. سومریان این سیاره را دهمین سیاره منظومه شمسی می دانستند که هر ۳۶۰۰ سال یکبار به دور خورشید گردش می کند. در دوره ای که زمین وجود نداشت این سیاره به سیاره دیگری به نام تیامات که در مداری بین زحل و مشتری حریکرده برخورد نموده و در اثر این تصادم، زمین، ماه و شهابها و ستارگان دنباله دار منظومه شمسی بوجود آمدند. کلمه نی بی رو(به انگلیسی: Nibiru) از کتیبه های میخی و نوشته های متعلق به ۵۰۰۰ سال پیش گرفته شده است. معنای آن سیاره تقاطعی است و علامتهای آن در خط سومری صلیب و دیسک بالدار می باشند. طبق کتیبه های سومری نیبیرو محل زندگی آنوناکی است.

همانگونه که حوادث جهان بطور پیوسته آشکار می سازند، بیشتر و بیشتر شاهد زشتی برتری رفتار وحشیانه و تصاحب گرانه هستیم. حکمرانان ملل نیرومند تر خواسته خود را با زور بر ملل ضعیفتر تحمیل می کنند و هرچه بیشتر غیر منطقی و مصر تر می گردند. کشورها نیروی بی نهایت ستمگرانه خود را درست به مانند نیروی اربابان بر بردگان به کار می گیرند.

آخرین ویرایش:

آرانوس

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها در مورد معجزه شق القمر نظرتون چیه؟ همون چیزی که میگن 1400 سال پیش اتفاق افتاده؟ که جدیدا هم یه سری یه نواری روی ماه رو میذارن به حساب همون شق القمر 1400 سال پیش و البته این مساله انگار اصلا مورد تایید ناسا قرار نگرفته!! اطلاعاتی دارین در این مورد؟:gol:

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
ارانوس جان چند روز پیش یک مقاله در موردش خوندم حالا هی چی فکر میکنم یادم نمیاد کدوم سایت بوده . ولی حتما سعی میکنم برات پیداش کنم و همینجا بذارم .

polsar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه علاقمندان نجوم
فکر کنم دوباره داره این تالار گرم میشه و فعالیت می کنه
ممنون که گرمش کردید با مطالب علمی و عکس هاتون

امین قیاسی 1986

عضو جدید
بچه ها در مورد معجزه شق القمر نظرتون چیه؟ همون چیزی که میگن 1400 سال پیش اتفاق افتاده؟ که جدیدا هم یه سری یه نواری روی ماه رو میذارن به حساب همون شق القمر 1400 سال پیش و البته این مساله انگار اصلا مورد تایید ناسا قرار نگرفته!! اطلاعاتی دارین در این مورد؟:gol:
سلام
آره بابا
یه معجزه بوده اینو میدونم که یه شکاف بزرگ و سراسری روی ماه هست
سعی میکنم منبع این معجزه رو از کتاب های تاریخی بنویسم

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه علاقمندان نجوم
فکر کنم دوباره داره این تالار گرم میشه و فعالیت می کنه
ممنون که گرمش کردید با مطالب علمی و عکس هاتون

سلام دوست عزیز

حالا کم کم داغش می کنیم