کلوپ طرفداران پرسپولیس

hassan2010

عضو جدید
کاربر ممتاز

karimi912

عضو جدید
[h=1]تخفيف اماراتي‌ها براي بازگشت خلعتبري[/h]
[h=2]باشگاه عجمان و خلعتبري پس از بررسي پيشنهاد باشگاه پرسپوليس بالاخره به قرمزپوشان تخفيف دادند.[/h]
مسئولان باشگاه پرسپوليس براي جذب محمدرضا خلعتبري چند جلسه را با عجماني‌ها برگزار کردند که شب گذشته اين جلسه با وجود اينکه خوب شروع شد، اما با مخالفت عجماني‌ها با پيشنهاد پرسپوليس مبني بر تخفيف بيشتر به پايان رسيد.

به گزارش فارس، از همين رو طرفين قرار شد تا ظهر امروز فکرهاي خود را انجام دهند و جواب قطعي را به يکديگر بدهند که بالاخره ظهر امروز مسئولان باشگاه عجمان در تماسي با نماينده قرمزپوشان اعلام کردند که حاضر هستند تخفيف ويژه‌اي بابت حضور خلعتبري در ايران و با توجه به ميل بازيکن بدهند.

بر اين اساس قرار است تا دو روز آينده عجماني‌ها با دريافت پول خود و پس از تخفيف ويژه رضايت‌نامه خلعتبري را صادر کنند و به احتمال 90 درصد اين بازيکن پرسپوليسي خواهد شد.

اين در شرايطي است که اگر خلعتبري قصد داشت در امارات بماند در طول دو سال پولي بالغ بر 5 ميليارد تومان دريافت مي‌کرد.

مسئولان باشگاه پرسپوليس با خلعتبري نيز درباره مبلغ قرارداد صحبت‌هايي را داشته‌اند که اين بازيکن پرسپوليس نيز تخفيف ويژه‌اي براي امضاي قرارداد داده است.

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسی اصغر جون بابت اطلاعات و عکس های نابی که در اختیار ما پرسپولیسی ها قرار میدی.
در مورد علی پروین باید بگم بعد از اینکه مربی پرسپولیس شد و همزمان هم بازیکن بود و
هم مربی، هرگز بازوبند کاپیتانی به دستش نبست و مثل بازیکنان فعلی، عقده ی کاپیتانی
و بستن بازوبند نداشت(البته این مسئله در اس دق لال مشاهده میشه). و در این عکس مشخصه.
در عکسی که اینجا گذاشتی و مربوط به حدود سال 62 یا 63 میشه، بازیکنانی دیده میشه
که هنوز نظیرشون در فوتبال ایران دیده نشده. گذشته از پروین باید از ناصر محمدخانی(فوروارد)،
غلامرضا فتح آبادی(فوروارد)، محمد پنجعلی(دفاع آخر) و حمید درخشان(هافبک) نام ببرم که
بدون تعصب پرسپولیسی بودن میگم که هنوز مثل اونا رو ندیدم.
کاش فقط چند تا فیلم از بازی های پرسپولیس در دهه ی 60 رو ببینید و با تیم و بازیکنان الآن
مقایسه کنید.
مرسی دوست پرسپولیسی و پُرتلاشم

داداش عزیز تمام تلاش من اینه که شما دوستان عزیزم از این عکس ها راضی باشید.در ضمن ممنون که راجع به این عکس توضیح دادید چون واقعا نمیدونستم مربوط به چه سالیه

sahel70

عضو جدید
ووووووووووووووووووووووووووووووووووو
من تازه این جا رو کشف کردم :biggrin:
زنده باد
پرسپولیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییس

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز
ووووووووووووووووووووووووووووووووووو
من تازه این جا رو کشف کردم :biggrin:
زنده باد
پرسپولیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییس

خوش اومدی دوست عزیز و پرسپولیسی :gol:

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز

اصغر جان، پرسپولیس 5 سال پشت سر هم در باشگاه های تهران و با مربیگری علی پروین قهرمان شده.
در سال های 64،65،66،67،68
اینم به افتخارات دست نیافتنی تیممون اضافه کن.
یک رکورد دیگه که در ایران تقریبا" بی سابقه ست اینه که سلطان علی پروین تا سن 42 سالگی
خیلی سرحال و قبراق در پرسپولیس بازی می کرد و باز هم می تونست بازی کنه که با اومدن
محسن آشوری که یه هافبک تکنیکی و بازیساز بود، خودش اعلام کرد که دیگه محسن اومد و
خیال من راحت شد و دیگه بازی نکرد. در ضمن باید بگم در سال هایی که هم بازیکن و هم مربی
پرسپولیس بود، جلوی استقلال بازی نکرد و می گفت شاگردانم می تونن از پسِ استقلال بربیان
که همونجورم بود و در دهه ی 60 پرسپولیس اکثرا" استقلال رو برد. در بازی های سال 65-64
با وجود اینکه استقلال خیلی قوی بود و مرحوم حجازی رو درون دروازه داشت ولی با هنرنمایی
ناصر محمدخانی، پرسپولیس 3 بر 0 استقلال رو شکست داد.
خوبه که بدونی در دهه ی 60 پرسپولیس 12 بازیکن ملی پوش داشت و اکثر بازیکنان فیکس
تیم ملی، پرسپولیسی بودند.
بهروز سلطانی(گلر) محمد پنجعلی، محمدحسن انصاریفرد، حمید درخشان، ضیاء عربشاهی،
ناصر محمدخانی، مجتبی محرمی، مرتضی کرمانی مقام، فرشاد پیوس، مرتضی فنونی زاده و
چند نفر دیگه که از بین این نفرات حدود 7 نفرشون فیکس بازی می کردند.

باز هم منتظر اطلاعات و عکس های خوبت هستیم و تشکر دوباره از زحمت هات.

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
این مدت خیلی روزنامه ها و خبرگزاریا مثل خبرانلاین و تسنیم و فارس و خیلی گزارشگرا و ادمای بیربط به حرف اومدن و درباره پول انتقال خلعتبری حرف میزنن ..
مثلا خبرانلاین پیشنهاد داده بود این پولو بدین استادیومامونو تعمیر کنیم نمیدونم چرا باید پرسپولیس پول تعمیر استادیوم بده . یا تسنیم گفته که این پول رو بدین دختر بچه 6 ساله درمان بشه یا ناظمی مجری سابق تلویزیون گفته پول رو بدید دارو بخریم ..!!!
دیشب پدر جوونی که یه عده افغانی گروگانش گرفته بودن اومد تو 90 و از علی دایی مخیواست برای پیدا کردن قاتل پسرش کمکش کنه .. اونوقت دولت جمهوری اسلامی میره استادیوم چند میلیاردی تو افغانستان درست میکنه .. نمیدونم چرا تسنیم و ناظمی و خبرانلاین این مواقع لالمونی میگیرن و فقط پول انتقال خلعتبری دهنشون رو باز میکنه و یه مطلب نمیزنن که ما چرا باید تو افغانستان استادیوم درست کنیم اونوقت اونا بیان جوونای ما رو وحشیانه بکشن و بندازن تو چاه ..
============================
والي بلخ در ادامه خطاب به جوانان ورزشكار افغان كه در اين محل جمع شده بودند گفت: «‌ما در خدمت شما هستيم و بهترين زمين و بهترين امكانات ورزشي را در خدمت شما قرار داديم تا بتوانيد بهتر بازي‌ها را پيروز شويد. اين استاديوم بايد 50 سال پيش ساخته مي‌شد و اميدواريم روزي شاهد افتتاح اين استاديوم باشيم. هزينه اين پروژه را كشور دوست و همسايه ايران و اداره ورزش افغانستان به نحو احسن تامين كرده‌اند.در واقع اين پروژه با هزينه يك ميليون دلار از سوي جمهوري اسلامي ايران اجرا مي‌شود.»

لینک

از ماست که بر ماست ...

تیم ملی که رفت جام جهانی حدود 12 میلیون یورو از طرف فیفا پاداش میگیره که بزودی تحویل میدند(شایدم دادند).تازه کلی هم میتونه تو زمینه جام جهانی کلی کاسبی راه بندازه!! ولی معلوم نیست که این پولا به جای خرج شدن برای تدارکات تیم ملی و ساخت و ساز ورزشگاه ها و .... بشه ، تو جیب کیا میره!!! یا مثلا مجوز واردات خودرو که به کفاشیان و نبی هم تعلق میگیره!! که این آقایون خودشون رو همیشه خدمتگذار ملت معرفی میکنند و کلی منت میزارند!!همین پولای باد اورده هست که همه دوست دارند بیان تو فوتبال!!!همین علی آبادی که رئیس تربیت بدنی بود له به میزد تا بیاد تو فوتبال.فکر میکنید هدفش خدمت گذاری بود؟!!:biggrin:
خدا میدونه این بخور بخورا کی تموم میشه!!
یه مشکل بزرگی که رویانیان داره اینه که هر چیزی رو میاد میگه.اونم باید مثل فتل باشه و بیاد بگه ما نکونام رو با 300 میلیون اوردیم!! الان کسی از قراردادای استقلال خبری نداره ولی همه میدوند که پرسپولیسیا چقدر گرفتند!!

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز
رویانیان برا حمایت از استقلال رفته آزادی اونوقت اونا همه شعاراشون ضد پرسپولیسه ..!!
حالا مگه این بازی برای لیگ داخلی بود که پرسپولیس رو مطرح می کردن؟؟؟؟ سطح شعورشون .......!!!!!!!!!
تیم تایلندی تا پشت 18 قدم استقلال خیلی خوب بود ولی برای گل زدن برنامه ی خاصی نداشت ولی احتمال داره در تایلند
استقلال رو شکست بده. چون از همین امشب شروع می کنن به آنالیز بازی و رفع اشکالات و پیدا کردن تاکتیک مناسب. برعکس
بازیکنان ایرانی که امشب خیابان جردن رو پایین و بالا می کنن. خودم قبلا" چند نفر رو دیدم متأسفانه ...

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اصغر جان، پرسپولیس 5 سال پشت سر هم در باشگاه های تهران و با مربیگری علی پروین قهرمان شده.
در سال های 64،65،66،67،68
اینم به افتخارات دست نیافتنی تیممون اضافه کن.
یک رکورد دیگه که در ایران تقریبا" بی سابقه ست اینه که سلطان علی پروین تا سن 42 سالگی
خیلی سرحال و قبراق در پرسپولیس بازی می کرد و باز هم می تونست بازی کنه که با اومدن
محسن آشوری که یه هافبک تکنیکی و بازیساز بود، خودش اعلام کرد که دیگه محسن اومد و
خیال من راحت شد و دیگه بازی نکرد. در ضمن باید بگم در سال هایی که هم بازیکن و هم مربی
پرسپولیس بود، جلوی استقلال بازی نکرد و می گفت شاگردانم می تونن از پسِ استقلال بربیان
که همونجورم بود و در دهه ی 60 پرسپولیس اکثرا" استقلال رو برد. در بازی های سال 65-64
با وجود اینکه استقلال خیلی قوی بود و مرحوم حجازی رو درون دروازه داشت ولی با هنرنمایی
ناصر محمدخانی، پرسپولیس 3 بر 0 استقلال رو شکست داد.
خوبه که بدونی در دهه ی 60 پرسپولیس 12 بازیکن ملی پوش داشت و اکثر بازیکنان فیکس
تیم ملی، پرسپولیسی بودند.
بهروز سلطانی(گلر) محمد پنجعلی، محمدحسن انصاریفرد، حمید درخشان، ضیاء عربشاهی،
ناصر محمدخانی، مجتبی محرمی، مرتضی کرمانی مقام، فرشاد پیوس، مرتضی فنونی زاده و
چند نفر دیگه که از بین این نفرات حدود 7 نفرشون فیکس بازی می کردند.

باز هم منتظر اطلاعات و عکس های خوبت هستیم و تشکر دوباره از زحمت هات.

داداش حالا یکبار اس دق لالی ها فقط از لحاظ تعداد بیشتر بودن چون در عمل گل های حساس تیم رو رضا قوچان نژاد زد واسه ما میگن استقلال تیم ملی آخه شما اگه بازیکناتون تو جام جهانی گل بزنند(گل محمدی و استیلی و مهدوی کیا)می خواد چکار کنید.

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اصغر جون؛ جالبه که اسم این استقلالیه، ستاره ی قرمزه ... red star .... سوتی رو داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جالبه داداش عزیزم یه نفرشون چند ماه پیش راه کلوپ سوراخدلان آبی رو گم کرد اومد اینجا کری خوند منم رفتم جوابشو دادم دیدم سریع تخلفم رو دادند و واسم اخطار اومد.

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداش حالا یکبار اس دق لالی ها فقط از لحاظ تعداد بیشتر بودن چون در عمل گل های حساس تیم رو رضا قوچان نژاد زد واسه ما میگن استقلال تیم ملی آخه شما اگه بازیکناتون تو جام جهانی گل بزنند(گل محمدی و استیلی و مهدوی کیا)می خواد چکار کنید.
اصغر جان؛ مهم اینه که توی همه ی جام جهانی ها ؛ بازیکنان پرسپولیس کاپیتان بودند و بیشتر هم فیکس بودند.
دوره ی اول: علی پروین
دوره ی دوم: عابدزاده
دوره ی سوم: علی دایی

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اصغر جان؛ مهم اینه که توی همه ی جام جهانی ها ؛ بازیکنان پرسپولیس کاپیتان بودند و بیشتر هم فیکس بودند.
دوره ی اول: علی پروین
دوره ی دوم: عابدزاده
دوره ی سوم: علی دایی

در واقع اس دق لالی ها هم به این خاطر فیکس بودن اگه پولادی مصدومیتش برطرف بشه عمرا بیگ زاده بازی کنه یا اگه اشکان دژاگه برسه یکی دیگه از کیسه کشها حذف میشه بعدش همه میدونن امیر حسین صادقی حقش تیم ملی نیست امیدوارم بنگر جاش رو تو تیم ملی بگیره

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=1]خلعتبری: به احتمال 99 درصد پرسپولیسی شدم/ خیلی دوست دارم دوباره شاگرد دایی باشم[/h]
ارتش سرخ دات كام :
محمدرضا خلعتبری، هافبک ملی پوش تیم العجمان امارات که این روزها زمزمه هائی مبنی بر قطعی شدن پیوستن او به باشگاه پرسپولیس به گوش می رسد، در مصاحبه ای اعلام کرده است که انتقال او به پرسپولیس تقریبا قطعی شده است و او را با احتمال 99 درصد پرسپولیسی بدانید. خلعتبری که طی یک پروسه ی جنجالی و پر حرف و حدیث گویا به پرسپولیس پیوسته است در گفت و گوئی کوتاه گفته است:

*شما را این روزها سخت می شود پیدا کرد؟!
بالاخره همه از ماجرای من باخبر هستند و من هم سعی می کنم کمتر صحبت کنم اما در خدمت شما هستم.

*داستان مذاکره پرسپولیس با عجمان به کجا کشیده شد؟
خوشبختانه مسئولان پرسپولیس طی روزهای اخیر رایزنی های خوبی با مسئولان عجمان انجام دادند و روند مذاکرات خوب و امیدوار کننده پیش رفته است و آرزو می کنم بهترین اتفاق برای من و پرسپولیس رخ بدهد.

*مسئولان پرسپولیس هم در مذاکره با عجمانی ها تخفیف خوبی هم گرفته اند. درست است؟
بله من هم این موضوع را شنیده ام و خیلی خوشحالم که پرسپولیسی ها و به ویژه محمد رویانیان پیگیر کارم بودند و امیدوارم بتوانم محبت هایشان را جبران کنم.

*پس پرسپولیسی شدنت قطعی است؟
به احتمال 99 درصد پرسپولیسی می شوم و اگر اتفاق عجیب و غریبی رخ ندهد در خدمت سرخپوشان خواهد بود.

*مثل این که قصد داری به پرسپولیسی ها تخفیف هم بدهی. درست است؟
قطعا همین کار را می کنم و با پرسپولیسی ها بر سر مبلغ قرارداد مذاکره می کنیم و تخفیف هم خواهم داد. بازی کردن در پرسپولیس بسیار ارزشمند است و آرزو می کنم این فرصت در اختیارم قرار بگیرد.

*کار با علی دایی را چطور می بینی؟
دایی یکی از بزرگترین مربیان است و او بود که مرا به تیم ملی دعوت کرد و خیلی دوست دارم دوباره شاگردش بشوم و مطمئن باشید بهترین بازی هایم را برای پرسپولیس و علی دایی انجام خواهم داد.

*مثل این که قراردادت دو ساله خواهد بود؟
بله در صورت امضای قرارداد برای دو سال در خدمت پرسپولیس خواهم بود و پیراهن سرخ را بر تن می کنم.

*مصدومیتت به کجا کشیده شد؟
در بازی دوستانه که با عجمان در امارات داشتیم، از ناحیه مچ پا دچار آسیب دیدگی شدم و الان هم فیزیوتراپی می کنم. فکر می کنم تا 10 روز دیگر به طور کامل از این مصدومیت خلاص بشوم.

*گویا در این مدت در منزل حسین ماهینی حضور داشته ای. درست است؟
حسین دوست خوبم است و چند روزی را در منزل او هستم تا کارم درست شود.

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز
در واقع اس دق لالی ها هم به این خاطر فیکس بودن اگه پولادی مصدومیتش برطرف بشه عمرا بیگ زاده بازی کنه یا اگه اشکان دژاگه برسه یکی دیگه از کیسه کشها حذف میشه بعدش همه میدونن امیر حسین صادقی حقش تیم ملی نیست امیدوارم بنگر جاش رو تو تیم ملی بگیره
بهترین و هماهنگ ترین خط دفاع فعلا" برای پرسپولیسه و انشاءالله تا جام جهانی تیممون 6-5 تا فیکس تیم ملی خواهد داشت