کلوپ آبیدلان.

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما چرا خودت تیربارونش نکردی؟ منظورم همون بمبارون بود ...:w08:........

حضرت علی گفته آنچه بر خود نمی پسندی بر دیگران هم نپسند............من سوالی ندارم چون خودم دوست خداشتم ازم سوال بشه...........خخخخخخخ
ببینم بین 50 تا کاربر فعال این کلوپ حالا چرا نظر علی آقا رو راجع به من پرسیدی؟؟؟؟؟؟؟:surprised:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
من امشب فقط چون محسن نیست دیگه باشگاه نمیام..........
اکه چند تا پست دیگه بزارم اول میشم بعد اون بچه می خوره تو ذوقش میره خودکشی می کنه............!!!!!!!!!
واسه همین همتون رو به خدای خاک و افلا ک می سپرم میرم سر پروژم............ای خدا هنوز هیچ کاریش نکردم..........!!!!!!!!:w09:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا حالا چون این همه نامه و ایمیل و پست گذشاتین که یه ذره دیگه پیشتون بمونم این افتخارو می دم ولی فقط تا 12 هااااااااااااا...............خخخخخخخخخخ
خوشم میاد از دیوار صدا بیاد از کلوپ ما صدا در نمیاد...........خخخخخخخخ:razz:

rezamoazami22

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا حالا چون این همه نامه و ایمیل و پست گذشاتین که یه ذره دیگه پیشتون بمونم این افتخارو می دم ولی فقط تا 12 هااااااااااااا...............خخخخخخخخخخ
خوشم میاد از دیوار صدا بیاد از کلوپ ما صدا در نمیاد...........خخخخخخخخ:razz:
سلام آقا مجيد كلوپ بي شما نباشه.مخلصيم

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام آقا مجيد كلوپ بي شما نباشه.مخلصيم
ایول خوب شد اومدی داش رضا.........دیگه داشتیم کپک می زدیم........خخخخخخخ
خیلی نوکرم.........ما کی باشیم........دور همه که صفا داره.........
غریبه رو به توپ بستی یا نه؟؟؟؟؟؟؟

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
من امشب فقط چون محسن نیست دیگه باشگاه نمیام..........
اکه چند تا پست دیگه بزارم اول میشم بعد اون بچه می خوره تو ذوقش میره خودکشی می کنه............!!!!!!!!!
واسه همین همتون رو به خدای خاک و افلا ک می سپرم میرم سر پروژم............ای خدا هنوز هیچ کاریش نکردم..........!!!!!!!!:w09:

از من جلو زدي نزدي ها!! گفته باشم:D

rezamoazami22

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایول خوب شد اومدی داش رضا.........دیگه داشتیم کپک می زدیم........خخخخخخخ
خیلی نوکرم.........ما کی باشیم........دور همه که صفا داره.........
غریبه رو به توپ بستی یا نه؟؟؟؟؟؟؟

آره من اولين باره كه تو صندلي داغ سوال ميپرسم بيشتر فوتبالي پرسيدم.اين سوالا فشفشه ام نيست چه برسه به توپ.
داداش شما برو سوال بپرس يه كم به توپ بستنو ياد بگيريم;)

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
امشب بیحالیداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا:cool:
واقعا چرا:D

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
از من جلو زدي نزدي ها!! گفته باشم:D
سلام کچلووووو..........یا به قل خودت زشتووووو.......اصلا یه حسی بهم میگفت امشبم مثل شبای قبل آویزون اینجایی.........

آره من اولين باره كه تو صندلي داغ سوال ميپرسم بيشتر فوتبالي پرسيدم.اين سوالا فشفشه ام نيست چه برسه به توپ.
داداش شما برو سوال بپرس يه كم به توپ بستنو ياد بگيريم;)

من که کلا تا حالا سوال نپرسیدم.........بازم دمت گرم همین خوبه..........تو بخش ورزشی باید سوال ورزشی کرد.......
یا نهایتا راجع به بقیه بچه ها پرسید........
بچه ها خیلی باحالن.......اومدن راجع به نوع مرگ ننه هیتلر پرسیدن ازش نپرسیدن صمیمی ترین دوستت تو باشگاه کیه........نپرسیدن بچه کجایی؟؟؟ یا مثلا بازیکن مورد علاقت کیه!!!!
من اهل سوال پورسیدن نیستم بیامم فقط حال و احوال میکنم..........خخخخخخخخخ
ولی خداییش سوالات خوب بود داش رضا ایولا داری.........

rezamoazami22

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام کچلووووو..........یا به قل خودت زشتووووو.......اصلا یه حسی بهم میگفت امشبم مثل شبای قبل آویزون اینجایی.........

من که کلا تا حالا سوال نپرسیدم.........بازم دمت گرم همین خوبه..........تو بخش ورزشی باید سوال ورزشی کرد.......
یا نهایتا راجع به بقیه بچه ها پرسید........
بچه ها خیلی باحالن.......اومدن راجع به نوع مرگ ننه هیتلر پرسیدن ازش نپرسیدن صمیمی ترین دوستت تو باشگاه کیه........نپرسیدن بچه کجایی؟؟؟ یا مثلا بازیکن مورد علاقت کیه!!!!
من اهل سوال پورسیدن نیستم بیامم فقط حال و احوال میکنم..........خخخخخخخخخ
ولی خداییش سوالات خوب بود داش رضا ایولا داری.........
ما مخلصيم داداش;)

rezamoazami22

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما آقایی داش رضا..........
اماده باش دفه دیگه یکی از نماینده های آقایون واسه رو صندلی نشستن خودتی..........خخخخخخخخخ

من زياد تو كلوپ فعال نبودم اولويت با شما و اعضاي فعال كلوپه.ايشالله داداش صندلي داغ خودت ;)
يا علي

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
من زياد تو كلوپ فعال نبودم اولويت با شما و اعضاي فعال كلوپه.ايشالله داداش صندلي داغ خودت ;)
يا علي

قربون دادا.........این دعا بود یا نفرین........
یاد یه جکی افتادم حیف که جاش اینجا نیست...........خخخخخخخخخخ
من اینبارم به زور رضا داوودی رفتم تو کاندیدا هااااااا........اول دلم می خواست نقش قرضی رو داشته باشم..........یهو دیدم واسه خودم میر حسینی بودم.......شانس آوردم شب آخر ورق برگشت..........خخخخخخخخخ:biggrin:
علی یارت داش رضا........خیلی نوکرم.......

rezamoazami22

عضو جدید
کاربر ممتاز
قربون دادا.........این دعا بود یا نفرین........
یاد یه جکی افتادم حیف که جاش اینجا نیست...........خخخخخخخخخخ
من اینبارم به زور رضا داوودی رفتم تو کاندیدا هااااااا........اول دلم می خواست نقش قرضی رو داشته باشم..........یهو دیدم واسه خودم میر حسینی بودم.......شانس آوردم شب آخر ورق برگشت..........خخخخخخخخخ:biggrin:
علی یارت داش رضا........خیلی نوکرم.......

داداش معلومه دعا بود.شباي آخر شباي سرنوشت سازي ان ;)
يا علي شب همگي خوش

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداش معلومه دعا بود.شباي آخر شباي سرنوشت سازي ان ;)
يا علي شب همگي خوش
دست گلت درد نکنه ،البه اون شبی سرنوشت سازه که بدش صبح دولتت بدمند...........این شکستا پایه پیروزیه.........خخخخخخخخ
گفتم علی یارت........بازم میگم......شب بخیر........

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
محسن جان برادر کجایی؟؟؟؟؟فرئا نگی مجید نامردی کردااااااااا..........نکنه بوئینگ 747 سقوط کرده رو خونتون؟؟؟؟؟
محسن یعنی مردی؟؟؟؟؟؟ای بابا!!!!!!!
یعنی از امشب تو کلوپ عزای عمومی باید برپا کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ضمن عرض خشته نباشید و خدا قوت برادر خوبم غریبه(علی آقا) چه حس خوبی!!!!!!!!!!!
تا صبح تو باید جواب سوالای برو بچ رو بدی........منم تو جام راحت خر غلط میزنم............:biggrin:
تا صبح انگشتات عضلانی میشه...........علی جان تو میتونی...........:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

yafa 7

عضو جدید
کاربر ممتاز
حضرت علی گفته آنچه بر خود نمی پسندی بر دیگران هم نپسند............من سوالی ندارم چون خودم دوست خداشتم ازم سوال بشه...........خخخخخخخ
ببینم بین 50 تا کاربر فعال این کلوپ حالا چرا نظر علی آقا رو راجع به من پرسیدی؟؟؟؟؟؟؟:surprised:

میخواستم سوالام 10 تا بشه خب. مگه چیه؟؟:w13:؟؟؟
دیشب اولین بار بود که باهات هم صحبت شدم، میخواستم ببینم بچه خوبی هستید یا نه؟:neutral:

:w05:...

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز