شما چطور؟وقتی عصبانی هستین حرف هایی که میزنین حقیقتند؟یا از روی عصبانیتند؟

mohadeseh.anzali

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
گاهی وقتا واقعیتایی ک برای اینکه طرف ناراحت نشه قبلن نگفتمو یهو میریزم بیرون همه رو میگم.گاهی وقتا هم از رو عصبانیت:w05:

یک دختره

عضو جدید
کاربر ممتاز
من وقتی عصبی میشم معمولا واقعیت رو میگم یزایی که توی دلم بوده... ولی خیلی بد میگم.... معمولا طرفم ناراحت میشه وبعد مثل .... پشیمون میشم از حرفم....

fantastic.fati

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تحقیقات نشون داده :
90 % از زنهایی که موقع عصبانیت میرن خرید ، بدلیل عدم تمرکز در خرید، جنس بُنجُل میخرند !
آمارتون کاملا اشتباه ...
اتفاقا جنس لوکس و شیک میخرن مث همیشه ... و اینجوری باعث میشه به هیچ چیزی فک نکنن ... بعلللللللللللللله ... :)

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو عصبانیت حرفهایی که خیلی وقته آدمو آزار میده ب زبون میاد. اگه همین حرفها اروم اروم ب مرور زمان به طرف میگفتی دیگه مجبور نیستی تو عصبانیت دادشون بزنی :| من که تو عصبانیت هم سعی میکنم منطقی باشم اما همون حرفامو فقط با حالت داد . گریه میزنم :(
درسته..ولی خب همه ی حرفارو نمیشه زد..بلاخره یه چیزایی تو دل ادم می مونه ..

باسلام عیدتون مبارک دوستان
حتما شتیدید که شیطان از آتش خلق شده؟! حتما میگید چه ربطی به موضوع داره؟
من جایی خوندم شیطان در خون انسان نفوذ میکنه و وقتی انسان عصبانی میشه دقت کردین داغ میشه؟؟؟؟ خب چون تحریک شیطانه
پس حرفهایی که تو اوج ناراحتی و عصبانیت زده میشه خارج از فکر و عقلانیت انسانه. چون اکثرا بعد از مشاجره دچار عذاب وجدان میشن و آبی هم که ریخته بشه دیگه محاله جمع بشه

شاید درصد خیلی کمی تو عصبانیت بخاطذ کینه یا غرض ورزی های شخصی بخوان با حرفهایی که از ته دلشون میگن باعث بشن طرف مقابل آزرده خاطر بشه

اما اکثر ما وقتی حرفی رو میزنیم فقط برای اینه که یه جور خودمونو تخلیه احساسی کرده باشیم.. بعضیا هم وقتی کم میارن یا میخوان حال طرفه بگیرن شروع به توهین کردن میکنن...
مگر نه اینکه بعدش از گفته خودمون پشیمون میشیم؟ اگر حرف ها و توهین ها واقعی باشه پس دیگه نباید بعد از بازگو کردنش پشیمون شد!!!!

خوشا به حال دوستانی که میتونن آرامش خودشونو حفظ کنن... چون 90 درصد از مردم به خاطر ناملایمات زندگی و مشکلات خانوادگی اونقدر تحت فشار هستند که با کوچکترین حرفی از کوره در میرن

من به شخصه متاسفانه تو محیط خونه خیلی سریع عصبانی میشم. تا جواب طرفو ندم بیخیال نمیشم.. اما تو اقوام یا جمع دوستان همیشه سعی کردم با منطق جوابگو باشم. مگر زمانی که حقم گرفته بشه یا تهمتی به من زده بشه خیلی عصبانی میشم اما توهین نمیکنم.. چون معتقدم کسی که توهین میکنه حرمت خودشو از بین برده و دیگه کسی براش ارزش و احترامی قائل نیست
ممنون..جال بووود

من اصلا عصبانی نمیشم...!!
:D
آخیییی..چقدر خووب

عصبانیت من ...
چند قدم میزنم به سمت کنار پنجره ...
یه نفس عمیق
یه سیگار مارلبورو روشن میکنم ....
و فقط فکر میکنم
:cool:
خدایییش خب راست میگه دوستمون خب با کلاس عصبانی میشین..

Meisam007

عضو جدید
عصبانی نمیشم اگر بشم حقیقت رو میگم و معمولا اون طرف شرمنده میشه و من از اینکه شرمندش کردم یکمی عذاب وجدان میگیرم