گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

mandana_f

عضو جدید
خب قراره من برم تهران...نمايشگاه...اومدم اينجا يه ليست كتاب از دوستان بگيرم!!!
دو هفته ديگه ...هيچيم نخوندي!!!...خب پيشنهاد ميكنم اين دو هفته رو خوش باش...

منم با خودت ببر :D
من کی گفتم هیچی نخوندم !؟ :D

تا باشه از این هوس ها!
یادتونه دانیال در مورد اینکه شما و دوستتون اینجا ماندگار نخواهید بود شوخی میکرد ناراحت میشدین؟! دیدین راست میگفت!!

اولا که خوبه شما از طریق مسنجر از ما با خبر هستین !

دوما من از عید به اینور نیومدم . اونم به دلایلی !
دوستم هم به خودش مربوطه !!
و ضمنا هیشکی ناراحت نشده بود:cool:
سلام
چه عجب از اینورا !!
قضیه نمایشگاه رو فقط یه نفر مطرح کرده که میخواد بره .. شما هم میرین ؟!!

بنظرم بشین بخون .. توی این دو هفته خوب میشه جمع بندی کرد

سلام آقای فراموشکار !

شما هم ایضا باخبرید از ما ! ( همچین میگه چه عجب ! )

منم دوس دارم برم نمایشگاه . اما تنهایی حوصله ندارم برم .

والله شروع کردم به خوندن . مرور تقریبا تموم شده ولی واقعا حالم بهم میخوره از چیزای تکراری که واسه دولتی حداقل 4 بار خوندمشون ( البته بی نتیجه ! )

از امروز شروع کردم به تست زدن . تست آزاد هم کم هست . سه جلد کتاب مقسمی خریدم که مجموعه سوالای کامپیوتر و آی تی دانشگاه آزاد هست ( سال 88 - 89 - 90 )

ولی خب بازم تستاش برای بعضی درسا واقعا کمه ! مثه گسسته .

خلاصه روی تستا اصلا تسلط ندارم .

آخرین ویرایش:

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول از همه :
اینترنت ملی There is no such thing as .(ببخشید من وقتی خیلی حساس میشم زبونم برمیگرده)
اینترنت ملی یه شایعه بود.دقیقا ۱۳ فروردین پارسال این شایعه پخش شد (به عنوان دروغ ۱۳) ، همه شایعه رو خوندن ولی تکذیبیه رو نخوندن.جالبه که دوباره امسال هم ۱۳ فروردین این خبر پخش شد و اینبار هم وزارت ارتباطات یه بیانیه شدیداللحن داد و هرچی از دهنش دراومد گفت!! (خواستی لینک هاشو بهت بدم)
اما چیزی که باعث تولید این شایعه شد همون "شبکه ملی اطلاعات" هست.شبکه ملی اطلاعات چیز خیلی عجیب غریبی نیست،سالهای زیادیه که بیشتر کشورها برای خودشون یه شبکه داخلی (روی بستر اینترنت) دارن و مثلا سایت های خیلی خاص داخلی رو هاستینگ میکنه،یا ارتباط ادارات با هم رو برقرار میکنه.
اصولا این طرح باید باعث خوشحالی یه مهندس IT بشه نه نگرانی.چون براش شغل،پول و بستر برای کارهای دیگه رو ایجاد میکنه.
اینترنت ملی خود ترکیبش یه پارادوکسه.
نگران نباشید،با این کار توی ایمیل شما جاسوسی نمیشه،با کارهای دیگه قبلا شده و بعدا هم خواهد شد!! اگه فکر میکنید خیلی محتوای مهمی داره ایمیلتون میتونید از روش های رمزنگاری استفاده کنید.
.

اینترانت کشوری یا شبکه ملی اطلاعات تا جایی جای نگرانی نداره که نخواد جای اینترنت رو پر کنه.

وگرنا اگه قرار باشه با راه اندازی اینترانت کشوری , اینترنت گرون تر از حال حاضر بشه و یا کارشکنی هایی برای اعطای اینترنت به افراد داده بشه و یا اینترنت دانشگاه ها قطع بشه و مثلا در دانشگاه ها فقط اینترانت وصل باشه و فقط سایت های خارجی مرتبط با مقاله و سایت های علمی خارجی به صورت محدود باز بشه و ... . خیلی هم جای نگرانی داره. (یا بخواد کلا جای اینترنت رو بگیره که البته بعید به نظر میرسه. ولی تا نباشد چیزکی. مردم نگویند چیزها :D از بس امیرجان ضرب المثل زد. به من هم سرایت کرد :D:D )

ضمن اینکه به طور مثال اجبار برای انتقال اطلاعات از دیتاسنترهای خارجی به دیتاسنترهای ایرانی هم از نظر من خوب نیست. یه دلیلش هم هزینه هست که هزینه در ایران خیلی برای کاربران زیادتره .

و خیلی مسائل دیگه.

شما یه کتاب +network رو بخونی

اخرش یه کار کردی که بره سراغ شبکه ؟ :D:D:D

1- اولا که خوبه شما از طریق مسنجر از ما با خبر هستین !

2- اونم به دلایلی !
دوستم هم به خودش مربوطه !!

3- و ضمنا هیشکی ناراحت نشده بود:cool:

1- شما هم ایضا باخبرید از ما ! ( همچین میگه چه عجب ! )

1- لطفا سفسطه نفرمایید. یاهو و مکان های ارتباطی دیگه ربطی به تالار مهندسان ایتی باشگاه پیدا نمیکنه. پس انتقادات برادارن امیرجان و امیرحسین وارده.

2- به دوستتون و جناب طباطبایی هم سلام برسونید. :D

3- چرا باید ناراحت میشدیم ؟ :D:D
من پیش بینی کرده بودم و بچه ها میدونستن و کلا چیز عجیبی نبود.
دیدین که تا الان به هر کسی هم گفتم که موندگار نمیشی . موندگار نشد. یادتونه اوایل بهتون برخورده بود ؟ ولی حالا به حرف من رسیدید . :D

آخرین ویرایش:

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
خسته شدم از بس گفتم امیرجان و امیرخان !!

از همین لحظه :

drago : امیر د

psychic: امیر پ

dzzv_13: امیرحسین

۱.این طرز صحبت در مورد استاد رو اصلا نمیپسندم،اصلا.حق ندارید در مورد شخصیت یه نفر (چه استاد دانشگاه،چه غیر از اون) اینطور اظهار نظر کنید.

+1 ;)

آخرین ویرایش:

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اخرش یه کار کردی که بره سراغ شبکه ؟ :D:D:D

:D

:D

خوب به یه نکته توجه نکردی ، خودش دوست داشت

آخه ما همش در مورد شبکه و سیسکو و ... حرف زدیم ، اونم گفت چیزی ازینا متوجه نشده منم گفتم خوب از +Network شروع کن :D

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

دوستان دیگه هم هرکی مایل هست بگه

این مطالبی هست که می خوایم توضیح داده بشن :

MCITP
.net Programming
Cisco Certifications
Linux
VmWare
Citrix
Juniper
ITIL
PMP
CEH
CISSP

امممم چیز دیگه ای هم اگر می دونید خودتون بگید

فعلا این مباحث هستن ، اگرم کسی نمی دونه و لی دوست داره شرکت کنه بد نیست یک موضوع رو انتخاب کنه بره دنبالش ، کلیم چیز یاد می گیره خود به خود

آقا نبود؟ همه رو خودم بگم؟ :w05:

ali fatme

عضو جدید
اولین روز بارانی را به خاطر داری؟غافلگیر شدیم چتر نداشتیم خندیدیم دویدیم و به شالاپ شلوپ های گل آلود عشق ورزیدیم
دومین روز بارانی چطور؟ پیش بینی اش را کرده بودی چتر آورده بودی و من غافلگیر شدم سعی می کردی من خیس نشوم و شانه سمت چپ تو کاملا خیس بود
و سومین روز چطور؟ گفتی سرت درد می کند و حوصله نداری سرما بخوری چتر را کامل بالای سر خودت گرفتی و شانه راست من کاملا خیس شد . و و و و چند روز پیش را چطور؟ به خاطر داری؟ که با یک چتر اضافه آمدی و مجبور بودیم برای اینکه پین های چتر توی چش و چالمان نرود دو قدم از هم دورتر راه برویم . . . فردا دیگر برای قدم زدن نمی آیم تنها برو . .
دکتر علی شریعتی

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دوستان عزیز آموزش اولیه VmWare تو تالار دانشکده مجازی منتظر شماست

باشد که استفاده کنید ، هم به درد این دنیا و هم آخرتتون می خوره همونطور که گفتم

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
[h=1]Wireless Network [/h]هم تو تالاردانشکده مجازی کامل شد
دیگه شرمنده بهترازاین نیتونستم امتحان دارم وگرنه CIW رو هم الان میذاشتم این باخودم وقت کردم میذارم
آقای امیر پ تو کتابخانه آی تی قبلا مهارت هفت گانه icdlروگذاشتم ببینید اگه مورد پسند قرار گرفت بذارید تو همین دانشکده
آقامدیر این پیام بالا رو شما دادید؟؟حالا چطوری ضمیمشون کنم ؟؟

mandana_f

عضو جدید
خب دوستان که جوابی هنوز ندادن به پست من !

جواب بچه رو هم که لازم نیس بدی :D:biggrin:

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

جواب بچه رو هم که لازم نیس بدی :D:biggrin:

چی پرسیدی حاج ماندانا ، من ندیدیم

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز
این مطالب رو هم دارم
Front - Page
Flash-mx
CSS
HTML
مفاهیم Java و Active-x
كد نويسي با Java-Script
بذارم؟؟؟؟؟؟؟

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مهندسای عزیز کسی داوطلب می شه که آموزشایی رو که می ذاریم برای هر فصل PDF کنه تا بذاریم برای Download توی همون تاپیک خودش؟

امتیازات ویجه هم داره :D

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز

جواب بچه رو هم که لازم نیس بدی :D

پست من سوالی نبود که خانم بزرگ باشگاه بخواد جواب بده. :D:D پیر شدی مادر بزرگ دیگه خوب پست ها رو درک نمیکنی . فهمیدی مادر بزرگ گلم ؟؟ :biggrin:

حیف که تا من پست بزنم ناراحت میشی و میری دنبال شاهد و روباه. :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin: وگرنا پستم خیلی بیشتر از اینا ادامه داشت. :biggrin:

چی پرسیدی حاج ماندانا ، من ندیدیم

مادر بزرگ ماندانا میخواست به من تیکه بندازه. مجبور شد یه چیز بگه . :D:D

البته دیگه پیر شده و پست ها رو هم خوب نمیخونه. پست هایی هم که میده رو یادش میره که سوالی ننوشته . دیگه پیری و هزار دردسر :D:D:D

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مهندسای عزیز کسی داوطلب می شه که آموزشایی رو که می ذاریم برای هر فصل PDF کنه تا بذاریم برای Download توی همون تاپیک خودش؟

امتیازات ویجه هم داره :D

حيف كه كامپيوترم ويروس داره خفن...نه ميتونم چيزي دانلود كنم نه چيزي بفرستم واسه كسي...وگرنه اين تالارم با فرمت پي دي اف ميذاشتم براتون:D

راستي من چند وقت ديگه ميخوام از شر اين اينترنت لاك پشتي راحت بشم
بنظرتون وايمكس بهتره يا اي دي اس ال؟؟...اصلا فرقي هم با هم دارن؟

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
حيف كه كامپيوترم ويروس داره خفن...نه ميتونم چيزي دانلود كنم نه چيزي بفرستم واسه كسي...وگرنه اين تالارم با فرمت پي دي اف ميذاشتم براتون:D

برو بکششون خوب ، الان بهونه آوردی که بپیچونی دیگه ؟ :D

ADSL و لا ریب فیه ، wimax ماهیتش چیز فوق العاده ای هست ولی خوب اینی که به اسم Wimax دارن می دن رو فقط موقعی پیشنهاد می کنیم که امکان استفاده از ADSL نباشه و استفاده از wireless هم توجیه نداشته باشه

ADSL از طریق خط تلفنتون بهتون داده می شه (اگه مشکل مخابراتی نداشته باشید) اما wimax یه چیز تو مایه های wifi البته با تفاوت های زیاد از نظر سرعت ، برد ، فرکانس و ... هست که سرعت قابل قبولی هم داره نسبتا و منطقه ای که هستید باید تحت پوشش دکل های wimax باشه تا بتونید سرویس بگیرید

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
اینترانت کشوری یا شبکه ملی اطلاعات تا جایی جای نگرانی نداره که نخواد جای اینترنت رو پر کنه.
وگرنا اگه قرار باشه با راه اندازی اینترانت کشوری , اینترنت گرون تر از حال حاضر بشه و یا کارشکنی هایی برای اعطای اینترنت به افراد داده بشه و یا اینترنت دانشگاه ها قطع بشه و مثلا در دانشگاه ها فقط اینترانت وصل باشه و فقط سایت های خارجی مرتبط با مقاله و سایت های علمی خارجی به صورت محدود باز بشه و ... . خیلی هم جای نگرانی داره. (یا بخواد کلا جای اینترنت رو بگیره که البته بعید به نظر میرسه. ولی تا نباشد چیزکی. مردم نگویند چیزها :D از بس امیرجان ضرب المثل زد. به من هم سرایت کرد :D:D )
ضمن اینکه به طور مثال اجبار برای انتقال اطلاعات از دیتاسنترهای خارجی به دیتاسنترهای ایرانی هم از نظر من خوب نیست. یه دلیلش هم هزینه هست که هزینه در ایران خیلی برای کاربران زیادتره .
قرار نیست چیزی حذف بشه و یه چیز دیگه جایگزین بشه.اینترنت که مشخصه،یه شبکه اطلاعات با کاربرد مشخص روی بستر اینترنت خواهیم داشت.نه توی دانشگاه،نه توی خونه نه هیچ جای دیگه منع دسترسی به اینترنت به وجود نمیاد.
در مورد "چیزک و چیزها" هم باید بگم اینجا مثال "یک کلاغ و چهل کلاغ" مناسب تره! یه روزی یه نفر اطلاع نداشته یا میخواسته به زبان ساده توضیح بده گفته "اینترنت ملی" (احتمال ۹۰ درصد درک درستی از اینترنت نداشته) و بعد هم که تو به عنوان کارشناس این عبارت رو میشنوی احساس خطر میکنی و به بقیه هم اعلام خطر میکنی.بعد یواش یواش همه چی جدی میشه!
لینک هایی که به فرشته دادم رو هم ببین،هرچند میدونم که خودت به اندازه کافی به اخبار مسلطی.

من هر وقت می یام اینجا میبینم از اکثر اصطلاح ها و حرفاتون هیچی نمیفهمم:cry::(
تازه نمیتونم به هیچ سوالی هم جواب بدم! کلا" اعتماد به نفسم رو از دست دادم!
حالا یه سوال داشتم شما ترم دوم بودید عین من بودید؟ اصلا امیدی بهم هست؟!
یا خیلی بی سوادم؟! شما ها همه ی این اطلاعات رو خودتون یاد گرفتید؟:surprised::eek:
کتابش رو پس خودم بخوانم میفهمم دیگه؟!:)
برعکس خانم،برعکس.
اتفاقا با سوالهایی که توی تاپیک سوالات میپرسید و کارهایی که پیگیری میکنید به نظرم از مطلع ترین و با سواد ترین دانشجوهای IT هستید.
الان که گفتی ترم ۲ هستی واقعا تعجب کردم فکر میکردم بالاتر باشی.من ترم ۲ به اندازه تو اطلاع نداشتم.
همه اطلاعات رو خودمون گرفتیم اما از استاد+کتاب+اینترنت+افراد مطلع تر.این افراد مطلع تر هم خیلی آدمهای عجیب غریبی نیستن،تو یه چیزی میدونی که همکلاسیت نمیدونه،و همکلاسیت توی یه چیزی اطلاعات داره که تو نداری،با هم باید تبادل اطلاعات کنید.
کتاب +Network رو خودت کاملا میتونی بخونی،برخلاف گفته‌ی امیر به نظرم اصلا سنگین هم نیست.من و خیلی های دیگه هم خودمون خوندیم.
اقاي دراگو ممنون ميشم لينكشو بذاريد

خب IT MANهاي محترم واسه network + همين كتابو بگيرم: trainin kit?​
ایتنا،یکشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۰ :از ابتدای شهریور اینترنت ملی جایگزین اینترنت جهانی میشود. (اولین بار به عنوان دروغ ۱۳)
ایتنا،دوشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۰ : تکذیبيه وزارت ارتباطات ؛اينترنت ملي جايگزين اينترنت جهاني نخواهد شد
متاسفانه چون خبر پاک کردن یه رسم غیر حرفه ای در خبرگزاری های آنلاین ایرانی هست نتونستم خبر اصلی که دوباره ۱۳ فروردین امسال منتشر شد رو پیدا کنم،اما این رو میتونی ببینی
تابناک ۱۹ فروردین ۱۳۹۱ : جنجال خبری بی فایده بر سر اینترنت ملی!
از همین لحظه :
drago : امیر د
یا دراگو حتی.
اولین روز بارانی را به خاطر داری؟غافلگیر شدیم چتر نداشتیم ...
شما از روز اول به درد هم نمیخوردین.ادامه این رابطه صرفا باعث ایجاد مشکلات بیشتر میشده،باید زودتر جدا میشدین.
نه می خوایم اطلاعات جامع و کامل باشه حاج امیر
کلا لینوکس توضیح داده بشه ،
کسی که خودش این دوره رو نگذرونده نمیتونه بیاد توضیح بده،پس معاف کنید! اگر قرار بود بر اساس اسنادی مثل این توضیح بدم که در این دوره چه چیزهایی یاد میگیریم ازم بر میومد،اما آموزش مسئولیت سنگینی داره با کپی پیست کردن نمیشه.
اعلام آمادگی میکنم!
دوستمون Libre Office 3 خوراکش خروجی PDF تحویل دادنه!

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولین روز بارانی را به خاطر داری؟غافلگیر شدیم چتر نداشتیم خندیدیم دویدیم و به شالاپ شلوپ های گل آلود عشق ورزیدیم
دومین روز بارانی چطور؟ پیش بینی اش را کرده بودی چتر آورده بودی و من غافلگیر شدم سعی می کردی من خیس نشوم و شانه سمت چپ تو کاملا خیس بود
و سومین روز چطور؟ گفتی سرت درد می کند و حوصله نداری سرما بخوری چتر را کامل بالای سر خودت گرفتی و شانه راست من کاملا خیس شد . و و و و چند روز پیش را چطور؟ به خاطر داری؟ که با یک چتر اضافه آمدی و مجبور بودیم برای اینکه پین های چتر توی چش و چالمان نرود دو قدم از هم دورتر راه برویم . . . فردا دیگر برای قدم زدن نمی آیم تنها برو . .
دکتر علی شریعتی

:surprised::surprised::surprised: :surprised::(:(:(:(:(:cry::cry:

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
قرار نیست چیزی حذف بشه و یه چیز دیگه جایگزین بشه.اینترنت که مشخصه،یه شبکه اطلاعات با کاربرد مشخص روی بستر اینترنت خواهیم داشت.نه توی دانشگاه،نه توی خونه نه هیچ جای دیگه منع دسترسی به اینترنت به وجود نمیاد.
در مورد "چیزک و چیزها" هم باید بگم اینجا مثال "یک کلاغ و چهل کلاغ" مناسب تره! یه روزی یه نفر اطلاع نداشته یا میخواسته به زبان ساده توضیح بده گفته "اینترنت ملی" (احتمال ۹۰ درصد درک درستی از اینترنت نداشته) و بعد هم که تو به عنوان کارشناس این عبارت رو میشنوی احساس خطر میکنی و به بقیه هم اعلام خطر میکنی.بعد یواش یواش همه چی جدی میشه!
لینک هایی که به فرشته دادم رو هم ببین،هرچند میدونم که خودت به اندازه کافی به اخبار مسلطی.
!

امیرجان . اگه این چیزی که تو میگی اتفاق بیوفته خیلی هم خوبه و اینترانت چیزی هست که نیازه. بحث حذف کردن هم نیست. ولی من دلم نمیخواد اینجا هم بشه مثل چین . و کلا با هر نوع وسیله ای که بخواد محدودیت ایجاد کنه مخالفم.

خودت بهتر میدونی که کلا ابزار ها راه اندازی میشن برای کار x . ولی برای کار y ازشون استفاده میشه. وقتی هزاران بار چنین چیزی اتفاق افتاده باشه. ادم برای اینترانت ملی هم احساس خوب و احساس پیشرفت بهش دست نمیده.

دروغ 13 ها رو هم خونده بودم ولی مشکل استفاده غلط از اسم کشوری کردن اینترنت نیست . و مشکل احساس نا امنی هایی هست که رخ میده. این دروغ 13 ها هم هر چقدر فرض محالی باشه بر پایه واقعیت هایی شکل میگیره که میشه تا حدودی رنگ واقعیت بگیره.

مثلا با راه اندازی شبکه ملی اطلاعات اعلام بشه که خب با 5 هزار تومان در ماه میتونید به شبکه ملی اطلاعات دسترسی داشته باشید و عامه مردم میتونن ازش استفاده کنن و اینترنت هم که دیگه میشه برای کارهای تخصصی . پس مشکلی نداره که هزینش زیادتر بشه و با 50 هزار تومان در ماه میتونید بهش دسترسی داشته باشید. (عدد ها مثال بود)

مثلا با راه اندازی اینترانت ملی دیگه به دنبال بهبود اینترنت نباشن و ارزو به دل بمونیم که یه روز 5 مگ در ثانیه دانلود کنیم !!!

به هر حال نمیشه منکر این نوع کارها که اهداف خاصی رو دنبال میکنه شد.

همین الان هم مثلا برای اینترنت خانگی منع اینترنت بیشتر از 128 وجود داره !! در حالی که تو جهان ... (مقایسه نکنم بهتره )

فقط adsl .

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
کتاب +Network رو خودت کاملا میتونی بخونی،برخلاف گفته‌ی امیر به نظرم اصلا سنگین هم نیست.من و خیلی های دیگه هم خودمون خوندیم.

شما از روز اول به درد هم نمیخوردین.ادامه این رابطه صرفا باعث ایجاد مشکلات بیشتر میشده،باید زودتر جدا میشدین.

کسی که خودش این دوره رو نگذرونده نمیتونه بیاد توضیح بده،پس معاف کنید! اگر قرار بود بر اساس اسنادی
مثل این توضیح بدم که در این دوره چه چیزهایی یاد میگیریم ازم بر میومد،اما آموزش مسئولیت سنگینی داره با کپی پیست کردن نمیشه.

اعلام آمادگی میکنم!
دوستمون Libre Office 3 خوراکش خروجی PDF تحویل دادنه
!

خیلی از اساتید معتقدن باید +Network رو بعد از گذروندن دوره هایی مثل MCITP یا CCNA خوند ، دلیلشون اینه که با این کار کاملا متوجه می شن هرجای کتاب داره چی می گه.اینکه گفتم سنگین هست دلیلش اینه که خیلی از مطالب ممکنه برای کسی که تازه داره Network رو شروع می کنه نامانوس و مبهم باشه ، به خصوص وقتی به صورت self study باشه

اینجا مسائل عشقی هم مطرح شده من که نبودم؟

نه اتفاقا به نظرم اگر کسی ندونه خیلیم خوب می تونه باشه ، هم خودش یه مطلب جدید رو یاد می گیره هم یاد بقیه می ده ، حالا اگر مشکلیم داشت زیادیم ، رفعش می کنیم ، :) . ضمن اینکه این مورد آموزش نیست ، یه جور اطلاع رسانی و معرفی هست وگرنه که در بحث آموزش شکی نیست که بهتره شخص آموزش دهنده متخصص باشه ترجیحا ...

زنده باد ، حالا به دانیال گفتم در مورد تاپیک VmWare ، بخش بعدی که PDF ش و یواش یواش می خوایم Windows 7 Configuration هست ولی برای بعد از اینکه مطالب تکمیلی رو برای فصل های 1 تا 4 گذاشتم و تموم شد ...

هدف اینه که دوستان و مشارکت بدیم ، ثواب داره تازه :D

samira.it

عضو جدید
خیلی از اساتید معتقدن باید +Network رو بعد از گذروندن دوره هایی مثل MCITP یا CCNA خوند ، دلیلشون اینه که با این کار کاملا متوجه می شن هرجای کتاب داره چی می گه.اینکه گفتم سنگین هست دلیلش اینه که خیلی از مطالب ممکنه برای کسی که تازه داره Network رو شروع می کنه نامانوس و مبهم باشه ، به خصوص وقتی به صورت self study باشه

منم موافقم من بعد از اين كه ccna رو گذروندم network+ خيلي مفهوم تر بود برام
من دوره هاي network+ , mcse , ccna گذروندم دوست دارم تو جمعتون باشم و اگه كمكي باشه در خدمت هستم

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

من دوره هاي network+ , mcse , ccna گذروندم دوست دارم تو جمعتون باشم و اگه كمكي باشه در خدمت هستم

اي بابا ...حالا من چي كار كنم؟؟...اول نت ورك بخونم...يا اون دوتا دوره رو بگذرونم
خب اصطلاحات كتاب جديده..اگه نفهمم...اگه از نفهميم خسته بشم...اگه زده بشم...اگه خودكشي كنم:w47:
كودومتون جوابگو هستيد؟؟؟!!!:crying2:

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

برو بکششون خوب ، الان بهونه آوردی که بپیچونی دیگه ؟ :D

ADSL و لا ریب فیه ، wimax ماهیتش چیز فوق العاده ای هست ولی خوب اینی که به اسم Wimax دارن می دن رو فقط موقعی پیشنهاد می کنیم که امکان استفاده از ADSL نباشه و استفاده از wireless هم توجیه نداشته باشه

ADSL از طریق خط تلفنتون بهتون داده می شه (اگه مشکل مخابراتی نداشته باشید) اما wimax یه چیز تو مایه های wifi البته با تفاوت های زیاد از نظر سرعت ، برد ، فرکانس و ... هست که سرعت قابل قبولی هم داره نسبتا و منطقه ای که هستید باید تحت پوشش دکل های wimax باشه تا بتونید سرویس بگیرید

بكشمشون؟..چي كارشون داري؟..بذار صفا كنن واسه خودشون
يه سوال ديگه هم داشتم در موردadsl:
هزينش چي جوري حساب ميشه؟؟...بستگي به ميزان استفاده ما داره يا نه ماهيانه يه مقدار ثابت مياد؟

برعکس خانم،برعکس.
اتفاقا با سوالهایی که توی تاپیک سوالات میپرسید و کارهایی که پیگیری میکنید به نظرم از مطلع ترین و با سواد ترین دانشجوهای IT هستید.

:w14:اخ جون :w14:

این مطالب رو هم دارم
Front - Page
Flash-mx
CSS
HTML
مفاهیم Java و Active-x
كد نويسي با Java-Script
بذارم؟؟؟؟؟؟؟

اموزش hack...crack...php
كتاباي شبكه و c++
همگي با فرمت pdf هم هست
فقط ادمش بايد پيدا شه كه اينارو بخونه

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

زنده باد
نیکی و پرسش مهندس؟ بیشتر در بین ما باشید استفاده ببریم از معلوماتتون

اي بابا ...حالا من چي كار كنم؟؟...اول نت ورك بخونم...يا اون دوتا دوره رو بگذرونم
خب اصطلاحات كتاب جديده..اگه نفهمم...اگه از نفهميم خسته بشم...اگه زده بشم...اگه خودكشي كنم:w47:

برو شروع کن اینقدر وقت هدر نده

هرجا مفهومی برات گنگ بود یا متوجه نشدی بیا بپرس ماشالله کلی مهندس داریم اینجا جواب می دیم

بكشمشون؟..چي كارشون داري؟..بذار صفا كنن واسه خودشون
يه سوال ديگه هم داشتم در موردadsl:
هزينش چي جوري حساب ميشه؟؟...بستگي به ميزان استفاده ما داره يا نه ماهيانه يه مقدار ثابت مياد؟

برعکس خانم،برعکس.

شرکتا باهم فرق دارن یه هزینه ثابت می دین یه هزینه ی تررافکی که مصرف می کنید

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
من با شما نبودم ها! با sahar.it بودم :D
شوخی میکنم،کاربرهای جدیدمون (مثل شما) همه خوبن.
خب اصطلاحات كتاب جديده..اگه نفهمم...كودومتون جوابگو هستيد؟؟؟!!!:crying2:
Trust me.خودت بخون،اول هم +Network رو بخون.تا وقتی با مفاهیم اون آشنا نباشی توی CCNA هم به مشکل برمیخوری.اما بعد از اینکه CCNA رو خوندی،مفاهیم +Network هم بهتر برات جا میفته...فهمیدی؟
تا وقتی مشتق رو نفهمی درست نمیتونی انتگرال بگیری،اما بعد از یاد گرفتن انتگرال ،مشتق رو هم بهتر میفهی.
اصطلاحات کتاب جدیده...یعنی بهونه از این بهتر دور رو برت پیدا نمیشد؟! اینترنت که جلو دستت نیست سرچ کنی اصطلاحاتو،ما هم که اینجا نیستیم ازمون بپرسی...نه؟

samira.it

عضو جدید

زنده باد
نیکی و پرسش مهندس؟ بیشتر در بین ما باشید استفاده ببریم از معلوماتتون

ممنون
من يه چند تا pdf فيلم و جزوه ...دارم شايد به درد بخور باشن
لابراتورهاي ccna زو هم ميتونم تو پكت تريسر اجرا كنم براتون بذارم از اولين لابراتوار تا تقريبا آخراش
از معلومات دوستان هم استفاده ميكنم

samira.it

عضو جدید

اصلا نگران نباش شروع كه كني راه ميافتي قطعا لازمه ccna گذروندن دوره ي network+
هستش ولي منظور ما اينه كه بعد ccna كلا مفاهيم نت ورك رو با جان و دل ميفهمي;):)

بالا