صدور فتوای خانم کارگردان برای رابطه دختر و پسر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hamid_geo

عضو جدید
ببينيد آقا آدما واسه رفع نياز جنسيشون باهام دوست نميشن.انگار شما هرنوع كشش به جنس مخالفتونو تنها جنسي ميدونيد خيلي از روابط هست بين دختروپسر كه فارغ از احساسات و عواطفه
نه اينطوري نيست خانم ولي اگه اونا خيليم اجتماعي
باشه دوستيشون ممكنه 2 در صد احتمال بديم اين رابطه منحرف بشه پس ....
احساسات 98 درصد بقيه اش

samira.bas

عضو جدید
کاربر ممتاز
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سی ان ان، در گزارشی درباره اوضاع حقوق بشر در آمریکا در سال 2010 که روز یکشنبه منتشر شد، آمده است: در سال گذشته حدود 20 میلیون زن آمریکایی قربانی تجاوزهای جنسی و خشونت ها شدند.
در این گزارش که از سوی دفتر اطلاعات شورای دولتی چین منتشر شده، آمده است: یک پنجم از دانشجویان و تقریبا سه هزار سرباز زن آمریکایی در سال 2008 قربانی تجاوزهای جنسی بودند که این رقم در مقایسه با سال 2007 حدود 9 درصد افزایش داشته است.
همچنین 92 درصد زنان آمریکایی یعنی از هر چهار زن یک نفر قربانی خشونت ها هستند و روزانه سه زن در این کشور کشته می شوند
اینم از ازادی رابطه

اینجا تجاوز اتفاق نمی افته ؟
روابط چرا به سوی فساد و فحشا میرن ؟
واسه اینه که به دختره میگن پسر جیزه به پسره هم میگن دختره جیزه طرفش نری ها ............... انسانم ذاتش طوریه که از هر چیز منع بشه بدتر نسبت بهش کشش پیدا میکنه ...........به نظر من هم اگر اینقدر سخت گیری توی روابط نباشه روابط سالمتری ایجاد میشه...........من نمیگم که اون سری روابط کلا نیست و نابود میشهه ولی اینقدر تعدادش زیاد نمیشه............. مدیر محترم امیدوارم که اخطار نگیرم : ((((( که دیگه حتی توی رستوران ها و کافی شاپ ها تبدیل نشه به جایی برای تامین کردن نیاز ج.ن.س.ی ))))) که من به عینه دیدم .......... توی جای به اون شلوغی هیچ ابایی وجود نداشت.

hamid_geo

عضو جدید
اصلانم حرفاش عجیب نیس ... از این به بعد بیشتر از این حرفها خواهیم شنید
تا اسم دختر و پسر میاد همه فکرشون میره به سمت پارتی و روابط جنسی و ...
وضعیتی که تو جامعه میبینیم و این نوع نگرش حتی در بین دو طرف از سیاست غلط دولت در سخت گیری به این روابط در گذشته نشعت میگیره به قول خانم کارگردان عقده ای شده ایم
تو كشوراي آزادم اين روابط به ... منجر مي شه اما من نمي دونم چرا نمي خوايم اونارو ببينيم

آخرین ویرایش:

s.ferdows

عضو جدید
کاربر ممتاز
متاسفانه در دهه های اخیر یه عده جوون که اغلب کله شون هم بو قورمه سبزی میده تحت تاثیر یه مشت مثلاً روشنفکر و با الهام از تعابیر غلط آزادی از غرب رو به سمت الگو گیری های غلط آوردند و خواهان چنین آزادی هایی شدند حال آنکه نه تنها دین خود را از یاد برده بلکه شرافت و انسانیت و نجابت رو هم زیر پا گذاشته اند

کشورهای غربی هم اکنون خود در دام این آزادی های بی حد و حصر گرفتارند !!!!!!!!

یادمان نرود که الگوی ما , مادر پهلو شکسته امان زهراست که در طول مدت زندگی یکبار فقط در جمع عموم مردم حاظر شد آنهم برای اعاده ی حق همسرش علی(ع)!!!!!

آیا دختران امروز ایران چنین اند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hamid_geo

عضو جدید
واقعا اينطوري فكر ميكنين!!!!!!!!!!!!!!!اا اولا اصلا منظورم پارتي.........نبود شما كاملا اين ديد تو ذهنتون پرورش پيدا كرده يكي با يه پسر صحبت كنه اونم نه اونطوري كه شما گفتين يا حداقل جايي با دوستاش به صورت مختلط باشه تنها واسه رفع نيازشه كه اين موضوع مسلما و يقينا اشتباه
تنها نه ولي 2 درصد

mec1386

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقدر مودبانه و صریح و زیبا صحبت میشه اینجا
همه صفر و یکن
انسان تنها خودش میفهمه چه هدفی داره و چیکار میخواد بکنه
شما اگه فکر میکنید میتونید یه رابطه سالم دوستی به وجود بیارین بدون اینکه هیچ وابستگی و رابطه عاطفی
برقرار کنید و هدف سوئی هم ندارین
خوب بسم الله
ولی اگه نه
خود فریبی نکیم
رابطه تا حدود کاری و علمی هم عادیه خوب
حالا بایکی آز هم گروه شدی چیکار میخوای بکنی؟؟؟
حاج خانوم استغفرالله نزدیک نشید...........
نه بابا پیامبر خدا همه سفارش کرده به
اعتداللللللللللللللللللللللل

hamid_geo

عضو جدید
يعني الان تو ايران اصلا از اين آزمايش ها نيست؟هم جنس بازي چطور؟؟همه اين ها هم تنها دليلش همينه كه خانم ميلاني گفتن...چرا بهشون توهين ميكنين جواب خدارو اون دنيا مي خواين چي بدين؟
اگه بتونيم براي هر نفر يه مراقب بذاريم مي تونيم اين ادعا رو قبول كنيم

دختری خموش

عضو جدید
تا سرگرم دعوا هستید من رفتم خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااخافظ

بردوک بزرگ

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستی بین دختر و پسر اگر نامحرم باشند حرامه. بعدشم تو منو متهم میکنی تو باید دلیل بیاری نه من بودایی عزیز امون نگهدارت باد

کدام دوستی حرامه؟هر دوستی وهر رابطه ای حرام نیست.
قرن 16 و17 میلادی تو اروپا حکام برای اینکه بتونن زود مخالفهاشونو از بین ببرن یا کنترل کنن از کلیسا استفاده میکردن. اونا به کشیشهای فاسد پول و امکانات و قدرت میدادن ودر عوض اونا هم هر کسی را که با حکام مخالف بود حتی درکوچکترین مورد حکم تکفیر میدادن و از بین میبردنش .شما و امثال شما عین همون کشیش هایید که فقط.......................

محسن جعفر

عضو جدید
اینجا تجاوز اتفاق نمی افته ؟
روابط چرا به سوی فساد و فحشا میرن ؟
واسه اینه که به دختره میگن پسر جیزه به پسره هم میگن دختره جیزه طرفش نری ها ............... انسانم ذاتش طوریه که از هر چیز منع بشه بدتر نسبت بهش کشش پیدا میکنه ...........به نظر من هم اگر اینقدر سخت گیری توی روابط نباشه روابط سالمتری ایجاد میشه...........من نمیگم که اون سری روابط کلا نیست و نابود میشهه ولی اینقدر تعدادش زیاد نمیشه............. مدیر محترم امیدوارم که اخطار نگیرم : ((((( که دیگه حتی توی رستوران ها و کافی شاپ ها تبدیل نشه به جایی برای تامین کردن نیاز ج.ن.س.ی ))))) که من به عینه دیدم .......... توی جای به اون شلوغی هیچ ابایی وجود نداشت.
عقده ای بودنم خودش یه نعمتیه باعث میشه بعد از ازدواج طرفین قدر همو بیشتر بدونن به عبارتی بیشتر عاشق هم باشن نه اینکه به زنشون به چشم مانکن نگاه کنن.

hamid_geo

عضو جدید
اصلانم حرفاش عجیب نیس ... از این به بعد بیشتر از این حرفها خواهیم شنید
تا اسم دختر و پسر میاد همه فکرشون میره به سمت پارتی و روابط جنسی و ...
وضعیتی که تو جامعه میبینیم و این نوع نگرش حتی در بین دو طرف از سیاست غلط دولت در سخت گیری به این روابط در گذشته نشعت میگیره به قول خانم کارگردان عقده ای شده ایم
شايد اون عقدهاي شده باشه
ولي من هنوز انقدر كوچيك و حقير نشدم براي اين مسائل غير ضروري عقده اي بشم

محسن جعفر

عضو جدید
کدام دوستی حرامه؟هر دوستی وهر رابطه ای حرام نیست.
قرن 16 و17 میلادی تو اروپا حکام برای اینکه بتونن زود مخالفهاشونو از بین ببرن یا کنترل کنن از کلیسا استفاده میکردن. اونا به کشیشهای فاسد پول و امکانات و قدرت میدادن ودر عوض اونا هم هر کسی را که با حکام مخالف بود حتی درکوچکترین مورد حکم تکفیر میدادن و از بین میبردنش .شما و امثال شما عین همون کشیش هایید که فقط.......................
اشتباهت همینجاست که کلیسا رو با اسلام جمع میبندی که ایندو زمین تا اسمون با هم فرقشونه.

s.ferdows

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقدر مودبانه و صریح و زیبا صحبت میشه اینجا
همه صفر و یکن
انسان تنها خودش میفهمه چه هدفی داره و چیکار میخواد بکنه
شما اگه فکر میکنید میتونید یه رابطه سالم دوستی به وجود بیارین بدون اینکه هیچ وابستگی و رابطه عاطفی
برقرار کنید و هدف سوئی هم ندارین
خوب بسم الله
ولی اگه نه
خود فریبی نکیم
رابطه تا حدود کاری و علمی هم عادیه خوب
حالا بایکی آز هم گروه شدی چیکار میخوای بکنی؟؟؟
حاج خانوم استغفرالله نزدیک نشید...........
نه بابا پیامبر خدا همه سفارش کرده به
اعتداللللللللللللللللللللللل

همین پیامبر که سفارش کرده به اعتدال وقتی ازش پرسیدند چرا به خانم های جوان تو کوچه سلام نمی کنی؟

گفت : نمی خواهم طنین صدایشان مرا به سمتی سوق دهد که نباید!!!

پیامبر که چنان شخصیتی بود چنین عمل می کرد اون وقت ما.......

hamid_geo

عضو جدید
يه اپيزود از زندگي من:
اين حرفها كه داشتن رابطه حرامه و ......... باور كردم و تا حالا هيچ دوست دختري نداشتم.حالا كه به سن ازدواج رسيدم هيچ مورد مناسبي براي ازدواج ندارم.........
اپيزود آخر:
شايد خدا خواهد گفت اسلام را واقعا آن گونه كه بايد مي شناختي نشناختي....
ميگن وقتي امام زمان مياد ديني كه عرضه ميشه از زمين تا آسمون با دين رايج تفاوت داره.......
آره ما عادت داريم به دين اون جوري كه دوست داريم نگاه كنيم و برداشت كنيم

s.ferdows

عضو جدید
کاربر ممتاز
خداوند در آیه 20 سورة مؤمن میفرماید: او (خداوند) از خیانت چشمها آگاه است و از آنچه در سینه ها پنهان است ـ از قصد و غرضها ـ خبر دارد. از این آیه ممنوع بودن نگاه به نامحرم استفاده شده است.(تفسیر نمونه، آیت الله مكارم شیرازی و دیگران، ج 14، ص 435 ـ 454 و ج 20، ص 62 ـ 66)

و در جایی دیگر نیز می فرماید: زنان نباید هنگام راه رفتن پاهای خود را چنان به زمین بكوبند كه صدای خلخالهایشان به گوش رسد. ( نور، 32)

mec1386

عضو جدید
کاربر ممتاز
همین پیامبر که سفارش کرده به اعتدال وقتی ازش پرسیدند چرا به خانم های جوان تو کوچه سلام نمی کنی؟

گفت : نمی خواهم طنین صدایشان مرا به سمتی سوق دهد که نباید!!!

پیامبر که چنان شخصیتی بود چنین عمل می کرد اون وقت ما.......

حرف منم همینه که حاجی به نظرت میشه 2 تا جوون رابطه سالم!!! دوستی!!!! اونم غیر عاطفی !!!!!
به وجود بیارن میشه؟من که تا حالا هرچی دیدم اخر کار دختر بدبخت شده بود رفت پی کارش؟

ولی برات مثال زدم که
اعتدالللللللللللل

samira.bas

عضو جدید
کاربر ممتاز
عقده ای بودنم خودش یه نعمتیه باعث میشه بعد از ازدواج طرفین قدر همو بیشتر بدونن به عبارتی بیشتر عاشق هم باشن نه اینکه به زنشون به چشم مانکن نگاه کنن.

خیلی اشتباه می کنی ..............

جوان باید جوانی کنه وگرنه تو زندگش مشکل پیش میاد ......... و بعد ازدواج میره دنبال چیزهایی که نباید و زندگش از هم می پاشه.....

دوست خود من به همین خاطر مجبور شد از همسرش جدا بشه که میگفت من حالا وقت زن گرفتنم نبود و رفته بود دنبال رابطه دوستی با دختر دیگه ... اگر از این روابط منع نشده بود قبل از ازدواج زندگی دوست من از هم پاشیده نمیشد.

hamid_geo

عضو جدید
ببخشیدا من با همتون مخالفم چون به نظرم افراط و تفریط غلطه
جامعه ی ما همینه نمیشه عوضش کرد
چون توش هر جور آدمی پیدا میشه... هم پسرایی که به قصد لذت جنسی و یا وقت گذرونی میرن با یکی دوست میشن و چه دخترایی که برا باز کردن عقده هاشون و از سره احساس با یکی رابطه برقرار می کنن
در مقابل افرادی هم هستن که با صداقت پیش میرن و تنها درصده کمی از اونا هستن که در نهایت دل شکسته نمیشن...
قبول کنید که مشکل از آدمای جامعه مونه نه قوانینش...
دو نفر اگه رابطه شون سالم باشه جامعه اصلا نمی تونه دخالتی توش داشته باشه... ولی چون همه ی ما اینجور روابط رو تو بیرون رفتن و یه ساعت سینما رفتن می بینیم برا همین به مشکل می خوریم
مي توني يه جامعه رو مثال بزني آخر اين روابطش به ... نشه؟
اوناي كه شما مي گي خيلي كمن

hamid_geo

عضو جدید

جوان باید جوانی کنه وگرنه تو زندگش مشکل پیش میاد ......... و بعد ازدواج میره دنبال چیزهایی که نباید و زندگش از هم می پاشه.....

دوست خود من به همین خاطر مجبور شد از همسرش جدا بشه که میگفت من حالا وقت زن گرفتنم نبود و رفته بود دنبال رابطه دوستی با دختر دیگه ... اگر از این روابط منع نشده بود قبل از ازدواج زندگی دوست من از هم پاشیده نمیشد.
جووني كردن يعني چي؟اين و برام معني كنيد؟

mec1386

عضو جدید
کاربر ممتاز

ما آخر نفهمیدیم این جوانی کردن یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hamid_geo

عضو جدید
سلام.
دوست خوبمون محسن جعفر چرا شما رابطه ها ٰ را رابطه فسادی نگاه می کنید؟
از دید دین شما و کتاب دین شما با توجه به حرف خودتون از غیر انسانی بودن کار حرف می زنند نه عدم رابطه انسان ها با هم .
گفته رابطه اما نه هر رابطه اي

s.ferdows

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرف منم همینه که حاجی به نظرت میشه 2 تا جوون رابطه سالم!!! دوستی!!!! اونم غیر عاطفی !!!!!
به وجود بیارن میشه؟من که تا حالا هرچی دیدم اخر کار دختر بدبخت شده بود رفت پی کارش؟

ولی برات مثال زدم که
اعتدالللللللللللل

نکته ی خوبی گفتی در تمام این روابط این دختر که مصرف میشه و بعد دور انداخته میشه ولی باز هم همچنان اکثر این روابط به خاطر نحوه ی رفتار دختر شکل میگیره در واقع این دخترا هستند که خودشون به خودشون احترام نمی ذارند و با طرز لباس پوشیدن و راه رفتن و حرف زدنشون خودشون رو به کالای مصرفی تبدیل میکنند و در سطح جامعه عرضه می کنند

hamid_geo

عضو جدید
دلیلش جنسی یا غیره جنسی چه فرقی داره؟
چرا می خوایم خودمونو گول بزنیم؟
همه ی آدما این غریزه تو وجودشون هست حالا بین آقایون یکم بیشتر
بهتر نیس کلی به مساله نگاه کنید تا اینکه بخواین از یه دید بررسیش کنید؟
دقيقا به همين دليل رابطه پسر و دختر غلطه

hamid_geo

عضو جدید
واي خداي من...................دارم هنگ ميكنم....اصلا طرز فكرتون كلا فرق داره.درضمن به توهينتون تمسخر اضافه شد.يعني چي خوب شد؟؟؟؟ديدم ملا نقطه اي ميگي گفتم بگم هم تهمت زدي هم تمسخر
به ملا چي كار داري
ملا چي كاره ي منه؟
من خودم عقل دارم كتاب دينتو بخون خودت قضاوت كن

بردوک بزرگ

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشکل تو با من چیه از کجا منو میشناسی؟

من مشکلی با توندارم. اینجا ما داریم بحث میکنیم.از روی تفکراتت که اینجا داری مینویسی من فقط جوابت را دادم.همین. ما بحث میکنیم و هر کسی هم باید با منطق درست حرفشو بزنه.

hamid_geo

عضو جدید
معلومه كه فرق داره!!آره اين غريزه يه چيزه طبيعيه ولي نه به عنوان تنها دليل يك دوستي/تنها دليل كشش جنس مخالف...دوستيي كه ممكنه هيچ عواطفي بين دوطرف نباشه اون وقت به اين معني تعريف ميشه
ولي يكي از دلايل هست ممكن يه روز همين دليل دوستي رو تحت الشعا قرار بده

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا