کلوپ آبیدلان.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=2]مقصر اصلی باخت استقلال سازمان لیگ و داور مسابقه بودن.[/h]
خستگیه بازیکنا عامل اصلی باخت تیممون بود.واقعا دست این سازمان لیگ آشغال درد نکنه با این برنامه ریختنش.:mad:
کاملا مشخص بود بازیکنامون اون بازیی که باید انجام میدادنو نکردن.وگرنه همون تو 90 دقیقه میتونستیم سپاهان روببریم.
اصلا مجتبی جباری و خسرو حیدری کار خاصی نکردن.داور هم بیشتر سوتاش بنفع سپاهان بود. تو اخراج خسرو بازیکن سپاهان مقصر بود و دقیقا صحنه ای مثل همون صحنه اخراج آرش برهانی اتفاق افتاد.
دادن پنالتی به رحمتی و حاتمی هم وقتی فرهاد مجیدی و منتظری بودن کار اشتباهی بود.
ببینید کی دارم میگم دارن صحنه رو واسه قهرمان کردن لنگستان آماده میکنن.

mohanna360

عضو جدید
کاربر ممتاز
خستگیه بازیکنا عامل اصلی باخت تیممون بود.واقعا دست این سازمان لیگ درد نکنه با این برنامه ریختنش.:mad:
کاملا مشخص بود بازیکنامون اون بازیی که باید انجام میدادنو نکردن.وگرنه همون تو 90 دقیقه میتونستیم سپاهان روببریم.
اصلا مجتبی جباری و خسرو حیدری کار خاصی نکردن.داور هم بیشتر سوتاش بنفع سپاهان بود. تو اخراج خسرو بازیکن سپاهان مقصر بود و دقیقا صحنه ای مثل همون صحنه اخراج آرش برهانی اتفاق افتاد.
دادن پنالتی به رحمتی و حاتمی هم وقتی فرهاد مجیدی و منتظری بودن کار اشتباهی بود.
ببینید کی دارم میگم دارن صحنه رو واسه قهرمان کردن لنگستان آماده میکنن.

واییی فک کنید پرسپولیس بیاد از ته جدول بشه قهرمان جام حذفی....:cry:
مجیدی فک کنم کمرش مشکل داشت....

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
باخت به هر حال تلخه.فقط امیدوارم که روحیه بچه ها برای بازی با الهلال خراب نشه...اونم تو عربستان
پرسپولیس حذفی رو نمیگیره.....این خط اینم پاره خط
من نمیدونستم بازی ساعت چنده....زدم دیدم نیمه اول تموم شده!! ولی نیمه دومو که دیدم سپاهان برتری نسبت به ما نداشت...اگه خسرو اخراج نمیشد چه بسا ببردیمشون
برهانی رو من ندیدم.چرا کشیدش بیرون؟؟؟ شاید نگهش داشت برا بازی الهلال

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
باخت به هر حال تلخه.فقط امیدوارم که روحیه بچه ها برای بازی با الهلال خراب نشه...اونم تو عربستان
پرسپولیس حذفی رو نمیگیره.....این خط اینم پاره خط
من نمیدونستم بازی ساعت چنده....زدم دیدم نیمه اول تموم شده!! ولی نیمه دومو که دیدم سپاهان برتری نسبت به ما نداشت...اگه خسرو اخراج نمیشد چه بسا ببردیمشون
برهانی رو من ندیدم.چرا کشیدش بیرون؟؟؟ شاید نگهش داشت برا بازی الهلال

امیدوارم ینطوری که میگی باشه، آخه دوساله که لنگستان هیچچی نشده و دارن مشتریاشونو از دست میدن، شک نکن بخاطر 25 میلیون هواداری که دارن میخوان یکاری براشون بکنن.
یکی از دلایل باخت ما هم همین بود دیگه.بازیکنامونو خسته کردن تا ببازیم و واسه ادامه کارشون به مشکل نخورن.چون استقلال اگه خسته نباشه توان بردن هر تیمیو تو آسیا داره مخصوصا که بعدا تقویت بشه.دیگه پرسپولیس داغون که سهله ...

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
امیدوارم ینطوری که میگی باشه، آخه دوساله که لنگستان هیچچی نشده و دارن مشتریاشونو از دست میدن، شک نکن بخاطر 25 میلیون هواداری که دارن میخوان یکاری براشون بکنن.
یکی از دلایل باخت ما هم همین بود دیگه.بازیکنامونو خسته کردن تا ببازیم و واسه ادامه کارشون به مشکل نخورن.چون استقلال اگه خسته نباشه توان بردن هر تیمیو تو آسیا داره مخصوصا که بعدا تقویت بشه.دیگه پرسپولیس داغون که سهله ...

وجدانا یکی از همین پرسپولیسیا بهم میگفت که استقلال همیشه یه تیم مدعیه...واقعا هم همینطوره...بعد برین امار پرسپولیس رو ببینین!!!
اون بازی که سه دو باختیم،وقتی دو هیچ جلو بودیم بابام تو بازار بود....طرفداراشون میگفتن بابا این تیم باید منحل بشه!!! بعد که اون بازی رو بردن میبینی چه زبونی برامون دراوردن؟؟ً!!!
اینا هیچی نمیشن.....بذار دلشونو خوش کنن به این جام حذفی و جام مرحوم جلبک زاده

.
.
در ضمن ببخشید تشکرام تموم شده

آخرین ویرایش:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی حیف شد ، حیف از این همه تماشاگر ، خودم بخاطر کاری که پیش اومد نشد برم ، با توجه به بازیهای قبلی فکر میکردم امروز 30-35 هزار نفر بیشتر نرن اما 70 هزار نفر لیاقت خوشحالی رو داشتن
به هر حال سپاهان در سطح فوتبال ایران خیلی قویه ، مشکلات مالی و مدیریتی و حاشیه نداره ، بازی برابر و پایاپایی بود ، پنالتیه دیگه ، کاریش نمیشه کرد
نمیخوام از داوری بگم اما اونایی که همیشه میگن داورا به نفع استقلال سوت میزنن باید ببینن که بیخود و بیجهت حیدری اخراج شد تا 10-10 بشن
فردوسی پورم گاهی چشاش آلبالو گیلاس میچید
خیلی خیلی حیف شد ، اما باید تو لیگ جبران کنیم و قهرمان بشیم

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی حیف شد ، حیف از این همه تماشاگر ، خودم بخاطر کاری که پیش اومد نشد برم ، با توجه به بازیهای قبلی فکر میکردم امروز 30-35 هزار نفر بیشتر نرن اما 70 هزار نفر لیاقت خوشحالی رو داشتن
به هر حال سپاهان در سطح فوتبال ایران خیلی قویه ، مشکلات مالی و مدیریتی و حاشیه نداره ، بازی برابر و پایاپایی بود ، پنالتیه دیگه ، کاریش نمیشه کرد
نمیخوام از داوری بگم اما اونایی که همیشه میگن داورا به نفع استقلال سوت میزنن باید ببینن که بیخود و بیجهت حیدری اخراج شد تا 10-10 بشن
فردوسی پورم گاهی چشاش آلبالو گیلاس میچید
خیلی خیلی حیف شد ، اما باید تو لیگ جبران کنیم و قهرمان بشیم

آره این فردوسی پورم چه گیری به لباسای بچه ها داده بود .

javad-68

عضو جدید
سلام بچه ها
عجب بازی بود مخصوصا اونجایی که رحمتی اومد پشت توپ استقلال اصلا براپنالتی برنامه نداشت کاملا مشخص بود آخه سیدمهدیو چه به پنالتی !!!!!!!!!!!!!!من نمیدونم امیرکجا بود اون موقع
ایشاا..بچه ها تولیگ باقهرمانی جبران میکنن

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره این فردوسی پورم چه گیری به لباسای بچه ها داده بود .

نه منظورم به گیر دادن به لباسا نبود ، سر نظرایی که در مورد داوری میداد ، یه جا رو اکبرپور خطا شد میگفت برخوردی نبود ، یه جا توپ به نفع استقلال رفته بود اوت میگفت خورد به پای استقلالیا ، سر اخراجم میگفت حیدری با دست زده خلعتبری رو و ......
منم میگم رحمتی نباید پنالتی میزد ، مجیدی هم گویا خودش نخواسته بزنه ، به هر حال حیف شد

A.h.m.a.d

عضو جدید

apadana13

عضو جدید
کاربر ممتاز
فدای سر تک تک استقلالی ها که باخیتم

رحمتی پنالتی زد چون جز پنالتی زن های تیم بوده
همین جور حاتمی صادقی
مجیدی هم که مصدوم بود حتی به عربستان هم نمی رسه
تیمی که داره تو سه جام می جنگه بدون پول و هر 4 روز باید یه بازی حساس انجام بده نمی تونه بهتر از این بازی کنه
پنالتی رو نمیشه تقصیر کسی گذاشت
ولی خستگی بازیکنا رو چرا
4 ملی پوش فیکس بازی میکنن بعد فقط فرصت ریکاوری دارن برا بازی باشگاهیشون که هیج جای دنیا مرسوم نیست

جباری و حیدری که اصلا تو بازی نبودن بعلت خستگی

حالا به لطف سازمان لیگ این تیم خسته باید هر 4 روز یه بازی سنگین انجام بده

ولی به لطف خدا و غیرت استقلالی ها همه رو می بریم و قهرمان میشیم

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
برا پرسپولیس کمتر از 6 هزار نفر میاد اعلام میشه 12 هزار نفر ، برا استقلال 70-75 هزار نفر میان میگن حدود 60 هزار تا ، بازی با العین بالای 40 هزار نفر بودن میگن 22 هزار نفر
حیف از این همه تماشاگر که دیروز اومد ، اما به هر حال تو فروردین بازیهای حساسی داریم ،بخصوص با الهلال و سپاهان تو تهران که دوباره باید آزادی رو پر کنیم

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
برا پرسپولیس کمتر از 6 هزار نفر میاد اعلام میشه 12 هزار نفر ، برا استقلال 70-75 هزار نفر میان میگن حدود 60 هزار تا ، بازی با العین بالای 40 هزار نفر بودن میگن 22 هزار نفر
حیف از این همه تماشاگر که دیروز اومد ، اما به هر حال تو فروردین بازیهای حساسی داریم ،بخصوص با الهلال و سپاهان تو تهران که دوباره باید آزادی رو پر کنیم

آغا هم با استقلال مشکل دارن،انشالله جامو بگیریم تا کور شود هرآنکه نتوان دید.
مخصوصا بازی با سپاهان باید انتقامی باشه.امیدوارم تماشاگراهم هم اون بازی هم بازی با الهلال ورزشگاهو پر کنن.تا با ترکوندن هر دوتاشون هم لیگ رو بگیریم و هم ازگروهمون صعود بکنیم.انشالله.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
چند خبر مهم از استقلال

باشگاه استقلال قصد دارد نسبت به قضاوت فغاني در بازي سپاهان اعتراض كند.

[-]اندازه متن[+]

جام ورزشي؛ علی فتح الله زاده که در سفر آبی پوشان به عربستان برای بازی مقابل الهلال این تیم را همراهی می کند اظهار داشت: «در سفر قبلی به قطر چند شیرجه زدم که این مساله باعث شد برخی از جایگاهشان احساس خطر کنند. بنابراین در این سفر قصد ندارم شیرجه بزنم ولی در تمرینات حضور خواهم داشت.»

وی افزود: «این بار قصد دارم در پست اصلی ام که خط حمله است تمرین کنم و گل بزنم. فکر می کنم این بار فیلم و عکس گل هایم را باید به جای تصاویر شیرجه رفتنم خواهید دید.»

* کاروان باشگاه استقلال با استقبال مدیران باشگاه الهلال وارد عربستان شد. اعضای تیم استقلال عصر روز دوشنبه با استقبال مدیران باشگاه الهلال وارد ریاض شدند. نمایندگان الهلال به اعضای تیم استقلال گل هدیه دادند.

طبق برنامه، آبی‌پوشان نخستین تمرین خود را در عربستان دوشنبه شب در زمین شماره 2 ورزشگاه بن فیصل انجام خواهند داد.

* باشگاه استقلال نسبت به داوری علیرضا فغانی در بازی با سپاهان معترض است. این باشگاه ضمن انتخاب تصاویری از این بازی، قصد دارد اعتراض خود را به فدراسیون فوتبال اعلام کند. استقلالی ها معتقدند در این مسابقه یک پنالتی به نفع آنها گرفته نشده است. ضمن اینکه به باور آنها، در این بازی سوت هایی دیگری هم به اشتباه علیه استقلال زده شد.

* سایت الشرق عربستان نوشت: «کاروان 76 نفره تیم استقلال ایران، عصر روز دوشنبه به فرودگاه کینگ خالد ریاض می رسد تا پس از استقرار در هتل، آماده بازی مقابل الهلال در روز چهارشنبه شوند.»

به نوشته این سایت، بازی تیم های الهلال عربستان و استقلال ایران از روز سوم گروه چهارم لیگ قهرمانان آسیا ساعت 22:10 چهارشنبه در ورزشگاه فیصل بن فهد ریاض برگزار خواهد شد.

تیم استقلال چهارشنبه شب در ادامه رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به مصاف تیم الهلال عربستان می رود.

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
قلعه‌نویی: درود به شرف خلعتبری!/ فدای سازمان لیگ شدیم

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: کی‌روش هر کاری خواست کرد و فدراسیون هم حرف‌هایش را گوش کرد اما یک خواسته ما را قبول نکردند.

• Tweet

به گزارش خبرگزاری فارس، امیر قلعه نویی پس از شکست مقابل سپاهان در نیمه نهایی جام حذفی در نشست خبری اظهار داشت: اول تسلیت می‌گویم به خانواده مرحوم رجایی. مشخص بود تیمی که تحویل گرفتیم خسته بود. به سپاهان هم تبریک می‌گویم شروع خوبی داشتند اما برای تیمی که بازیکنانش برای تیم ملی بازی کردند بازی خسته کننده بود هرچه جلوتر می‌رفتیم. ما هم موقعیت گلزنی داشتیم اما حاتمی آن را خراب کرد. از مردم تشکر می‌کنم که از وقت زندگی خودشان زدند و به ورزشگاه آزادی آمدند و از مردم عذرخواهی می‌کنم. درود به شرافت خلعتبری. در آن زمان مصدوم بود اگر برای تیم ملی بازی می‌کرد نه کارایی برای تیم ملی داشت نه باشگاه اما بازیکن مصدوم استقلال در ترکیب می‌رود و بازیکن سپاهان به تهران می‌آید اگر ما این کار را می‌کردیم آنهایی که قلم‌شان برای چشم‌آبی‌هاست ما را می‌کوبیدند. ما این بازی را فدای سازمان لیگ شدیم. 4 بازیکنمان خسته آمدند و فقط ریکاوری کردند. اگر خلعتبری این کار را کرده از باشگاه پول گرفته است و درود به شرفش اما بازیکنان ما این کار را نکردند. توقع داشتیم خسرو حیدری استراحت کند. مقابل نفت 2 امتیاز سوزاندیم و به خسرو گفتیم به تیم ملی نرو اما رفت و بازی کرد و خسته برگشت. این بازی را به برنامه ریزی غلط باختیم.

وی در مورد اینکه بیک‌زاده و اکبرپور خوب بازی نمی‌کنند اما شما آنها را در ترکیب می گذارید، گفت: اشجاری را آوردیم او با موتور تصادف کرده و تا یک ماه نیست اما بیک‌زاده از نظر من بد بازی نکرد. ایراد سیاوش چیست؟ او می‌دود و توپ می‌گیرد. با بیرون آوردن بیک زاده اشتباه کردیم. کل بازی در اختیار ما بود زمانی که یازده نفره بودیم فشار آوردیم. با برنامه بازی کردیم از خسرو بیشتر توقع داریم اگر کار عاقلانه خلعتبری را خسرو حیدری می‌کرد به ما و تیم ملی کمک می‌کرد. برای پنالتی ها هم تمرین کرده بودیم و دیدید که چه اتفاقی افتاد.
وی در مورد اینکه تیم را برای قهرمانی در سه جام بسته‌اید اما استقلال اکنون شرایط بحرانی دارد و چرا بازیکنان دیگر استقلال حاضر به زدن پنالتی نشدند، گفت: تمرین پنالتی انجام دادیم اتفاقا جزو ۵ پنالتی‌زن اول، به جای امیرحسین گفتیم فرهاد مجیدی پنالتی بزند او گفت نمی‌زنم پنالتی ششم هم رحمتی زد که جزو پنالتی‌زن‌های خوب ماست و حمودی هم گفت پنالتی نمی‌زنم. برای ششم و هفتم هم برنامه داشتیم. خدا پدر فرهاد را بیامرزد که گفت پنالتی نمی‌زنم اما در مورد پنالتی‌ها خودتان می دانید ماجرا چیست.
سرمربی استقلال در مورد اینکه تعادل در دو جناح را ابتدای بازی داشتید اما بعد نداشتید گفت: هاشم بیک‌زاده بازیکن روحی و روانی است و یک توپ خراب می‌کند روحیه‌اش را از دست می‌دهد اما بازیکن دیگر وقتی یکی دو توپ خراب می‌کند بهتر بازی می‌کند به نظرم تعویض بیک‌زاده اشتباه بود.
قلعه‌نویی در مورد اینکه روز گذشته گفته بودید که وای به حال ما اگر بازی 120 دقیقه شود گفت: ما برنامه نداریم فردا ریکاوری پس فردا تمرین از هواپیمایی زاگرس تشکر می‌کنم اگر با برنامه هوایی باشگاه می‌رفتیم وامصیبتا بود. کی‌روش هر کار خواست انجام داد و فدراسیون هم پذیرفت. ما یک خواسته داشتیم نپذیرفتند. مربی ایرانی را له می‌کنند اما به مربی خارجی همه‌اش بله بله می‌گویند. به خاطر بازی با مالدیو لیگ را تعطیل می‌کنیم و برای بازی با کویت اینگونه به بازیکنان فشار می‌آوریم.
وی در مورد اینکه فتح‌الله‌زاده گفته استقلال مشکل مالی ندارد، گفت: همه در تلاش هستند که مشکلات مالی حل شود یک ریال شب عید بازیکنان نگرفتند و توقع داشتیم پاداش بگیریم و کادر فنی 20 درصد هم نگرفته است 6 نفر خوب پول گرفته اند اما بقیه نه. این شکست ربطی به مسایل مالی ندارد اما ما مشکلات مالی داریم که تاثیرات خودش را دارد. صد درصد باید آسیا و لیگ را جدی بگیریم. کرانچار هم گفت حیف شد باید این دو تیم در فینال بازی می‌کردند. تاج مقصر نیست او وارث ویرانی‌ای است که دیگران درست کرده‌اند اگر برنامه ریزی خوب بود کار به اینجا نمی‌کشید.
سرمربی استقلال در مورد اینکه اعتراض هواداران برای تعویض مجیدی بود یا نه، گفت: هوادار باید اجازه بدهد مربی کار خودش را انجام بدهد و هر دهه و نسلی بازیکن خودش را دوست دارد.
وی در مورد اخراج احساسی بازیکنان استقلال گفت: یکی از دلایل تعویض برهانی همین بود به من الهام شده بود آرش بماند اخراج می‌شود. به تیم داوری هم که قانون را پیاده کرد تبریک می‌گویم تمامی کارت‌ها و اخطارها درست بود آرش کار بچگانه کرد و توپ را با دست زد و اخطار گرفت. کارت اول حیدری هم درست بود اما اخطار دومش را نمی‌دانم شما از بالا بازی را دیدید می‌توانید بهتر تشخیص بدهید.
قلعه‌نویی در مورد اینکه برخی بازیکنان استقلال می‌گویند هر کس صدایش بلندتر بود پول می‌گیرد و در ترکیب است، گفت: چون دفاع سپاهان قوی بود بازیکنان سرعتی گذاشتیم اگر این مصاحبه‌ها را می دانستیم، شاید کاری می‌کردیم، سررشته داری(مدیر رسانه‌ای استقلال) به ما این حرف‌ها را نگفته بود. اینجوری نیست که هر کس صدایش بلندتر است پول بگیرد. فتح الله زاده پول بگیرد به همه بازیکنان می‌دهد.

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
استقلال - الهلال؛ آبی‌پوشان حکم صدرنشینی را از رئیس می‌گیرند؟

تیم فوتبال استقلال در سومین دیدارش در لیگ قهرمانان آسیا مهمان تیم الهلال عربستان است.

• Tweet

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال استقلال ایران روز چهارشنبه 14 فروردین در سومین دیدارش در لیگ قهرمانان آسیا مهمان تیم الهلال عربستان است. آبی‌پوشان ایرانی که صدرنشین گروه چهارم لیگ قهرمانان آسیا هستند برای تثبیت صدرنشینی خود باید در ریاض پیروز شوند. هرچند مساوی در خانه الهلال هم نتیجه مطلوبی برای استقلال محسوب می‌شود ولی در آنصورت اگر العین امارات بتواند مقابل الریان قطر پیروز شود با 6 امتیاز جای استقلال را در صدر می‌گیرد.
استقلال قبل از سفر به عربستان در دیدار ماراتن گونه و سنگین 120 دقیقه‌ای با سپاهان در جام حذفی در ضربات پنالتی بازی را واگذار کرد به همین دلیل بازیکنان این تیم از نظر بدنی و حتی روحی و روانی خسته راهی ریاض شدند. آن هم در شرایطی که فرهاد مجیدی کاپیتان اصلی خود را به دلیل مصدومیت همراه ندارند.
الهلال که با لقب رئیس (زعیم) در فوتبال آسیا شناخته می‌شود یکی از قدرتمندترین و باسابقه‌ترین تیم‌های فوتبال عربستان است و این تیم هم مثل استقلال ایران آبی‌پوش است.

الهلال در لیگ عربستان در رده دوم جدول قرار دارد و در 24 مسابقه 4 شکست و 6 مساوی دارد، بنابراین تیم شکست ناپذیری نیست و اگر آبی‌پوشان ایرانی با تمرکز کافی و هوشیاری لازم و البته دقت در زدن ضربات آخر در ریاض بازی کنند پیروزی مقابل الهلال غیر ممکن نیست.
امیر قلعه‌نویی و شاگردانش دوست ندارند که بعد از حذف از جام حذفی برای دومین مرتبه در سال 92 هواداران استقلال را از خود ناراضی کنند به همین دلیل با تمام توان در ریاض بازی خواهند کرد تا حکم صدرنشینی خود را در آسیا از رئیس (الهلال) بگیرند.
پیروزی در ریاض اعتماد به نفس لازم را به استقلال خواهد داد تا آبی‌پوشان در لیگ برتر ایران همچنان با قدرت در کورس قهرمانی به کارشان ادامه بدهند اما شکست در ریاض می‌تواند کار شاگردان قلعه‌نویی را در ادامه لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر ایران با مشکل مواجه کند. آبی‌پوشان دوست ندارند چنین اتفاقی در ابتدای سال 92 رخ بدهد.
به گزارش فارس، در گروه چهارم آسیا استقلال با 4 امتیاز صدرنشین است، الهلال عربستان و العین امارات با 3 امتیاز در رده‌های دوم و سوم قرار دارند و الریان قطر هم با یک امتیاز چهارمین تیم جدول است.

apadana13

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای لنگی بیچاره که حزبت باد است / فریاد بزن چاره ی تو فریاد است

با ارتش آبی نتوان کرد نزاع / من تاجی اَم و دلم به آبی شاد است

یک شیر برای تیممان سنگربان / در کار خودش سیدِ ما استاد است

مردان دفاع ، امیر و پژمان و حنیف / این سدِ بلند ، قوی تر از فولاد است

یک مرد که کابوسِ همه لنگیهاست / جباری ما که بمب استعداد است

آن توپ که آمد و به دروازه نشست / یک تیر زِ دستِ آرشِ صیاد است

این تیم سرافراز به ایمان و نکوست / این بیشه کنام خسرو و فرزاد است

اندیشه ی ما ستاره ی سومِ تاج / سردارِ تو , با جام ولایت شاد است.

سردار ، خبردار به نامِ ژنرال / تو برف و امیر ، حرارتِ مرداد است .

این را بکن آویزه ی گوشَت لنگی / سلطانِ تمامِ آسیا فرهاد است ♥

شعر از : Hamid Raeisi

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=1]قلعه‌نويي: جنگ اصلي در ميانه ميدان است[/h]
[h=2] سرمربي تيم فوتبال استقلال گفت:‌ شعار بازي جوانمردانه را رعايت نکرديد.[/h]

امير قلعه‌نويي در کنفرانس مطبوعاتي قبل از ديدار مقابل الهلال گفت: تا به اينجا که به عربستان آمديم 2 گله داريم اول اينکه 3 نفر در فرودگاه ما را اسير و خسته کردند و دوم اينکه از هتل تا به اينجا يک ساعت در راه بوديم. از رفتار الهلالي‌ها ناراحت هستم، الهلال باشگاه بزرگي است اما در عمل اين رفتار را از آنها نديديم.

به گزارش فارس، وي افزود: شعاري در فوتبال وجود دارد به نام بازي جوانمردانه ولي ما از ديروز تا الان اين موضوع را نديديم. ما ايراني‌ها در دنيا به مهمان‌نوازي شهرت داريم و از همه تيم‌ها بهترين مهمان‌نوازي را انجام داديم. همين الهلال وقتي به اصفهان آمد من مربي سپاهان بودم و از آنها بهترين مهمان‌نوازي را کرديم. حتي خود مسئولين اين تيم از ما تشکر کردند. اما امروز با ما اين رفتار انجام نشد.

قلعه‌نويي در مورد مسائل فني بازي گفت: اعتقاد دارم اين گروه مرگ است به اين خاطر که از چهار تيم حاضر 3 تيم آنها توانستند قهرمان آسيا شوند، بازي فردا فينال زودرس است، الهلال تيم بسيار خوب و قدرتمندي است. بازي‌هاي آنها را در ليگ و آسيا آناليز کرديم. شماره 24 اين تيم يکي از بهترين‌هاي آسيا است. جنگ اصلي در مسابقه فردا در ميانه زمين است. ياسر قحطاني بازيکن الهلال از بهترين هاي عربستان است که تجربه زيادي دارد. سال قبل او در العين بود که امسال به الهلال بازگشته است. اگر ارتباط ميانه زمين و جناح چپ را قطع کنيم مي‌توانيم به يکي از اهدافمان که گل نخوردن است، برسيم. الهلال نقاط ضعفي دارد که اجازه بدهيد در اين ارتباط فعلا صحبتي نکنم. اميدوارم فردا بازي انجام شود که تمام تماشاگران و بيننده‌ها لذت ببرند و در توقع آسيا باشد.

قلعه‌نويي در پاسخ به سوال خبرنگاري که از صحبت‌هاي قلعه‌نويي در مورد ميزباني ناراحت بود، تأکيد کرد: ديدم ايشان عصباني است و صدايش بلند شده، فکر کردم اتفاقي افتاده است. ايشان معلوم است خيلي طرفدار الهلال است. قبل از جواب بايد توضيحي بدهم، در بازي‌هاي بيرون از خانه دو هدف را بايد دنبال کرد اول اينکه گل نخوريم و دوم اينکه بايد از موقعيت‌ها استفاده کنيم، ايشان شايد خوب صحبت‌هاي من را متوجه نشدند اما اگر بخواهيد در رياض با الهلال بازي کنيد يکي از مهم‌ترين کارها اين است که اول گل نخوريد.

وي در مورد شکست تيمش در جام حذفي مقابل سپاهان افزود: آن بازي جزو تاريخ شد و جام حذفي برايمان تمام شده است، ما در ليگ برتر و آسيا اهدافمان را دنبال مي‌کنيم، ما به ليگ برتر و ليگ قهرمان آسيا فکر مي‌کنيم طبيعي است فشاري هم به بازيکنان آمده باشد اما در اين مدت ريکاوري کرديم و تلاشمان آماده کردن تيم بوده است. ديگر به ديدار حذفي مقابل سپاهان فکر نمي‌کنيم و در ادامه اهدافمان را دنبال مي‌کنيم.

قلعه‌نويي خاطرنشان کرد: بازي الهلال و الاتحاد را ديديم، بسيار درگيرانه بود به شکلي که پاي برخي از آنها از جمله بازيکن شماره 24 گرفت. اما الهلال مسابقه‌اش يک روز زودتر بود و زمان بيشتري تا اين مسابقه داشته است.

سرمربي استقلال در پاسخ به سؤالي در مورد برنامه ليگ برتر فوتبال ايران عنوان کرد: ما هم از اين برنامه‌ريزي گله داريم چون به نفع رقباي ما شد، واقعيت است و بايد با آن کنار بياييم و اين چند روز بيشتر به کار ريکاوري پرداختيم و نتوانستيم کارهاي تاکتيکي انجام دهيم. اين برنامه به ما لطمه زد و بيشتر به نفع رقبايمان در آسيا بود.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[h=1]نکونام: بازي سختي بيرون از خانه داريم[/h]
[h=2] هافبک تيم فوتبال استقلال گفت: الهلال تيم خوبي است و بازي سختي مقابل اين تيم بيرون از خانه داريم.[/h]

جواد نکونام در کنفرانس مطبوعاتي قبل از بازي مقابل الهلال عربستان گفت:‌ بازي سختي بيرون از خانه مقابل الهلال داريم.

به گزارش فارس، وي ادامه داد:‌ الهلال تيم خوبي است و ما با وجود فاصله کم بين بازي‌هايمان، نقاط ضعف و قوت حريف را شناسايي کرديم. اميدوارم بازي خوبي مقابل اين تيم داشته باشيم تا بتوانيم با پيروزي اين بازي را پشت سر بگذاريم.

نکونام افزود: طبيعي است مقداري خسته باشيم، بعد از بازي مقابل سپاهان تمرينات و ريکاوري خوبي انجام داديم و بازيکنان آماده هستند تا بتوانيم يک نتيجه خوب براي استقلال و فوتبال ايران بگيريم.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[h=1]فتح الله زاده:عمدي در کار عربها نبوده است[/h]
[h=2] مديرعامل باشگاه استقلال گفت:به دنبال بهانه نيستيم و تمام تلاشمان را براي کسب نتيجه مورد نظر در بازي با الهلال و شادي طرفداران مي کنيم.[/h]

علي فتح الله زاده در گفت و گو با اوج‌نيوز درباره معطلي چند ساعته آبي پوشان در فرودگاه رياض اظهار داشت:مسولان باشگاه الهلال در بدو ورود ما استقبال خوبي داشتند ولي پس از آن چند ساعت در فرودگاه مانديم تا مراحل اداري خروجمان انجام شود.اين مساله باعث خستگي کاروان استقلال شد.

وي درباره اينکه آيا به نظرش در اين اتفاق عمدي در کار بوده است يا نه عنوان کرد:من فکر نمي کنم عمدي بوده باشد.باشگاه الهلال هم تلاش کرد تا زودتر مشکلات حل شود و به رياض برويم.به هر حال پرواز ما چارتر بود و شرايط خاص خودش را داشت.هر چند اين اتفاق لطمه اش را به ما زد و نتوانستيم دوشنبه تمرين کنيم.در حاليکه طبق برنامه دوشنبه شب حتما بايد تمرين مي کرديم.

مديرعامل استقلال درباره خاطرات خود از رويارويي با الهلال در سالهاي گذشته گفت:از بازي با الهلال خاطرات خوبي دارم.فکر مي کنم در سال 77 بود که در حضور زنده ياد ناصر حجازي توانستيم 10 نفره اين تيم قدرتمند عربستاني را شکست بدهيم.آن بازي يکي از بهترين خاطرات من را رقم زد. و پس از آن هم در مجموع بازي هاي خوبي را مقابل الهلال انجام داديم.

وي ادامه داد:در حال حاضر هم بازيکنان از شرايط خوبي برخوردارند و همدل براي موفقيت در اين بازي تلاش مي کنند.البته شرايط سفر و همچنين بازي با سپاهان باعث خستگي آنها شده است اما به دنبال بهانه نيستيم و تمام تلاشمان را براي کسب نتيجه مورد نظر در بازي با الهلال و شادي طرفداران مي کنيم.

مديرعامل استقلال درباره اظهار نظر مديرعامل پرسپوليس مبني بر اينکه وي بهتر است در عربستان شيرجه نزند گفت:از دوست خوبم سردار رويانيان سپاسگزارم و به خاطر حسن نيتي که به من دارد و مي داند زمين هاي عربستان سفت هستند،شيرجه نمي زنم.

فتح الله زاده درباره اين مساله که رويانيان گفته قصد دارد در فصل آتي وي را به پرسپوليس ببرد افزود:سردار فکرش را هم نکند که مي تواند من را به پرسپوليس ببرد.من استقلالي هستم و هرگز رنگم را عوض نمي کنم.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
انشالله فردا آبروی ایران روحفظ میکنیم.

انشالله فردا آبروی ایران روحفظ میکنیم.

امشب دیدیم که سپاهان و تراکتور مقابل نمایندگان عربستانی بازی رو باختن. مخصوصا سپاهان که تو زمین خودش بازی رو با اون نتیجه باخت، امیدوارم فردا استقلال آبروداری بکنه.
انشالله فردا باغیرت بازی بکنن تا هم شاهد یه بازیه زیبا باشیم و هم انشالله نتیجه خوبی بگیریم.:gol: