آشنايي بيشتر روانشناسان عزيز (اسپمدونی)

daneh jou

عضو جدید
کاربر ممتاز
وانت پراید دارید بابا پولدار مایه دار
خیلی علاقه داری به وانت .... یه برنامه نشون میداد توی آمریکا ... فکر کنم فلوریدا ..... برای ماشینهای وانتشون اونقدر خرج میکردن که برای ماشینهای اسرت خرج نمیکردن .....نه کلا توی خانواده ما وانت نیست ... همون لامبورگینی هست که فقط من و خانوم معلم باهاش میریم....

sina ccna

اخراجی موقت
خیلی علاقه داری به وانت .... یه برنامه نشون میداد توی آمریکا ... فکر کنم فلوریدا ..... برای ماشینهای وانتشون اونقدر خرج میکردن که برای ماشینهای اسرت خرج نمیکردن .....نه کلا توی خانواده ما وانت نیست ... همون لامبورگینی هست که فقط من و خانوم معلم باهاش میریم....
ما را هم تو صندوقی باربندی کاپوتی جایی جا بدین دیگه

sina ccna

اخراجی موقت
شما نبودی کلاس اول تشکیل شد خبری از تابلو اعلاناتم نبود .... شما چشمت به تابلو باشه همینطور .... :smile:
به مدیر روابط عمومی و روابط عمومی اعتراض شدید دارم.
کی بود؟؟
اسمش چی بود؟
باید پاسخگو باشه
مدیر پاسخگو بیا پاسخ گو

daneh jou

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما را هم تو صندوقی باربندی کاپوتی جایی جا بدین دیگه
شما میتونید روی اسپرت صندوق عقب بشینید .... فقط مواظبباشین کنده نشه ... ور در ضمن ما سرعتمون زیاده باید خودتو نگهداری .... هیچ مسئولیتی از طرف راننده پذیرفته نیست ... :D

sina ccna

اخراجی موقت
شما میتونید روی اسپرت صندوق عقب بشینید .... فقط مواظبباشین کنده نشه ... ور در ضمن ما سرعتمون زیاده باید خودتو نگهداری .... هیچ مسئولیتی از طرف راننده پذیرفته نیست ... :D
مسئولیت از شاگرد پذیرفته هست
شما شاگرد راننده اید
مسئولیتش گردن شما:)

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام دوستای خوبم... :smile:
شرمنده که دیر به دیر میام.. سرم شلوغه.... زیاد نمی تونم باهاتون باشم.... از کم سعادتی ِ:redface::gol: