چرا پسرها از ازدواج فراری اند؟

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببین افا وحید دیدی همشون اینطوری نیستن دی

اقا وحید مورد مناسبتون پیدا شد دی

کا اینا همش شعاره!!!باور نکن!!!موقع ازدواجشون که رسید میگن چطور سرویس فلانی 0.000001 گرم از مال من سنگینتر بود!!!!

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:thumbsdown:همشون؟؟
توهم؟؟
رویا؟؟
طلا؟؟؟
چه حرفایی!! من شخصا از طلا بدم میاد یعنی بخاطر مامانم فقط استفاده می کنم اونم نه همیشه ... چند شب رو النگوهای طلام خوابیده بودم تا بلکم کج بشن وبگم درش میارم که بلاخره شد!! الان خودمم نمی دونم کجا قایمشون کردم.. گوشواره هام رو به اندازه انگشتای یه دستم هم گوشم نکردم. گردنبندمو هم نمیدونم کجا قایمش کردم... چن تا انگشتر دارم که خیلی وقته درشون آوردم و باید بگردم که پیداشون کنم!!
توهم لباس و طلا هم ندارم؛ توهم منقول و غیر منقول ندارم...
رویا هم نمی بینم
اگه رویایی داشته باشم مال روز عروسی یا اون بریز بپاش خرید و قهر و دعواش نیست. تازه رویای روبات مرد هم ندارم!!!

موقش برسه معلوم میشه!!!!

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میدونی اون فکرارو کی داشتم؟وقتی بچه بودم.الانم همچین بزرگ نیستم.اما فکرم فرق کرده.چرا میخواین یچیزو ب آدم تحمیل کنین؟

من میخوام تحمیل کنم!!!مگه من دیکتاتور معروف دریا دار ژنرال علاءدین هستم!!!؟؟؟

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
کا اینا همش شعاره!!!باور نکن!!!موقع ازدواجشون که رسید میگن چطور سرویس فلانی 0.000001 گرم از مال من سنگینتر بود!!!!

اممم اممم اصلا این طوری نیس! از بازار طلافروشا حالم به هم می خوره. یه بار دوستم(دخمله) منو برده بود بازار طلا نزدیک بود بچسبه به ویترین!!
البته می دونین چطور می شه ببرمش یه جا یه چیز خیلی گرون وردارم دهنش بچسبه به کف .... بعدش بگم این بهم میاد... بعدش که می خواد منصرفم کنه بگم آقا اینو کادو کنین.... بعد کارتمو دربیارم و حساب کنم. البته تو رویای شماها نه من!!!

mohadeseh.anzali

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
معلومه دل پری دارین.شایدم حق با شما باشه.اما یه زمانی یچیزی بود بنام عشق.ک هیچ چی نمیتونست جاشو پرکنه.شایدم اینا افسانه باشه.منو نامزدم میخوایم افسانه رو به واقعیت تبدیل کنیم.ازش انتظار ندارم سرویس طلا لباس عروس و........آن چنانی بخره.خودشم میدونه.مهم چیزای دیگس.همین که دارمش واسم صدتا دنیا ارزش داره هرروزم خداروشکر میکنم.

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اممم اممم اصلا این طوری نیس! از بازار طلافروشا حالم به هم می خوره. یه بار دوستم منو برده بود بازار طلا نزدیک بود بچسبه به ویترین!!
البته می دونین چطور می شه ببرمش یه جا یه چیز خیلی گرون وردارم دهنش بچسبه به کف .... بعدش بگم این بهم میاد... بعدش که می خواد منصرفم کنه بگم آقا اینو کادو کنین.... بعد کارتمو دربیارم و حساب کنم. البته تو رویای شماها نه من!!!

هه هه هه هه هه هه هه هه اصن حال میکنم باهات میدونی چرا؟؟؟
چون میگی توی رویا نیستی!!!
ببین مهندس شمن حرف بی مورد نمیزنم!!!
اصن شما که محل سکونتت مشخصه کجا هستین!!!دیگه بحثی نیست!!

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اممم اممم اصلا این طوری نیس! از بازار طلافروشا حالم به هم می خوره. یه بار دوستم(دخمله) منو برده بود بازار طلا نزدیک بود بچسبه به ویترین!!
دیدن بچه پولدارههههههههه

از اولش هم معلوم بودددددد دی

بابا وحید کارت درسته خوب دخترا رو می شناسی یه کلاس واسه ما هم بذاررررر

"ALPHA"

کاربر ممتاز
هه هه هه هه هه هه هه هه اصن حال میکنم باهات میدونی چرا؟؟؟
چون میگی توی رویا نیستی!!!
ببین مهندس شمن حرف بی مورد نمیزنم!!!
اصن شما که محل سکونتت مشخصه کجا هستین!!!دیگه بحثی نیست!!

اون مال 2011 ایناس ویرایشش نکردم از طرفی اون رویا واقعیت شده!! ولی رویایی که عملی باشه هیچ اشکالی نداره

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
معلومه دل پری دارین.شایدم حق با شما باشه.اما یه زمانی یچیزی بود بنام عشق.ک هیچ چی نمیتونست جاشو پرکنه.شایدم اینا افسانه باشه.منو نامزدم میخوایم افسانه رو به واقعیت تبدیل کنیم.ازش انتظار ندارم سرویس طلا لباس عروس و........آن چنانی بخره.خودشم میدونه.مهم چیزای دیگس.همین که دارمش واسم صدتا دنیا ارزش داره هرروزم خداروشکر میکنم.

عشق و عاشقی کیلوی چنده!!!؟؟؟مگه دخترا عشق و عاشقی و این چیزا هم حالیشونه!!!دخترا فقط پولو میشناسن!!!
برو خدارو شکر کن یکی عاشقت شد!!خیلی شهامت میخواد عاشق دخترای امروزی شد!!!آدم با شهامتیه تحسینش میکنم!

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دیدن بچه پولدارههههههههه

از اولش هم معلوم بودددددد دی

بابا وحید کارت درسته خوب دخترا رو می شناسی یه کلاس واسه ما هم بذاررررر

قربونت داداش...
کلاسا برای شما مجانیه...
جدا از شوخی اگه میخوای درس بخونی و ادامه تحصیل بدی...سعی کن واقعا درس بخون!!!طوری که نامبر وان باشی!!!طوری که ببرنت خارج...رشته ی شمارو نمیدونم ولی توی مهندسی شیمی اگه یکم نخبه باشی آمریکا میقاپت چون رشته ی ساخت خود آمریکاست...دختر و مختر و این بچه بازی رو بزار کنار مثه مرد درس بخون و از ایران برو...
منم قصدم همینه!!!اما مجبور شدم ادامه تحصیل ندم!!!باید یکم سابقه کار جوور کنم و برم!!!چون ایران جای موندن نیست دیگه!!!ایران بمونه و دختراش و شرتیط سختش!!!همش واسه دخترا!!!ما پسرا باید فرااااااار کنیم

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اون مال 2011 ایناس ویرایشش نکردم از طرفی اون رویا واقعیت شده!! ولی رویایی که عملی باشه هیچ اشکالی نداره

نمیدونم!!!کلا ما پسرا عادت نداریم توی رویا باشیم!!!همیشه دوس داریم با واقعیت زندگی کنیم!!!و به اندازه ی تواناییمون بخوایم و تلاش کنیم!

mohadeseh.anzali

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عشق و عاشقی کیلوی چنده!!!؟؟؟مگه دخترا عشق و عاشقی و این چیزا هم حالیشونه!!!دخترا فقط پولو میشناسن!!!
برو خدارو شکر کن یکی عاشقت شد!!خیلی شهامت میخواد عاشق دخترای امروزی شد!!!آدم با شهامتیه تحسینش میکنم!

من همیشه خدارو شکرمیکنم.شما ک محمدونمیشناسی بدونی چقد آدم خوبیه.بعدشم یجوری میگی عاشق دختر امروزی شده انگار ک خودش پسر دیروزه یا مثلن انگار من عاشقش نیستم.وای اعصابم داره خورد میشه .ترکیدم انقد خواستم قانعتون کنم اما فقط حرف خودتونو میزنین.من برموشب همه خوش.اینم بدونین همه ی آدما مث همدیگه نیستن

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعأ هم شهامت میخواد وقتی بیکار باشی و بی پول نباید سراغ از دختر و ازدواج بگیری!!!11

"ALPHA"

کاربر ممتاز
قربونت داداش...
کلاسا برای شما مجانیه...
جدا از شوخی اگه میخوای درس بخونی و ادامه تحصیل بدی...سعی کن واقعا درس بخون!!!طوری که نامبر وان باشی!!!طوری که ببرنت خارج...رشته ی شمارو نمیدونم ولی توی مهندسی شیمی اگه یکم نخبه باشی آمریکا میقاپت چون رشته ی ساخت خود آمریکاست...دختر و مختر و این بچه بازی رو بزار کنار مثه مرد درس بخون و از ایران برو...
منم قصدم همینه!!!اما مجبور شدم ادامه تحصیل ندم!!!باید یکم سابقه کار جوور کنم و برم!!!چون ایران جای موندن نیست دیگه!!!ایران بمونه و دختراش و شرتیط سختش!!!همش واسه دخترا!!!ما پسرا باید فرااااااار کنیم

خوو منم می خوام برم... شاید قانونی و شیک رفتم هنوز نمی دونم. بذار ببینم اینم بنویسم تو لیست:.:w10:... به نظرت سوئد چطوره؟

mohadeseh.anzali

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعأ هم شهامت میخواد وقتی بیکار باشی و بی چول نباید سراغ از دختر و ازدواج بگیری!!!11

همیشه ک در رو یه پاشنه نمیمونه.امید ما خداست به این ایمان دارم ک هیچوقت تنهامون نمیذارهوتا الانم نذاشته.تو بدترین شرایط طوری نجاتمون داده ک هیچکس و هیچ چیز نمیتونستن واسم کاری کنن.

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوو منم می خوام برم... شاید قانونی و شیک رفتم هنوز نمی دونم. بذار ببینم اینم بنویسم تو لیست:.:w10:... به نظرت سوئد چطوره؟

بابا مایه دارررررررر!!!!مرفه ترین کشور دنیا رو اسم میبری!!!
نمیدونین چقد دختر بودن توی ایران لذت بخشه!!!!
کاش من دختر بودم!!!!
چقدر حال میده آدم همه ی عمرشو با آرزوهاش و شیک زندگی کنه!!!کاش یه ذره از فشاری که سر یه پسر بیکار توی خونه ی پدرش هست رو میتونستین درک کنین!!!!

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همیشه ک در رو یه پاشنه نمیمونه.امید ما خداست به این ایمان دارم ک هیچوقت تنهامون نمیذارهوتا الانم نذاشته.تو بدترین شرایط طوری نجاتمون داده ک هیچکس و هیچ چیز نمیتونستن واسم کاری کنن.

ماهم امیدمون بخداست فقط چون هیییییییچ حامی نداریم!!!
پدر و مادرمون که نمیتونن حامیمون باشن!!!چون خودشون بچه دارن باید به اونا برسن و تا همینجاشم زحمتشون دادیم!!!
حامی دیگه ای هم نداریم!!!دخترای مملکتمونم که بهشون میگیم درسته الان دستمون خالیه ولی پسرای خوبی هستیم با عرضه هستیم تلاش میکنیم میریم سر کار میگن:اصن شما بگو پسر پیامبر جوابتون نه هست!!!چون پوووووووووووول ندارین!!!
خب دیگه راهی جز فرااااااااااااار نیست!
خوووو لامصب کار هم نیست!!!

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

به امید خدا ببینیم کی وقتش بشه مام ازدواج کنیم دیگه این همه بهمون گیر ندن!!!

"ALPHA"

کاربر ممتاز
بابا مایه دارررررررر!!!!مرفه ترین کشور دنیا رو اسم میبری!!!
نمیدونین چقد دختر بودن توی ایران لذت بخشه!!!!
کاش من دختر بودم!!!!
چقدر حال میده آدم همه ی عمرشو با آرزوهاش و شیک زندگی کنه!!!کاش یه ذره از فشاری که سر یه پسر بیکار توی خونه ی پدرش هست رو میتونستین درک کنین!!!!

کی از پول حرفی زد/؟؟ خوب خیلیا رو می شناسم که از اون فشارا داشتن، اما تونستن از کاه ، کوه نسازن. دخترا هم از اون فشارها دارن از یه ذره بیشتره ناراحت نباش!

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من همیشه خدارو شکرمیکنم.شما ک محمدونمیشناسی بدونی چقد آدم خوبیه.بعدشم یجوری میگی عاشق دختر امروزی شده انگار ک خودش پسر دیروزه یا مثلن انگار من عاشقش نیستم.وای اعصابم داره خورد میشه .ترکیدم انقد خواستم قانعتون کنم اما فقط حرف خودتونو میزنین.من برموشب همه خوش.اینم بدونین همه ی آدما مث همدیگه نیستن

شما منو نمیشناسین و باید بدونین من افکارم راجب به دخترا یکم سنتیه و دوس دارم سنتی زندگی کنم!!!!

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کی از پول حرفی زد/؟؟ خوب خیلیا رو می شناسم که از اون فشارا داشتن، اما تونستن از کاه ، کوه نسازن. دخترا هم از اون فشارها دارن از یه ذره بیشتره ناراحت نباش!

میدونین مشکل جوونای ما اینه که دنیای فانتزی دخترا از دنیای ما پسرا خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی دووووووووووووره!!!!!

"ALPHA"

کاربر ممتاز
میدونین مشکل جوونای ما اینه که دنیای فانتزی دخترا از دنیای ما پسرا خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی دووووووووووووره!!!!!
فانتزی؟!؟ سنتی؟!؟ خوب آره خییییییییییییییییییییلییییییییییییییییییی دوره!

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فانتزی؟!؟ سنتی؟!؟ خوب آره خییییییییییییییییییییلییییییییییییییییییی دوره!

نمیدونم ما پسر عقب موندیم و سرعتمون کم بود!!!یا شما دخترا خیلی سرعتتون بالا بود!!!که اینهمه مدرن شدید!!

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ما که از اولش بدبخت بودیم
اینم روش
تا آخر عمر که نمیشه تنها موند!!!!!!!!!

بخدا گاهی شده از تنهایی با خودم حرف زدم!!!ولی هیچوقت با هیچ دختری نبودم!!!چون دنیای دخترا از دنیای ما دوره!!!
برادرم توی شرکت حفاریه!!!کارش اینجوره که 14 سر کاره و 14 روز خونه!اون 14 روزی که سر کاره معمولا اطراف اهوازه و دما حدودا 60 درجه شایدم بیشتره!!!یعنی وقتی میاد خونه یه پوست میندازه!!!
سر کار بود دورانی که میخواست عروسی کنه!!!بعد زنش میرفت طلافروشی و ازین چیزا!!!بعد من پیش خودم میگفتم خدایا چرا دخترا هییییییچ رحم در بساطشون نیست!!!!مگه نمیدونه داداش من پول خونشو داره میگیره چرا پولاشو اینجور آتیش میزنن!!!

"ALPHA"

کاربر ممتاز
نمیدونم ما پسرا عقب موندیم و سرعتمون کم بود!!!یا شما دخترا خیلی سرعتتون بالا بود!!!که اینهمه مدرن شدید!!

منم نمی دونم؟!؟ مدرن مدرن که نه! مدرنیزه شدن بعضی وقتها اخلاق و اتیسم رو زیر سوال می بره. شما چرا همیشه جمع می بندی؟ همه دخترا مدرن نیستن همه پسرا هم سنتی (به قول شما ونه من عقب مونده) نیستن!!

nish nish

کاربر فعال
بخدا گاهی شده از تنهایی با خودم حرف زدم!!!ولی هیچوقت با هیچ دختری نبودم!!!چون دنیای دخترا از دنیای ما دوره!!!
برادرم توی شرکت حفاریه!!!کارش اینجوره که 14 سر کاره و 14 روز خونه!اون 14 روزی که سر کاره معمولا اطراف اهوازه و دما حدودا 60 درجه شایدم بیشتره!!!یعنی وقتی میاد خونه یه پوست میندازه!!!
سر کار بود دورانی که میخواست عروسی کنه!!!بعد زنش میرفت طلافروشی و ازین چیزا!!!بعد من پیش خودم میگفتم خدایا چرا دخترا هییییییچ رحم در بساطشون نیست!!!!مگه نمیدونه داداش من پول خونشو داره میگیره چرا پولاشو اینجور آتیش میزنن!!!

قبول دارم ادما عجیب شدن به خدا منم بدم مباد وقتی میبینم بعضی دخترا فقط درحال چشم وهم چشمی رحمی به کسی نمیکنن
ولی وقتی میبینم جایی که زناهم کوتاه میان مردا سواری میگیرن
کلا ادمای این دوره زمونه قاط دارن یکی خوب بشه یکی دیگه بد میشه:cool:

heroo

عضو جدید
قبول دارم ادما عجیب شدن به خدا منم بدم مباد وقتی میبینم بعضی دخترا فقط درحال چشم وهم چشمی رحمی به کسی نمیکنن
ولی وقتی میبینم جایی که زناهم کوتاه میان مردا سواری میگیرن
کلا ادمای این دوره زمونه قاط دارن یکی خوب بشه یکی دیگه بد میشه:cool:

;):cool:

start_up

عضو جدید
بخدا گاهی شده از تنهایی با خودم حرف زدم!!!ولی هیچوقت با هیچ دختری نبودم!!!چون دنیای دخترا از دنیای ما دوره!!!برادرم توی شرکت حفاریه!!!کارش اینجوره که 14 سر کاره و 14 روز خونه!اون 14 روزی که سر کاره معمولا اطراف اهوازه و دما حدودا 60 درجه شایدم بیشتره!!!یعنی وقتی میاد خونه یه پوست میندازه!!!سر کار بود دورانی که میخواست عروسی کنه!!!بعد زنش میرفت طلافروشی و ازین چیزا!!!بعد من پیش خودم میگفتم خدایا چرا دخترا هییییییچ رحم در بساطشون نیست!!!!مگه نمیدونه داداش من پول خونشو داره میگیره چرا پولاشو اینجور آتیش میزنن!!!
سلام داداش یعنی شما به خاطر طلا زن نمیگیری