اعتراض به آزمون طراحي آذر91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

pishy

عضو جدید
بچه ها اين تاپيك را براي اعتراض به آزمون طراحي ايجاد كردم...دوستان يكي از بچه ها كه نامه نگاريش خوبه لطف كنه يه نامه تنظيم كنه...

pishy

عضو جدید
بچه ها من به شخصه نامه نگاريم خوب نيست...كسي از بچه ها تهران هست؟؟؟كه مستقيما وقتي نامه مان آماده شد بره مقررات ملي تحويل بده ؟؟؟يا چند نفري برين كه بفهمن تعداد زياده و ما همه اعتراض داريم؟؟؟؟

artarr

عضو جدید
توی نامه باید عنوان بشه بدلیل اعلام نشدن تعداد پارکینگ که در همه ازمون ها اعلام میشد وبخش مهمی از نمره به ان تعلق میگرفت باعث از بین رفتن تمرکز و اتلاف وقت شرکت کنندگان شد. همین طور اندازه گذاری غلط باعث شد زمان زیادی از ما تلف بشه و 1 ساعت زمان اضافی هیچ کمکی به ما نکرد.

pishy

عضو جدید
خب اينايي كه ميگين خيلي خوبه چون ما ساعت ١٢ تازه تونستيم شروع كنيم و ٦ هم برگه رو از زير دستم كشيىدن حتي نمي ذاشتن اسمم رو بنويسم و برگه ام رو منگنه نكرد گفت بعد منگنه ميكنم ...بچه ها من از اين مي ترسم كه برگه ام رو گم كرده باشن چون ١٠٠ درصد اطمينان داشتم كه قبول مي شم...

pishy

عضو جدید
توی نامه باید عنوان بشه بدلیل اعلام نشدن تعداد پارکینگ که در همه ازمون ها اعلام میشد وبخش مهمی از نمره به ان تعلق میگرفت باعث از بین رفتن تمرکز و اتلاف وقت شرکت کنندگان شد. همین طور اندازه گذاری غلط باعث شد زمان زیادی از ما تلف بشه و 1 ساعت زمان اضافی هیچ کمکی به ما نکرد.
شما زحمت نامه رو مي كشين ؟؟؟

artarr

عضو جدید
من تا حالا از این نامه ها ننوشتم . بهتره یک باتجربه بنویسه .
مهم تر از متن نامه تعداد معترضینه اگر کم باشه قطعا مشکلی حل نمی شه .امیدوارم بچه ها زودتر بیان اعلام امادگی کنن.

khatoon 1

عضو جدید
به نظرم فكر خوبيه....اگه كسي لطف كنه.......
البته ي تايپيك ديگه ديدم يكي از دوستان گفته بود ده درصد ارفاق كنن.من خودم با ده درصد ارفاق قبول نميشم.خيلي هم خوشبين نيستم كه اعتراض مفيد واقع بشه.ولي حداقل برا آزمون بعدي اين بي برنامگي هاي حالا اتفاق نيفته

artarr

عضو جدید
تو هیچ کدوم از ازمون ها سابقه نداشت تعداد پارکینگو مشخص نکنن. تست هوش که نبود آزمون طراحی بود یعنی چی هر چند تا میتونین بکشین . در ضمن چتد تا از بچه ها تو حوزه ما میز نور داشتن که تقریبا تا اواخر امتجان ازش استفاده می کردن و هیچ کدوم از مراقبا بهشون هیچی نگفتن .

pishy

عضو جدید
من تا حالا از این نامه ها ننوشتم . بهتره یک باتجربه بنویسه .
مهم تر از متن نامه تعداد معترضینه اگر کم باشه قطعا مشکلی حل نمی شه .امیدوارم بچه ها زودتر بیان اعلام امادگی کنن.
بچه ها لطفا كسايي كه معترضن زودتر بياين تا سريعتر بتونيم اين نامه رو بنويسيم طبق گفتن دوستمون هر چي تعداد بيشتر باشه تاثيرش هم بيشتره....بجنبين...

khatoon 1

عضو جدید
دوستان به نظرمن همه به صورت شخصي طبق چيزايي كه در سايت هست اعتراض بدين و ي نامه هم براي اعتراض به روند امتحان

artarr

عضو جدید
دوستان به نظرمن همه به صورت شخصي طبق چيزايي كه در سايت هست اعتراض بدين و ي نامه هم براي اعتراض به روند امتحان

بچه هایی که به نظارت اعتراض کردن با یک متن و پیگیری به نتیجه رسیدن . سالهاست که بچه هابه صورت شخصی اعتراض می کنن ولی نتیجه ای نمیگیرن .ما طبق سایت اعتراض میکنیم ولی مهم تر از اعتراض شخصی اعتراض گروهیه .

pishy

عضو جدید
آره واسه نظارت ما نامه فكس كرديم و سوالاي مشكل دار را نوشتيم...يكي از بچه هاي اينجا زحمتش روكشيد و تاثير داشت اگه اين نامه نامه نبود من به شخصه نظارت قبول نمي شدم...

artarr

عضو جدید
آره واسه نظارت ما نامه فكس كرديم و سوالاي مشكل دار را نوشتيم...يكي از بچه هاي اينجا زحمتش روكشيد و تاثير داشت اگه اين نامه نامه نبود من به شخصه نظارت قبول نمي شدم...

اگه یکی از بچه هایی که پیگیر اعتراض نظارت بوده راهنماییمون کنه خیلی خوبه.

Asemouni

عضو جدید
منم می خوام اعتراض کنم... چند تا از دوستام هم هستن که اعتراض دارن... من واقعا دلم نمی خواد بازم این امتحان رو تجربه کنم...

Asemouni

عضو جدید
منم با اعتراض به صورت هم انفرادی و هم جمعی موافقم. اما در مورد نگارش نامه انفرادی مشکل دارم... از دوستان کسی می تونه در مورد متنش بهم کمک کنه؟؟؟

pishy

عضو جدید
منم می خوام اعتراض کنم... چند تا از دوستام هم هستن که اعتراض دارن... من واقعا دلم نمی خواد بازم این امتحان رو تجربه کنم...
منم مثل شما...اصلا نمي تونم دوباره بشينم سر اون امتحان لعنتي...

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
بچه ها باید اعتراض گروهی بکنیم حتی از بچه های شهر های دیگه هم پشتیبانی بکنن.

فعلا ما موش آزمایشی شدیم واسشون.اما دلیل نمیشه که زیر بار همه چیز بریم.

حتی توی آزمون، بارم سوالات مشخص نبود.در حالیکه هر سال بارم بندی شده بود.
امتحان نظارت هم همچین درست حسابی اعتراضش کاری نبود.اگر 6-7 سوال حذف شده پس چرا جزء سوالات حساب شده؟ دقت کردین وقتی سوالات درست و غلط و جواب داده نشده رو جمع کنیم(توی کارنامه مون) میشه 100 تا! ؟؟در حالیکه باید سوالات حذف شده تکلیفش مشخص بشه یا بارمش تقسیم بشه بین بقیه سوالات یا....!
یه فکر درست حسابی باید کرد

khatoon 1

عضو جدید
من در تايپيك نظارت هم بودم و با بچه ها موارد اعتراض را مشخص كرديم و بعد هر كس بر اساس اون اعتراض فرستاد و نه لزوما عين متن را
مسلما نميشه امضا از ساير شهر ها جمع كرد ....پس در نهايت بستگي داره به همت بچه ها كه ايميل يا فكس كنن
گذشته از اين امسال آزمونشون از بيخ و بن اشكال داشت چون چند روز بعذد آزمون اطلاعيه دادن موارد اعتراض را اعلام كنين.......
ومن گفتم فردي هم مهمه.چون هم تعداد زياد باشه خودش ي جور نارضايتي هست و از طرفي اگه احيانا بخوان ي تجديد نظري بكنن شايد بهتر باشه

khatoon 1

عضو جدید
سلام

امتحان نظارت هم همچین درست حسابی اعتراضش کاری نبود.اگر 6-7 سوال حذف شده پس چرا جزء سوالات حساب شده؟ دقت کردین وقتی سوالات درست و غلط و جواب داده نشده رو جمع کنیم(توی کارنامه مون) میشه 100 تا! ؟؟در حالیکه باید سوالات حذف شده تکلیفش مشخص بشه یا بارمش تقسیم بشه بین بقیه سوالات یا....!
دوست عزيز شما عصباني هستي يا واقعا شده 100 تا؟؟!
من تعداد سوالات 60 تا شده.سوالات حذفي را جز سوالات درست
حساب كردن و كمك كردن به همه ......خدا خيرشون بده

الكيان

عضو جدید
بچه ها تورو خدا اعتراض بدین. من واقعا فکر میکردم این دفعه 100 درصد قبولم. من دفعه سوم بودکه این امتحان لعنتی رو می دادم . دیگه نمیتونم دوباره امتحان بدم.واقعا اینا روچه حسابی نمره میدن؟
همه با هم اعتراض کنیم شاید مثل آزمون نظارت اثر کنه.

yasi84

عضو جدید
سلام

يعني به نظر شما اون سوالا نمرش تقسيم نشده بين باقيه؟؟!!!اگه اينطوره حتما بايد اعتراض كنيم...

mehras khanum

عضو جدید
من هم 44 شدم طراحیو.توروخداهماهنگ باهم اعتراض کنیم بلکه نتیجه بده.کی بایددوباره این امتحان طولانی روبده

pishy

عضو جدید
بچه ها تورو خدا اعتراض بدین. من واقعا فکر میکردم این دفعه 100 درصد قبولم. من دفعه سوم بودکه این امتحان لعنتی رو می دادم . دیگه نمیتونم دوباره امتحان بدم.واقعا اینا روچه حسابی نمره میدن؟
همه با هم اعتراض کنیم شاید مثل آزمون نظارت اثر کنه.
دوست عزیز نمره شما چند شده و آیا در امتحان طراحی قبلی اعتراض تاثیر داشته و نمره کسی عوض شده؟؟؟

mehras khanum

عضو جدید
مدیر کل دفتر امور مقررات ملی ساختمان:
باسلام.احتراما به استحضارمی رسانیم که در آزمون طراحی معماری شهریور91، اشتباهاتی وجود داشت که ضمن عذرخواهی ازتصدیع اوقات گرانبهای جنابعالی، مواردآن رابه اطلاع می رسانیم :
1-اندازه گذاری ها اشتباه نوشته شده بود .
2- اندازه صفحات داده شده برای ترسیم بسیار کوچک بود و با مقیاس همخوانی نداشت .
3- تعداد پارکینگ های درخواستی اعلام نشده بود، درحالی که در آزمون های قبلی اعلام می شد وبخش مهمی ازنمره به حل مساله پارکینگ تعلق می گرفت .
4- درصورت سوال فقط طبقه سوم را دو واحدی نوشته بودند اما طبقه اول ودوم مشخص نبود باید چند واحدی باشد؟!!!
کلیه این موارد باعث سردرگمی داوطلبان درجلسه آزمون وازبین رفتن تمرکزوهمچنین اتلاف وقت شرکت کنندگان در جلسه شده ویک ساعت زمان اضافه به هیچ وجه این اشتباهات راجبران نکرد.لذاازشما مدیر محترم خواهشمندیم به اعتراض ما رسیدگی نموده وبه همه داوطلبان آزمون طراحی حداقل ده درصد نمره ارفاق کنید تا این اشتباهات را پوشش دهد.
باسپاس فراوان

آخرین ویرایش:

mehras khanum

عضو جدید
بچه ها من نامه بالا رونوشتم. :redface: اگه اشکالی داره زحمت بکشین ویرایشش کنید.مخصوصا بند آخرومن هرچقد فکر!! کردم نتونستم بهترازاین بنویسم.بچه ها فقط زودترتادیرنشده این نامه رواکی کنیم که میل کنیم به دکترهوایی.درضمن به نظر من اگه همه کسایی که معترضن این نامه مشترک رو بفرستن ،وقتی ببینن یه عده زیادی به یه موضوع واحد اعتراض دارن وباهم هماهنگن بهتررسیدگی می کنن.من استارت کارو زدم.اگه ایرادداره ادیت کنین.اگه نه که میل کنیم.مرسی دوستان;)

artarr

عضو جدید
بچه ها من نامه بالا رونوشتم. :redface: اگه اشکالی داره زحمت بکشین ویرایشش کنید.مخصوصا بند آخرومن هرچقد فکر!! کردم نتونستم بهترازاین بنویسم.بچه ها فقط زودترتادیرنشده این نامه رواکی کنیم که میل کنیم به دکترهوایی.درضمن به نظر من اگه همه کسایی که معترضن این نامه مشترک رو بفرستن ،وقتی ببینن یه عده زیادی به یه موضوع واحد اعتراض دارن وباهم هماهنگن بهتررسیدگی می کنن.من استارت کارو زدم.اگه ایرادداره ادیت کنین.اگه نه که میل کنیم.مرسی دوستان;)
مرسی .واقعا لطف کردی .اگه ببینن متحدیم حتما یه کاری میکنن .
بچه هایی که تهرانن لطفا اعلام آمادگی کنن حضوری بریم پیش دکتر هوایی .

Q.F

عضو جدید
دست تون درد نکنه. این نامه رو هم به صورت تکی بفرستیم هم به صورت گروهی.
فقط مه هایی که تو شهرستانیم برای نامه گروهی باید چکار کنیم؟
مدیر کل دفتر امور مقررات ملی ساختمان:
باسلام.احتراما به استحضارمی رسانیم که در آزمون طراحی معماری شهریور91، اشتباهاتی وجود داشت که ضمن عذرخواهی ازتصدیع اوقات گرانبهای جنابعالی، مواردآن رابه اطلاع می رسانیم :
1-اندازه گذاری ها اشتباه نوشته شده بود .
2- اندازه صفحات داده شده برای ترسیم بسیار کوچک بود و با مقیاس همخوانی نداشت .
3- تعداد پارکینگ های درخواستی اعلام نشده بود، درحالی که در آزمون های قبلی اعلام می شد وبخش مهمی ازنمره به حل مساله پارکینگ تعلق می گرفت .
4- درصورت سوال فقط طبقه سوم را دو واحدی نوشته بودند اما طبقه اول ودوم مشخص نبود باید چند واحدی باشد؟!!!
کلیه این موارد باعث سردرگمی داوطلبان درجلسه آزمون وازبین رفتن تمرکزوهمچنین اتلاف وقت شرکت کنندگان در جلسه شده ویک ساعت زمان اضافه به هیچ وجه این اشتباهات راجبران نکرد.لذاازشما مدیر محترم خواهشمندیم به اعتراض ما رسیدگی نموده وبه همه داوطلبان آزمون طراحی حداقل ده درصد نمره ارفاق کنید تا این اشتباهات را پوشش دهد.
باسپاس فراوان

pishy

عضو جدید
مرسی .واقعا لطف کردی .اگه ببینن متحدیم حتما یه کاری میکنن .
بچه هایی که تهرانن لطفا اعلام آمادگی کنن حضوری بریم پیش دکتر هوایی .
منم موافقم با گفته شما...همين حرف ها رو حضوري هم بزنيم بهتر جواب مي ده...

Asemouni

عضو جدید
من با خیلی از دوستام صحبت کردم و فقط یک نفر قبول شده بود که خودش هم باورش نمی شد قبول شده باشه!!! گفته بود بچه های دور و برش کارهاشون بهتر بوده اما قبول نشدن!!!

artarr

عضو جدید
بچه های عمران ومعماری که به نظارت اعتراض دارن روز دوشنبه می خوان برن وزارت مسکن .بچه های طراحی بالای 40 بی تفاوت نباشین اگه ما هم حضوری بریم خیلی خوبه .لطفا به دوستاتون هم اطلاع بدین.

وضعیت
موضوع بسته شده است.