سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

SuPpOrTeR

عضو جدید
سلام
وقتی میام توی سایت کلیه مطالب برام توی مرورگر نشون داده نمیشه!!!
لطفآ بگویید باید چکار کنم؟مرسی
سلام
همین سایت منظورتون هست ؟
اگه یه عکسی میذاشتید بهتر میشد راهنمایی کرد
Ctrl+F5 فراموش نشه...

solo4

عضو جدید
سلام دوستان چطوری فایلی رو با پسوند z01. رو باز کنم

ممنون میشم کمک کنید

موفق باشید

SuPpOrTeR

عضو جدید
سلام دوستان چطوری فایلی رو با پسوند z01. رو باز کنم

ممنون میشم کمک کنید

موفق باشید
دوست عزیز
این پسوند احتمالا برای نرم افزارهای تقسیم کننده مثل hjsplit هست
یک فایل تنها هم نیست و چند تا هست درسته ؟

shimamadani

عضو جدید
سلام. من خیلی با این سایت آشنا نیستم. خواستم بگم چند روزی هست که ایمیل اصلی من مسدود شده و ارور می ده که محل تولد مادر؟ من زمان ساخت ایمیل همچین سوالی را جواب نداده بودم. به نظر شما راهی است که این ایمیل رو بشه بازش کرد؟ ممنون

Arman 512™

عضو جدید
سلام. من خیلی با این سایت آشنا نیستم. خواستم بگم چند روزی هست که ایمیل اصلی من مسدود شده و ارور می ده که محل تولد مادر؟ من زمان ساخت ایمیل همچین سوالی را جواب نداده بودم. به نظر شما راهی است که این ایمیل رو بشه بازش کرد؟ ممنون

دوست عزیز، دقیقا مشکل شما، مشکل یکی از دوستان بود./
شما باید ایمیل رو ReActive کنید. البته اگه تخصص دارید./
اگه ندارید پ.خ کنید تا آموزش بدم بهتون. اینجا نمیشه ... یکم طولانیه./

Unline

عضو جدید
خوب شما گرافیک ati نصب کردید ! خیلی کار عجیبی اجام دادید - با نرم افزارهای philter شکن وارد سایت nvidia بشید چون ایران رو تحریم کرده - بعد میتونید درایورتون رو دانلود کنید

ضمنا در سایت های ایرانی هم اگر سرچ کنید میتونید درایورهای جدید که برای محصولات nvidia عرضه شدند رو پیدا کنید

معمولا ورژنشون بالای 310 هست - موفق باشید

salar-fa

عضو جدید
با سلام دوستان
لپ تابم سونی وایو و ویندوزش دچار مشکل شده و بالا نمیاد تا استارتینگ بیشتر نمیره سی دی های ریکاوری گذاشتم جواب نداد دکمه ایسیست زدم جواب نداد چند تا سی دی ویندوزم گذاشتم تا ست آپ بیشتر نمیره در ضمن ویندوزم سون ممنون میشم از راهنماییتون.

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام
نصب شد
ولی باز هم کارت گرافیکم در ویندوز 7 نمره اش 1 هست.در صورتیکه بقیه ی نمرات سخت افزاریم 4 و 5 هست.
کرات گرافیکم nvidia هست ولی ati تشخیص میدن نرم افزارها !!!!
با سلام،
بعضی از کارت های گرافیکی همین طورن یعنی چیپست ATI دارن اما روشون زده NVIDIA!!! مثلاً برای کارت گرافیک Geforce 5500 باید Ati Mobility نصب کنید!!! مشخصاتی که برام ارسال کرده بودید هم همین رو نشون می داد! اگه درایورهای مربوط به گرافیک در Device manager علامت تعجب ندارن پس حتماً درست انجام شده! کارت گرافیک تون نسبتاً قدیمیه پس نباید انتظار نمره ی بالایی براش داشته باشید!

امیرحسین.

اخراجی موقت
Task 'm.javvi@gmail.com - Receiving' reported error (0x800408FC) : 'The server name you entered cannot be found on the network (it might be down temporarily). Verify that you are online and that the server name is correct.'

Task 'm.javvi@gmail.com - Sending' reported error (0x800CCC0D) : 'Cannot find the e-mail server. Verify the server information in your account properties.'

با سلام
دو روزه outlook ارور میده (ارورهای بالا) و send & recieve نداره.قبلا" مشکلی نداشت.
با تشکر

فرشته ام

متخصص کامسول
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من ی عکس رو تو فتوشاپ درست کردم ولی موقع پیرینت خیلی بد و تار میفته باید چطوری کیفیتشو ببرم بالا
مرسی

Риал Краесис

عضو جدید
با سلام،
بعضی از کارت های گرافیکی همین طورن یعنی چیپست ATI دارن اما روشون زده NVIDIA!!! مثلاً برای کارت گرافیک Geforce 5500 باید Ati Mobility نصب کنید!!! مشخصاتی که برام ارسال کرده بودید هم همین رو نشون می داد! اگه درایورهای مربوط به گرافیک در Device manager علامت تعجب ندارن پس حتماً درست انجام شده! کارت گرافیک تون نسبتاً قدیمیه پس نباید انتظار نمره ی بالایی براش داشته باشید!

با تشکر از تمام زحمتی که میکشید
ولی اصلا اینطور نیست ببینید هیچ وقت چیپ ای ام دی رو محصولات انویدیا نیست و معمولا شرکت های متفرقه مثل گیگا و تری دی کلاب و غیره با استفاده از طراحی مرجع انویدیا و یا ای تی ای اقدام به ساخت گرافیک میکنند و تغییراتی متناسب با نیاز خود اعمال میکنند.

Task 'm.javvi@gmail.com - Receiving' reported error (0x800408FC) : 'The server name you entered cannot be found on the network (it might be down temporarily). Verify that you are online and that the server name is correct.'

Task 'm.javvi@gmail.com - Sending' reported error (0x800CCC0D) : 'Cannot find the e-mail server. Verify the server information in your account properties.'

با سلام
دو روزه outlook ارور میده (ارورهای بالا) و send & recieve نداره.قبلا" مشکلی نداشت.
با تشکر

شما یک بار با نرم افزار های تغییر ای پی اقدام کنید شاید مشکل حل بشه در ضمن گرافیکتون خیلی قدیمیه میتونید از درایور ویستا برای سون استفاده کنید جواب میده من رو GeFFORCE 8500 GT این کارو کردم و درست شد.

نپرس

عضو جدید
می خوام یه سیستم فول بخرم نهایت 4 م بشه می شه یه مشخصات کامل بهم بدین؟

ارسال شده از GT-I9300 با استفاده از تپاتالک 2

نپرس

عضو جدید
سلام خسته نباشید من می خوام یه سیستم فول مناسب بازی خلاصه حرفه ای اما از 3م یا 4م بیشتر نشه می شه بهم مشخصات کامل بدید ؟
ممنون

alex90

عضو جدید
سلام.دوستان من ویندوز 7 رو کامپیوترم دارم.الان یکی با تنظیماتی ور رفته به این مشکل خوردم:
هنگام تایپ تو اینترنت یا کلا تایپ اینا به زبان انگلیسی من مثلا میزنم :merci mamnun کامپیوتر خودش کلمه انگلیسی مشابه جایگزین میکنه و اونو میاره جاش.مثلا میزنه merci mamum. (مثلا!!! برای مثال گفتم)نمیدونم منظور رو رسوندم یا نه!!
مثل چیزی که تو ایفون auto correction انجام میده اما اون رو از تنظیمات کیبورد میشه بست اما این رو پیدا نکردم از کجا میشه درست کرد.میشه کمک کنید ممنون

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من ی عکس رو تو فتوشاپ درست کردم ولی موقع پیرینت خیلی بد و تار میفته باید چطوری کیفیتشو ببرم بالا
مرسی

سلام
قبل از ادیت کردن فایل باید سایز و کیفیت عکس رو مشخص کنید ... البته موقع خروجی گرفتن (یا همون save کردن) هم میتونید انتخاب کنید فایل با چه سایز و کیفیت و فرمتی ذخیره بشه...چک کنید که سایز کاغذتون چی بوده ... البته نوع ابزاری که توی فتوشاپ استفاده میشه و همینطور ظرافت کار خودتون هم میتونه روی کیفیت خروجی تاثیر داشته باشه

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
روی firefox برنامه acrobat کار نمیکنه (منظورم add-on هست) و میگه باید آپدیت بشه ولی موقع آپدیت server not found میده چیکار کنم؟

Риал Краесис

عضو جدید
روی firefox برنامه acrobat کار نمیکنه (منظورم add-on هست) و میگه باید آپدیت بشه ولی موقع آپدیت server not found میده چیکار کنم؟

سلام
اول بگم چه باحال جوابگو خودش نیاز به جواب داره
تنها چاره دانلود از سایت های متفرقه و نصب دستی اون هستش چون ادوبی کلا ای پی های ایرانو بن کرده.

• Like
واکنش ها: s_aa

FilmBazZZ

کاربر بیش فعال
سلام
یه مودم tp-link td-8811 دارم که با ADSL مخابرات کانفیگ میشه ولی با ADSL حسابگر کانفیگ نمیشه؟ :surprised:

alex90

عضو جدید
سلام.دوستان من ویندوز 7 رو کامپیوترم دارم.الان یکی با تنظیماتی ور رفته به این مشکل خوردم:
هنگام تایپ تو اینترنت یا کلا تایپ اینا به زبان انگلیسی من مثلا میزنم :merci mamnun کامپیوتر خودش کلمه انگلیسی مشابه جایگزین میکنه و اونو میاره جاش.مثلا میزنه merci mamum. (مثلا!!! برای مثال گفتم)نمیدونم منظور رو رسوندم یا نه!!
مثل چیزی که تو ایفون auto correction انجام میده اما اون رو از تنظیمات کیبورد میشه بست اما این رو پیدا نکردم از کجا میشه درست کرد.میشه کمک کنید ممنون

یک نفر هم جواب من رو بده ممنون میشم.

بالا