نظرتون در مورد قلیون کشیدن جوونا چیه؟

Eshgh Khoodayi

عضو جدید
کاربر ممتاز
من مخالف نیستم
ولی نمیکشم
به نظر من همین تفریح از جووون ها بگیریم دیگه چیکار کنن؟!
میرن سر کار بدتر

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
چند وقتیه اکثر دوستام رو به قلیون آوردن.
این وسیله برای پسرهاش پره ضرره چه برسه به دخترا.

مراکز هم جمع نمیکنن، اکثر پارک ها و کافه ها الان قلیون میارن.
بهشون هم میگی چرا میکشین، میگن یه جور تفریحه و فاز میده و از اینجور حرفا.

شما نظرتون درباره افزایش این پدیده تو جامعه چی هست؟
چطوری میشه جلوی رشد قارچ گونه شو گرفت؟
مخصوصا وارد شدن دخترها به دود سیگار و قلیون و... :cry:

با اینکه خودم دوس ندارم و خیلی کم کشیدم و میکشم ولی مشکلی تو اینکه جوانان بهش روی می اورن ندارم خب جوانی که هیچ تفریح و سرگرمی نداره و از همه طرف سرکوب میشه باید به یه چیزی روی بیاره قلیون هم نباشه باید بره مثل دهه 50-60 پشت بوم کفتربازی کنه

Sima

مدیر تالار مهندسی هسته ای همکار مدیر تالار زبان
مدیر تالار
کاربر ممتاز
efrat nakonan bad nis
vali khod zarar darre

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وقتی قشر تحصیل کردمون قلیون رو یه تفریح بدونن و راحت باهاش کنار بیان
.
.
.
اونجاس که میفهمیم از ماست که بر ماست و هرچی بلا میارن سرمون از همین امثال روشن فکریامونه

تویه تایپیک دیگم گفتم چطور حاضر میشی آقا و خانم مهندس و دانشجوی ارشد بشینی قل قل راه بندازی

خوب همینه که مهندسی و ارشد مثه برگای پاییزی پر شده و ارزشی نداره

خودمون وقتی خودمونو قبول نداریم دیگه از ... چه انتظاری باید داشته باشیم که برامون تفریحات سالم و کار و... فراهم کنن

خوبه اینجوری سرمونو گرم میکنن...

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
.
.
.
اونجاس که میفهمیم از ماست که بر ماست و هرچی بلا میارن سرمون از همین امثال روشن فکریامونه

تویه تایپیک دیگم گفتم چطور حاضر میشی آقا و خانم مهندس و دانشجوی ارشد بشینی قل قل راه بندازی

خودمون وقتی خودمونو قبول نداریم دیگه از ... چه انتظاری باید داشته باشیم که برامون تفریحات سالم و کار و... فراهم کنن

خوبه اینجوری سرمونو گرم میکنن...
قشر فرهنگی و لیسانس و فوق لیسانس برن بمیرن شما راضی میشی؟؟؟

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه من وقتی راضی میشم که همه به هم احترام بذاریم
مخصوصا اول به خودمون
تا کشورمونم بهمون احترام بذاره
همه وقتی به هم احترام میذارن که وقتی من و امثال من قلیان یا حتی سیگار میکشن کسی نیاد بگه
.
.
.

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همه وقتی به هم احترام میذارن که وقتی من و امثال من قلیان یا حتی سیگار میکشن کسی نیاد بگه
.
.
.

خوب حقیقت رو گفتم

حقیقت نیست؟؟

خداییش یه نگاه به عکس اون دخترو پسر بنداز؟؟؟

یعنی ما مثه اوناییم؟؟؟

با قلیون کشیدن یا سیگار مشکلامون حل میشه؟؟؟

خداییش با قل قل کردن چی نصیبمون میشه؟؟؟

حقیقتو بگو

شما واقعا خوشحالی که قلیون میکشی؟؟؟

یعنی بعدا هم با خونواده و زن و بچه مشغول قلیون میشی؟؟؟

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب حقیقت رو گفتم

حقیقت نیست؟؟

خداییش یه نگاه به عکس اون دخترو پسر بنداز؟؟؟

یعنی ما مثه اوناییم؟؟؟

با قلیون کشیدن یا سیگار مشکلامون حل میشه؟؟؟

خداییش با قل قل کردن چی نصیبمون میشه؟؟؟

حقیقتو بگو

شما واقعا خوشحالی که قلیون میکشی؟؟؟

یعنی بعدا هم با خونواده و زن و بچه مشغول قلیون میشی؟؟؟

من گفتم زیاد اهل قلیون کشیدن نیستم ولی تو عمرم هیچگاه شبهای امتحان رو که تا خود صبح بازی میکردیم و قلیون میکشیدیم رو از یادم نمیبرم که بهترین روزهای عمرمون بودن و زود گذشتن
قرار نیست از هر چیزی نصیبی ببریم و قرار نیست نصیب هر کسی مشابه هم باشه حالا اون دختر و پسر از قلیون خوششون میاد و لذت میبرن دلیل نیست شما هم ببری یا خوشت بیاد و دلیل نیست چون شما خوشت نمیاد بیای بگی نباید بکشن
شما قرار نیست مثل کسی باشی بلکه باید هر کسی جای خودش باشد و برای خودش زندگی کند یکی از قلیون لذت میبره یکی از فوتبال یکی از کوهنوردی یکی از سیگار یکی از رانندگی و ... و زیبایی زندگی به همین تفاوت هاست

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
من گفتم زیاد اهل قلیون کشیدن نیستم ولی تو عمرم هیچگاه شبهای امتحان رو که تا خود صبح بازی میکردیم و قلیون میکشیدیم رو از یادم نمیبرم که بهترین روزهای عمرمون بودن و زود گذشتن
قرار نیست از هر چیزی نصیبی ببریم و قرار نیست نصیب هر کسی مشابه هم باشه حالا اون دختر و پسر از قلیون خوششون میاد و لذت میبرن دلیل نیست شما هم ببری یا خوشت بیاد و دلیل نیست چون شما خوشت نمیاد بیای بگی نباید بکشن
شما قرار نیست مثل کسی باشی بلکه باید هر کسی جای خودش باشد و برای خودش زندگی کند یکی از قلیون لذت میبره یکی از فوتبال یکی از کوهنوردی یکی از سیگار یکی از رانندگی و ... و زیبایی زندگی به همین تفاوت هاست

آخ گفتی ....یادش بخیر جووونییییییییییییی...چه شب ها که با قلیون و بازی سحر کردیم ....... عوضش الان نشستیم گوشه خونه بیکار ....

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

این تایپیک عنوانش چیه؟؟؟
نظرتون رو درباره قلیون بگید

خوب منم نظرمو دادم
هیچکسی مخالف تفریح نیست

اما خیلی چیزای واقعا بی اهمیت و بی فایده رو خودمون باب کردیم

جوری که دختر یا پسر نوجوون هم جلوی خونوادش قل قل میکنه

نمیخوام از مضراتش که از سیگار بیشتره بگم
چون این چیزا واسه کسی که میکشه خو اهمیت نداره

من بیشتر ناراحتیم اینه که اینجوری شخصیت خودمون پایین میاد

بیکاریم میریم قلیون میکشیم
تفریح نداریم قلیون میکشیم
با رفیقمون میریم قلیون میکشیم

یعنی یه عادت که هرکه ندونه انگار داریم یه کار واجبی رو انجام میدیم

تجربه خیلی خوبه اما نه هرچیزی

قلیون مال پیرمردا و پیرزنایی هستن که قلیون رو طبق مد اون زمانا که یه سنت بود میکشیدن

اما نه الان که دور از جون خیلی ها هرچی آدم ول و خلافکاره داره قلیون میکشه(بازم گفتم دور از جون شماها)

یعنی منم خودمو مثه اونا میدونم دیگه؟؟!!!

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخ گفتی ....یادش بخیر جووونییییییییییییی...چه شب ها که با قلیون و بازی سحر کردیم ....... عوضش الان نشستیم گوشه خونه بیکار ....

خیلی از تقریحات من درآوردی نقشه های از قبل طراحی شده ایه که واسه علاف کردن ماها باب شده

وقتی مشغول باشیمو سرمون گرم باشه کار واسه چیمونه

تشکیل زندگی واسه چیمونه

تفریحات اینجوری که داریم

انواع مواد ارزونم که داریم(به برنج دلار مرجع ندادن و مردمو کشیدن سر صف اما کراک و شیشه خو گرون نمیشه چون وسیله اصلیه بازی همینه)

ازدواجم که خرج داره ولی خوب راههای دیگه ای هست که با 20 تومن هم انجام میشه

خوب دیگه میخوان برامون چیکار کنن؟؟؟

میگن سرشون گرمه بذار باشه!!!

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی از تقریحات من درآوردی نقشه های از قبل طراحی شده ایه که واسه علاف کردن ماها باب شده

وقتی مشغول باشیمو سرمون گرم باشه کار واسه چیمونه

تشکیل زندگی واسه چیمونه

تفریحات اینجوری که داریم

انواع مواد ارزونم که داریم(به برنج دلار مرجع ندادن و مردمو کشیدن سر صف اما کراک و شیشه خو گرون نمیشه چون وسیله اصلیه بازی همینه)

ازدواجم که خرج داره ولی خوب راههای دیگه ای هست که با 20 تومن هم انجام میشه

خوب دیگه میخوان برامون چیکار کنن؟؟؟

میگن سرشون گرمه بذار باشه!!!

سرمون هم گرم نباشه انواع اسلحه های نیمه خودکار و خودکار ....گلوله های پلاستیک و نهادهای حفظ نظم نظام هستند که مجبورت می کنند به هرکار نکرده ای اعتراف کنی ....
صدای اعتراض ات هم ته اش تا سر کوچه تون برسه چون همه رفتن زیر لحافت گرمشون ...مثل کبک سرشون زیر برف کردند ....
هیشکی هم به حرف ات گوش نمیده ....
خدا هم که سرش شلوغه ....
پس بیا یه کام از همین قلیون بگیر که به جز خودت کسی رو اذیت نکنی مهندس ...بیا ...

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سرمون هم گرم نباشه انواع اسلحه های نیمه خودکار و خودکار ....گلوله های پلاستیک و نهادهای حفظ نظم نظام هستند که مجبورت می کنند به هرکار نکرده ای اعتراف کنی ....
صدای اعتراض ات هم ته اش تا سر کوچه تون برسه چون همه رفتن زیر لحافت گرمشون ...مثل کبک سرشون زیر برف کردند ....
هیشکی هم به حرف ات گوش نمیده ....
خدا هم که سرش شلوغه ....
پس بیا یه کام از همین قلیون بگیر که به جز خودت کسی رو اذیت نکنی مهندس ...بیا ...

شرمنده تشکر ندارم تا 48 ساعت که سیستم تشکرم درست شه

جمله هات واقعا لیاقت تشکرو داره:smile:

به خدا من خودم دلم بیشتر از خیلی از شماها گرفته تره ...

اما قلیون که فایده ای نداره

غممونو کم نمیکنه که

لااقل ارزشمونو بیشتر نگه داریم