كمك ،HELP ، سئوالات، FAQ ، درخواست ( پروژه هاي درسي )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Alireza00

عضو جدید
سلام.بله درست متوجه شدی اگه راهنماییم کنی ممنون میشم.چون 16 تا تحویل دارم میتونم نحوه ارایه ام رو تغییر بدم :heart::gol:وبازم ممنون:gol::D

می تونی ، تمام ارائه هات رو روی کاغذ های سیاه یا سفید 60*60 انجام بدی ، روز تحویل نهایی 16 تا مکعب 60*60 بسازی و هر کدوم از شیت هات رو روی یکی از این ها بچسبونی ، حالا تو یه دیوار 240*240*60 ساخته ای که چهار خونست ( بعضی مکعب ها سفید و بعضی سیاه باشند ) و توی روز ژوژمان کل سالن رو می ترکونه .

اگه خوشت نیومد بگو یه فکری بکنیم !!

samira saze

عضو جدید
komake fori

komake fori

salam,khubin man daneshjuye terme akhare memariam perojeye tarhe nahaee ba mozue tarahi mojtamae farhangi tuye parke kholdebarine shiraz hamrah ba sazasho azam mikhan lotfan age nazar ya siti dar in morred mishnasid be in adres baram befresid :)fatemeh-mohseni@yahoo.com

zantania_malbot

عضو جدید
درخواست كمك

درخواست كمك

از دوستان كسي مي توننه برام كتاب "مباني پايه در معماري" و مقاله "از ايده تا فرم نوشته دكتر كامران افشار نادري" رو پيدا كنه!

ramin n

عضو جدید
سلام دوستان. من تازه امروز عضو شدم و میخوام برای آزاد بخونم. میشه لطفا بگید از کجا میشه تراز دانشگاههای ازاد رو پیدا کرد!!! ممنون میشم.

ramin n

عضو جدید
برای عکسهای کلیساهای گوتیک یه تاپیک باز می کنم تو بخش عکسهای معماری تا همه استفاده کنند!

اینم لینکش http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=53286

سلام دوستان. من تازه امروز عضو شدم و میخوام برای آزاد بخونم. میشه لطفا بگید از کجا میشه تراز دانشگاههای ازاد رو پیدا کرد!!! ممنون میشم.

mesaran

عضو جدید
سلام وچند سوال

سلام وچند سوال

به نظر شما موضوع پروژه طرح 4 چه می تواند باشد.
در درس تأسیسات چه چیزهایی می خوانیم و آیا کسی در این رابطه جزوه ای دارد.
درس طراحی فنی به چه موضوعی می پردازد و کتابی در این رابطه وجود دارد.
آیا کتابی که به درد درس مبانی نظری بخورد می شناسید.
ممنون ازکسی که پاسخگو باشد.

nooshafarin

عضو جدید
کاربر ممتاز
شرکت دکوراسیون داخلی

شرکت دکوراسیون داخلی

من فارغ التحصیل معماری هستم.خیلی دوست دارم که در زمینه دکوراسیون فعالیت کنم و یه شرکت راه اندازی کنم.ولی دقیقا نمی دونم باید چیکار کنم و از کجا شروع کنم.بهتر دیدم که از نظرات بقیه استفاده کنم.ممنون میشم.:smile::smile::smile:(اینکه چقدر سرمایه میخاد یا با چند نفر شروع کنم بهتره یا چجوری مشتری پیدا کنم یا خیلی چیزای دیگه...)

ask q

عضو جدید
سلام به همگی.
من این ترم پرزانته دارم و امروز جلسه ی اول کلاسمون تشکیل شد. اولین کارمون مدادیه و استاد ازمون خواسته که یه عکس مناسب برای پرزانته ی مدادی تهیه کنیم،اگر کسی از دوستان عکس مناسبی داره یا کتاب و منبع خاصی میشناسه که بتونم چیز خوبی پیدا کنم ممنون میشم معرفی کنه و کمکم کنه . :smile::smile::smile::):):)

m.h.z.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر شما موضوع پروژه طرح 4 چه می تواند باشد.
در درس تأسیسات چه چیزهایی می خوانیم و آیا کسی در این رابطه جزوه ای دارد.
درس طراحی فنی به چه موضوعی می پردازد و کتابی در این رابطه وجود دارد.
آیا کتابی که به درد درس مبانی نظری بخورد می شناسید.
ممنون ازکسی که پاسخگو باشد.
سلام
واسه مبانی نظری یه تاپیکی هست که مارال و نوشین(یادشون بخیر)و... توش مطلب میذاشتن : http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=20455
یه سری بزن . . .
واسه تاسیسات کتاب معرفی میکنن و معمولا مال بچههای عمران هست که یکم سبکتر مطرح میکنن چون جزو درسهای تخصصی بچههای عمران و مهندسی تاسیسات هست . . .
طراحی فننی همون نقشه کشی فاز 2 هست که باید پر از خطاندازه و عدد و... باشه . . .
باز میپرسم بیشتر برات مینویسم . . .

ELAHE.T

عضو جدید

سلام دوست عزيز....
توي تاپيک کارشناسي در مورد تراز ازد يه سري مطالب بچه ها نوشتن ...
کمکت ميکنه...
اينم لينکش...

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=47377&page=74

موفق باشي...;)

sorur

عضو جدید
سلام به همگی.
من این ترم پرزانته دارم و امروز جلسه ی اول کلاسمون تشکیل شد. اولین کارمون مدادیه و استاد ازمون خواسته که یه عکس مناسب برای پرزانته ی مدادی تهیه کنیم،اگر کسی از دوستان عکس مناسبی داره یا کتاب و منبع خاصی میشناسه که بتونم چیز خوبی پیدا کنم ممنون میشم معرفی کنه و کمکم کنه . :smile::smile::smile::):):)

سلام
یه سر به تاپیک راندو در معماری بزن ،چیزای خوبی گیرت میاد;)

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
بازم به راهنمايي هاي ارزشمند شما دوستان نياز دارم
اين عكس هاي ماكت اتود پايان نامه ام با موضوع "مركز گفتگوي جوانان " است

كه در اين حجم فضاهاي گفتگو و اداري قرار ميگيرد ولي براي حجم آمفي تاتر و كتابخانه و محل قرارگيريشون و تركيب با اين حجم به راه حل مناسبي نمي رسم.سايت هم باغ زرتشتيان خيابان شيراز جنوبي تهران است، اگر راهنماييم كنيد ممنون ميشم.

دوست عزیزم اونقدر مشخص نیست که بشه روش نظر داد میشه اطلاعات بیشتری بدی یا اینکه از زوایای دیگه هم عکس بذاری!

در ضمن برای گذاشتن عکس لینک رو توی اون علامته که شکل کوهه و وقتی روش صبر می کنی مینویسه "قرار دادن تصویر" بذار تا عکست تو پست دیده بشه!:w36:

??????

عضو جدید
سلام.
ایده؟
کانسپت؟
تحلیل سایت؟
اینارو بذار تا بشه نظر داد;)
یه پیشنهاد خوبم واسه شما دارم:w11:

aydaaaa

کاربر بیش فعال
سلام .
1- کتاب مبانی و مفاهیم در معماری معاصر غرب - دکتر وحید قبادیان صفحه 140تا 150 اطلاعات مورد نیاز شما رو داره
2- کتاب از زمان و معماری - دکتر منوچهر مزینی . صفحه 289 تا 302
3- یه کتاب هم با اسم دیکانستراکشن هست که من نام نویسده رو نمی دونم . اطلاعاتش خوبه .
توی این سه کتاب مفاهیم اسمی کلمه و مفهوم معماری و زمان آغاز و پایان ، دوره اوج و معماران برجسته این سبک معرفی شده .
امیدوارم موفق باشی

سلام.خواستم بگم اون کتاب سوم که نمیدونید مال کیه اینه:معماری دیکانستراکشن معماری دیکانستراکتیویست مال آقای محمد رضا جودت هستش.

cute

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من تحقیقی راجع به ورودی ها در واحدهای مسکونی دارم
می خواستم بدونم سایتی هست
که بتونم مطالبی ازتوش پیدا کنم:question:

mesaran

عضو جدید
طرح معماری

طرح معماری

طرح معماری1:طراحی فضای مسکونی (ویلا،مجتمع مسکونی و...)
طرح معماری2:طراحی فضای آموزشی(مدرسه،دانشکده هنر و...)
طرح معماری3:طراحی فضای تفریحی و گردشگری(موزه حیات وحش،سایت گردشگری و...)
طرح معماری4:......؟
طرح معماری5:......؟
آیا کسی در مورد طرح 4و5اطلاعاتی داردچون تقسیم بندی بالا در اکثر دانشگاه های معماری رعایت می شود.
با تشکر

jooyandeh

عضو جدید
سلام.
ایده؟
کانسپت؟
تحلیل سایت؟
اینارو بذار تا بشه نظر داد;)
یه پیشنهاد خوبم واسه شما دارم:w11:
سلام
طبق نظر سنجي اي كه كردم جوانان فضايي با القاي حس آرامش و شفافيت مي خواستند كه خطوط افقي و فضاهاي باز و نيمه باز با توجه به پتانسيل هاي سايت ايجاد كردم . ولي حس ميكنم نيروهاي سايت قوي تر از كانسپت شده.ممنون ميشم اگه راهنمييم كنيد.
اين هم عكس ديگري از ماكت و سايت

http://i36.tinypic.com/21bros2.jpg

http://i34.tinypic.com/x3h1mr.png

تنها امكان دسترسي به سايت از طرف فلش امكان پذيره و قسمت سياه شده هم درختان كهنساليه كه حفظشون ميكنم. ( قبلا اينجا باغ بوده)

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
sسلام به تاپیکی که زدم به اسم کارشناسی ناپیوسته آزاد سر بزن

??????

عضو جدید
سلام
طبق نظر سنجي اي كه كردم جوانان فضايي با القاي حس آرامش و شفافيت مي خواستند كه خطوط افقي و فضاهاي باز و نيمه باز با توجه به پتانسيل هاي سايت ايجاد كردم . ولي حس ميكنم نيروهاي سايت قوي تر از كانسپت شده.ممنون ميشم اگه راهنمييم كنيد.
اين هم عكس ديگري از ماكت و سايت

http://i36.tinypic.com/21bros2.jpg

http://i34.tinypic.com/x3h1mr.png

تنها امكان دسترسي به سايت از طرف فلش امكان پذيره و قسمت سياه شده هم درختان كهنساليه كه حفظشون ميكنم. ( قبلا اينجا باغ بوده)
ایده؟:wallbash:
کانسپت؟:wallbash:
چرا فکر میکنی خطوط صاف و مستقیم وخشک القا کننده حس ارامشه؟:w09:
نمیخوای تو خط کشیدن کمی تجدید نظر کنین:w19:

cute

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من تحقیقی راجع به ورودی ها در واحدهای مسکونی دارم
می خواستم بدونم سایتی هست
که بتونم مطالبی ازتوش پیدا کنم

کسی نبود:w05::w05:

gol2khtar

عضو جدید
سلام دوستان خوبید؟ ما باید برای درس ساختمان یه ساختمان را انتخاب کنیم و از اون گزارش تهیه کنیم که استادمون پیشنهاد کرده از ساختمانهای مسک.ونی برنداریم و از پروژه هایی که در سطح شهر هستند گزارش تهیه کنیم میخواستم ببینم کسی جایی می تونه چیشنهاد کنه و در ضمن اگر کسی نمونه ای داره میشه برام بزاره که ببینم دقیقا باید چکار کنم....

jooyandeh

عضو جدید
ایده؟:wallbash:
کانسپت؟:wallbash:
چرا فکر میکنی خطوط صاف و مستقیم وخشک القا کننده حس ارامشه؟:w09:
نمیخوای تو خط کشیدن کمی تجدید نظر کنین:w19:
چون تو شهرهاي بزرگ مثل تهران كه ساختمان هاي بلند و خطوط عمودي تكراري وجود دارد فكر مي كنم خطوط افقي يه جور تنوعه و من خودم با ديدن خطوط افقي آرامش ميگيرم البته اين نظره منه اگه شما پيشنهاد ديگري داريد خوشحال ميشم بدونم . خودم هم به خاطر اينكه پلانش خوب در نمياد چون خطيه و مي خوام void بذارم مي خواستم تغييرش بدم ولي جراتش را ندارم چون تا آبان بايد دفاع كنم. لطفا كمك كنيد

فانوس تنهایی

مدیر بازنشسته
یه پلان از یه جای معروف میخوام کسی هست بهم بده

یه پلان از یه جای معروف میخوام کسی هست بهم بده

سلام خوبید
ببخشید یه پلان از یه جای معروف میخوام کسی هست بهم بده
اگه لطف کنید بهم بدید ممنون میشم

وضعیت
موضوع بسته شده است.