[گفتگوی دوستانه در تالار عمران]

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
تغییر نام کاربری فقط دست پیرجو یا آدمین هست، باید منتظر این اشخاص باشید!
مرتضی؟!
از تو بعید بود!
آخه 1سری می گن اون نیروز برتر (امام زمان) قراره جمعه بیاد، 1سری میگن دوشنبه و یا .....
من میگم روزش فرقی نمی کنه، هر وقت بیاد، من به شخصه منتظرم!

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
دوستان؟!
حضور غیاب می خوام بکنم!
کیا کتاب مصالح ساختمانی دارن؟!
فرقی نمی کنه، کباری یا هر چیز دیگه!؟!
.
و کیا کتاب تکنولوژی بتن دارن؟!
نویسندش فرقی نداره!
2تا سوال دارم که بستگی به جواباتون داره!

tm-civil

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر عزیزکان دیار عمران:) من جفت این کتابا رو دارم تکنولوژی رو هم در حد توان واسه کارگاه بتنی که گفته بودم خوندم ولی نه در حد شما در حدی که سر در بیارم:d از دوستان بپرسید ما فیض ببریم. :w16: دوستان من ازتون خیلی ممنونم درسته کمی هم من غلو کردم ولی واقعا سخته که واسه هدفت تلاش کنی ولی هیشکی حمایتت نکنه حتی ... هر کی از راه برسه بزنه دو سرت که خری!!!!!!!!!!1 گفتم که من تصمیممو گرفتم راهمو ادامه میدم در ضمن حتما واسه استاتیک اشکالامو میپرسم خدایش درس شیرینیه:w11: راستی مدیر تالار عزیز آقا سپهر یه مقاله پیدا کردم سیستم سقف سبک بدون شمع بندی در ایران اگه تکراری نیس تایپ کنم بذارم رو سایت:w33: خوشم اومد.

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
آهاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای بکس عمران

اومدم همتون رو با تیزی بکشم

خوبی سپهرم ؟ حرف آخرت چیه ؟ بگو که میخوام بکشمت
دوتا جوجو به هم میرسن اون یکی به این یکی میگه حیف که جوجویی و الا میکشتمت:D
اره با اینه الکی میای زنگ میزنی در میری:D

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخ جوووووووووووووووووون

سپهر جوجو شد :D

tm-civil

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها . ما اینجا جایی رو برای رفع اشکال درسی داریم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هر چند قربونش برم واسه همه درسا حل المسائل تو بازار ریخته !!!! ولی خیلی خوب می شه اینجا اشکالاتتونو مطرح کنید تا دوستان از قبیل والکانو و آقا سپهر و گومو و ........ و سایر عزیزان جواب بدن

منم جواب می دم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

راستی جوجو خان
به دلیل نداشتن حرفهای ربط دار سال 89 رو پیشاپیش به همهتون تبریک می گم سال های 90 91 92 93 94......... و غیره رو هم تبریک می گم یادتون باشه که من اولین کسی بودم که تبریک گفتم 88 رو قبلا والکانو یا شایدم آتراد بود که تبریک گفت>

مدیر تالار عزیز جواب منو ندادی اون مقاله رو تایپ کنم بذارم یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
مه طلا خانم خسته نباشید!
نه، تاپیک درسی نداریم، شما می تونید 1تاپیک بزنید!
در مورد اینکه تایپ کنید یا نه، شما قبل از قرار دادن هر تاپیکی با 1جستجو می تونید متوجه بشید که اون مطلب قرار داره یا نه!
اگه داشت که هیچ، اگه نداشت که زحمت تایپ رو بکش! :D

The Lunatic

عضو جدید
با سلام خدمت اساتید عمران
بعد دو روز اینترنت ما از حالت کما خارج شد و بنده تونستم به تالار عمران:gol: راه پیدا کنم.
در مورد تاپیک رفع اشکالات درسی باید بگم که من خودم خیلی مشتاقم که همچین تاپیکی زده بشه.
دوستی که پیشنهاد همچین تاپیکی رو داد خواهشاً خودشون دست به کار بشن:)

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
محمد جان، همين طور كه از اسمش بر مياد، اينجا همه چي آزاده!
هرچي دلت بخواد مي توني به بحث و گفتگو بذاري!
كسي از حبيب ژايه گذار تاژيك خبر نداره؟!

tm-civil

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من خیلی خوشحالم که پیشنهادم طرف دار داره :victory: همین الان میرم یه تاپیک می زنم.

در ضمن نسترن خانم شما اسمتون دانشجو هست بیشتر از اینها از شما انتظار می ره لطفا ....:redcard:

آراد

عضو جدید
سلام
بسيار عالي
واقعا از بحث كردنتون خوشم اومد
منطقي ، علمي و همراه با گفتن واقعيات تجربي كه حتي اگر اشتباه هم باشه باعث ميشه اولا خود شخص پي به اشتباهش ببره و دوما ما صفر كيلومترا بيشر حواسمونا جمع كنيم

پيشنهاد مي كنم يه تاپيك هم براي طراحي ساختمان مجازي ايجاد كنيد

فعلا داريم ماراتن مطالعه تاپيك ساخت ساختمون فرضي را ميگذرونيم كه در هاف تايم دوم رسيديم به صفحه 23

tm-civil

عضو جدید
کاربر ممتاز
انصافا این تاپیک خوب راه افتاده . بچه ها همه با انگیزه و بامحبت:victory:
راستی تو رو خدا با تشکراتون شرمندم نکنین:d(این یعنی اینکه بازم تشکر کنین که امتیازم بره بالا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111)

شوخی کردم تشکرها نشانه لطفتونه:)

تاپیکی که زدم جرقه شو آراد جون شما تو ذهنم زدین تو صفحه قبل! از شمام ممنونم!

هر چند من خودم نمی تونم زیاد جواب بدم ولی سوالامو می ذارم ok:)

m.s.c

عضو جدید
استاتیک

استاتیک

سلام به بچه های عمران من دنبال یک منبع می گردم برای یادگیری استاتیک ،منبعی که راحت توضیح داده باشد؟ مرسی

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
سلام بر همگی!
ببخشید، این چند روز زیاد نبودم!
همیشه شروع هفته روزهای پر دردسر و پر از کلاس منه!
ایشالا که همه چی به مزاجتون خوش ه! :D:D
بر می گردم، شیطونی نکنید ها!

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
سلام به بچه های عمران من دنبال یک منبع می گردم برای یادگیری استاتیک ،منبعی که راحت توضیح داده باشد؟ مرسی
سلام، شما در این تاپیک هر چی راه و روش باشه واسه یادگیری استاتیک پیدا می کنید!
جزوات خوبی هستند، منبع هم کتاب های مریام و جانسون جزو کامل ترین رفرنس ها هستند!
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=48973
در ضمن، به تالار عمران خوش اومدین!

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
سهلام سهلام:D
من دارم میرم معتاد بشم کسی پیشنهاد دیگه نداره؟؟؟
اخ ه چه بده تو یکی رو از خودت بیشتر دوست داشته باشی اونوخت طرفت ندونه هچ تازشم ناراحت باشه دیگه اینجاس که تو باید دیوونه بشی:D
الان والکانو دیوونه شده:D

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
والکانو بیشتر شبیه احمق هاست!
تو حداقل می تونی پیشنهاد دوستی و آشنایی بدی، نمی تونی؟!

tm-civil

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب دنیای بدیه این دنیا والکانو جان !!!

(آشقی) تو قرن 21 جزو لغات محذوف شده( آشق) این جوری نوشته می شه یا ئاشقی!!!!!!!!!!!!!!!!

در ضمن واسه کسی بمیر که واست تب کنه !!!

وقتی هم واست تب نمی کنن تو نمیر!!!

آخرین ویرایش:

mohandes siavash

عضو جدید
سلام دوستان
من همیشه فکرم مشغول این بوده که چرا بچه های شاخه مهندسی بالاخص عمران اینقدر نسبت به هم سرد و غریب هستند و همیشه دوست داشتم جمعی دوستانه گرم و حامی یکدیگر تو این شاخه باشه هم تو محیط کار و زمینه کار و هم در فعالیتهای اجتماعی و گروهی رو همین حساب فکر کردم یه تاپیک اینجا بزنم جهت آشنائی ،گفتگو ،تبادل نظر .... به امید آن که سبب خیر شده و محفل گرمی رو ایجاد کنیم
البته اصلاً نمیدونم جزء قوانین اینجا هست جاش اینجاس یا نه
هرکی با این کار موافقه اعلام حضور کنه و خودش رو معرفی کنه وحمایت خودشو اعلام کنه:heart::heart::heart:
سلام دوست عزيز.بچه هاي عمران با هم گرم اند ولي با ديگر رشته ها سرد اند.چون عمران 1 رشته سختيه و مختلت نيست و همه مرد اند اصولا" هركي سرش تو كاره خودشه كه اين كمي غمناكه:crying::gol:

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
والکانو بیشتر شبیه احمق هاست!
تو حداقل می تونی پیشنهاد دوستی و آشنایی بدی، نمی تونی؟!
اگه من برم جلو اونخت اون پیش دوستاش ضایع بشه که ببین کی اومده به این گفته بیا اشناشیم چی؟؟
من نمیخوام ناراحتش کنم چون تجربشو دارم نمیتونم تحمل کنم ناراحتیشو ببینم

The Lunatic

عضو جدید
اگه من برم جلو اونخت اون پیش دوستاش ضایع بشه که ببین کی اومده به این گفته بیا اشناشیم چی؟؟
من نمیخوام ناراحتش کنم چون تجربشو دارم نمیتونم تحمل کنم ناراحتیشو ببینم
خوب شما دوست عزیز از کمبود اعتماد به نفس رنج میبری
مگه چته؟؟؟؟؟؟
بابا تو که پررو تر از این حرفا بودی.

fari_civil

عضو جدید
خوب اول ببین طرف احساسی نسبت به تو داره یا نه
اینو به راحتی از نگاش میتونی بفهمی. یا میتونی از دخترای مورد اعتماد کمک بگیری که با اونم دوسته یا با دوستای اون دوسته که ببینه اصلا الان تو مودش هس .یا حرف از تو بندازه عکس العملشو ببینه فقط بین المللی نشه !!!!. اگه خواستی چیزی بهش بگی فقط و فقط خودت برو جلو پیغوم پسغوم نفرس که 2خترا بدشون میاد. بعد میگی پیش دوستاش ضایع بشه آخه مگه قراره جلو ملت نمایش زنده اجرا کنی!!!!!!!!!!!!!
کار نشد نداره