كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

karimi912

عضو جدید

تعدادي از مصاحبه هاي ضد استقلالي نيكبخت:

گلزني ام به استقلال از شيرين‌ترين خاطراتم بود.

پس از پیوستن به پرسپولیس: هیچ وابستگی به استقلال ندارم! من از کودکی پرسپولیسی بودم!
7سال در تیم استقلال زحمت کشیدم و برای خودم متاسفم که آن زمان چنین کاری را انجام دادم. هواداران پرسپولیس چنین رفتارهای زشتی را هیچ وقت با کسی نداشتند و به من هم همواره لطف دارند اما برای تماشاگران و طرفداران استقلالی که به استادیوم می‌آیند متاسفم. آنها خیلی نمک‌نشناسند.

پس از حضور در دفتر فتح الله زاده و پاسخ به سوال احتمال بازگشت به استقلال: من پرسپولیسی هستم و غیر از موفقیت در پرسپولیس به هیچ تیم دیگری فکر نمی‌کنم.

پس از دربی: چیز خاصی از استقلال ندیدم که بتوانم در باره این تیم نظر بدهم. فقط تنها موردی که مشهود بود خوش‌شانسی استقلالی‌ها بود.

پس از دست زدن برای هواداران استقلال در دربی: دست زدن من برای هواداران استقلال به خاطر این بود که با این کار جواب بی لیاقت ها را بدهم! آنها به من بی احترامی کردند اما من برایشان دست زدم. این کار من فقط برای افرادی بود که در داخل ورزشگاه بودند. غیر از این کار دیگری نمی توانستم انجام دهم. امیدوارم با این موارد برخورد شود.

افشین پیروانی سرمربی من بوده و من سال‌ها با او همبازی بوده‌ام. مثل قبل باز هم می‌گویم که سرم را برایش می‌دهم چون از این موضوع ترسی ندارم. وی عنوان کرد:‌ من بازیکنی هستم که حرف‌هایم را عوض نمی‌کنم چون دوست ندارم با احساسات مردم بازی کنم.

ذکر گفتن من روی نیمکت پرسپولیس در بازی مقابل الشباب برای موفقیت تیم بود.

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازيكنها و مربيهاي زيادي از اين دو تيم به تيم رقيب منتقل شدن اما هيچ بازيكني از پرسپوليس نبوده كه بره استقلال و بعد پرسپوليسيها خيانتشو فراموش كنند و التماسش كنن كه برگرده
بياني، بائو و نيكبخت بازيكنهايي هستن كه شما خودتونو به خاطرشون ذليل كرديد.... وقتي يه بازيكن به ميليونها هوادار تيمش پشت ميكنه جوابش التماس نيست حتي اگه سالها از اون داغ گذشته باشه اما شما عادت داريد به منت كشي. همين الان هم كل تيمتون افتاده به پاي جباري كه برگرده... جباري راست ميگه استقلال مسخره است اونم مسخره چهار تا بازيكن كه احساسات باشگاه و هواداراشو به سخره گرفتن
دوران اوج نيكبخت سال 86 بود كه فوق العاده كار كرد. شش فصل واسه استقلال بازي كرد و 23 گل زد اما فقط در سه فصل 26 گل واسه پرسپوليس به ثمر رسوند و بيشترين پاس گل رو توي دو فصل داده بود. پاس گلهاي نيكبخت، خليلي رو آقاي گل كرد.
اتفاقا بايد واسه اون جمله گريه كنيد. خواري تا كجا؟ من نگفتم نيكبخت پرسپوليسيه فقط حرفهايي كه خودش زده بود رو گفتم. ديگه قضاوت با عقل عاقل خودتون.
اينكه اگه اين اتفاق مي افتاد چي ميگفتن و اگه اون اتفاق نمي افتاد چي ميگفتن رو ول كن. خيالاتو بي خيال. ببين چه اتفاقي افتاده و چي دارن ميگن
:biggrin:

فعلا مشخصه خوار ذلیل نیکبخت بوده و داره التماس میکنه ببخشید و اومدم جبران کنم و از مجیدی و رحمتی میخوان که تماشاگرا رو آروم کنن
هنوز 90 درصد استقلالیا با نیکبخت مخالفن و از برگشتش خوشحال نیستن ، اما نیکبخت رو کی آورد استقلال؟؟ ما هوادارا یا مربی؟؟ جک میگی که استقلال التماس نیکبخت رو کرده؟؟ یا فقط میخوای حرفی زده باشی
شما پرسپولیسیا از اومدن میثم حسینی خوشحال شدید؟؟ انتخاب هوادارا بود؟؟
همه میدونن نیکبخت تا رفت پرسپولیس 2 سال بعدش افت کرد و کنار رفت و سالهای بازیش تو استقلال، تو جناح چپ این تیم بهترین دورانش بود ، تو استقلالم همیشه حاشیه جانبی و خارج از فوتبال داشت
شماها هنوز معنی شرایط و وضعیت مسخره رو با تیم مسخره نمیفهمید تو خیالات خودتونید ، همین جباری رو رویانیان از خداشه اتفاقی بیافته و نیاد استقلال بره سراغش

جناب عالی همیشه فک میکنید که عقل کل هستید و همیشه حق با شماست .. منتها نمیخواد خوب چشماتون رو باز کنید و دور برتون رو نگاه کنید .... اگه صحبت اوج و بهترین بازی باشه که تو پرسپولیس بهترین بود منتها خودش قدره خودش رو ندونست و به بیراه کشیده شده بود وگرنه مطمئن باش اگه همون روندش رو ادامه میداد الان جزء بازیکنای راهی برزیل بود .....ببین من همون روز الوب هم گفتم قاضی مبارکه اس تق لالی ها اصلا برامون هم مهم نیست که رو پرسپولیس تعصب داشته باشه یا نداشته باشه و براس هم آرزوی موفقیت میکنیم و امیدوارم حداقل امسال تیم پیرمردها تو لیگ سیزده حداقل برای حفظ ابرو بازی کنن و نتیجه بگیرن .....!!
والله من هیچ وقت فکر نمیکنم عقل کلم اما شما گویا تو توهم هستید و با پستهاتون همه چیز رو نشون میدید که فلانی خیانت کاره فلانی باند بازه فلانی کمک استقلال کرده فلانی عمدا گل نزده به بقیه تهمت میزنید، گویا شما هم فقط پی این هستید که فقط کل کلی کرده باشید، همیشه برای ناکامیهای پرسپولیس و موفقیتهای استقلال دلیلی گول زننده ای برای خودتون آوردید
راستی به اون سوالم جواب ندادیا ، اون همه مدارکی که رو کردی رفتی ببینی همون هم در مورد جواد الله وردی و بازی 6-0 صدق میکنه؟؟
امسالم ایشالله بالاتر پرسپولیس وایمیستیم ، حتی با تیم پیر مردها . پارسالم همین تیم پیر مردها قهرمان لیگ شد و شما فکر حفظ آبروی نمونده تیمتون باشید که 5 سال معلوم نیست کجای جدول لیگ باید دنبال تیمتون بگردیم

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
والله من هیچ وقت فکر نمیکنم عقل کلم اما شما گویا تو توهم هستید و با پستهاتون همه چیز رو نشون میدید که فلانی خیانت کاره فلانی باند بازه فلانی کمک استقلال کرده فلانی عمدا گل نزده به بقیه تهمت میزنید، گویا شما هم فقط پی این هستید که فقط کل کلی کرده باشید، همیشه برای ناکامیهای پرسپولیس و موفقیتهای استقلال دلیلی گول زننده ای برای خودتون آوردید
راستی به اون سوالم جواب ندادیا ، اون همه مدارکی که رو کردی رفتی ببینی همون هم در مورد جواد الله وردی و بازی 6-0 صدق میکنه؟؟
امسالم ایشالله بالاتر پرسپولیس وایمیستیم ، حتی با تیم پیر مردها . پارسالم همین تیم پیر مردها قهرمان لیگ شد و شما فکر حفظ آبروی نمونده تیمتون باشید که 5 سال معلوم نیست کجای جدول لیگ باید دنبال تیمتون بگردیم
ببین خودت هم خوب میدونی توهم هم نیست که قلعه نوعی باند بازه و انشالله که یه روز هم دستش رو میشه و فلاکتی که سر شاگردش تو لیگ یک اومد سر خودش هم تو لیگ برتر بیاد تا شما از توهم در بیای ... ببین شیش تا خوردید حالا هم احتیاجی به دلیل و برهان نداره ... جالا هی برید 4 تا هم که بهتون زدیم رو به هم نشون بدید ...:دی ...البته امسال هم آرزو بر جوانان عیب نیست ... معلوم میشه .. اخر فصل میبینمتون .....

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین خودت هم خوب میدونی توهم هم نیست که قلعه نوعی باند بازه و انشالله که یه روز هم دستش رو میشه و فلاکتی که سر شاگردش تو لیگ یک اومد سر خودش هم تو لیگ برتر بیاد تا شما از توهم در بیای ... ببین شیش تا خوردید حالا هم احتیاجی به دلیل و برهان نداره ... جالا هی برید 4 تا هم که بهتون زدیم رو به هم نشون بدید ...:دی ...البته امسال هم آرزو بر جوانان عیب نیست ... معلوم میشه .. اخر فصل میبینمتون .....

چند ساله قراره آخر فصل ما رو ببینید،اما همیشه دوباره اول فصل وعده آخر فصل رومیدید.
به هر حال من نمیگم که الله وردی خیانت کرده ، با استدلالهایی که خودت میاری دارم میگم ، دقیقا همینهایی که میگی به شکل واضح تری در مورد اون بازی هم صدق میکنه
ازت سوال کردم نظرت در اون مورد چیه؟؟
نمیشه فقط اون چیزی که دلت میخواد رو ببینی و بقیه چیزها که به ضررتونه رو نبینی و به بقیه بگی چشماتون باز کنید

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ووووووووووووو....شما هنوز دارین از 6 تا حرف میزنین؟؟؟
بابا بزرگ بشین...دنیا تغییر کرده...مرسی رو گرفتن...ما داریم میریم نیمه نهایی آسیا...روحانی اومد...و شما هنوز...

karimi912

عضو جدید
فعلا مشخصه خوار ذلیل نیکبخت بوده و داره التماس میکنه ببخشید و اومدم جبران کنم و از مجیدی و رحمتی میخوان که تماشاگرا رو آروم کنن
هنوز 90 درصد استقلالیا با نیکبخت مخالفن و از برگشتش خوشحال نیستن ، اما نیکبخت رو کی آورد استقلال؟؟ ما هوادارا یا مربی؟؟ جک میگی که استقلال التماس نیکبخت رو کرده؟؟ یا فقط میخوای حرفی زده باشی
شما پرسپولیسیا از اومدن میثم حسینی خوشحال شدید؟؟ انتخاب هوادارا بود؟؟
همه میدونن نیکبخت تا رفت پرسپولیس 2 سال بعدش افت کرد و کنار رفت و سالهای بازیش تو استقلال، تو جناح چپ این تیم بهترین دورانش بود ، تو استقلالم همیشه حاشیه جانبی و خارج از فوتبال داشت
شماها هنوز معنی شرایط و وضعیت مسخره رو با تیم مسخره نمیفهمید تو خیالات خودتونید ، همین جباری رو رویانیان از خداشه اتفاقی بیافته و نیاد استقلال بره سراغش

جوك ميگم؟ جوك كه تيم مسخره شماس.
هميشه تيمه كه دنبال بازيكن ميره. اگه استقلال نيكبخت رو نميخواست و باهاش قرارداد نمي بست كه نيكبخت سر خود پا نميشد بياد توي تمرين تيمتون بگه بذاريد منم 5 دقيقه بدوام. مي اومد؟!!! پس استقلال اين خفت رو پذيرفته پيشنهاد داده، نيكبخت هم از اونجايي كه هيچ تيمي نميخواستش قبول كرده
من نميدونم چرا جريان نيكبخت رو با غلامپور و حسيني يكي ميدونيد؟ مثل همون جريان پرچمي كه استقلاليها رنگش رو تغيير داده بودن و شما اون كارو با ليزر انداختن پرسپوليسيها يكي ميدونستيد!!!!!
مگه ما در مورد پژمان نوري حرفي زديم؟ خوب اومده استقلال كه اومده! اما اگه برگشت پرسپوليس و ما پرسپوليسيها گذاشتيم كه برگرده برو واسه بچه محلاتون تعريف كن. مثل خيلي ديگه از پرسپوليسيهايي كه رفتن كه رفتن...
بياني ، بائو و نيكبخت هرگز براي پرسپوليس تكراد نشدن... حالا شما اين دفعه واسه توجيه (مثل هميشه) اسم پولادي رو پيش بكش!
اينكه پرسپوليس جباري رو بخواد چيز عجيبيه؟ مگه گفته پرسپوليس مسخره است؟ كه رويانيان نخوادش. خوب انصاري فرد هم با پرسپوليس توافق نكنه استقلال رو هوا ميزنش. مثل قاضي.
چرا هي توجيه ميكني؟ از نيكبخت چه خبر؟ چرا هي دور خودت ميچرخي؟
الان ميگه فلان بازيكن هم اومد پرسپوليس.

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
جوك ميگم؟ جوك كه تيم مسخره شماس.
هميشه تيمه كه دنبال بازيكن ميره. اگه استقلال نيكبخت رو نميخواست و باهاش قرارداد نمي بست كه نيكبخت سر خود پا نميشد بياد توي تمرين تيمتون بگه بذاريد منم 5 دقيقه بدوام. مي اومد؟!!! پس استقلال اين خفت رو پذيرفته پيشنهاد داده، نيكبخت هم از اونجايي كه هيچ تيمي نميخواستش قبول كرده
من نميدونم چرا جريان نيكبخت رو با غلامپور و حسيني يكي ميدونيد؟ مثل همون جريان پرچمي كه استقلاليها رنگش رو تغيير داده بودن و شما اون كارو با ليزر انداختن پرسپوليسيها يكي ميدونستيد!!!!!
مگه ما در مورد پژمان نوري حرفي زديم؟ خوب اومده استقلال كه اومده! اما اگه برگشت پرسپوليس و ما پرسپوليسيها گذاشتيم كه برگرده برو واسه بچه محلاتون تعريف كن. مثل خيلي ديگه از پرسپوليسيهايي كه رفتن كه رفتن...
بياني ، بائو و نيكبخت هرگز براي پرسپوليس تكراد نشدن... حالا شما اين دفعه واسه توجيه (مثل هميشه) اسم پولادي رو پيش بكش!
اينكه پرسپوليس جباري رو بخواد چيز عجيبيه؟ مگه گفته پرسپوليس مسخره است؟ كه رويانيان نخوادش. خوب انصاري فرد هم با پرسپوليس توافق نكنه استقلال رو هوا ميزنش. مثل قاضي.
چرا هي توجيه ميكني؟ از نيكبخت چه خبر؟ چرا هي دور خودت ميچرخي؟
الان ميگه فلان بازيكن هم اومد پرسپوليس.

جک که داری میگی ، چرا خودتو میپیچونی؟؟ فهم جمله هام ساده هست خودتو نزن به اون راه
میگی شما استقلالیا خوار و ذلیل شدید و افتادید به التماس کردن و منت کشی که نیکبخت برگرده دارم میگم کدوم هوادار استقلال؟؟ این خواسته مربی بوده و ربطی به هوادارها نداشته و پرسیدم مگه خودتون میتونید برای مربی تعیین تکلیف کنید که مثلا حسینی رو نیار؟؟ هر کسی فقط بدونه فوتبال چیه و 4 تا روزنامه و خبرگزاری رو نگاه کنه میفهمه نیکبخت با خفت و خواری اومد استقلال و کلی درباره قلعه نویی گفت که چقدر مرده دمش گرم خیلی با مرامه جبران میکنم به همه استقلالیا حق میدم ناراحت باشن اومدم که جبران کنم نمیخوام در مورد گذشته فکر کنم امیدوارم منو بپذیرن، کجای این ادبیات به یکی میخوره که منتشو کشیده باشن؟؟ ولی داری میگی استقلالیا التماس کردن و چون تیمی نبوده پیشنهاد بده بهش اومده استقلال...این جکه دیگه داری میگی. فارسی بلدی بخونی؟؟؟ به نظرم بلد نیستی وگرنه میتونستی بفهمی تو اون بحث هیچ وقت مقایسه نکردم لیزر انداختن تو چشم یکی رو با عوض کردن رنگ پرچم ، میگم که فقط دنبال این هستی حرفی بزنی ، و نمیدونی چی داری میگی

karimi912

عضو جدید
جک که داری میگی ، چرا خودتو میپیچونی؟؟ فهم جمله هام ساده هست خودتو نزن به اون راه
میگی شما استقلالیا خوار و ذلیل شدید و افتادید به التماس کردن و منت کشی که نیکبخت برگرده دارم میگم کدوم هوادار استقلال؟؟ این خواسته مربی بوده و ربطی به هوادارها نداشته و پرسیدم مگه خودتون میتونید برای مربی تعیین تکلیف کنید که مثلا حسینی رو نیار؟؟ هر کسی فقط بدونه فوتبال چیه و 4 تا روزنامه و خبرگزاری رو نگاه کنه میفهمه نیکبخت با خفت و خواری اومد استقلال و کلی درباره قلعه نویی گفت که چقدر مرده دمش گرم خیلی با مرامه جبران میکنم به همه استقلالیا حق میدم ناراحت باشن اومدم که جبران کنم نمیخوام در مورد گذشته فکر کنم امیدوارم منو بپذیرن، کجای این ادبیات به یکی میخوره که منتشو کشیده باشن؟؟ فارسی بلدی بخونی؟؟؟ به نظرم بلد نیستی وگرنه میتونستی بفهمی تو اون بحث هیچ وقت مقایسه نکردم لیزر انداختن تو چشم یکی رو با عوض کردن رنگ پرچم ، میگم که فقط دنبال این هستی حرفی بزنی ، و نمیدونی چی داری میگی

دوباره توجيه
اصلا از نظر شما نيكبخت از اول پرسپوليس بود بعد رفت استقلال الان هم چند روزيه برگشته پرسپوليس!
حسيني و غلامپور مگه به پرسپوليس پشت كردن كه ما عليهشون جبهه بگيريم؟ مربي ما كدوم پرسپوليسي خائن رو به تيم آورد؟ چرا قاطي ميكني به هم؟ گفتم كه اگه فصل بعد نوري برگشت پرسپوليس برو تعريف كن.
هوادارا نخواستنش. مربي خواستش!!! قلعه نويي كه مربي تيمتونه هوادار گوشكوب سازي مسگرآباده؟ يا هوادار استقلال؟ همين چند روزه هم توي تمرينات دودستگي بوده به خاطر نيكبخت. اون وقت 90درصد نميخوانش؟
انتظار داري نيكبخت چي بگه؟ بازيكني كه سر نخواستنش دعوا بوده، هر تيم ديگه اي ميرفت اين حرفا رو يه جور ديگه ميزد. مگه پارسال از عابديني و هواداراي داماش تشكر نميكرد؟
بگو. دوباره قاطي كن يه توجيه ديگه بساز بخنديم

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوباره توجيه
اصلا از نظر شما نيكبخت از اول پرسپوليس بود بعد رفت استقلال الان هم چند روزيه برگشته پرسپوليس!
حسيني و غلامپور مگه به پرسپوليس پشت كردن كه ما عليهشون جبهه بگيريم؟ مربي ما كدوم پرسپوليسي خائن رو به تيم آورد؟ چرا قاطي ميكني به هم؟ گفتم كه اگه فصل بعد نوري برگشت پرسپوليس برو تعريف كن.
هوادارا نخواستنش. مربي خواستش!!! قلعه نويي كه مربي تيمتونه هوادار گوشكوب سازي مسگرآباده؟ يا هوادار استقلال؟ همين چند روزه هم توي تمرينات دودستگي بوده به خاطر نيكبخت. اون وقت 90درصد نميخوانش؟
انتظار داري نيكبخت چي بگه؟ بازيكني كه سر نخواستنش دعوا بوده، هر تيم ديگه اي ميرفت اين حرفا رو يه جور ديگه ميزد. مگه پارسال از عابديني و هواداراي داماش تشكر نميكرد؟
بگو. دوباره قاطي كن يه توجيه ديگه بساز بخنديم

همین یکی دو روز پیش پرسپولیس به قاضی پیشنهاد داده برگرده ، با اینکه باشگاه استقلال مخالفت کرده اما قلعه نویی گفته اگه رویانیان بخواد من قبول میکنم . اینم خبریه که من از خودم در نیاوردم فقط چون متضاده با افکار شما احتمالا یا خبر رو قبول نداری یا اصلا ندیدیش
من چی میگم تو چی میگی. شما میگی استقلالیای خوار و ذلیل شدن که نیکبخت برگشته منم میگم مگه نیکبخت با نظر هوادرا برگشته؟؟ مگه شما هوادارهای پرسپولیس موافق اومدن غلامپور و حسینی بودید؟؟ چه کاری ازتون بر اومد؟؟ بیرونشون کردید؟؟ چیکار کردید باهاشون؟؟ خوب از کی مثال بزنم ؟؟ وگرنه هواداراتون که با مثلا جذب یونس شاکری و امید عالیشاه مشکل ندارن که از اونا مثال بزنم ، خوب باید از کسی بگم که شما هوادارای پرسپولیس هم مشکل داشتید با جذبش دیگه ، که بگم شما چیکار تونستید کنید با جذب اینا که ما با جذب نیکبخت کنیم؟؟ شما هم مخالف بودید و ما هم مخالف ، اما مربی کار خودشو کرده و از نظر خیلیا نیکبخت پذیرفتنی نیست
تو تمرین تیم هم اگه بخونی کلی حاشیه داشته و لیدرها و مجیدی و رحمتی و قلعه نویی یه جوری تماشاگرا رو کنترل کردن ، وگرنه اغلب سایتهای طرفداران استقلال نظرات رو ببینی میبینی اکثرا مخالف اومدنش بودن
حالا باز حرف خودتو بزن ، خیلی واضح توضیح دادم

karimi912

عضو جدید
همین یکی دو روز پیش پرسپولیس به قاضی پیشنهاد داده برگرده ، با اینکه باشگاه استقلال مخالفت کرده اما قلعه نویی گفته اگه رویانیان بخواد من قبول میکنم . اینم خبریه که من از خودم در نیاوردم فقط چون متضاده با افکار شما احتمالا یا خبر رو قبول نداری یا اصلا ندیدیش
من چی میگم تو چی میگی. شما میگی استقلالیای خوار و ذلیل شدن که نیکبخت برگشته منم میگم مگه نیکبخت با نظر هوادرا برگشته؟؟ مگه شما هوادارهای پرسپولیس موافق اومدن غلامپور و حسینی بودید؟؟ چه کاری ازتون بر اومد؟؟ بیرونشون کردید؟؟ چیکار کردید باهاشون؟؟ خوب از کی مثال بزنم ؟؟ وگرنه هواداراتون که با مثلا جذب یونس شاکری و امید عالیشاه مشکل ندارن که از اونا مثال بزنم ، خوب باید از کسی بگم که شما هوادارای پرسپولیس هم مشکل داشتید با جذبش دیگه ، که بگم شما چیکار تونستید کنید با جذب اینا که ما با جذب نیکبخت کنیم؟؟ شما هم مخالف بودید و ما هم مخالف ، اما مربی کار خودشو کرده و از نظر خیلیا نیکبخت پذیرفتنی نیست
تو تمرین تیم هم اگه بخونی کلی حاشیه داشته و لیدرها و مجیدی و رحمتی و قلعه نویی یه جوری تماشاگرا رو کنترل کردن ، وگرنه اغلب سایتهای طرفداران استقلال نظرات رو ببینی میبینی اکثرا مخالف اومدنش بودن
حالا باز حرف خودتو بزن ، خیلی واضح توضیح دادم

چرا نميخواي قبول كني وضعيت غلامپور و حسيني با نيكبخت زمين تا آسمون متفاوته!
نيكبخت هفت سال استقلالي بود و اومد پرسپوليس و اين يعني خيانت به استقلال نه خيانت به پرسپوليس. درسته؟
اگه حسيني و غلامپور اومدن به پرسپوليس يعني خيانت به استقلال نه پرسپوليس. درسته؟
مگه حسيني قبلا پرسپوليس بود و رفت استقلال و حالا برگشته كه ما يا مسئولين تيم جبهه بگيرن؟
هر وقت قاضي واسه استقلال بازي كرد و فصل بعد برگشت پرسپوليس ميشه همون نيكبخت. وگرنه قرارداد كه خودت هم ميدوني هر بازيكني توي يه فصل با ده تا تيم قرارداد ميبنده و آخرش هم به هيچ كدوم پايبند نيست. پس اينا رو دوباره با هم قاطي نكن. البته پولادي مونده كه فكر كنم تو پست بعديت اونو هم رديف نيكبخت ميكني.
بابا اينا با هم فرق دارن. يكي بياد به زبون خودش بگه. بازيكني كه از پرسپوليس رفت استقلال بازي كرد ديگه برنگشت. والسلام

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا نميخواي قبول كني وضعيت غلامپور و حسيني با نيكبخت زمين تا آسمون متفاوته!
نيكبخت هفت سال استقلالي بود و اومد پرسپوليس و اين يعني خيانت به استقلال نه خيانت به پرسپوليس. درسته؟
اگه حسيني و غلامپور اومدن به پرسپوليس يعني خيانت به استقلال نه پرسپوليس. درسته؟
مگه حسيني قبلا پرسپوليس بود و رفت استقلال و حالا برگشته كه ما يا مسئولين تيم جبهه بگيرن؟
هر وقت قاضي واسه استقلال بازي كرد و فصل بعد برگشت پرسپوليس ميشه همون نيكبخت. وگرنه قرارداد كه خودت هم ميدوني هر بازيكني توي يه فصل با ده تا تيم قرارداد ميبنده و آخرش هم به هيچ كدوم پايبند نيست. پس اينا رو دوباره با هم قاطي نكن. البته پولادي مونده كه فكر كنم تو پست بعديت اونو هم رديف نيكبخت ميكني.
بابا اينا با هم فرق دارن. يكي بياد به زبون خودش بگه. بازيكني كه از پرسپوليس رفت استقلال بازي كرد ديگه برنگشت. والسلام

پسر خوب من از اول دارم میگم نیکبخت به استقلال خیانت کرد ، با بی معرفتی رفت ، تو همون اولین پستهامم گفتم
اما برگشتنش چه ربطی به من و بقیه استقلالیها داره؟؟ مربی رفته آوردتش، اکثرا هم مخالفن با این تصمیم /، از چند ماه پیش که بحثش پیش اومد هم مخالف بودن
چیکار باید کنیم؟؟ وضعیت حسینی و غلامپور فرق داره اما من به وضعیتشون اشاره کردم یا مخالف بودن پرسپولیسیا تو جذبشون؟؟ گفتم شما هم مخالف اونا بودید ما هم مخالف این ، مربی رفته اینو آورده من باید چیکار کنم ؟ یا شما چیکار کردی؟؟
خوبه من از نیکبخت حمایت نکردم اینجوری میگید و از اول حرفم بود بی معرفتی کرد و رفت و نباید میومد
خیلی جالبه میگید هر وقت قاضی با استقلال بازی کرد و برگشت شرطه ، همین الانم اومده و رسما بازیکن استقلال شده اگه برگرده رسما از استقلال برگشته ، حالا معنی توجیه رو هم فهمیدیم

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
!!!!!!
نیکبخت که بهترین دورانش رو تو پرسپولیس گذروند از وقتی رفت استیل و درگیر اون حاشیه ها شد و بعد محروم شد باعث شد افت کنه این چه ربطی به پرسپولیس داره ؟؟؟
واقعا خسته نشدی اینقد توجیه کردی ؟ :D

نیکبخت با رفتن به پرسپولیس افت کرد و از سطح اول فوتبال ایران محو شد
توجیه؟؟
والله دوستاتون حرفهایی میزنن که نمیشه جواب نداد
یکی میاد کلی میگه و ادعا میکنه با سند و مدرک حرف میزنم اما موارد مشابهی که به ضرر تیمتونه رو نمیبینه و توجیه کردن من میدونه و عقل کل بودن من و اینکه من باید چشامو باز کنم
بقیه رو متهم میکنه و نتیجه میگیره و میگه با سند و مدرک ، میان میگن دستیار قلعه نویی تو لیگ یک هم دستش رو شده و به فلاکت افتاده ( حالا من نمیدونم کی رو میگه ) و این طریق نتیجه میگیره که قلعه نویی هم باند بازی و تو کار تبانی بوده و استقلال از این طریق نتیجه گرفته و اینجوری قهرمان میشه
حالا اگه من بگم رهبری فرد هم ادعا کرده و گفته تو دورانی که تو استیل آذین بودیم تو دسته یک، پروین ( که دیگه معرف حضورتون هست و نه دستیار پروین تو یه تیم دیگه ) و هدایتی همه تیمها و همه بازیکنها رو خریدن که ما صعود کنیم اما آخرشم نشد ، حالا با اون دلایلی که اون دوستتون آورده و این نشانه ها و صحبتهای رهبری فر اگه من بیام مثل خودشون الکی متهم کنم و بگم پس در نتیجه پروین تو پرسپولیسم از این کارها میکرده و قهرمانیهای پرسپولیس تو دهه 70 با پروین زیر سوال میره و همش بخاطر تبانی بوده علی پروین پشت اونا بوده ، میگن و میگید توجیه و عقل کل. البته بازم واضح تر بگم من قصد این رو ندارم که همچین حرفی بزنم اما بر اساس اون نوع طرز فکر دوستتون اینا هم هست ، اما چون به ضررشونه اینا رو نمیبینه و میگه چشاتونو باز کنید ، من آخرش جواب سوالمو نگرفتم نظرش در مورد الله وردی چی بوده؟؟ همینایی که بر اساس اون ادعا میکنه اونجا هم موجود بوده.( در حالی که من نگفتم استقلال بخاطر الله وردی باخته و فقط ازش سوال کردم نظرت چیه؟ )

یا یه دوست دیگتون میاد کلی از خواری و ذلت استقلالیا میگه و من هر چی براش مثال میزنم آخرش میگه یکی اینو حالی کنه که بازیکنی از پرسپولیس نیومده استقلال و دوباره برگرده پرسپولیس ، در حالی که من تو هیچ کدوم از پستهام نگفتم که کسی این مدلی بوده یا نبوده، اما خودش با اطمینان میگه نبوده و حتی نمیدونه کوروش شهبازی فر کی بوده و از کجا به کجا و کجا رفته
یا بر میگرده میگه من گفتم لیزر انداختن با عوض کردن پرچم یکی بوده( حالا خوبه این یه مورد رو با خودت حرف میزدم ) و شما میگید من توجیه میکنم و من با کلمات بازی میکنم

دیگه به نظر باید واژگان جدیدی یاد بگیرم برای حرف زدن با اینها

karimi912

عضو جدید

فتح‌الله‌زاده درباره اظهار نظر اخیر مجتبی جباری درباره پول دادن فتح‌الله‌زاده برای خرید عنوان شوالیه تاکید کرد: جباری درس‌هایی که یاد گرفته را خوب پس می‌دهد. اشکالی ندارد بگذارید بگوید. ما پول داریم شوالیه می‌خریم، حشیش که نخریدیم. بازیکنی مثل خسرو حیدری لطف دارد و می‌گوید فتح‌الله‌زاده من را از هواپیما پیاده کرد و به قول مجتبی جباری با تیم مسخره استقلال قرارداد بست.

حشيش فروش های مسخره
:biggrin::biggrin::biggrin:

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز

فتح‌الله‌زاده درباره اظهار نظر اخیر مجتبی جباری درباره پول دادن فتح‌الله‌زاده برای خرید عنوان شوالیه تاکید کرد: جباری درس‌هایی که یاد گرفته را خوب پس می‌دهد. اشکالی ندارد بگذارید بگوید. ما پول داریم شوالیه می‌خریم، حشیش که نخریدیم. بازیکنی مثل خسرو حیدری لطف دارد و می‌گوید فتح‌الله‌زاده من را از هواپیما پیاده کرد و به قول مجتبی جباری با تیم مسخره استقلال قرارداد بست.

حشيش فروش های مسخره
:biggrin::biggrin::biggrin:

من نمیدونم این چه وضع صحبت مدیران باشگاه های ماست.!!! کلا تو این هشت سال ادبیات حرف زدن خیلی از افراد خیلی نزول کرد.حشیش و ریگی و...!!! خصوصا فتح الله زاده که بعد این همه مدیریت کردن این وضع صحبت کردنشه!!!!
این وسط بحثی که جالبتره اینه که استقلالیای عزیز مدعی شدند که ما 2 برابر پیشنهاد پرسپولیس به انصاری فر پیشنهاد دادیم ولی به خاطر تعصبش به پرسپولیس به استقلال نه گفت!!!یکی نیست بگه که شما به فکر بدهی های فصل به بازیکنانت باش به جای اینکه بیای یه دروغی سر هم کنی!!!این کارای مدیرا منو یاد دعواهای دوران مدرسه میندازه!!!

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من به سردار اعتقاد دارم سردار تنها مدیریه که دروغ بلد نیست پارسال هم به صراحت گفت به بازیکنان بالای سقف قرارداد دادم

alone.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
من به سردار اعتقاد دارم سردار تنها مدیریه که دروغ بلد نیست پارسال هم به صراحت گفت به بازیکنان بالای سقف قرارداد دادم
دروغ بلد نیست
فقط اون اول دروغ بزرگش معلوم شد چه برسه به حالا که رفته تو کار عین ...گیر کرده تو باتلاق

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دروغ بلد نیست
فقط اون اول دروغ بزرگش معلوم شد چه برسه به حالا که رفته تو کار عین ...گیر کرده تو باتلاق

معلومه کی راست میگه سردار یا مدیر عامل محترم شما که گفت به نکونام سیصد میلیون دادم بعدش مشخص شد یک میلیاردو هفتصد و پنجاه میلیون داده البته زیادم فرقشون نیست

بالا