تاپیک مخصوص نمونه کارهای شما

memara

عضو جدید
سلام دوست عزیز کارات خوبن و رفته به کارای اولت بهتر شدن تبریک میگم خودمم تازه کارم

میگم احساس میکنم رنگ و رندرهات ماته و شارپ نیستن

میشه در مورد این کار اخری نحوه نورپردازی و رندرینگت یه توضیحی بدی ممنونم

MEHRNOOSH.D

عضو جدید
کاربر ممتاز
کارات خوب شدن مهندس..با توجه به اینکه کلاس نرفتی خوبه ن....
اما نمیدونم سطح کارات چرا انقد با هم فرق داره...بعضیاشون خوبن و بعضیاشون متوسط...حتما بخاطر اینه که رو بعضیا کم وقت گذاشتی...
رو کف سازیاتم بیشتر کار کن خیلی ب کار جلوه میده....
و در آخر در مورد کارای خودت و خارج از بحث نرم افزار با توجه به اینکه رشته ت ریاضی بوده رنگ شناسیت رو قوی تر کن تا کارهای اجراییت قشنگ تر بشن....
با امید موفقیت روز افزون.

topman85

عضو جدید
سلام دوست عزیز کارات خوبن و رفته به کارای اولت بهتر شدن تبریک میگم خودمم تازه کارم

میگم احساس میکنم رنگ و رندرهات ماته و شارپ نیستن

میشه در مورد این کار اخری نحوه نورپردازی و رندرینگت یه توضیحی بدی ممنونم
با منتال ری رندر می گیرم کارام رو. هنوز وارد وی ری نشدم. ما کار آخر! از یه لامپ فوتومتریک استفاده کردم تا کل فضا روشن شه. بعلاوه 4 تا لامپ هالوژن برای آباژورها.
ممنون از نظری که دادی. آره دارم تلاش می کنم هر روز بهتر شم :)

soroush89

متخصص Photoshop
کاربر ممتاز
طراحی استیکر دیواری
کارفرما: انجمن معماری شارستان

MR-FL

عضو جدید
کارت خوبه موفق باشی.....اول فکر کردم با اسکچاپ زدی کارو...یا ارشیکد بعد دیدم با تردی مکسه
در مورد مسابقه حرفی ندارم...کارای شرکت کننده های دیگه رو میذاشتی میشد نظر داد...
البته شما متخصصید و من حرفی ندارم وفقط یه نظره
ولی در مورد خروجی کار که گفتی چند روز وقت برده،چند روز وقت کمی نیست
خروجی هاتون خیلی پر نوره،ومتریال دهی رو باید وقت بیشتری روش بذارید و همچنین پست پروی کار،که خیلی مهمه،
مثلا گذاشتن پرسوناژ داخل کار ، که خیلی مهمه....از زاویه تابش گرفته تا سایه باید با کار هماهنگی داشته باشه
من یه آدم گذاشتم که میشه گفت هماهنگی رو با فضای کار داره...
سایه و تیز و نرم بودنش هم رعایت شده.....
رنگ لباس هم با رنگ کلی کار همانگی داره....
البته هرچه بیشتر وقت بذاریم مسلما خروجی بهتری خواهیم داشت.....;)

MR-FL

عضو جدید
کارتون خوبه آفرین
ولی بهتره که آبجکتهای اماده استفاده نکنید! ....اگرم استفاده کردید بهتره که بدون متریال باشه! و خودتون به آبکت متریال بدید ..نه متریال آماده ویری،نه! خودتون بسازید..اگه اینکار رو انجام بدید بهتون قول میدم که پیشرفت خوبی داشته باشید
متریال مبحث مهم و اول یک خروجیه خوبه...بعد مبحث نور وتنظیمات....روی تنظیمات زیاد مانور ندید...بیشتر وقتتون رو روی متریال بذارید

soroush89

متخصص Photoshop
کاربر ممتاز
طراحی استیکر دیواری

طراحی استیکر دیواری

آخرین ویرایش:

soroush89

متخصص Photoshop
کاربر ممتاز
کارت خوبه موفق باشی.....اول فکر کردم با اسکچاپ زدی کارو...یا ارشیکد بعد دیدم با تردی مکسه
در مورد مسابقه حرفی ندارم...کارای شرکت کننده های دیگه رو میذاشتی میشد نظر داد...
البته شما متخصصید و من حرفی ندارم وفقط یه نظره
ولی در مورد خروجی کار که گفتی چند روز وقت برده،چند روز وقت کمی نیست
خروجی هاتون خیلی پر نوره،ومتریال دهی رو باید وقت بیشتری روش بذارید و همچنین پست پروی کار،که خیلی مهمه،
مثلا گذاشتن پرسوناژ داخل کار ، که خیلی مهمه....از زاویه تابش گرفته تا سایه باید با کار هماهنگی داشته باشه
من یه آدم گذاشتم که میشه گفت هماهنگی رو با فضای کار داره...
سایه و تیز و نرم بودنش هم رعایت شده.....
رنگ لباس هم با رنگ کلی کار همانگی داره....
البته هرچه بیشتر وقت بذاریم مسلما خروجی بهتری خواهیم داشت.....;)

دوست عزیز فکر میکنم اشتباه متوجه شدید بنده 0 تا 100 کار رو عرض کردم نه فقط مدلینگ و رندرینگ. از برنامه فیزیکی تا پرینت شیت. فقط 4 روز. شاید شما بتونید 1 هکتار رو طی 4 روز طرح بزنید اما این کار از عهده بنده خارج هست. در مورد سایه ها هم باید عرض کنم بله جهت سایه ها کمی نامعقوله اما رنگ سایه رو سعی کردم مطابق با خروجی VRay بگیرم سایه پرسناژ شما کمی کم رنگه و با کنتراست سایه همخوانی نداره بابت پیشنهاداتتون هم متشکرم.

آخرین ویرایش:

MR-FL

عضو جدید
دوست عزیز فکر میکنم اشتباه متوجه شدید بنده 0 تا 100 کار رو عرض کردم نه فقط مدلینگ و رندرینگ. از برنامه فیزیکی تا پرینت شیت. فقط 4 روز. شاید شما بتونید 1 هکتار رو طی 4 روز طرح بزنید اما این کار از عهده بنده خارج هست. در مورد سایه ها هم باید عرض کنم بله جهت سایه ها کمی نامعقوله اما رنگ سایه رو سعی کردم مطابق با خروجی VRay بگیرم سایه پرسناژ شما کمی کم رنگه و با کنتراست سایه همخوانی نداره بابت پیشنهاداتتون هم متشکرم.

یه نظر بود دوست من :D
سایه هم با کف هماهنگه،چون فضا روشنه
مهم تیرگی یا روشنی نیست..مهم هماهنگیه...اگه تیره تر میگرفتم زیادی به چشم میومد...;)

آخرین ویرایش:

rahmati8829

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام. رندرهای بیرونی خیلی خوب شده ولی داخلیها مثل بیرونی نشده چرا:que:

rahmati8829

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام این کارهای تردی منه لطفانظر خودتونو بگید و اگه ایراد هاشو با راه حل بگید ممنون میشم ;)

پیوست ها

• 6.jpg
    6.jpg
    59.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • 8.jpg
    8.jpg
    38.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

MR-FL

عضو جدید
لایک;)
..ولی فرزاد جان یه مقدار در مورد کار توضیح یا تصاویر رو باکیفیت بالاتری قرار میدادی بهتر میشد نظر داد
کاره خوب شده خسته نباشی ... ولی تصویر یه جاهایی اوبرایت شده ...شیشه ها هم خودشون رو خوب نشون نمیدن،آی او آر رو فعال کنی(شایدم کردی)
با رفلکت مناسب با رفرکت معقول....میشه شیشه بهتری ساخت...یه مپ نویز هم به شیشه بده! تو بخش بامپ..تا موج تصاویر رو داخل شیشه ببینی،تو واقعیت رفلکت تصاویر تخت نشون داده نمیشه (داخل شیشه)

F.A.R.Z.A.D

متخصص مباحث اجرایی معماری , متخصص نرم افزار Archi
کاربر ممتاز
لایک;)
..ولی فرزاد جان یه مقدار در مورد کار توضیح یا تصاویر رو باکیفیت بالاتری قرار میدادی بهتر میشد نظر داد
کاره خوب شده خسته نباشی ... ولی تصویر یه جاهایی اوبرایت شده ...شیشه ها هم خودشون رو خوب نشون نمیدن،آی او آر رو فعال کنی(شایدم کردی)
با رفلکت مناسب با رفرکت معقول....میشه شیشه بهتری ساخت...یه مپ نویز هم به شیشه بده! تو بخش بامپ..تا موج تصاویر رو داخل شیشه ببینی،تو واقعیت رفلکت تصاویر تخت نشون داده نمیشه (داخل شیشه)

سلاممم.
ممنون.
بله درست میگید.دیگه آخر وقت بود فقط عکس رو گذاشتم.
مادلینگش که با ارشیکد بوده.متریال های کار هم چوب و ورق سیاه(فلاشینگ) و کامپوزیته.
کار رو هم تو فتوشاپ تو سایتش گذاشتم.
شیشه رو با رفلکت 200 و رفرکت 180 دادم.آی او آر رو فعال کردم ولی یه صفحه جلوی نما با عکس آسمون گذاشتم.
نمیدونم شیشه ها چرا اینطوری میشه.شما عکسی از کاراتون دارید که شیشه هاش بهتر شده باشه؟با نویز درست میشه؟

MR-FL

عضو جدید
سلاممم.
ممنون.
بله درست میگید.دیگه آخر وقت بود فقط عکس رو گذاشتم.
مادلینگش که با ارشیکد بوده.متریال های کار هم چوب و ورق سیاه(فلاشینگ) و کامپوزیته.
کار رو هم تو فتوشاپ تو سایتش گذاشتم.
شیشه رو با رفلکت 200 و رفرکت 180 دادم.آی او آر رو فعال کردم ولی یه صفحه جلوی نما با عکس آسمون گذاشتم.
نمیدونم شیشه ها چرا اینطوری میشه.شما عکسی از کاراتون دارید که شیشه هاش بهتر شده باشه؟با نویز درست میشه؟

شما همین کار رو به من بده..یا اینجا بذار که همه استفاده کنن.....تا روی همین فایل کار بشه.
با تکسچر،یه سیوآرشیو بگیر...

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام. رندرهای بیرونی خیلی خوب شده ولی داخلیها مثل بیرونی نشده چرا:que:

فقط پستهای 1-4-5-22 کار من هست...از چه نظر داخلیها خوب نیست؟؟؟البته آقا رضا هم کارشون توی پیج من گذاشتن....میشه نقل قول بگیری از کارم و ایرادهاشو بگی؟؟؟ممنون

arefeh

کاربر ممتاز
سلام.کاراولیتون عالیه چون خلوص داره.طراحی داخلی هم خوبه ولی دقت داشته باشید توی اجرا به این تمیزی درنمیاد.

بله شاید حق با شما باشه متاسفانه توی ایران اجرای کارها اونی نیست که توی طراحی روش کار شده است....ممنونم

rahmati8829

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا کارت حرف نداره من فقط گفتم کارهای داخلی یه خرده فکر کنم نویز داره وگرنه کارهات عالیه:d

rahmati8829

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این درخت هایی که گذاشتی خیلی خوبن اگه حجمش زیاد نیست بده به ما هم استفاده کنیم;)

arefeh

کاربر ممتاز
واقعا کارت حرف نداره من فقط گفتم کارهای داخلی یه خرده فکر کنم نویز داره وگرنه کارهات عالیه:d

ممنونم از لطفتون...در هر صورت هر انتقادی که باعث بهتر شدن کارم میشه پذیرا هستم....اینجا گذاشتم که ایرادها گفته بشه...;)

memara

عضو جدید
کارات خوب شدن مهندس..با توجه به اینکه کلاس نرفتی خوبه ن....
اما نمیدونم سطح کارات چرا انقد با هم فرق داره...بعضیاشون خوبن و بعضیاشون متوسط...حتما بخاطر اینه که رو بعضیا کم وقت گذاشتی...
رو کف سازیاتم بیشتر کار کن خیلی ب کار جلوه میده....
و در آخر در مورد کارای خودت و خارج از بحث نرم افزار با توجه به اینکه رشته ت ریاضی بوده رنگ شناسیت رو قوی تر کن تا کارهای اجراییت قشنگ تر بشن....
با امید موفقیت روز افزون.

سلام ممنون مهرنوش جان

نکاتی که گفتی و حتما لحاظ میکنم ممنون

memara

عضو جدید
کارتون خوبه آفرین
ولی بهتره که آبجکتهای اماده استفاده نکنید! ....اگرم استفاده کردید بهتره که بدون متریال باشه! و خودتون به آبکت متریال بدید ..نه متریال آماده ویری،نه! خودتون بسازید..اگه اینکار رو انجام بدید بهتون قول میدم که پیشرفت خوبی داشته باشید
متریال مبحث مهم و اول یک خروجیه خوبه...بعد مبحث نور وتنظیمات....روی تنظیمات زیاد مانور ندید...بیشتر وقتتون رو روی متریال بذارید
سلااام مرسی دوست خوبم

درسته باید وقت بیشتری رو مادلینگ و متریال سازی بزارم اما چ کنم که وقت تنگه اما سعیمو میکنم

این کارایی که گذاشتم همه رندراش تسته و تنظیمات رندری روشون انجام ندادم اما ایشالا با کمک دوستانی همچون شما و بقیه سطح کارام بهتر میشن

ممنونم ک وقت گذاشتی

رندر تست زمان 58ثانیه 001.jpg

concreteman

عضو جدید
دیگه عادت کردم. شروع پروژه همه کار خاص و تک میخوان. به زمان اجرای نما که میرسه
پول ندارن میگن یه طرح کلاسیک از این نما رومی ها هست ولی ساده و ارزون بزن:cry:
Untitled-1.jpg

آخرین ویرایش:

memara

عضو جدید
vgnfgnfgnfgnfgn.jpg

دوستان متریال سنگ گیوتین رو چجوری میسازن که اون برجستگی و تو رفتگیاشو داشته باشه ممنون میشم راهنمایی کنید