POWERMILL&CNC HS 5+1 AXIS

مسعود ص

عضو جدید
سلام من يه 10 سالي هست كه CNC HIGHSPEED MILLING 5+1 AXIS &POWER MILL& MECHANIKAL سر و كار دارم الان هم تو يه شركت صنعتي به عنوان مدلساز و برنامه نويس مشغولم مي تونم اگه مايل بوديد بصورت اينترنتي اموزش بدم

powermill

عضو جدید
سلام من يه 10 سالي هست كه CNC HIGHSPEED MILLING 5+1 AXIS &POWER MILL& MECHANIKAL سر و كار دارم الان هم تو يه شركت صنعتي به عنوان مدلساز و برنامه نويس مشغولم مي تونم اگه مايل بوديد بصورت اينترنتي اموزش بدم

سلام مسعود جان
خیلی خوشحالم که بالاخره یکی پیدا شده که با PowerMILL درگیره و داره کار میکنه. اگه موافق باشی یک تاپیک به اسم آموزش پاورمیل راه بندازیم من هم سعی میکنم در کنار شما از تجربیاتتون استفاده کنم و بتونم کمکی کرده باشم...;)
من سعی میکنم بیشتر فیلم آموزشی تهیه کنم و در اینجا قرار بدم.
در این مورد منتظر ایمیل شما هستم
heidari_sapco@yahoo.com

powermill

عضو جدید

سلام
با اینکه به طور حتم میتوان گفت خیلی از دوستان بی صبرانه منتظر بهره مند شدن از تجربیات و اطلاعات شما در زمینه ماشینکاری چند محوره میباشند اما متاسفانه هنوز از حضور شما در این بحث بی نصیب مانده ایم.
با تشکر

hamed118

عضو جدید

سلام خیلی خوب میشه که یک نفر با تجربه واقعی یک تاپیک در این مورد راه اندازی کنه. ممنون میشم اگه یه همچین تاپیکی را بندازید.

powermill

عضو جدید

کسی اینجا پیدا نمیشه بخواد در این زمینه پست بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

khakbaz.h

عضو جدید
درخواست

درخواست

سلام من دانشجو ارشد ساخت و توليد هستم در مورد سي ان سي هاي اسپيد اطلاعات لازم دارم لطفا راهكار تبادل اطلاعات را پيشنهاد دهيد
ممنون

powermill

عضو جدید
سلام من دانشجو ارشد ساخت و توليد هستم در مورد سي ان سي هاي اسپيد اطلاعات لازم دارم لطفا راهكار تبادل اطلاعات را پيشنهاد دهيد
ممنون

سلام جناب مهندس
لطفا در مورد نحوه برنامه نویسی و استخراج جی کد ساخت در مورد ماشینهای چند محور توضیح بدید ممنون میشم.
با تشکر

مسعود ص

عضو جدید
سلام دوستان عزیز شرمنده مدتی درگیر بودم....بنده با کمال میل در خدمت هستم....من مسلط به کنترلهای هایدن هاین(3 & 5 axes) و فیدیا.....ماشینهای (table-table-----head-table----head-head).....
در حال حاظر هم با nx7 کار میکنم....یعنی تا حدودی عشق خودم مکانیکال و کنار گذاشتم....
قبل از شروع اموزش رانندگی اولین مورد اموزشی اینه که میگن:بستن کمر بند ایمنی الزامیست!!!!
ما ماشینکارها هم میگیم:اولین مورد ایمنی اینه که یاد بگیریم دستگاه چه در حالت خاموش چه در وضعیت روشن سلکتور فیید حتما 0% یعنی فیید بسته!!!!!
زمانی یک قطعه با کیفیت در خروجی سی ان سی قرار میگیره که ما تونسته باشیم یک مدل!!!!!! با کیفیت بسازیم!!!!!مدل با کیفیت یعنی استفاده از نرم افزار با کیفیت و سریع.....
مشغله زیاده این ایمیل بنده هست
usef_sfr@yahoo.com;)

آخرین ویرایش: