Nokia Lumia 520

وضعیت
موضوع بسته شده است.

yekariayi

متخصص هیدرولیک
کاربر ممتاز
سلام دوستان
کسی قیمت نوکیا Lumia 520 رو نمیدونه؟
تو ایرانم اومده؟
بدجور ازش خوشم اومده

آخرین ویرایش:

darvish.m

کاربر فعال تالار موبایل,
یورو نرخ امرو 4700 تومان
150*4700= 705000 تومان
اون صد تومن هم تا از وارد کننده اصلی به دست مصرف کننده برسه و در واقع توزیع بشه منطقی هست
در مجموع در نظر داشته باشید این مدل در همین ماه جاری وارد بازار جهانی شده است و در فروشگاه ایران در لینک قابل مشاهده بود - نزدیکی زمان هم رو اون صد تومان ه بی تاثیر نیست اما خوب در کل از وقعیت دور نیست 700-800

yekariayi

متخصص هیدرولیک
کاربر ممتاز
یورو نرخ امرو 4700 تومان
150*4700= 705000 تومان
اون صد تومن هم تا از وارد کننده اصلی به دست مصرف کننده برسه و در واقع توزیع بشه منطقی هست
در مجموع در نظر داشته باشید این مدل در همین ماه جاری وارد بازار جهانی شده است و در فروشگاه ایران در لینک قابل مشاهده بود - نزدیکی زمان هم رو اون صد تومان ه بی تاثیر نیست اما خوب در کل از وقعیت دور نیست 700-800

اوکی
ممنون
پس بهتره همون 603 رو بخرم
تا بعدا یه مدل کاملتر ویندوز فون رو بخرم مثل Lumia 920

darvish.m

کاربر فعال تالار موبایل,
به نظر من هزینه الان برای 603 دادن ارزش چندانی ندارد اما خوب اگر علاقه داری اوکی - مثل این می مونه الان شما بخوای بری پیکان صفر بخری - دیگه سیستم عامل سیمبین که پشتیبانی نمی شود و نمیشه نوکیا که متعصب به سیمبین بود هم اومده رو ویندوز بعد هم برای 603 هزینه حد اقل 500 تومانی می خوای داشته باشی و بعد دست دومش رو خیلی سخت بتونی بفروشی به نظر من منطقی تر عمل کن یا همین لومیا 520 روو با کمی بالا پایین بگیر یا مدل دیگه ای که اگر خواستی بعد ها تعویض کنی قابل قبول تر باشد برای سایرین و خرید دست دوم بهرحال این فقط یک نظر بود. برقرار باشید

yekariayi

متخصص هیدرولیک
کاربر ممتاز
به نظر من هزینه الان برای 603 دادن ارزش چندانی ندارد اما خوب اگر علاقه داری اوکی - مثل این می مونه الان شما بخوای بری پیکان صفر بخری - دیگه سیستم عامل سیمبین که پشتیبانی نمی شود و نمیشه نوکیا که متعصب به سیمبین بود هم اومده رو ویندوز بعد هم برای 603 هزینه حد اقل 500 تومانی می خوای داشته باشی و بعد دست دومش رو خیلی سخت بتونی بفروشی به نظر من منطقی تر عمل کن یا همین لومیا 520 روو با کمی بالا پایین بگیر یا مدل دیگه ای که اگر خواستی بعد ها تعویض کنی قابل قبول تر باشد برای سایرین و خرید دست دوم بهرحال این فقط یک نظر بود. برقرار باشید

ولی لومیا 520 خیلی گرونه الان
منم امروز میخوام گوشیو بخرم
آندرویدیای تو این قیمت هم ارزش خریدن ندارن چون خیلی ضعیفن و کیفیت ساخت پایینی هم دارن!!
خودمم موندم چکار کنم

yekariayi

متخصص هیدرولیک
کاربر ممتاز
دوستان بالاخره نوکیا 603 خریدم و از انتخابم کاملا راضیم

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
ممنون از darvish.m عزیز بابت راهنمایی خوبشون
تاپیک قفل شد

وضعیت
موضوع بسته شده است.