Automation Studio

ahfm

عضو جدید
شبيه سازي و تعيين طرح بهينه

پس از تعيين سايز قطعات و انجام محاسبات اوليه توسط نرم افزار Automation Studio پيش از آنكه سيستم هيدروليك به صورت سخت افزاري ساخته شود ، ميتوان بخشهاي مختلف مدار هيدروليك و ارتباط آن با بخشهاي كنترل و برق را شبيه سازي و در صورت نياز طرح اوليه را اصلاح نمود.
انجام فرايند شبيه سازي مخصوصا در طرح سيستمهاي پيچيده پيشنهاد ميگردد. اين امر باعث كاهش احتمال خطا در انجام پيش بيني عملكرد سيستم ميگردد.

amin-2

عضو جدید
سلام ببخشید میتونید چند تا از این مدارها (حد اقل10تا) برام پیدا یا ادرس اونو برام پیدا کنید.ممنون چون برای استادمون میخوام.
siamin.blogfa.com

reza.pey

عضو جدید
دوست عزیز ورژن 6 یا 4 این نرم افزار را اگر سراغ داری اطلاع بده و یا آدرس را ذکر کن.
با تشکر

saeed habibi

عضو جدید
درخواست آدرس سایت

درخواست آدرس سایت

با سلام.شما که اینقدر زحمت کشیدی که این برنامه رو معرفی کردی بگو از کدوم سایت می شه خریداریش کرد.من که جایی نتونستم پیداش کنم.ممنون می شم زودتر جواب بدی.

mohsen1979

عضو جدید
Automation Studio Library

Automation Studio Library

Salam doste gerami
mamnon az etelate khobi ke erae kardi.
man version 5 ro az in site download kardam, ama bad az nasb, hich library ei to sfotware nist.
mikhastam khahesh konam rahnamei koni, che kar bayad konam. moshkel narm afzar cracked shode hast ya bayad khodam ezafe konam

lotf mikoni age komak koni,
Mohsen

شبيه سازي و تعيين طرح بهينه

پس از تعيين سايز قطعات و انجام محاسبات اوليه توسط نرم افزار Automation Studio پيش از آنكه سيستم هيدروليك به صورت سخت افزاري ساخته شود ، ميتوان بخشهاي مختلف مدار هيدروليك و ارتباط آن با بخشهاي كنترل و برق را شبيه سازي و در صورت نياز طرح اوليه را اصلاح نمود.
انجام فرايند شبيه سازي مخصوصا در طرح سيستمهاي پيچيده پيشنهاد ميگردد. اين امر باعث كاهش احتمال خطا در انجام پيش بيني عملكرد سيستم ميگردد.

hameds

عضو جدید
Salam doste gerami
mamnon az etelate khobi ke erae kardi.
man version 5 ro az in site download kardam, ama bad az nasb, hich library ei to sfotware nist.
mikhastam khahesh konam rahnamei koni, che kar bayad konam. moshkel narm afzar cracked shode hast ya bayad khodam ezafe konam

lotf mikoni age komak koni,
Mohsen

[FONT=&quot]برای فعال کردن [/FONT]library[FONT=&quot] به صورت زیر عمل کنید[/FONT]​
1-[FONT=&quot] [/FONT]Run the software​
2-[FONT=&quot] [/FONT]Go to “library explorer”​
3-[FONT=&quot] [/FONT]Select “open library”​
4-[FONT=&quot] [/FONT]In “files of type” select “all files”​
5-[FONT=&quot] [/FONT]The double click on “Main” which is a XML file​
[FONT=&quot]موفق باشید[/FONT]​

7kle

عضو جدید
سلام دوست عزیز نرم افزار رو دارم .library هم اجرا میشه ولی قسمت شیر های تغییر جهتش غیر فعال هست.میتونی کمکم کنید؟ ممنون میشم.

mhe3xe

عضو جدید
با سلام من يه مدار رو ميخوام كه سيلندر A باز بشه بعد B باز بشه پس از آن B بسته و در نهايت A هم بسته بشه. كسي ميتونه كمك كنه.
خودم اين يكي رو كشيدم ولي A باز ميشه بعد B باز ميشه و بعد از اون به جاي اينكه B بسته بشه اول A بسته ميشه. اگر كسي ميتونه خواهشا به اين آدرس ايميل كنه.ممنون. topshz@yahoo.com Eslami Project.jpg

hameds

عضو جدید
با عرض سلام
در صورت تمایل برای انجام پروژه های automation studio ایمیل بفرمایید و یا درصورت نیاز سوال خودتان را در فورم بپرسید. درحد دانشم به شما کمک می کنم
موفق باشید و پیروز

saboo

عضو جدید
برای فعال کردن library به صورت زیر عمل کنید​
1-Run the software​
2-Go to “library explorer”​
3-Select “open library”​
4-In “files of type” select “all files”​
5-The double click on “Main” which is a XML file​
موفق باشید​

راست میگه باید موقع ورود به libraryفایل تایپ رو روی all filesبگذاری