addones برای فایر فاکس

vahid321

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
از اونجایی که همه چیز رو همگان دانند من پیشنهاد میکنم هر کس از موزیلا استفاده میکنه و با این افزونه هاش کار کرده بگه که بقیه هم استفاده کنن:gol:

X_shadow

عضو جدید
سلام
از اونجایی که همه چیز رو همگان دانند من پیشنهاد میکنم هر کس از موزیلا استفاده میکنه و با این افزونه هاش کار کرده بگه که بقیه هم استفاده کنن:gol:

Cooliris,CoolPreviews,Deeperweb for google,download statusbar,downloadhelper,fastest fox,flagfox,fox tab,lazarus: from recovery,minimap addon,multiple tab handler,new tab king,personas,personas rotator,read it later,scrapbook,searchpreview,split browser,tab catalog,tab sidebar,wot,xmarks,yoono
اینها لیستی از Add-Ons هایی هستند که من استفاده میکنم و واقعا ازشون راضی هستم.

vahid321

عضو جدید
کاربر ممتاز
Cooliris,CoolPreviews,Deeperweb for google,download statusbar,downloadhelper,fastest fox,flagfox,fox tab,lazarus: from recovery,minimap addon,multiple tab handler,new tab king,personas,personas rotator,read it later,scrapbook,searchpreview,split browser,tab catalog,tab sidebar,wot,xmarks,yoono
اینها لیستی از Add-Ons هایی هستند که من استفاده میکنم و واقعا ازشون راضی هستم.

خدا بده برکت! ولی منظور من اینطوری نبود.
ببین مثلا من از یکی به نام
noscript استفاده میکنم که جلوی تبلیغات رو میگیره. یا یکی دیگه به نام phizilla که بعضی سایتهارو که باز نمیشن باز میکنه. یکی دیگه هم هست pdf download که واقعا معرکس و بدون نیاز به باز کزدن پی دی افها اونارو دانلود میکنه.:smile:
اما بهترین افزونه گریسی مانکیه. کلی میشه براش اسکریپت دانلود کرد و کلی کارایی داره.
یکی دیگه هم به نام softwheel باعث میشه که صفحه آروم آروم پایین بالا بره:):)

vahid321

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان خسیس بازی رو کنار بزارین و اطلاعات رو کنید!
همون گریسی مانکی به تنهایی کلی کاربرد داره. لطفا باقیش رو شما بگید. فکر میکنم این یکی از کاربردی ترین تاپیکها باشه ولی به شرط شرکت شما:gol:

X_shadow

عضو جدید
*Autopager که به طور خودکار صفحه بعدی را بارگذاری میکند که در سرعت و وقت تاثیر بسزایی دارد.
*Ctrl-Tab که کار حرکت بین پنجره ها را انجام میدهد مانند Alt+Tab در ویندوز
*Download Statusbar که به جای باز شدن پنجره دانلود،از قسمت پائین FireFox برای نمایش وضعیت دانلودها استفاده میکند.
*FastestFox که با انتخاب یک کلمه میتوانید آنرا در وب جستجو کنید.
*New Tab King که با باز کردن Tab جدید لیستی از سایتهایی که بیشترین بازدید از طرف شما داشته را به نمایش میگذارد.
*Xmarks که برای گرفتن نسخه پشتیبان از تنظیمات و پسووردها استفاده میشود.

aliqq

عضو جدید
افزونه که زیاد استفاده میکنم اما اونایی که به کار من بیشتر میان اینان

FEBE این افزونه به کار همه میاد،یکی از بهترین افزونه ها برای بک آپ گرفتن از کل فایرفاکستونه ،از BOOKMARK ها گرفته تا Add-ons و هرچیو که فکرشو کنی برات بک آپ میگیره،البته هرکدومو که بخوای نگیره راحت تیکشو بر میداری،schedule هم داره که میتونین تنظیمش کنین که مثلا اخر هرشب یا هر چند ساعت که دوست دارین براتون اتومات بک آپ بگیره

LiveDic دیکشنری آنلاین بسیار بسیار عالی،حلوای تن ترانی تا نخوری ندانی :D

FlagFox توی هر سایتی بری پرچم کشوریو که سرور سایت اونجاس براتون کوچولو انتهای نوار آدرس نشون میده که وقتیم موستو میبری روش آی پی سرور رو نشون میده ،البته شاید به کار شما نیاد ولی واسه من خیلی کاربرد داره

scribefire واسه کسایی که سایت یا بلاگ وردپرس دارن عالیه ،میتونی چند تا مثلا سایت با وردپرس داشته باشی توی این افزونه 1 بار پست بزنی و با فشار یک دکمه به تمام سایتات بفرستی،یا میتونی بدون اینکه وارد سایتت بشی واسش پست بزنی و... چیز جالبیه

گوود لاک !!:cowboy:

M.Reza2008

عضو جدید
wjbutton همون طور كه مي دونيد ultrasurf توي فايرفاكس كار نمي كنه كه بانصب اين Add-on و فعال كردنش تو فايرفاكسم كار مي كنه

M.Reza2008

عضو جدید
متوجه شدم, اين فايل تو خود سايت anti filter ارائه شده.
توسط منم ارائه ميشه:

پیوست ها

• wjbutton_en(firefox add-on).zip
    22 کیلوبایت · بازدیدها: 0

vahid321

عضو جدید
کاربر ممتاز
لطفا اگر کسی اسکریپت خوبی برای افزونه گریسی مانکی سراغ داره معرفی کنه:smile:
در ضمن لطفا افزونه هایی که معرفی میکنید کاربردی تر باشه

mona 23

عضو جدید
من نمیتونم اصلاسایت face book رو باز کنم
شنیدم که اگه افزونه به فایر فاکس اضافه کنم میتونم وارد شم.میشه بگین این افزونه رو از کجا گیر بیارم و چه جوری اضافه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟