7 راه عجیب برای داشتن احساس بهتر

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه همه راهها رو امتحان کردین و حالتون بهتر نشد کارهای زیر رو -که خودم از یه سایت خارجی ترجمه کردم و رو خودم اجرا کردم - بکنین حالتون بهتر میشه و کمک میکنه شادتر بشین:

1- گوشهاتون رو به آرامی ماساژ بدید. حلقه بیرونی گوشهاتون رو خودتون یا اگه امکانش هست یه نفر دیگه ماساژ بده. تاثیر بسزایی در بهتر شدن حالتون داره.

2- خوردن غذا مثه یه ساندویچ کوچیک در پارک یا ساحل به طور عجیبی باعث بهتر شدن حال آدم میشه.

3- این گزینه رو نمیشه بگم! شرمنده ! میان اخراجم میکنن ! :D

4- کمتر گوشت بخورین :surprised:

5- به نروژ سفر کنید. نروژ شادترین کشور دنیاست و شادترین مردم دنیا در نروژ زندگی میکنن که باعث میشه حالتون خوب بشه. (البته این گزینه رو هنوز امتحان نکردم :D)

6- یک بنگاه خرید و فروش املاک باز کنید :surprised: تحقیقات نشون میده بنگاه دار ها بسیار به ندرت دچار افسردگی میشوند.

7- بازی کامپیوتری انجام دهید. اگر بازی گروهی یا علمی-تخیلی یا ترسناک باشد که چه بهتر.

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه همه راهها رو امتحان کردین و حالتون بهتر نشد کارهای زیر رو -که خودم از یه سایت خارجی ترجمه کردم و رو خودم اجرا کردم - بکنین حالتون بهتر میشه و کمک میکنه شادتر بشین:

1- گوشهاتون رو به آرامی ماساژ بدید. حلقه بیرونی گوشهاتون رو خودتون یا اگه امکانش هست یه نفر دیگه ماساژ بده. تاثیر بسزایی در بهتر شدن حالتون داره.

2- خوردن غذا مثه یه ساندویچ کوچیک در پارک یا ساحل به طور عجیبی باعث بهتر شدن حال آدم میشه.

3- این گزینه رو نمیشه بگم! شرمنده ! میان اخراجم میکنن ! :D

4- کمتر گوشت بخورین :surprised:

5- به نروژ سفر کنید. نروژ شادترین کشور دنیاست و شادترین مردم دنیا در نروژ زندگی میکنن که باعث میشه حالتون خوب بشه. (البته این گزینه رو هنوز امتحان نکردم :D)

6- یک بنگاه خرید و فروش املاک باز کنید :surprised: تحقیقات نشون میده بنگاه دار ها بسیار به ندرت دچار افسردگی میشوند.

7- بازی کامپیوتری انجام دهید. اگر بازی گروهی یا علمی-تخیلی یا ترسناک باشد که چه بهتر.

هیشکدوم از این کارارو نمیتونم کنم...
گزینه سوم هم که نمیدونیم چیه!
:D

negin jo0on

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقا من میخوام گزینه 3رو بدونم..فکرکنم مفید ترینش باشه
:Dاصا شما نمیذاری ما خوشال باشیمااا..
بعدم فکرکنم گزینه اول به جای گوش،کمر بیشتر جواب بده..

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز

هیشکدوم از این کارارو نمیتونم کنم...
گزینه سوم هم که نمیدونیم چیه!
:D
تو که خودت شاد هستی, دیگه چقد میخوای شاد باشی مگه؟! به حد نهاییش رسیدی واسه همین رو تو جواب نمیدن البته راه آخر که در زیر میگم شاید در تو اثر کنه!

روش هشتم شاد بودن :

خواندن پست ها و تاپیک های مهندس متفکر و یا در صورت امکان دوست بودن با شخص شخیص ایشان ! :D

آخرین ویرایش:

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا من میخوام گزینه 3رو بدونم..فکرکنم مفید ترینش باشه
:Dاصا شما نمیذاری ما خوشال باشیمااا..
بعدم فکرکنم گزینه اول به جای گوش،کمر بیشتر جواب بده..
البته کمر بیشتر جواب میده :D اما ما گوش ترجمه کردیم که خلاصه حلال و اسلامی هم باشه !
ما گزینه 3 میخوایم یالا!!:w07:

گزینه 3 ! هه هه !! در ضمن پست شماره 4 ویرایش شد دوباره بخون!

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو که خودت شاد هستی, دیگه چقد میخوای شاد باشی مگه؟! به حد نهاییش رسیدی واسه همین رو تو جواب نمیدن البته راه آخر که در زیر میگ شاید در تو اثر کنه!

روش هشتم شاد بودن :

خواندن پست ها و تاپیک های مهندس متفکر و یا در صورت امکان دوست بودن با شخص شخیص ایشان ! :D

من شادم؟!!
:redface:
من گولتون میزنم انقد بداخلاقم!!
روش سوم خوبه!!:d
من دیگه جدی رفتم بابای